AS Roma

2

Juventus Turyn

1

• Po świetnej końcówce mecz kończy się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE z polskich oraz zagranicznych boisk. Dobranoc.

• I KONIEC TEGO JAKŻE EMOCJONUJĄCEGO MECZU!!! 2:1 wygrywa to spotkanie AS ROMA.

• Zmiana. Edin Dzeko żegnany brawami schodzi z murawy, a za niego Victor Ibarbo.

• Bonucci otrzymał podanie i uderzył z głowy, ale świetna interwencja Szczęsnego!

• Morata posłał obiecujące podanie w pole karne, ale obrona przejmuje piłkę i jest korner dla gości!

• Zawodnicy będą grali o 4 minuty dłużej, bo o tyle arbiter główny tego spotkania przedłuża mecz.

• Zmiana w drużynie Romy. Iago Falque schodzi i zastępuje go Adem Ljajić.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!! DYBALA!!!! 2:1 I SZYKUJE SIĘ NIESAMOWICIE EMOCJONUJĄCA KOŃCÓWKA MECZU!!!

• Iturbe próbował ataku na bramkę, ale obrońcy Juventusu dobrze zachowują się w tej sytuacji.

• Iago Falque znakomicie podaje do Dzeko, a ten z bliskiej odległości główkuje i jest już 2:0 dla Rzymian.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!! 2:0 ROMA!!!! STRZELCEM GOLA EDIN DZEKO!

• Patrice Evra dostaje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie francuskiego piłkarza!

• Zmiana w Romie. Na boisko wejdzie Juan Iturbe za Mohameda Salaha.

• Żółta kartka dla Dzeko za blok wślizgiem.

• Kolejna zmiana w zespole gości. Cuadrado wejdzie na murawę za Padoina.

• Evra łamie przepisy i otrzymuje żółtą kartkę.

• Zmiana w drużynie Juventusu. Lichtsteiner schodzi, a za niego Roberto Pereyra.

• Nainggolan odbiera podanie i uderzył piłkę w stronę bramki. Buffon jednak bardzo czujny i dobra interwencja włoskiego bramkarza.

• Pogba uderzył piłkę z głowy tuż obok lewego słupka, ależ było blisko!

• Rezerwowy bramkarz Juventusu Rubinho zostaje wyrzucony z ławki rezerwowych za zbyt żywiołowe protesty w kierunku sędziego.

• Dybala strzela... i wysoko nad wbramką.

• Żółta kartka dla De Rossiego i rzut wolny dla Turyńczyków z bliskiej odległości od bramki.

• Zmiana w drużynie gości. Alvaro Morata wejdzie na boisko za Mario Mandzukicia.

• Perfekcyjne wykonanie rzutu wolnego przez Pjanicia. Zawodnik świetnie uderzył piłkę obok lewego słupka i Rzymianie wychodzą na prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! MIRALEM PJANIĆ!!!!!! 1:0 ROMA

• Dzeko znalazł trochę miejsca, oddaje strzał, ale piłka trafia prosto w ręce Buffona.

• Pjanić dośrodkowuje w pole karne i piłkę przejmuje Juventus.

• Salah dośrodkowuje, ale piłkę wybija Juventus. Rzut rożny dla Romy.

• A teraz Miralem Pjanić zostaje ukarany żółtą kartką za celowe zagranie ręką.

• Pjanić odbiera piłkę w polu karnym i oddaje strzał w środek bramki. Buffon wyłapuje jego strzał.

• Pogba ciągnie za koszulkę rywala i sędzia odgwizduje faul. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Seydou Keita przerzuca piłkę na drugą stronę, ale niedokładne podanie piłkarza i rywale przejmują futbolówkę.

• Pjanić wykonuje podanie, ale piłka nie trafia do żadnego z Rzymian.

• Dybala wykonuje rzut rożny, zamieszanie w polu karnym i w ostateczności zawodnicy Romy wybijają futbolówkę.

• De Rossi próbował dośrodkowania, ale obrona Juve przerywa ten atak.

• Goście rozpoczynają drugą połowę!

• Widoczna przewaga Rzymian podczas pierwszych 45 minut. Zawodnicy Romy mieli kilka sytuacji, które mogły się skończyć bramką. Juventus chaotycznie w pierwszej połowie, piłkarze nie potrafili skonstruować groźnego ataku na bramkę gospodarzy i czekamy na jakąś zmianę w grze gości po przerwie.

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy 0:0.

• Sędzia dolicza minutę do końca tej połowy.

• Evra dośrodkowuje w pole karne, ale Szczęsny wychodzi i łapie piłkę.

• Pjanić oddaje strzał z rzutu wolnego, trafia w środek bramki i bez problemu łapie piłkę Buffon.

• W między czasie Padoin powrócił na boisko.

• Żółta kartka dla Chelliniego.

• Gracz Juventusu Simone Padoin prosi o pomoc medyczną. Opuszcza boisko i przez chwilę "Stara Dama" będzie grała w "10".

• Pjanić faulowany przez Chelliniego. Arbiter jednak zastosował tylko ostrzeżenie słowne w stronę Włocha. Rzut wolny dla Romy.

• Falque posyła wysoką piłkę w okolicę bramki Turyńczyków, ale Buffon chwyta piłkę.

• Dzeko strzela i piłka zostaje zablokowana przez zawodnika Juventusu.

• Dybala dośrodkowuje na pole karne, ale Szczęsny czujnie, łapie piłkę.

• Lichtsteiner podaje wysoko w pole karne, wybija jeden z zawodników gospodarzy i jest rzut rożny.

• Pjanić zagrywa teraz piłkę ze stałego fragmentu gry, ale Keita na spalonym i piłka dla gości.

• Pjanić strzela i słupek ratuje Juventus przed stratą gola!!!

• Pierwsza żółta kartka w meczu dla Pogby za faul na Salahu.

• Pjanić teraz posłał obiecujące podanie do Edina Dzeko, ale Lichtsteiner nie pozwala dojść Bośniakowi do tej piłki.

• Pjanić dostał się do piłki, oddał strzał, ale wysoko nad poprzeczką poszybowała futbolówka.

• Pogba próbował strzału z dystansu, piłka jednak przelatuje daleko obok lewego słupka bramki.

• Pogba dośrodkowuje na pole karne i mało brakowało, a Mandzukic przejąłby tę piłkę. Mogło być gorąco pod bramką Romy.

• Mandzukic posyła piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców gospodarzy w ostatniej chwili ratuje swoją drużynę przed groźną sytuacją.

• Falque otrzymuje dobre podanie i zza pola karnego oddaje mocny strzał. Piłka jednak przelatuje nad poprzeczką!

• Falque podaje do kolegi z boku. Keita oddaje strzał z krawędzi pola karnego, ale nie trafia dobrze w piłkę i ta mija lewy słupek.

• Keita dośrodkowuje, ale znowu piłka poza boiskiem i kolejny korner dla Romy.

• Dzeko próbował przedrzeć się na wolne pole, ale rywale wyjaśniają sytuację. Rzut rożny

• Lekkie zamieszanie w polu karnym po ataku Romy. Jeden z zawodników gospodarzy upadł w polu karnym, ale sędzia sygnalizuje, aby grać dalej.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Zaczęli ze środka piłkarze Romy.

• Już za chwilę rozpocznie się spotkanie na szczycie włoskiej Serie A. Na trybunach rozbrzmiewa hymn gospodarzy. Wszyscy oczekują cudownego widowiska na Stadio Olimpico!

• Ławka rezerwowych Romy: De Sanctis, Castan, Capradossi, Gyomber, Anonic, Paredes, Ucan, Totti, Ibarbo, Gervinho, Iturbe, Ljajić.

• Ławka rezerwowych Juventusu: Neto, Rubinho, Barzagli, Rugani, Alex Sandro, Cuadrado, Pereyra, Vitale, Morata, Zaza.

• Już za 40 minut początek hitu drugiej kolejki Serie A!