AS Roma

1

Juventus Turyn

1

• Dopiero czerwona kartka dla Torosidisa i gol Teveza rozkręciły spotkanie, gospodarze grali ambitnie iw osłabieniu odprowadzili do wyrównania. Za uwagę dziękuje Sebastian Chmielak. Dobranoc!

• Ostatni gwizdek sędziego, koniec spotkania!!! ROMA - jUVE 1:1.

• Arbiter doliczył 3 minuty!

• Padoin za Lichtsteinera.

• Przez ponad 10 minut dłużej utrzymują się przy piłce gospodarze, mimo, że grają w osłabieniu.

• Vidal, żółta kartka!!!

• Coman za Moratę

• Nainggolan z trzydziestego metra o ziemi!!! Broni Buffon.

• Iturbe uderzył z kilkunastu metrów, obok bramki, Roma poczuła szansę!!! Dobre zmiany Rudiego Garcii!!

• Radja Nainggolan powalił jednego z rywali, kolejna kartka!

• Malijczyk wykorzystał rzut wolny Florenziego i głowa pokonał Buffona!!

• Keita!!!! 1:1!!!!!!!

• Chiellini fauluje Iturbe, żółta kartka!

• Iturbe faulowany przez Vidala!!! Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Zmiana nr 3, Nanggolan za De Rossiego

• Manolas główkował po rzucie wolnym, ale fantastycznie broni Buffon!!!

• Iturbe za Tottiego.

• Atak pozycyjny gospodarzy, Marchisio przerywa akcję i żółta kartka dla zawodnika Juve.

• Tevez zablokowany na 10. metrze przez Manolasa!!!

• Czy Roma się podniesie?

• Pereyra z lewej strony pola karnego uderzył w boczną siatkę!!!

• Florenzi za Ljajicia

• Kapitalne uderzenie Argentyńczyka, De Sanctis nawet nie drgnął!!!

• Tevez!!!! 1:0!!!! Ależ bramka z rzutu wolnego!!!!

• Torosidis potrącił Vidala przed polem karnym, druga żółta kartka dla Greka, czerwona kartka!!!

• W dzisiejszym meczu oglądamy więcej żółtych kartek niż sytuacji bramkowych.

• Mapou Yanga-Mbiwa tym razem ukarany "żółtkiem".

• Pjanić i kolejna kartka...

• Gospodarze nadal bez strzału....

• Adam Ljajić zagrywał z rzutu wolnego, ale piłką po przedłużeniu głową ląduje w rękawicach Buffona.

• Morata faulował jednego z defensorów Romy, żółta kartka dla Hiszpana.

• Ależ walka na boisku!!! Gwizdek arbitra milczy...

• Teraz na strzał zdecydował się Stephan Lichtsteiner, ale również uderzenie Szwajcara było niecelne.

• Pereyra wypuścił po lewej stronie Vidal, a ten uderzył z lewej nogi tuż obok bramki!!! To najlepsza sytuacja w dzisiejszym meczu!

• Nadal spokojne tempo zawodów, czy doczekamy się bramek?

• Vidal strzelał z 16. metrów, ale Chilijczyk został zablokowany...

• Jak na razie trenerzy nie dokonują zmian w swoich zespołach.

• Zaczynamy!!! Oby druga odsłona była ciekawsza!!!

• Obie ekipy wracają na boisko!!!

• Koniec pierwszej, nudnej części spotkania, do przerwy bez bramek na Stadio Olimpico.

• Piłka ląduje w rękawicach De Sanctisa.

• Prawą stroną szarżował Carlos Tevez oddał strzał ,a piłka przeleciała obok bramki, ale będzie korner dla Juve.

• Torosidis zdecydował się na indywidualną akcję, a nieprzepisowo powstrzymujący Greka Evra zostaje ukarany żółtą kartką.

• Jak na razie ten mecz to kit, anie hit... czy doczekamy się sytuacji bramowych?

• W międzyczasie De Rossi ukarany kartonikiem.

• Alvaro Morata świetnie powstrzymany przez Seydou Keitę!!! Świetny powrót MALIJCZYKA!

• Dosyć nudny mecz na Stadio Olimpico, jedne strzał po 26 minutach to za mało....

• Era podłączył się z lewej strony zagrał piłkę na środek pola karnego, ale nikt tej piłki nie przejął!

• Pereyra zagrywał wzdłuż bramki do koelgi z zespołu, ale interwencja Manoalsa udana, choć piłka minęła o centymetry bramkę De Sanctisa.

• Torosidis ukarany żółtą kartką, pierwsze upomnienie w dzisiejszym meczu.

• Teraz to gospodarze przejęli inicjatywę, teraz Ljajić wypchnięty z pola karnego.

• Roma konstruuje długi atak pozycyjny....

• Posiadanie piłki: 5!5 do 49% na korzyść lidera Serie A.

• Roma ma problemy, aby przedostać się pod pole karne Starej Damy.

• Kolejny korner dla Juventusu.

• Arturo Vidal uderzył zza pola karnego, ale obok bramki.

• Tevez na krótko rozegrał rzut rożny z jednym z kolegów, ale zawodnicy Juve szybko stracili piłkę,a próba kontry Romy zakończyła się fiaskiem.

• Pierwszy korner dla gości

• Roma w swoich bordowych koszulkach z białymi spodenkami, a Juve w swoich biało-czarnych strojach.

• Ostre faule gospodarzy w pierwszych sekundach, zapowiada się na twardy mecz.

• Gramy!!!!

• Obie ekipy już na murawie!!!

• Za chwilkę najprawdopodobniej zaczniemy, bo już słychać hymn Romy.

• Spotkanie nie rozpoczęło się o zaplanowanej godzinie, czekamy na na pierwszy gwizdek arbitra

• Rezerwa gości: Rezerwowi: Storari, Rubinho, Barzagli, Ogbonna, De Ceglie, Padoin, Pogba, Pepe, Coman, Llorente, Matri

• wyjściowa jedenastka gości: skład Juve

• skład Romy: skład Romy

• Ławka gospodarzy: Skorupski, Astori, Spolli, Cole, Florenzi, Nainggolan, Paredes, Ucan, Iturbe, Verde

• W rundzie jesiennej Juve wygrało u siebie z Romą 3:2 po kontrowersyjnym meczu, zobaczymy, czy dziś również będzie grad bramek.

• W ostatnich pięciu pojedynkach pomiędzy ekipą z Rzymu , a Juventusem, wszystkie emcze kończyły się zwycięstwem którejś z drużyn: trzy razy wygrało Juve, a dwa mecze padły łupem Romy.

• porównanie ekip

• Roma musi sobie poradzić dziś bez Strootmana, Balzarettiego, Castana, Ibarbo, Lobonta i Maicona. Juve natomiast pojawiło się w Rzymie bez Asamoaha, Romulo, Marrone, Pirlo oraz Pogby.

• Tak prezentuje sie tabela przed dzisiejszym hitem:

tabela Serie A

• Stara Dama jest natomiast od piętnastu spotkań niepokonana w lidze, ostatni raz turYńczycy przegrali z GENOĄ 1:2. W ostatnim meczu Juventus pokonał 2:1 Atalantę Bergamo.

• Giallorossi zajmują drugie miejsce w tabeli i do liderującego Juve tracą dziewięć oczek.

• Rzymianie są królami remisów, na osiem spotkań ligowych w 2015 roku, aż sześc zakończyło sie podziałem punktów, ostatnio podopieczni Rudiego Garcii zremisowali 1:1 w Weronie z Hellas.

• Witamy serdecznie w poniedziałkowy wieczór, już za godzinę Roma podejmie Juventus w hicie 25. kolejki Serie A.