0

Juventus Turyn

2

• To tyle z Frosinone, zapraszam do lektury materiałów pomeczowych, które już niedługo na stronie. Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak.

• Juventus długo się męczył z drużyną beniaminka, jednak ostatecznie udało się pokonać dziewiętnastą drużynę Serie A. Duża w tym zasługa Paulo Dybali, który jest chyba największym plusem tego meczu.

• KONIEC MECZU!

• Dobry wynik jest szansą na debiut dla Andrei Favilliego. Młody zawodnik na ostatnie minuty zmienia Alvaro Moratę.

• DYBALAAAA!!! JUVENTUS DOBIJA FROSINONE, PIĘKNE UDERZENIE SPRZED POLA KARNEGO! 2:0 DLA JUVE!!!

• Dobra okazja w końcówce, Pogba biegnie lewym skrzydłem szukając Moraty, jednak podanie Francuza wślizgiem wybija jeden z obrońców.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Daniel Ciofani zmieniony przez 24-letniego Samuele Longo.

• Bardzo ostre wejście Roberto Crivello, należała się druga żółta kartka.

• Juve szanuje piłkę, gra toczy się teraz bardziej wszerz boiska...

• Alvaro Morata faulowany na połowie przeciwnika, jednak... to on ogląda żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem.

• Tymczasem w innym ważnym meczu rozgrywanym równolegle Napoli wygrywa 1:0 z Carpi. Taki wynik sprawia, że sytuacja na szczycie Serie A pozostaje bez zmian.

• Zmęczony Giorgio Chiellini opuszcza boisko, w jego miejsce pojawia się Daniele Rugani.

• Paolo Sammarco ukarany żółtą kartką.

• W odpowiedzi serię dryblingów prezentuje Federico Dionisi, jednak w ostatniej chwili piłkę wślizgiem spod jego nóg wybija Giorgio Chiellini.

• GOOOOOOOOL!!! JUAN CUADRADO!!! Kolumbijczyk wykorzystuje płaskie dośrodkowanie w pole karne i wyprowadza Juve na prowadzenie!!!

• Niesamowity strzał Paulo Dybali, z dużej odległości trafił w spojenie bramki, Leali tylko patrzył się na piłkę!

• Zmiana we Frosinone. Yussif Raman Chibsah kończy swój udział w tym meczu, zastąpił go Alessandro Frara.

• W drugiej połowie praktycznie nie schodzimy z połowy Frosinone. Gospodarze nie mogą znaleźć sposobu żeby przedostać się pod bramkę strzeżoną przez Buffona.

• Ogromna kontrowersja, zawodnicy Juventusu sygnalizują zagranie ręką Blancharda w polu karnym, sędzia przyznał im tylko korner!

• Pierwsza zmiana w tym meczu, Stefano Sturaro zmieniony przez Roberto Pereyrę.

• Niesamowite! Idealne dośrodkowanie Dybali z rzutu wolnego, Paul Pogba uderza mocno, a piłka turla się tuż obok słupka!

• Kolejny raz z boku pola karnego znalazł się Paulo Dybala, zdecydował się tym razem na strzał, który błyskawicznie został zablokowany. Rzut rożny niewykorzystany, ale Juve będzie miało rzut wolny po faulu na Cuadrado.

• Chwila przerwy, na boisku opatrywany jest Giorgio Chiellini, Włoch ucierpiał w walce o górną piłkę.

• Ponownie w dobrej sytuacji Paul Pogba! Dośrodkowanie z rzutu rożnego dotarło do Francuza, który z najbliższej odległości główkuje wysoko nad bramką!

• Kolejny raz z dystansu uderzają goście. Paul Pogba oddał ładny strzał i po interwencji Lealiego Juve ma rzut rożny.

• Żółtą kartką za brutalny faul na Cuadrado ukarany został Robetro Crivello.

• W odpowiedzi z 30 metrów uderza Juan Cuadrado, jednak prosto w rękawice Lealiego.

• Pierwsza próba Frosinone, z trzydziestu metrów strzela Dionisi, piłka przelatuje jednak ponad poprzeczką.

• Stara Dama od pierwszych minut drugiej połowy nie schodzi z połowy przeciwnika.

• Gramy, przy piłce Frosinone!

• Za moment wznawiamy mecz!

• Mecz stoi na całkiem niezłym poziomie. Frosinone pokazuje, że absolutnie nie zamierza się poddać i potrafi dzisiaj przycisnąć Juventus. Goście mieli więcej okazji i powinni już zdobyć przynajmniej jedną bramkę, jednak świetnymi interwencjami popisywał się Leali. Czekamy na drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy!

• JAK ON TEGO NIE STRZELIŁ?! Alvaro Morata marnuje dwustuprocentową okazję, wyszedł sam na sam, miał kilku kolegów obok siebie, mógł odegrać piłkę, a uderzył prosto w bramkarza!

• Paulo Dybala odnalazł się z piłką w polu karnym, miał dużo miejsca, jednak z ostrego kąta wolał odegrać piłkę do Paula Pogby - to zagranie kończy się stratą!

• Bardzo słabe podanie Pogby do Dybali po drugiej stronie boiska, gospodarze nie wykorzystują jednak swojej szansy na utrzymanie się przy piłce, wybicie Lealiego trafia pod nogi obrońców Juve.

• Gospodarzom udało się w końcu przeciąć podanie do Dybali, ale po chwili piłka opuściła plac gry i w jej posiadaniu ponownie są mistrzowie Włoch.

• Mecz wygląda trochę jak gra w dziadka. Goście z łatwością wymieniają piłkę między formacjami, a piłkarze Frosinone tylko biegają za nimi, rozpaczliwie próbując przejąć piłkę.

• Stefano Sturaro oddaje wyśmienity strzał z dwudziestu metrów tuż przy słupku, ale jeszcze lepiej broni go Leali, dobitka Dybali bardzo niecelna!

• W tym meczu ciekawe akcje przeplatane są nieczystymi zagraniami. Zauważalnie obniża to poziom widowiska.

• Roberto Crivello z wielką siłą próbował przedostać się przed pole karne, przy czym faulował Stefano Sturaro. Juventus chciał ruszyć z szybką kontrą, piłka trafia do Alvaro Moraty, który jednak w ostatniej chwili został złapany na spalonym!

• Wielkie zamieszanie w polu karnym Frosinone, Alvaro Morata przypadkowo stratowany przez Rosiego, jednak sędzia nie decyduje się na odgwizdanie rzutu karnego, mimo krótkiej przerwy w grze.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Juventusu, zawodnicy Frosinone oddali kilka (!) zablokowanych strzałów pod rząd, ostatecznie piłka trafia pod nogi gości, który będą się teraz starać odpowiedzieć swoją akcją.

• Paulo Dybala zaprezentował swój niesamowity drybling w polu karnym, podbijał sobie piłkę przez kilka sekund, jednak Adriano Russo ostudził jego zapał, mocnym wybiciem zażegnując niebezpieczeństwo.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się także Paul Pogba, jednak bardzo mocny strzał Francuza szybuje wysoko nad poprzeczką.

• Strzał z dystansu w wykonaniu Paulo Dybali w lewy dolny róg bramki, jednak kolejny raz dobrze interweniuje Leali.

• Świetne podanie Paula Pogby w kierunku Alexa Sandro, ale w ostatniej chwili piłkę spod linii bocznej na aut wybija Aleandro Rosi. Ważna interwencja zawodnika Frosinone.

• Juan Cuadrado fauluje szarżującego Roberto Crivello, jest szansa na dośrodkowanie w wykonaniu ekipy gości. Stały fragment gry jednak zepsuty, przy piłce Juventus.

• Ależ było blisko! Daniel Ciofani we wspaniałej sytuacji w polu karnym, dostał wyborne górne podanie od kolegi z zespołu, a jego podcinka przelatuje tuż obok słupka!

• Alvaro Morata ekwilibrystycznym uderzeniem z narożnika pola karnego chciał przelobować Lialiego, bramkarz jednak nie dał się zaskoczyć, za co trybuny nagrodziły go oklaskami.

• Fatalna strata Juana Cuadrado, który przy próbie wyprowadzenia kontry chciał przerzucić piłkę na drugą flankę, jednak zrobił to bardzo niedokładnie. Teraz przeprasza swoich kolegów za tą niepotrzebną stratę.

• Gospodarze słabo radzą sobie w ofensywie. Daniel Ciofani miał duże problemy z przyjęciem górnego podania i jego ekipa traci posiadanie.

• Pierwsza dobra okazja dla Juventusu - świetne dośrodkowanie Alexa Sandro prosto na głowę niepilnowanego w polu karnym Stefano Sturaro, którego główka minimalnie mija słupek!

• Zawodnicy Frosinone starają się nieco zwolnić zapędy ofensywne mistrzów Włoch. Piłka trafia do Lealiego, który ze spokojem włącza się w rozegranie piłki.

• Mecz z werwą rozpoczęli zawodnicy Starej Damy, przed chwilą faulowany był Juan Cuadrado.

• Zaczynamy spotkanie na Stadio Comunale Matusa, zaczęli zawodnicy Juventusu Turyn!

• Piłkarze już wychodzą z tunelu, za chwilę rozpoczynamy mecz!

• Mecz już za kwadrans!

• Przybliżmy także sytuację w tabeli włoskiej ligi. Juventus zajmuje drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do Napoli. Frosinone jest dopiero na 19. miejscu, a do opuszczenia strefy spadkowej potrzeba im oczek.

• Rezerwowi Juventusu: Neto, Rubinho, Stephan Lichtsteiner, Daniele Rugani, Simone Padoin, Mario Lemina, Hernanes, Roberto Pereyra i Andrea Favilli.

• Rezerwowi Frosinone: Massimo Zappino, Francesco Bardi, Alessandro Frara, Robert Gucher, Danilo Soddimo, Samuele Longo, Matteo Ciofani, Luca Paganini, Daniel Pavlović, Massimiliano Carlini i Vasyl Pryyma.

• Do meczu zostało już mniej niż pół godziny, zapoznajmy się więc z ławkami rezerwowych obu ekip.

• Spotkanie w Weronie zakończyło się remisem 3:3 - było to dobre spotkanie, a gospodarze powinni żałować, że nie udało im się wygrać z grającym poniżej swoich możliwości zespołem gości.

• W Weronie mamy remis, Ivan Perisić wyrównuje stan meczu, Inter doprowadza do stanu 3:3, chociaż przegrywał już 3:1.

• Mamy już wyjściowe składy obu ekip!

• Już za moment powinniśmy poznać składy obu drużyn.

• Dzisiaj rozgrywane jest aż osiem spotkań Serie A. W jedynym trwającym obecnie meczu Hellas Verona wygrywa u siebie z Interem 3:2, co jest dużą niespodzianką.

• Witam Państwa, już za nieco ponad godzinę rozpoczynamy mecz beniaminka Serie A, drużyny Frosinone, z będącym w wyśmienitej formie mistrzem kraju, Juventusem Turyn. Na relację na żywo zaprasza Państwa Piotr Bernaciak!