AC Milan

5

3 1 połowa

• Za uwagę dziękuje i kłania się nisko Dawid Blanik.

• Koniec, koniec, koniec!!! Zawodnicy potwornie zmęczeni. Podsumowując:9 goli, 2 czerwone kartki, rzut karny, gol samobójczy, dwie bramki Meneza i 10 żółtych kartek! Historyczne spotkanie. Mogę z pełną odpowiedzialnościa powiedzieć, że był to najlepszy mecz tego weekendu i jeden z lepszych jakie widziałem w życiu!

• Muntari w akcji ofensywnej nieodpowiedzialnie i źle dogrywa do Nianga! Kontra Parmy!

• Strzał z dystansu blokuje DE Jong!

• Gol samobójczy zaliczony jednak Mattia De Sciglio.

• Bidaoui fauluje Ramiego w polu karnym Rossonerich!

• Sędzia dolicza 6 minut!

• Mamy chyba lekki uraz Diego Lopeza, a trener Inzaghi nie ma już zmian! Mamy thriller na Tardini!

• De Sciglio posłał piłkę do Diego Lopeza, który zamiast przyjąć piłkę przepuszcza ją wprost do własnej bramki! Niesamowita sytuacja! Historyczny mecz.

• Głośne śpiewy kibiców Milanu na stadionie w Parmie.

• Bidaoui wbiegł lewą stroną w pole karne Milanu, ale nie dał rady wrzucić futbolówki.

• Menez schodzi w blasku chwały, a na boisko wbiega Niang!

• Acquah otrzymuje żółtą kartkę za faul na Menezie. Kartka ta jest jak najbrdziej zasłużona.

• Faul Meneza na Lodim. Na powtórkach widać jednak, że Menez czysto dobierał piłkę! Francuz mógł dojść do sytuacji sam na sam z Mirante.

• Acquah wrzuca na Palladino, ale jest spalony!

• GOLLLLLLL!!! Menez wykorzystuje błąd obrony, przepuszcza piłkę obok bezradnego bramkarza i piętką strzela bramkę! Gol kolejki na Tardini!!! Co za emocje, co za mecz!

• Bidaoui za Belfodila

• Felipe otrzymuje drugą żółtą i czerwoną kartkę! Nieodpowiedzialne zachowanie zawodnika Parmy, który w centralnej części boiska sfaulował bonaventurę!

• Muntari świetnie z głębi pola do Meneza, a ten mimo ostrego kąta świetnie przyjmuje piłkę i trafia w poprzeczkę!

• Faul Acquaha na Bonaventurze. Gwizdy na Ennio Tardini.

• Lucarelli po rzucie rożnym strzela bramkę! Lopez nie dał rady wyjąć piłki! Nieprawdopodobne spotkanie w Parmie!!!

• Coda wejdzie za Jorguere

• De Ceglie otrzymuje kartonik za faul na strzelcu ostatniego gola.

• De Jong nie miał już sił i wydawało się, że dogoni Holendra Felipe, ale ten mimo nieziemskiego zmęczenia umieszcza piłkę w siatce niczym rasowy snajper!

• Parma - AC Milan 4:5Parma - AC Milan 4:5

• De Jong po rajdzie o długości około połowy boiska spokojnie umieszcza piłkę w siatce! Brawo, brawo Nigel!

• Milan wyraźnie przeszedł na ustawienie 4-5-1 z wysuniętym Jeremy Menezem.

• Zmiana "1:1". Palladino wejdzie za Ghezzal'a.

• Acquah nieładnie wszedł w plecy Meneza. Nie ma jednak żółtej kartki, ani faulu.

• W gwoli wyjaśnienia - Alex opuścił boisko najprawdopodobniej z powodu urazu. Honda zszedł oczywiście z powodu czerwonej kartki Daniele Bonery

• Strzelec bramki - Honda - opuszcza boisko. W jego miejsce Francuski środkowy obrońca - Adil Rami.

• Zapata wchodzi za Alexa.

• Cassano groźnie uderza, ale nie strzela gola z 16 metrów!

• Mamy żółtą kartkę dla De Jonga, który za szybko opuścił mur.

• Bonera otrzymuje drugą żółtą i czerwoną kartkę, a wolny na 16 metrze będą mieli gospodarze. Wymyka się ten mecz Milanowi z rąk.

• Rossoneri oddali inicjatywę rywalom, którzy rozgrywają piłkę około 30 metra od bramki Milanu.

• Ależ rajd Ignazzio Abate! Zawodnik na szybkości minął paru zawodników na dystanie 60 metrów, dobrze strzelił, ale fenomenalnie ustawiony bramkarz.

• Faul Belfodila na Polim w kole środkowym.

• Jorquera strzela, a tor lotu piłki przerywa Felipe, który umieszcza piłkę w siatce. Już 5 bramek na Ennio Tardini.

• Honda dobrze wykonał rożny. Blisko strącenia piłki głową był Alex. Tak ,czy owak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

• Acquah fauluje Bonaventurę. Będzie wolny z około 25 metrów dla Rossonerich.

• Żadna z drużyn nie szarpie na początku pierwszej połowy.

• Felipe fauluje Poliego w centralnej części boiska.

• Davide Massa rozpoczyna druga połowę tego emocjonującego widowiska.

• W pierwszej połowie jesteśmy świadkami wyjątkowo dobrego i zaciętego spotkania. W grze obu zespołów bywały przestoje, ale widowisko nalezy uznać za przednie.

• Davide Massa kończy pierwszą połowę, która obfitowała w mnóstwo bramek.

• Sam poszkodowany podszedł do piłki i pewnie uderzył! Parma - Milan 1:3!

• Rzut karny! Wywalczył go Menez, a kartonik otrzymuje kapitan gospodarzy.

• Menez pokonał połowę boiska, jednak został powstrzymany przez Lucarellego.

• Milan swobodnie utrzymuje się przy piłce.

• Problemy techniczne sprawiły, że na około 5 minut nie mogłem kontynuować relacji, za co przepraszam.

• Bramkę strzela Honda po dośrodkowaniu Abate.

• Przez około 2 minuty bramkę gości okupowali zawodnicy Parmy.

• Honda podał na prawo do Poliego, ten dośrodkował, ale pojedynek główkowy z Bonaventurą wygrał Lucarelli.

• Faul Muntariego na Acquah. Dystans to około 35 metrów od bramki Milanu.

• Ghezzal fauluje Bonaventurę w środkowej części boiska.

• Po prawie pół godziny niemrawej gry otworzył się nam worek z bramkami.

• Po dobrym i co ważne szybkim rozegraniu piłki bramkę strzela Antonio Cassano. ma patent Włoch na strzelanie bramek w starciach z Rossonerim.

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ależ akcja! Honda po świetnym dryblingu podał do Bonaventury, a ten mimo niewygodnej pozycji lewą nogą umiesza piłkę w siatce!!!

• Faul taktyczny Felipe na Sulley'u Muntarim. Była szansa na groźną kontrę dla Milanu.

• Ależ szansa Bonaventury! Z piątego metra nie trafia debiutant w barwach rossonerich.

• Wolny po faulu Jorguery na Hondzie. Rzut wolny z prawej strony boiska. Po dobrym dośrodkowaniu Japończyka stuprocentową szansę miał De Jong.

• Menez dobrze pokazał się w obronie i wybija piłkę spod nóg Acquaha.

• Menez nieładnie faulowany w kole środkowym. Nie ma jednak kartki.

• Honda zagrywa do Bonaventury, ale ten był na ewidentnym spalonym.

• Kapitan Rossonerich otrzymuje żółtą kartkę za faul na Cassano. Powtórki pokazują jednak, że Włoch symulował.

• Po rożnym dla Milanu szansę na kontrę mieli gospodarze, ale Abate z łatwością odebrał piłkę Belfodilowi

• Milan ciągle w posiadaniu piłki.

• Milan ciągle próbuje sie przedzierać pod bramkę Parmy prawą stroną, ale ataki takie nie dają żadnej przewagi Rossonerim.

• W opinii kibiców na Ennio Tardini Cassano był faulowany przez De Jonga. Sędzia nie używa jednak gwizdka.

• Milan spokojnie utrzymuje piłkę w obrębie 30 metrów od własnej bramki.

• Piłkę przejmują obrońcy Milanu po słabym rozegraniu piłki w ataku pozycyjnym przez Parmę.

• Parma z wielkim animuszem rozpoczęła to spotkanie.

• Ależ zamieszanie pod bramką Milanu! Piłkę próbował do bramki wcisnąć Belfodil i Cassano, ale czujny był Lopez.

• De Sciglio faulowany przez Acquaha.

• Długie podanie Ghezalla, które ląduje w koszyczku Lopeza.

• No i rozpoczynamy to szalenie ciekawie zapowiadające się spotkanie!

• Na boisko już wychodzą zawodnicy obydwu zespołów! Kto okaże się lepszy? Dowiemy się za około 2 godziny miejmy nadzieję świetnego widowiska.

• W swoich pierwszych ligowych potyczkach Milan wypadł dobrze i wygrał z Lazio 3:1. Gorzej spisała się Parma, która przegrała na wyjeździe z Ceseną

• Dodatkowym smaczkiem w dzisiejszym spotkaniu jest fakt, że w Parmie występuje nielubiany przez kibiców w Mediolanie Antonio Cassano.

• W dniu dzisiejszym jeszcze parę godzin przed spotkaniem oczywistym typem do pierwszej jedenastki Milanu był Fernando Torres, ale doznał kontuzji na około godzinę przed spotkaniem. Będziemy za to świadkami debiutu Giacomo Bonaventury. Jak spisze się 25-letni Włoch? Przekonamy się już za 10 minut!

• Rozpoczynamy od gospodarzy: Cordaz, Iacobucci, Costa, Rispoli, Mendes, Mauri, Galloppa, Gobbi, Lucas Souza, Palladino, Bidaui i Coda.

Goście: Agazzi, Abbiati, Rami, Albertazzi, Zapata, Armero, Essien, Van Ginkel, Saponara, Pazzini i Niang

• Witam serdecznie i zapraszam na relację LIVE z meczu na Stadio Ennio Tardini w którym zmierzą się drużyny z Mediolanu i Parmy. Po lewej stronie mogą Państwo zobaczyć składy na dzisiejszy mecz. Za parę chwil podam obsadę ławek obu zespołów.