AS Roma

2

Torino FC

1

• I koniec! Znakomite widowisko w Rzymie. Roma wygrywa rzutem na taśmę 2:1 z Torino i umacnia się na drugim miejscu w Serie A. Bramki zdobywali dziś: Ciro Immobile, Alessandro Florenzi i Mattia Destro. Brawo za walkę dla obu drużyn, a za wspólnie spędzony czas dziękuje Mateusz Warianka.

Gloria Calcio

• Fatalna strata w środkowej strefie Immobile, piłka trafia do Gervinho, ten wypatrzył z lewej strony Florenziego, a rezerwowy Romanista trafia do siatki! Chyba już jest po meczu.

• Gooooooooooooooooooool!! Roma 2 Torino 1! Florenzi!

• Glik! I nie ma bramki! Maksimović strzela z woleja, a Polak sprytnie starał się zmienić kierunek lotu piłki, jednak niecelnie!

• Cerci urywa się Bastosowi, dośrodkowuje do Immobile, ale ten w porę powstrzymany przez Maicona

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Bastosa...

• Akcja Gervinho, jednak jego strzał w ostatniej chwili zablokowany przez Glika.

• Zmęczonego Nainggolana zmienia Florenzi.

• Spadło nieco tempo tego meczu. Chyba żadna drużyna nie chcę zaryzykować stratą bramki w ostatnich minutach.

• Immobile ukarany żółtą kartką za faul taktyczny. To oznacza, ze napastnik nie zagra w następnym spotkaniu.

• Vives ukarany żółtą kartką.

• A Romagnoliego zmienia Bastos.

• Podwójna zmiana w ekipie Rzymian. Za Tottiego wchodzi Ljajić.

• Fantastyczny kontratak Torino! Maksimović zagrał w pole karne do Cerciego, ten niepilnowany przyjął sobie piłkę, jednak uderzył niecelnie. To powinien być gol.

• Dośrodkowanie Pjanicia i Glik ratuje swoją drużynę przed stratą bramki!

• Maksimović ukarany żółtą kartką za próbę pozbawienia Pjanicia koszulki.

• Znów aktywny w ataku Immobile, tym razem jego strzał z 16 metrów powędrował w trybuny.

• Ależ zmarnował szanse na kontratak Immobile. Goście wychodzili trzech na trzech, jednak młody napastnik źle podał do Cerciego.

• Teraz próba Nainggolana, jednak strzał niecelny.

• Pjanić strzela z dystansu, broni Padelli.

• Strzelec bramki leży kontuzjowany na boisku. Mamy przerwę w grze.

• Kapitalne długie podanie ze środka pola od Vivesa do Immobile, który z ostrego kąta, z pierwszej piłki ładnym wolejem pokonuje De Sanctisa

• Goooooooooooooooool!!! Mamy wyrównanie! Ciro Immobile!

• Torino długo rozgrywa piłkę na własnej połowie. Roma nie kwapi się za bardzo do ataku.

• Dobra próba Tottiego, który poszukał w polu karnym Gervinho, ale odważne wyjście Padelliego.

• Pora rozpocząć drugie 45 minut! Przy piłce Roma.

• I koniec pierwszej połowy. Roma prowadzi zasłużenie 1:0 po bramce Matti Destro. Torino póki co bez celnego strzału w tym meczu. De Sanctis śmiało mógłby wziąć ze sobą jaką książkę z szatni.

• Roma - TorinoRoma - Torino

• Gervinho kapitalnie ze środka podał piłkę do Destro, ta trochę uciekła, jednak napastnik gospodarzy poszedł odważnie wślizgiem i pokonał Padelliego.

• Goooooooooooooooooooool!!! Mattia Destro!!! Roma na prowadzeniu!

• Rzymianie nie mają pomysłu jak strzelić bramkę. Teraz desperackie uderzenie Toloia i piłkę odprowadza wzrokiem bramkarz gości.

• To powinna być bramka! Fantastycznie broni Padelli strzał Pjanicia i dobitkę Destro. Tylko rzut rożny.

• Jedna z niewielu groźnych akcji Torino. Immobile próbował uderzyć na bramkę De Sanctisa, jednak minimalnie obok słupka.

• Zamieszanie w polu karnym gości, piłkę wybijają obrońcy, a ta spada pod nogi Romagnoliego. Młody zawodnik bez zastanowienia się uderzył na bramkę, ale strzał trochę zbyt lekki.

• Glik brutalnie potraktowany przez Nainggolana! To powinna być czerwona kartka, a jest tylko żółta...

• Moretti ukarany żółtą kartką, za faul na Pjaniciu.

• Ale sytuacje zmarnował teraz Totti! Maicon otrzymał dobre podanie od Pjanicia, Brazylijczyk zagrał płasko na 11. metr, tam piłkę przepuścił De Rossi, a Totti marnuje stuprocentową sytuacje!

• Znów próbuje Cerci i po raz kolejny świetnie interweniuje Castan. Nie do przejścia jest stoper Romy w dzisiejszym spotkaniu.

• Z kontratakiem próbuje wyjść Torino, Cerci przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, ale ostatecznie został powstrzymany przez Castana.

• Znowu w natarciu Roma. Nainggolan bardzo dobrze dośrodkował z prawej strony, idealnie na głowę Destro, jednak ten nieczysto trafił w piłkę, a ta trafia do rąk Padelliego.

• AS Roma - NapoliAS Roma - Napoli

• Gervinho próbował przedrzeć się przez linie obrony, jednak w porę został zatrzymany przez Morettiego.

• Roma powoli zaczyna zyskiwać optyczną przewagę, jednak goście mądrze się bronią. Wygląda na to, że remis im odpowiada.

• Próba podania Tottiego do Maicona, jednak troszkę za mocno i Padelli spokojnie łapie piłkę.

• Gracze Torino jak na razie nie dają się rywalom z Rzymu i po ich grze widać, że podjęli rękawice rzuconą przez gospodarzy. Dość wyrównany mecz oglądamy, przynajmniej po dziesięciu minutach, na Stadio Olimpico.

• Starcie Castana i Immobile w polu karnym Romy, obyło się bez kartek.

• Rzut karny? Maicon przewrócił się w polu karnym Torino, gracze Romy domagają się rzutu karnego, ale sędzia wyraźnie pokazuje, żeby B razylijczyk podniósł się z ziemi i grał dalej.

• Rzut wolny dla Torino, wykonywał go Cesare Bovo, zagrywał na dłuższy słupek, ale Emiliano Moretti źle wyskoczył do piłki, a w dodatku jeden z graczy Torino został złapany w pułapkę ofsajdową.

• Pierwszy strzał w światło bramki Padellego oddał Miralem Pjanić.

• Torino w natarciu, ale w polu karnym rzymian pogubili się przyjezdni, a gospodarze oddalili grę od własnej bramki.

• Spokojny początek spotkania w wykonaniu Romy, gospodarze wymienili ze sobą kilkanaście podań, ale stracili piłkę po niedokładnym zagraniu Pjanica do Gervinho.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczynają gospodarze!

• Przywitanie kapitanów obu drużyn - Kamila Glika i Francesco Tottiego.

• Przenosimy się na Stadio Olimpico, gdzie już rozbrzmiewa piękny hymn Romy!

• W wyjściowym składzie Torino pojawił się oczywiście Kamil Glik, a na ławce rezerwowych Romy zasiadł Łukasz Skorupski.

• Rezerwowi piłkarze Torino: Gomis, Berni, Rodriguez, Farnerud, Gazzi, Vesović, Tachtsidis, Meggiorini.

• Rezerwowi piłkarze Romy: Lobonţ, Łukasz Skorupski , Dodo, Jedvaj, Torossidis, Taddei, Bastos, Florenzi, Ricci, Luca Mazzitelli.Ljajić.

• Na placu gry może pojawić się dziś legenda Romy i włoskiego futbolu, Francesco Totti. Jego statystyki są imponujące: 699 meczów, 22 sezony i 288 goli - wszystko to w barwach rzymskiego zespołu. Totti

• Z kolei Torino plasuję się dopiero na dziesiątej pozycji z 39. punktami na koncie.

• Po 29. ligowych kolejkach Roma zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 68 punktów. Do liderującego Juventusu Giallorossi tracą czternaście "oczek", ale w zanadrzu mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z Parmą.

• Czy ekipa Kamila Glika pokona w Rzymie wicelidera tabeli włoskiej ekstraklasy? Na papierze szansę są niewielkie. Dlaczego? Przeczytajcie TUTAJ.

• W tym sezonie pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się remisem 1:1. Gole zdobywali wtedy Alessio Cerci dla Torino oraz kontuzjowany dziś Kevin Strootman dla Romy. .

• Serdecznie witamy w relacji LIVE z meczu 30. kolejki Serie A, w który AS Roma na Stadio Olimpico podejmie Torino!