AC Milan

2

Chievo Werona

0

• Milan przerywa passę meczów bez zwycięstwa, a Chievo musi wracać do domu z zerowym dorobkiem punktowym. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje live w Ekstraklasa.net! Dobranoc!

• Milan zasłużenie pokonuje Chievo Verona 2-0. Do przerwy piłkarze nie potrafili oddać celnego strzału. Druga część spotkania przyniosła nam dwie bramki, a na listę strzelców wpisał się Muntari oraz Honda. Szczególnie uderzenie Japończyka z rzutu wolnego mogło się podobać.

• Paolo Silvio Mazzoleni gwiżdże po raz ostatni. Koniec spotkania!!!!

• Niepotrzebna żółta kartka Włocha.

• El Shaarawy lewą strona pola karnego przedzierał się, wyłożył piłkę Bonaventurze, Włoch nie trafił w bramkę, będzie korner.

• Menez faulowany w narożniku boiska, o to chodziło Francuzowi, aby zyskać jak anjwięcej sekund.

• Arbiter doliczył 4 minuty.

• Chwilę wcześniej Chievo za sprawą Bellomo mogło strzelić bramkę, jednak próba lobowania okazał się zła, piłkę wyłapał Abiatti.

• Na boisku leży Rami, Francuz został trafiony piłką uderzoną przez Paloschiego.

• Ostatnia minuta podstawowego czasu gry, za chwilkę dowiemy się ile minut doliczy Mazzoleni.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza strzelec pierwszego dla Milanu- Muntari,a w jego miejsce pojawi się Michel Essien.

• Zawodnikiem meczu jak na razie jest Menez, Francuz w tygodniu zmagał się z urazem, ale pojawił się do pierwszej minuty na boisku i od początku sieje popłoch w szeregach gości.

• Chievo do miasta zakochanych wróci bez punktów, podopieczni Coriniego nie potrafią skonstruować akcji dającej możliwość oddania strzału.

• Do końca pozostało niecałe 10. minut, wszystko na to wskazuje, że Milan po trzech kolejkach bez wygranej, zdobędzie wreszcie 3 oczka.

• Ostatnia zmiana w zespole gości, za Cofiego pojawia się Nicola Bellomo.

• Za strzelca drugiej bramki pojawia się Andrea Poli.

• Tym razem ukarany Meggiorini. Niebezpieczne wejście Włocha w kierunku Abiattiego, wyglądało to groźnie.

• Kolejna kartka dla piłkarzy Chievo. Ukarany Zukanovic.

• Kapitalne uderzenie Japończyka z lewej nogi, uderzenie z około 20. metra wpada od siatki, 2-0!

• GGGooolll z rzutu wolnego bezpośredni strzał Hondyyy!!! 2-0!!!!

• Trzeci żółty kartonik dla gości, tym razem ukarany Cofie.

• Z piłką ruszył Lazarevic,uderzenie Serba przeleciało wysoko nad bramką gospodarzy.

• Pierwsza zmiana w drużynie Milanu, za Torresa pojawia się Stephan El Shaarawy

• Rzut rożny dla gości, jednak bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Druga zmiana w zespole gości, za Maxi Lopeza pojawia się Riccardo Meggiorini.

• Dośrodkowanie de Sciglio z lewej strony boiska, piłka dotarła do Muntariego, strzał Ghańczyka minął bramkę gości.

• Z dystansu uderzał jeden z piłkarzy Milanu, na posterunku Bardi.

• Ależ strata piłkarzy Milanu!!!! Chievo wychodziło z kontrą 3 na 1, z futbolówką pognał Lazarevic, jednak nie dograł do żadnego z piłkarzy Chievo. powinno być 1-1!!!

• Zamieszanie w polu karnym gości,z kilu metrów nie trafił Torres. Dobra piłkę zagrał mu Menez. Kolejny korner dla Rossonerich.

• Kolejna akcja Milanu, w polu karnym prawą stroną przedzierał się Menez mocny strzał Francuza broni Bardi.,

• Pierwsza zmiana w tym dzisiejszym spotkaniu, boisko opuszcza Birsa,a w jego miejsce melduje się Dejan Lazarevic.

• Piłkę przejęli piłkarze Chievo, faulowany zawodnik Chievo. Żółta kartka dla de Jonga.

• Nigel de Jong zagrał za plecy obrońców piłkę do Abate, Włoch zagrał wzdłuż bramki, a z kilu metrów do bramki nie trafił Honda, powinno być 2-0.

• Nie zanosi się na to, aby podopieczni Coriniego mieli przejąc inicjatywę w spotkaniu i zepchnąć do defensywy Milan.

• Radovanovic próba z dystansu Serba. piłka przelatuje obok bramki Abiattiego.

• Bez zagrożenia pod bramką Bardiego, futbolówkę wybijają goście.

• Menez wypuścił prawą stroną Abate, Włoch nabił piłką defensora Chievo, będzie siódmy korner dla gospodarzy.

• Teraz to Chievo musi się odkryć i śmielej zaatakować mediolańczyków, jeśli chcą wywieźć punkty z San Siro.

• Prawym skrzydłem przedzierał się Honda zagrał piłkę przed pole karne, a tam kapitalnym strzałem popisał się Muntari. 1-0 dla gospodarzy.

• AC Milan - Chievo WeronaAC Milan - Chievo Werona

• GGGooooooollllll MUNTARI!!!!!

• Milan przycisnął, piłkarze Chievo nie mogą wyjść z własnej połowy boiska

• Kolejny korner dla gospodarzy, jednak znowu wybijają obrońcy gości.

• Dwa rzuty rożne w przeciągu kilkudziesięciu sekund dla Milanu. Filippo Inzaghi musiał dobrze zmotywować piłkarzy Milanu, którzy ruszyli od początku do ataku.

• AC Milan - Chievo Werona

• Kolejny strzał piłkarzy Milanu, będzie korner.

• Z lewej strony dośrodkował de Sciglio, piłka trafiła do Meneza, Francuz udrzeniem z pierwszej piłki nie potrafił strzelić bramki. Futbolówka przeleciałą obok bramki Bardiego.

• Gwizdek arbitra, faulowany Adil Rami.

• Eugenio Corini nie zdecydował się na przeprowadzenie w przerwie już pierwszej zmiany. Gospodarze również bez zmian rozpoczęli drugie 45. minut.

• Rozpoczynamy drugą połówkę, od środka zaczynają goście.

• Piłkarze wychodzą na boisko, w zespole gości będzie chyba pierwsza zmiana.

• Miejmy nadzieję, ze druga część spotkania przyniesie nam upragnione bramki. Jeden celny strzał przez 45. minut to zdecydowanie za mało, wspomnę jedynie, ze ten strzał oddał pomocnik Chievo- Radovanovic.

• Goście natomiast próbują wyprowadzać groźne kontry, żadna z akcji nie zakończyła się jakimś dużym zagrożeniem pod bramką Abiattiego.

• Stroną przeważająca w spotkaniu sa podopieczni Filippo Inzaghiego. Piłkarze Milanu raz po raz atakują bramkę Bardiego, jednak nie potrafią skierować piłki w światło bramki Chievo,

• Pan Mazzoleni kończy pierwszą polówkę.

• Rzut rożny dla gości, ostatni okazja w pierwszej części spotkania, centrę Valtera Birsy wybijają piłkarze Milanu.

• Druga żółta kartka dla gości. Ukarany Cristiano Biraghi.

• Prawym skrzydłem przedzierał się Milan, piłkarze Rossonerich stracili piłkę, faul Abate. Zaczną goście.

• Kolejny długi atak pozycyjny gospodarzy, od bramki zacznie Bardi.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Bonaventury, do piłki dopadł Alex, ale jego strzał głową minął bramkę gości.

• Ależ sytuacja, piłkarze Chievo prawie sami sobie wbili gola, nie udolnie próbowali wybijać piłkę. Do futbolówki dopadł Torres, który nie potrafił skierować piłkę do siatki.

• Menez indywidualnie lewą stroną boiska, tylko rzut rożny dla gospodarzy.

• Honda przedzierał się prawym skrzydłem, wpadł w pole karne, ale fatalnie przestrzelił.

• Kontra Mialnu, gwizdek arbitra. Torres na spalonym.

• Przy piłce utrzymywali się gospodarze, przed polem karnym Chievo stracili piłkę. Szybką kontrę próbowali wyprowadzić piłkarze z Verony, ale stracili piłkę.

• Ivan Radovanovic strzał z około 25. metrów, pierwszy celny strzał gości.

• Dośrodkowanie de Sciglio wybijają defensorzy Gialloblu.

• Menez wykłada piłkę Bonaventurze przed polem karnym. Strzał Włocha zablokowany przez piłkarzy Chievo.

• Pierwszy fragment spotkania, w którym to Chievo dłużej utrzymuje się przy piłce.

• Posiadanie piłki 71%-29% na korzyść Milanu.

• Groźne dośrodkowanie z lewej strony Hondy, radzą sobie obrońcy Chievo wybijając piłkę.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany Valter Birsa.

• Głupia strata Milanu, dwóch piłkarzy Rossonerich się zderzyło ze sobą.

• Bonaventura prawą strona przedzierał się, od rzutu z autu na wysokości polal karnego rozpocznie Ignazio Abate.

• Kontra Chievo, piłkę wyłuskał na własnej połowie Maxi Lopez. Argentyńczyk pobiegł przed siebie z piłka i zagrał prostopadle do Alberto Paloschiego. Włoch niestety an pozycji spalonej.

• Kolejny groźny strzał gospodarzy, tym razem na strzał zdecydował się Giacomo Bonaventura, piłka minimalnie minęła bramkę Chievo!!

• Do piłki podszedł Keisuka Honda, piłkę wybił defensor Chievo. Do futbolówki doszedł Menez. Obronił Bardi!!!

• Rzut wolny dla gospodarzy, po prawej stronie boiska faulowany Torres. Będzie okazja do dobrego dośrodkowania w pole karne gości.

• Ależ było blisko!!!! Kontra Milanu zakończona strzałem. Przed polem karnym gościem tempo kontry zwolnił Menez podał do Fernando Torresa, ten uderzył, jednak obok bramki. futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od Bonaventury.

• Maxi Lopez był bardzo bliski szczęścia. Argentyńczyk szarżował w polu karnym gospodarzy, ale zwlekał z oddaniem strzału i futbolówkę przejęli Rossoneri.

• Valter Birsa wykonuje rzut wolny z lewej strony, wrzutka w pole karne nie znajduje żadnego piłkarza z Verony.

• Spotkanie niestety nie ma powalającego tempa, jeden strzał w ciągu kilkunastu minut to zdecydowanie za mało.

• Drugi rzut rożny dla Milanu, tym razem również bez większego zagrożenia dla bramki Francesco Bardiego.

• Długa piłka do Alberto Paloschiego, Włoch nie trafił czysto w piłkę. Futbolówkę przejmują gospodarze.

• Przy piłce teraz utrzymywali się goście, jednak w narożniku Milanu jeden z pomocników stracił piłkę. Od bramki rozpocznie Christian Abiatti.

• Lewym skrzydłem pognał de Sciglio, lewy defensor zagrał po ziemi przed pole karne, do piłki dopadł Jeremy Menez, Francuz strzelił obok prawego słupka bramki Chievo..

• Jak na razie mamy dużo niedokładności na placu, niby przy piłce dłużej utrzymują się gospodarze, ale nic z tego nie wynika.

• Kolejny rzut wolny dla Milanu. Brzydki faul Isaaca Cofiego, mogła być pierwsza żółta kartka w tym meczu. Rzut wolny dla gospodarzy, słabe dośrodkowanie piłarza Rossonerich.

• Z szybką kontrą próbowali wyjść goście, przerywają obrońcy Milanu wybiciem piłki na aut.

• Mattia de Sciglio na lewym skrzydle próbował dośrodkować, został zablokowany przez Nicolasa Freya. Mamy rzut rożny.

• Od początku spotkania gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce i próbują przedrzeć się pod pole karne gości.

• Pierwszy gwizdek arbitra faulowany Nigel de Jong.

• Od środka zaczynają gospodarze. Pierwszy gwizdek pana Mazzoleniego.

• Na san Siro właśnie rozbrzmiewa hymn Rossonerich.

• Milan dziś wystąpi w swoich czerwono-czarnych koszulkach,a goście dziś na żółto.

• Podopiecznych Giuseppe Sanino stać na niespodziankę. Chievo nie jest potentatem włoskiej piłki, ale przy odrobinie szczęścia Gialloblu mogą wrócić do domu z punktami.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania jest pan Paolo Silvio Mazzoleni.

• Piłkarze wychodzą już z tunelu prowadzącego na boisko.

• Milan będzie chciał przerwać zła passę, Rossoneri od trzech spotkań nie potrafią zdobyć kompletu punktów.

• Po stronie gości z wysokości ławki rezerwowych spotkanie obserwować będą: Bizzarri, Seculin, Sardo, Edimar, Cesar, Mangani, Bellomo, Kupisz, Pellissier, Meggiorini, Lazarevic.

• Filippo Inzaghi na ławce rezerwowych będzie mógł skorzystać z następujących graczy: Agazzi, Gori, Albertazzi, Armero, Bonera, Mexes, Zaccardo, Essien, Poli, El Shaarawy. Niang, Pazzini.

• Dodatkowym smaczkiem pojedynku AC Milan z Chievo jest siła ofensywna piłkarzy z Verony, która stanowią byli piłkarze Rossonerich, mam tu na myśli przede wszystkim Maxi Lopeza, Alberto Paloschiego, czy Valtera Birsę.

• Jeśli chodzi o bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy Milanem a Chievo, to w ostatnich sześciu konfrontacjach aż pięciokrotnie lepsi okazali się piłkarze z Mediolanu, a jeden raz padł remis.

• AC Milan z 8 pkt zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli,a Chievo z 4 oczkami plasuje się na 14. pozycji.

• Mecz rozpocznie się za niecałe 60. minut, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania.