3

Torino FC

0

• Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Koniec meczu! AS Roma pewnie pokonuje Torino 3:0. Rzymianie dominowali dziś pod każdym względem i w pełni zasłużenie pokonują zespól Kamila Glika.

• Gospodarze teraz wymieniają podania i czekają na ostatni gwizdek.

• Arbiter doliczył 3. minuty.

• Quagliarella z ponad 20. metrów uderzył nad bramką.

• Quagliarella uwolnił się od De Rossiego, zawodnik Romy fauluje Włocha.

• Oglądamy dziś dosyć czyste widowisko, popełniono jedynie 8. fauli.

• Quagliarella z 17, metra po ziemi, broni De Sanctis.

• Piłkarze Romy wymienili kilka podań przed polem karnym, potem na strzał zdecydował się Nainggolan, ale strzał broni Gillet.

• Strootman za Keitę, ależ owacja na Stadio Olimpico!

• Po ośmiu miesiącach bez piłki an boisku pojawi się Kevin Strootman.

• Prostopadła piłka do Gervinho, Iworyjczyk pokonuje Gilleta,a le na spalonym jednak zawodnik gospodarzy.

• Juan Sanchez Mino huknął z ok. 25 metrów, ale futbolówka przeleciała nad bramką

• Najgroźniejszy rywal rzymian, Juventus rozgromił dziś Parmę 7:0.

• Po rzucie rożnym pika trafił przed ole karne do Torosidisa, ale podania greka nie dogonił Ljajić.

• Nainggolan za Kostasa Manolasa

• Josef Martinez za El Kaddouriego

• Quagliarella faulowany przez Manolasa w środkowej strefie boiska.

• W drugiej połowie Torino bez celnego strzału.

• Gervinho przedziera się lewym skrzydłem podał an linii pola karnego do destro, ale Włoch stracił szybko piłkę.

• Kolejne uderzenie Peresa tym razem z linii pola karnego wysoko ad bramką.

• Bruno Peres, ładny strzał z dystansu, ale piłkę broni De Sanctis.

• Teraz po rzucie rożnym strzelał Keita, ale broni Gilet.

• Destro za El Capitano. Totti spędził dziś 70. minut na murawie.

• Gervinho szarżował z lewej strony, ale jego zagranie przerwał Glik.

• Za chwilę na boisku pojawi się Destro, a czy swoja szansę otrzyma Strootman?

• Prostopadła piłka do Quagliarelli, ale szybszy De Sanctis.

• Obraz gry nadal się nie zmienia, gospodarze nadal mają przewagę.

• Seydou Keita

• Tym razem El Kaddouri powalony przez Gervinho, rzut wolny dla gości.

• Glik ukarany żółtym kartonikiem za faul na Tottim.

• Gospodarze ładnie wymieniają między sobą podania, a piłkarze Toro są zmuszeni do biegania.

• Czy Torino podniesie się po trzech ciosach?

• Serb kapitalnie przymierzył z ponad 20. metrów, Gillet bez szans!

• 3:0!!!!! GOOOOOOLLLLLL!!! Adem Ljajić, ależ uderzenie z dystansu, piękna bramka!!!

• Torino nie stać dziś, na odrobienie strat...

• Kolejne dobre prostopadłe podanie na skrzydło. Rozpędzony Bruno Peres zamiast strzelać starał się dograć piłkę i stracił futbolówkę.

• W 58. minucie Inter już wygrywa 2:1 z Hellas Werona.

• Posiadanie piłki 56% do 44% na korzyść Romy.

• Omar El Kaddouri szarżował, ale będąc w polu karnym Romy, pogubił się i stracił piłkę.

• Roma nadal prowadzi grę, a więc nic w porównaniu do pierwszej połowy się nie zmieniło...

• Prostopadła piłka do Quagliarelli, ale bardzo dobra interwencja Manolasa.

• Darmian do Sancheza Mino, ale fatalny strzał.... Gołębie na szczycie stadionu zostały postraszone...

• Z ok. 30 metrów teraz strzelał Totti, ale został zablokowany.

• Bardzo nieudany strzał Nocerino z dystansu.....

• Od środka zaczynają piłkarze Garcii.

• Sanchez Mino za Farneruda w ekipie gości od początku drugiej części meczu.

• Wracamy po przerwie obie ekipy już wyszły na boisko.

• Początek meczu był wyrównany, ale po trafieniu Torosidisa , a potem Keity, gospodarze zaczęli grac na luzie i z każda minutą coraz bardziej dominowali.

• Banti kończy pierwsza część spotkania, do przerwy Torino przegrywa w Rzymie z Gaillorossi 0:2.

• Roma daje teraz pograć gościom, ale strzał Quagliarelli fatalny..

• Arbiter doliczył 60. sekund do pierwszej części spotkania.

• Pierwsza zmiana, z powodu razu boisko opuszcza Vives a w jego miejsce pojawi się Nocerino.

• Torino nie gra najlepszych zawodów dzisiaj.

• Roma oddała 9 strzałów na bramkę gości, a Torino oddało dwa strzały.

• Roma teraz dominuje po w miarę wyrównanych początkowych minutach.

• Totti z pierwszej piłki zagrywał za linię obrony do Gervinho, ale do piłki pierwszy dopadł bramkarz gości.

• Totti uderzył technicznie z ok. 20 metra, ale obok bramki.

• Jak na razie bez spalonego w dzisiejszym meczu.

• Keita zagrał do Ljajicia, ten ruleta minął zawodników defensywy Torino, ale do piłki pierwszy dopadł Gillet.

• Jak na razie defensywa Toro nie może zaliczyć meczu do udanych, Glik i spółka mają dużo pracy.

• Roma

• Teraz mocno sprzed pola karnego strzelił De Rossi,a le broni Gillet.

• Pjanić zagrał na lewo do Tottiego, ale Włoch za mocno dośrodkował.

• Roma złapała wiatr w żagle.

• Tearz mocno z dystansu uderzył Pjanić, piłkę odbija Gillet!

• Keita trzymał piłkę przed polem karnym piłkę i bez zastanowienia uderzył z lewej nogi na bramkę gości!

• GGGOLLL 2:0!!!! Seydou Keita!!!!! Ładnys ztrał Malijczyka sprzed pola karnego!!!

• Teraz minimalnie dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze: 5!5 Roma, 49% Torino

• Dobra, kolejna akcja Peresa, który zagrał futbolówkę wzdłuż bramki,a le do piłki nie dopadł Quagliarella, ani lepiej ustawiony Farnerud

• Totti taktycznie faulowany przez Quagliarellę, za co napastnik gości otrzymał żółtą kartkę.

• Do piłki podszedł Pjanić, Bośniak uderzył w poprzeczkę!

• Glik fauluje Gervinho ok. 20 metrów przed bramką.

• Jak na razie oglądamy, dynamiczny mecz, w którym obydwie drużyny stwarzają sytuacje podbramkowe.

• Omar El Kaddouri pociągnął akcję, podał do Quagliarelli, a Włoch uderzył na bramkę Romy, broni De Sanctis.

• W róWnolegle rozgrywanym spotkaniu Hellas Werona prowadzi na Giuseppe Meazza 1:0 z INTEREM.

• Podopieczni Ventury przejęli inicjatywę w spotkaniu.

• Bruno Peres mijał rywali jak tyczki, zawodnik gości wywalczył rzut rożny.

• Posiadanie piłki 51% do 49% na korzyść Toro

• Z rzutu rożnego goście nie byli w stanie zagrozić bramce Romy...

• Fabio Quagliarella otrzymał piłkę na linii pola karnego, obrócił się z piłką w fantastyczny sposób uderzył w okienko bramki, ale De Sanctis jeszcze lepiej interweniował!!!

• Totti fauluje zawodnika gości, Banti od razu wyciąga żółty kartonik.

• Gervinho odebrał piłkę Makismoviciowi, zagrał do Pjanicia, ale Bośniak stracił piłkę.

• Totti znowu zagrał fantastyczną piłkę z prawej strony boiska, a tam grek dopełnił formalności i wyprowadził Romę na prowadzenie!

• GGGGOOOOLLLLL!!!! Vasilis Torosidis wykańcza podanie Tottiego!!! 1:0!!!!!

• Ljajic strzelał sprzed pola karnego mocno piłkę odbił przed siebie Jean-Francois Gillet

• Roma niemal całym zespołem na połówce gości.

• Piłka podana z prawej strony przez Tottiego do Ljajicia, ale Serb strzelił wysoko nad bramką z kilkunastu metrów.

• Zobaczymy, czy dziś Roma odniesie upragnione zwycięstwo..

• Prostopadła piłka do Quagliarelli, ale szybszy de Sanctis, który wybił piłkę.

• Alexander Farnerud próbował się przebić lewą stroną , ale faulował.

• Pierwsza akcja gości, wrzutka w pole karne Romy wybita przez defensorów wicemistrza Włoch.

• Od środka rozpoczną goście, pierwszy gwizdek Luci Bantiego.

• Obie jedenastki wyszły an boisku, własnie teraz rozbrzmiewa hymn gospodarzy.

12. Arturo Calabresi
  • W Romie zabraknie dziś kilku kluczowych piłkarzy, któzy zmagają się z urazami, a są nimi Balzaretti, Castan, Borriello, Curci, Maicon, Astori, Florenzi i Holebas. Z kolei Giampiero Ventura nie będzie mógł skorzystać jedynie z Bovo i Bashy.

• Na ten moment zajmuje ona drugie miejsce w tabeli i do liderującej "Starej Damy" traci trzy punkty - tyle samo, ile Lazio musi zdobyć, aby zrównać się ilością "oczek" właśnie z Romą.

• Gracze Rudiego Garcii odnieśli już upokarzającą porażkę na własnym stadionie w fazie grupowej Champions League, ulegając Bayernowi Monachium 1:7. Rewanż rozgrywany w Bawarii także zakończył się porażką ekipy z wiecznego miasta, a w międzyczasie na ich konto powędrowała kolejna, tym razem ligowa przegrana w meczu przeciwko Napoli. Jeśli zatem Roma chce nadal liczyć się w walce o scudetto dziś bezwzględnie musi sięgnąć po komplet punktów.

• W trwającym obecnie sezonie AS Roma miała przełamać niemoc włoskich drużyn w Lidze Mistrzów, sporo namieszać w tamtejszych rozgrywkach, a także w końcu po latach hegemonii i całkowitego monopolu na włoskich boiskach zdetronizować Juventus.

• Witamy serdecznie w niedzielny wieczór, za niespełna 45. minut AS Roma podejmie na Stadio Olimpico Torino,w którym występuje Kamil Glik.