AC Milan

3

Torino FC

0

• KONIEC! Milan w dobrym stylu żegna się z San Siro, Torino traci szansę na grę w europejskich pucharach.

• O dwie minuty zostało przedłużone to spotkanie.

• Nie było zagrożenia, ale gospodarze utrzymują się przy piłce.

• Jeszcze atakuje Mastalli i przynosi to efekt - rzut wolny dla gospodarzy w bocznej strefie boiska.

• Kapitalna interwencja Abbiatiego ratuje Milan przed stratą bramki! Strzał Kaddouriego z ostrego kąta, ale Włoch był na posterunku!

• Abbiati rozpoczyna akcję od własnej bramki.

• Tym razem faulowany był De Jong.

• Faul Granaty, powalony Honda i rzut wolny dla Milanu.

• Tym razem podania w środku pola wymieniają goście.

• Rossoneri znów w natarciu, zamknęli rywala na jego połowie.

• Nieudany strzał Glika, ale Polak był nieco zaskoczony tym, że piłka trafiła pod jego nogi po dośrodkowaniu.

• Van Ginkel ukarany żółtą kartką, rzut wolny dla gości z bocznej strefy boiska tuż obok linii pola karnego.

• Dwa rzuty rożne Milanu nie przyniosły efektu bramkowego. Moretti skutecznie broni w powietrzu.

• Inzaghi również stawia na młodzież. Mastalli zmienia Poliego.

• Faul jednego z zawodników Torino.

• Gospodarze konstruują atak pozycyjny powoli rozgrywając piłkę w środkowej strefie boiska.

• Ostatnie minuty nie zapowiadają się porywająco. Obydwa zespoły nie rwą się do ataków.

• Młodziutki Rosso zmienia niepocieszonego Martineza.

• Nieudane dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Bocchettiego.

• Gazzi schodzi, za niego Basha.

• Rossoneri będą bronić wyniku. Zapata zmienia El Shaarawy'ego.

• Jeszcze jeden strzał Milanu, minimalnie ponad poprzeczką De Jong!

• Piękna dwójkowa akcja Pazziniego i El Shaarawy'ego. Dwójka "sklepała" obronę Torino, a Faraon pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce.

• FARAON PO RAZ DRUGI! 3:0!

• Mocny, ale niecelny strzał Rossonerich.

• Faul w środkowej strefie boiska, gospodarze powoli rozgrywają piłkę.

• Jeden z zawodników Milanu złapany na spalonym.

• Ciekawa akcja Milanu, ale przyniosła jedynie rzut rożny.

• Goście bezsilni, pozbawieni chęci do gry, ale jeszcze szarpią i próbują zdobyć kontaktową bramkę.

• Strzał z dystansu Kaddouriego, pewnie broni Abbiati.

• Żółta kartka dla strzelca bramki, który zaprezentował koszulkę z numerem "100".

• Setny gol Pazziniego w lidze włoskiej! Pewny strzał, Padelli bez szans!

• Faul na van Ginkelu w polu karnym! Torino w dziesiątkę, czerwona kartka dla Molinaro!

• Zmiana w drużynie gości. Vives schodzi, w chodzi Benassi.

• Goście póki co nie potrafią wykorzystać przewagi jednego zawodnika, Rossoneri świetnie radzą sobie w dziesiątkę.

• Znakomity kontratak w wykonaniu Rossonerich, ale Pazzini nie miał szans na skuteczne wykończenie tej akcji!

• Kolejny rzut rożny, Byki znów przed szansą do wykorzystania swojego największego atutu.

• Kontratak Granaty zatrzymany, po chwili goście faulują jednego z rywali w środkowej strefie boiska.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Hondy, spore zamieszanie w polu karnym nie przyniosło bramki, ale gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Tymczasem Milan wywalczył rzut wolny w bocznej strefie boiska, będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.

• Rzut rożny dla Byków, dośrodkowanie było jednak zbyt mocne i nie przyniosło zagrożenia.

• Spokojny początek drugiej części gry, obydwa zespoły nie wyrywają się do ataków szanując piłkę.

• Gramy! Goście rozpoczęli drugą połowę spotkania.

• Mexes zmienia Alexa.

• Wracamy na San Siro! Za chwilę początek drugiej części meczu.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy minimalnie lepsi gospodarze.

• Minuta doliczona do podstawowego czasu gry.

• Byki naciskają na rywala, ale póki co Milan skutecznie się broni.

• Strzał El Kaddouriego z rzutu wolnego, ale piłkarz Granaty trafia w mur.

• MILAN W DZIESIĄTKĘ! ZACCARDO FAULUJE WYCHODZĄCEGO NA CZYSTĄ POZYCJĘ RYWALA!!!

• Mocny strzał Japończyka kończy w rękach Padelliego.

• Rzut wolny dla Milanu, faul Gazziego. Żółta kartka dla piłkarza Torino i okazja do strzału na bramkę dla Hondy.

• Słabo wykonany korner, piłkę odzyskali goście.

• Andrea Poli wywalczył rzut rożny.

• Świetne zagranie dwójki zawodników Milanu, ale bodajże El Shaarawy zdążył jedynie strącić piłkę i nie trafił w światło bramki.

• Znów pod bramką Milanu goście, ale próby ich ataków nie są dziś skuteczne. Granata musi się postarać, jeśli marzy o grze w europejskich pucharach.

• El Shaarawy złapany na spalonym, jednak był to błąd arbitra. Faraon znajdował się czystej pozycji.

• Oko za oko, akcja za akcję. Piłkarze nie odstawiają nóg, a z każdą chwilą robi się coraz ciekawiej.

• Bruno Peres złapany na spalonym.

• Mocny strzał z dystansu jednego z zawodników Torino, pewnie interweniuje jednak Abbiati.

• Udana interwencja Bocchettiego we własnej szesnastce.

• Molinaro spróbował swoich sił na skrzydle, ale nie przyniosło to efektu w postaci gola wyrównującego.

• Pogubili się pod bramką Torino gospodarze i stracili piłkę.

• Gazzi! Świetna akcja Peresa, którą zwieńczył strzał z dystansu Gazziego, ale Włoch uderzył niecelnie.

• Faul Hondy w bocznej strefie boiska. Rzut wolny.

• Nieudane zagranie w pole karne, Abbiati wznowi grę z piątego metra.

• Faul gospodarzy w środku pola, okazja do dośrodkowania dla Torino.

• Tempo meczu trochę spadło, piłkarze Milanu kontrolują przebieg spotkania.

• Mocny strzał z dystansu Bocchettiego mija bramkę w niewielkiej odległości!

• Przy golu El Shaarawy'ego, asystował Zaccardo. Tymczasem na skrzydle Rossoneri próbują zaskoczyć gości szukając szansy na dośrodkowanie.

• Goście lekko zagubieni, stracili początkowo uzyskaną przewagę i czekają na okazję do kontrataku.

• Piłka zagrana górą w okolice szesnastego metra, tam był dobrze ustawiony Faraon, który przyjął piłkę i uderzył ją z powietrza w kierunku krótszego słupka! Padelli bez szans!

• EL SHAARAAAAWYYY!!! GOOOOOOOOOOL!

• Gospodarze odzyskują piłkę, rozgrywają atak pozycyjny.

• Pewna interwencja Abbiatiego po dośrodkowaniu w pole karne.

• Rośnie przewaga gości, którzy czują się coraz pewniej.

• MOLINARO! Świetnie przedarł się w polu karnym, ale został zablokowany w ostatniej chwili!

• Chwila przerwy w grze, Gazzi potrzebuje pomocy medycznej.

• Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia, wciąż bezbramkowy remis na tablicy wyników.

• DE JONG! Kapitalny wślizg Holendra, który zablokował strzał El Kaddouriego! To powinna być bramka dla Torino!

• Honda ukarany żółtą kartką za faul.

• Rossoneri naciskając na przeciwnika nie pozwalają mu skutecznie rozegrać piłki na własnej połowie.

• Niedokładne podanie w kierunku Amauriego.

• Sporo błędów po stronie Torino, ale póki co niedokładne zagrania nie zostały "ukarane" przez gospodarzy.

• POLI! Włoch minimalnie spóźniony, nie zdążył sięgnąć świetnego prostopadłego podania!

• Padelli łapie piłkę i rozpoczyna atak Torino.

• Martinez zatrzymany przez defensorów pod bramką Milanu, pierwsza dobra okazja dla gości.

• Faul piłkarza Rossonerich w ataku. Rzut wolny dla gości w okolicy pola karnego Padellego.

• Szybko odpowiadają goście, ale kontratak Kaddouriego został zatrzymany w środku pola.

• Milan szybko ruszył do ataku zamykając rywala pod jego bramką.

• Od środka zaczynają gospodarze!

• Piłkarze wychodzą na murawę, za chwilę rozpocznie się długo wyczekiwane spotkanie.

• Ławka rezerwowych Torino:

Ichazo, Zaccagno, Jansson, Gaston Silva, A Gonzalez, Basha, Benassi, Morra, Rosso.

• Ławka rezerwowych Milanu:

Diego Lopez, Donnarumma, Felicioli, Mexes, Zapata, Mastalli, Piccinocchi, Cerci, Destro, Di Molfetta, Mastour.

• Powrót Faraona po kontuzji!

• Gdy ostatnim razem Milan i Torino spotkały się w meczu ligowym Kamil Glik zapewnił punkt Granacie zdobywając bramkę w ostatnich minutach spotkania. Czy dziś kapitan Byków znów "ukłuje"?

• Witamy! Już za niespełna pół godziny rozpocznie się ostatni mecz tego sezonu ligi włoskiej na Stadio San Siro, w którym gospodarzem będzie Milan. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Zapraszamy do typowania w komentarzach!

• Milan - Torino LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Glik i spółka wciąż wierzą w awans do pucharów

W ostatnim niedzielnym spotkaniu 37. kolejki włoskiej Serie A na Stadio San Siro dojdzie do pojedynku Milanu z Torino. Gospodarze kończą fatalny sezon na wyjeździe, więc dzisiejszy mecz będzie dla nich ostatnią okazją do odkupienia win u kibiców. Granata z kolei wciąż walczy o grę w Lidze Europy. Który zespół okaże się lepszy?