1

Sampdoria Genua

0

• Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

• Gospodarze dziś nie zachwycili, ale mimo to potrafili wygrać spotkanie. Milan miał optyczną przewagę przez większość meczu, ale ich akcje były często nieskuteczne i szybko przerywane przez obrońców rywali. Mimo to udało się Milanowi zdobyć zwycięską bramkę.

• Mamy koniec spotkania. Milan odnosi dopiero drugie ligowe zwycięstwo.

• Trzy minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Ładnie odzyskał piłkę Niang i po indywidualnej akcji oddał groźny strzał. Piłkę musnął jeszcze końcami palców da Costa, i mamy rzut rożny.

• Naciska dalej Sampdoria. Dośrodkowywał Costa, ale piłkę na piątym metrze łapie Abbiati.

• Milan w ostatnich minutach cofnięty, jakby zadowolony z jednobramkowego prowadzenia. Sampdoria przeważa, ale żaden z podpiecznych Ciro Ferrary nie potrafi uderzyć celnie na bramkę Abbiatiego.

• Błąd Constanta, który minął się z piłką. Z woleja strzelał Sansone, ale uderzył nad bramką.

• Ostatnią zmianę przeprowadza Massimiliano Allegri. Schodzi Poli, a zastępuje go Nocerino.

• Żółtą kartką ukarany Krsticić.

• Strzelał teraz Niang po ziemii. Uderzył jednak w sam środek bramki i piłkę pewnie złapał da Costa.

• Ostatnia zmiana w Sampdorii. Za Gabbiadiniego wchodzi Petagna.

• Dobrze teraz Niang z linii końcowej boiska podał na 11. metr do Matriego. Jego strzał blokuje jednak Mustafi.

• Druga zmiana w Milanie. Schodzi najlepszy na placu Birsa, którego trener oszczędza przed wtorkowym meczem Ligi Mistrzów. Słoweńca zastępuje Niang.

• Z rzutu wolnego nieźle strzelał Sansone, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką bramki Abbiatiego.

• Błąd Obianga. Piłkę przejął Matri i popędził na bramkę. Strzelił jednak w krótki róg i jego uderzenie nogami obronił da Costa.

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Za Palombo wchodzi Krsticić.

• Dobra akcja Sampdorii, ale piłkarze z Genui nie potrafili dojść do czystej sytuacji strzeleckiej.

• Teraz Birsa prostopadle do Matriego, ale obrońcy Sampdorii szybsi od Włocha.

• Pierwsza zmiana w Sampdorii. Schodzi bezbarwny dziś Wszołek, a w jego miejsce pojawia się Soriano.

• Milan nie zwalnia tempa. Znowu z daleka strzelał Birsa. Piłkę odbił da Costa, ale przejął ją Matri i zagrał w poprzek do Robinho. Ten musiał tylko dołożyć nogę, ale źle trafił w piłkę i jego uderzenie pewnie złapał bramkarz Sampdorii.

• Już w pierwszej akcji drugiej połowy Milan zdobywa bramkę. Na linii szesnastego metra, ładnie piłkę Birsie wystawił Robinho.Słoweniec ładnie nabiegał i precyzyjnie po ziemii, strzelił nie do obrony. Ataki Milanu w końcu przyniosły skutek

• GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! MILAN 1:0

• Rozpoczyna się druga połowa.

• Od początku drugiej połowy na boisku, w ekipie gospodarzy pojawia się Emanuelson, który zastępuje Muntariego.

• W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek. Przeważał Milan, ale nie potrafił stworzyć dobrej sytuacji. Goście momentami byli groźni po strzałach z daleka.

• Koniec pierwszej połowy.

• Teraz kontra Sampdorii. Jednak daleko od bramki Milanu strzelał Gavazzi.

• Birsa z wolnego prostopadle do Robinho. Słoweniec podał jednak za mocno i Brazylijczyk dośrodkował już zza boiska.

• Sansone dobrze odebrał piłkę, ale za długo ją holował i w efekcie stracił na rzecz de Jonga.

• Gabbiadini z daleka wysoko nad bramką.

• Robinho próbował z daleka, ale jego strzał zablokował wślizgiem jeden z defensorów gości.

• Birsa dośrodkował z wolnego. Piłka jeszcze strącona przez któregoś z jego kolegów. Wślizgiem, na długim słupku próbował jeszcze zamknąć akcję Mexes, ale uderzył obok bramki.

• Constant założył siatkę Gavazziemu, który zmuszony był do faulu. W efekcie został ukarany żółtą kartką.

• Próbował teraz strzelać z daleka Wszołek, ale trafił w Mexesa.

• Dośrodkowywał Birsa. Piłka odbiła się od jednego z gości, i trafiła do Matriego. Jego strzał z pierwszej piłki zablokował jeden z obrońców Sampdorii.

• Gabbiadini z ok. 30. metrów uderza tuż nad bramką Abbiatiego.

• Po stałym fragmencie Costa dobrze uderzał głową. Jego strzał o kilkadziesiąt centymetrów minął jednak bramkę Abbiatiego.

• Źle Milan wyprowadził atak i Sampdoria wyprowadziła kontrę. De Silvestri strzelał z daleka i wywalczył rzut rożny.

• Birsa z wolnego tuż nad bramką.

• Milan cały czas ma przewagę. Teraz blisko pola karnego faulowany Robinho.

• Dobra akcja Sampdorii. Faulowany Sansone przez Constanta. Goście nie stworzyli jednak zagrożenia z rzutu wolnego.

• Dobra wrzutka Birsy. Ładnie zza obrońców wychodził Robinho, ale nie sięgnął piłki.

• Milan jednak źle rozegrał rzut wolny i wywalczył tylko aut.

• Żółtą kartką ukarany Costa, za faul z boku boiska na Matrim, który pędził z kontrą.

• Dobre przejęcie Milanu. Piłkę stracił Palombo, jednak gospodarze nie potrafią udokumentować swojej przewagi dobrą sytuacją, czy nawet strzałem.

• Milan cały czas na połowie Sampdorii, buduje spokojnie atak pozycyjny. Gospodarze szukają swoich okazji po akcjach skrzydłami, albo po prostopadłych podaniach. Brakuje jednak ostatniego podania i jak na razie Milan nie miał jeszcze dobrej sytuacji.

• Dośrodkowanie Muntariego na 5. metr, łapie da Costa.

• Próbował Constant z daleka, ale uderzył nad bramką.

• Pierwsza akcja należy do gości. Piłkę pewnie łapie Abbiati.

• Milan źle zaczął sezon. Zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli, z zaledwie pięcioma punktami na koncie. Jeszcze niżej jest Sampdoria. Znajduje się ona w strefie spadkowej bowiem zgromadziła tylko 2 oczka.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Rezerwowi Sampdorii: Renan, Rodriguez, Castellini, Pozzi, Krsticić, Berardi, Soriano, Eramo, Fiorillo, Petagna, Gentsoglou, Gastadello

• Rezerwowi Milanu: Amelia, Abate, Nocerino, Cristante, Emanuelson, Vergara, Gabriel, Niang

• Dobry wieczór. Zapraszam na mecz 6. kolejki Serie A pomiędzy Milanem i Sampdorią.