US Sassuolo

1

• Za uwagę dziękuje i kłania się Filip Błajet.

• W dzisiejszej relacji to wszystko, zapraszamy Was na inne relacje LIVE! na ekstraklasa.net. Już jutro spotkanie Ruchu Chorzów z krakowską Wisłą.

• Koniec meczu! Milan wygrywa z Sassuolo, ale w europejskich pucharach nie zagra.

• Na dwa tempa, ale celnie. Zaza strzelił w swój lewy róg i Abbiati nie sięgnął futbolówki.

• Za faul w polu karnym czerwo dostał De Sciglio. Tylko czy to na pewno był faul?

• Zaza znalazł w polu karnym Saonsone, a trafił wślizgiem w piłkę. Mimo to sędzia dopatrzył się przewinienia. Wykonawcą karnego będzie Zaza.

• Balotelli szukał w polu karnym Pazziniego, ale snajperowi odskoczyła piłka od nogi i mamy tylko korner.

• Paolo Cannavaro bezpardonowo potraktował El Shaarawy'ego i za brzydki faul został "nagrodzony" czerwoną kartką.

• Tym razem Zaza próbował bez spalonego, ale piłka przeleciał tuż obok słupka. Sporo szczęścia Milanu, gości blisko kontaktowego gola.

• Zaza trafia do siatki, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Powtórki poddają w wątpliwość słuszność decyzji arbitra.

• Kontrę Milanu wyprowadzał Adel Taarabt, znalazł wybiegającego El Shaarawy'ego, ale został zablokowany. Rossoneri ciągle groźni w kontratakach.

• Soczysty strzał Montolivo z dystansu, ale wprost w środek bramki. Pomini pewnie złapał piłkę.

• Parma na 2-0, Milan już raczej bez szans na awans do Ligi Europy.

• Berardi sam próbował wymierzyć sprawiedliwość, ale uderzył wysoko ponad murem i jednocześnie ponad poprzeczką.

• Będzie szansa dla gości, Berardi faulowany tuż przed linią pola karnego.

• Pedro Mendesa zmienia Emanule Terranova. Obaj trenerzy dokonali już kompletu zmian.

• Biondini szukał Zazy w szesnastce przeciwnika, ale Rami wyprzedza zawodnika gości.

• Pazzini znalazł się w polu karnym po doskonałym podaniu Montolivo, ale włoski napastnik przegrał pojedynek z Pominim. Tylko rzut rożny.

• Montolivo szybko uruchomił prostopadłym podaniem Balotellego, ale napastnik Milanu uprzedzony.

• W miejsce Chibsaha pojawia się Gaetano Masucci.

• Balotelli zmienia Kakę. Którą ze swoich twarzy zaprezentuje nam Włoch?

• Sassuolo atakuje coraz większą ilością zawodników. Z prawej strony wrzucał Mendes, Rami znowu na posterunku.

• We Florencji gol wyrównujący, Torino dalej w grze o Ligę Europy.

• Czy czerwona kartka wpłynie na zdobycie punktów przez Sassuolo? Goście ruszyli do frontalnych ataków.

• Z wolnego próbował Sansone, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mexesa za przerwanie groźnej akcji Berardiego.

• Z dystansu próbował Berardi. Tym razem prawą nogą, ale Abbiati pewnie wyłapuje uderzenie Włocha.

• Nie będzie debiut Mastoura, Balotelli szykuje się do wejścia na boisko.

• Dośrodkowanie z kornera jednak zdecydowanie zbyt mocny i po raz kolejny przeleciało ponad głowami wszystkich zainteresowanych.

• A na San Siro Biondini wywalczył rzut rożny. Kolejna świetna interwencja Ramiego.

• Z innych stadionów: Parma na prowadzeniu, czyli Milan poza europejskimi pucharami.

• Constanta zmienia Zaccardo.

• Kapitalny drybling Shaarawy'ego na lewej stronie pola karnego i strzał w długi róg, ale Pomini stanął na wysokości zadania.

• Z innych stadionów: Tomasz Kupisz debiutuje w barwach Chievo.

• Na boisku pojawia się El Shaarawy. Reprezentant Włoch zmienia Muntariego, strzelca pierwszego gola.

• Obrońcy Milanu wysoko ustawienie, gracze gości próbują długich piłek na wybiegającego Zaze.

• Berardi huknął z dystansu lewą nogą, ale Abbiati dał radę przenieść piłkę nad poprzeczką!

• Z innych stadionów: Torino przegrywa z Fiorentiną po karnym wykonanym przez Giuseppe Rossiego.

• Sansone kapitalnym prostopadły zagraniem znalazł Zaze, ten był już sam na sam z Abbiatim, ale w ostatniej chwili jego strzał wślizgiem zablokował Rami. Było blisko!

• Berardi za dużo siły włożył w wykonanie tego stałego fragmentu gry i piłką ląduje na aucie.

• Chibsah bardzo ofensywnie gra w drugiej połowie. Tym razem ograł Mexesa, ale korzyścią z jego dośrodkowania tylko korner.

• Atak Montolivo prawą stroną, zatrzymał go Longhi. Milan dalej przy piłce.

• Zaza składał się do strzału nożycami, ale minął się z futbolówka. Gdyby trafił, byłaby druga kosmiczna bramka w tym meczu!

• De Sciglio wygrał przebitkę i wywalczył rzut rożny dla Milanu. Kaka rozegrał krótko i piłkarze gości łatwo sobie poradzili.

• Świetnie rożny wykonał Berardi, ale w futbolówkę nie trafił Sansone. Kapitalnie wycofał młodych Włoch na 11 metr.

• Przebojowa akcja Chibsaha prawą strona, pomocnik Sassuolo wpadł już nawet w pole karne i ostatecznie wywalczył korner.

• Missiroli zmieniony w przerwie, na murawie zameldował się Biondini.

• Piłkarze już grają, czy czekają nas emocje w drugiej połowie?

• Piłkarze przygotowują się już do drugiej połowy, zawodnicy obu drużyn na boisku.

• Koniec pierwszej połowy. Za nami niezłe 45 minut, gra toczona w szybkim tempie i gol Muntariego czyli stadiony świata.

• De Sciglio próbował dośrodkować z prawej strony, ale zablokowany. Obie ekipy czekają na przerwę.

• Paolo Valeri dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Sansone przepychał się z obrońcami i prawie wybiegł sam na sam z Abbiatim, ale w ostatniej chwili wyprzedził go Rami.

• Brzydkie wejście w nogi Taarabta w wykonaniu Ariaudo kończy się żółtą kartką.

• Taarabt efektownie minął dwóch graczy Sassuolo, ale źle dograł na prawą stronę.

• Bramka De Jonga była jego drugim trafieniem w kończącym się sezonie.

• Szybka kontra gospodarzy, Taarabt szukał prostopadły podaniem Kaki, ale wyprzedził Brazylijczyka Mendes.

• Skończyło się zamieszanie pod bramką Milanu, ale w tłoku lepiej odnaleźli się gospodarze.

• Po dryblingu Sansone korner dla gości.

• Drybling Chibsaha na prawej stronie zatrzymany przez Mexesa. Francuz musi uważać, jako że został już ukarany żółtym kartonikiem.

• Wydaje się, że Milan kontroluje grę, ale Sassuolo wciąż potrafi wymienić kilka podań na dużej szybkości.

• Na lewej stronie do akcji włączył się Constant, ale jego dośrodkowanie zablokowane.

• Kolejny rzut wolny na połowie gości zakończył się uderzeniem Magnanelliego, ale w mur.

• Napoli prowadzi już 3-0. Dwa gole zdobył Zapata.

• Żółta kartka za zbyt ostrą interwencją dla Philippe Mexesa.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony świetnie znalazł się Berardi, ale młodzieniec źle opanował futbolówkę.

• Na murawie leży obolały Mendes. Pomagają mu lekarze klubowi.

• AC Milan - Sassuolo

• De Sciglio zaskakująco uderzył z prawej strony pola karnego i w ostatniej chwili zainterweniował Pomini. Groźna próba.

• Już dwubramkowe prowadzenie! Z wolnego strzelał Nigel de Jong, piłka odbiła się od mury i poleciała obok bezradnego, złapanego na wykroku Pominiego!

• Teraz faul w niebezpiecznej odległości po drugiej stronie boiska. Cannavaro sfaulował Kakę.

• Dośrodkowanie za głębokie i minęło wszystkich piłkarzy gości.

• Berardi faulowany blisko linii pola karnego Milanu. Będzie rzut wolny w niebezpiecznej odległości.

• Taarabt prostopadłym podaniem znalazł w polu karnym Pazziniego, który dobrze się odwrócił i dośrodkował. Niecelnie.

• Dobry przechwyt Constanta w środkowej strefie boiska, ale zablokował kontrę niecelnym podaniem.

• Kolejny gol Milanu, ale tym razem nieuznany. Rami strzelał z dystansu, ale trafił w Pazziniego, który efektownie się obrócił i trafił do siatki. Niestety dla kibiców gospodarzy ze spalonego.

• Milan zastosował wysoki pressing i Pomini wybił na aut. Mediolańczycy w posiadaniu piłki.

• Teraz uderzenie z dystansu z drugiej strony. Z przed linii pola karnego próbował Chibsah, ale nieczysto trafił w piłkę.

• Po wrzutce Kaki piłka spadła pod nogi Muntariego, reprezentant Ghany uderzył z powietrza i nieznacznie się pomylił. Milan w natarciu.

• Kaka urwał się obrońcom i strzelił kąśliwie z dystansu, ale golkiper gości sparował na rzut rożny. Korner.

• Dośrodkowanie de Scigilio, ale za głębokie. Futbolówka w rękach Pominiego.

• Na razie bardzo widoczny jest Taarabt, który jest wolnym elektronem. Przed chwilą był na lewym skrzydle, teraz znalazł się na prawej flance.

• Dośrodkowanie z prawej strony wybite przez Mendesa. Kontra gości.

• Muntari strzela z ponad 20 metrów, ale uderzenie zablokowane i ląduje w rękach Pominiego.

• Milan opanował sytuację i bez pośpiechu rozgrywa piłkę na połowie gości. Do akcji zaczepnej włączają się boczni obrońcy.

• Milan kolejny raz z dystansu. Tym razem strzelał Taarabt, ale kilka metrów nad poprzeczką. Za dużo miejsca przed polem karnym mają gracze Rossoneri.

• Z dystansu próbował Pazzini, Pomini wypluł piłkę przed siebie, ale obrońcy dobrze zareagowali wybijając piłkę.

• Sassuolo dobrze odpowiedziało na utratę bramki - ofensywną grą. W dzisiejszym meczu powinno się jeszcze sporo dziać.

• Dośrodkowanie Berardiego z rzutu wolnego spadło wprost na głowę Zazy, na piątym metrze znalazł się Magnanelli, ale uderzeniem z powietrza przeniósł futbolówkę wysoko ponad poprzeczką.

• Z innych stadionów: Napoli prowadzi z Hellas Weroną po golu Callejona.

• To był piąty gol Muntariego w bieżących rozgrywkach.

• Dośrodkowanie Berardiego z prawej strony, który urwał się obrońcom, ale Rami dobrze zagrał głową i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Na razie Sassuolo zostawia sporo przestrzeni między formacjami, Milan nie ma problemów z przenoszeniem piłki w strefę obronną gości.

• Niedokładne dośrodkowanie, Sansone dobrze wyblokowany od futbolówki.

• Wolny dla Sassuolo na połowie gospodarzy.

• Sassuolo próbuje szybko odpowiedzieć, ale Zaza traci piłkę pod polem karnym Milanu.

• CO ZA GOL! Już w drugiej minucie Muntari huknął bez zastanowienie z dystansu, nikt go nie zaatakował, a piłka odbiła się od słupka i wpadła od bramki. Niesamowite uderzenie gracza gospodarzy, gol kolejki?

• Milan wygrał 4 ostatnie domowe mecze, Sassuolo 3 ostatnie wyjazdy. Czyjaś seria się dzisiaj skończy.

• W pierwszym meczu między oboma drużynami wygrało Sassuolo, po 4 golach Domenico Berardiego. Kto błyśnie dzisiaj?

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek Paolo Valeriego, czy Milan wywalczy miejsce w europejskich pucharach?

• Ławka rezerwowych Sassuolo: Polito, Pucino, Antei, Terranova, Gazzola, Rosi, Marrone, Biondini, Brighi, Masucci, Sanabria, Floro Flores

• W mediolańskiej ekipie szansę debiutu może dostać 15-letni Hachim Mastour. Młodzieniec został zgłoszony do rozgrywek na kilka dni przed dzisiejszym meczem.

• Rezerwowi Milanu: Amelia, Coppola, Zaccardo, Zapata, Emanuelson, Essien, Honda, Poli, Balotelli, El Shaarawy, Mastour, Petagna

• Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. W ekipie gospodarzy dziwi przede wszystkim brak Mario Balotellego, a Eusebio Di Francesco trochę przemeblował swoją obronę.

• Zapraszam wszystkich serdecznie na relację LIVE! z meczu AC Milan - Sassuolo, którą poprowadzi dla Was Filip Błajet. Początek meczu o godzinie 20:45.