Atalanta Bergamo

0

Juventus Turyn

3

• Koniec spotkania! Juventus wraca na fotel lidera i ciągle nie stracił gola w tym sezonie!

• Cztery minuty doliczone. Z rzutu wolnego wrzucił Marchisio, ale w polu karnym Pogba faulował rywala.

• Tevez nie doczeka się dzisiaj hattricka. W jego miejsce Coman,

• Pereyra dośrodkował w pole karne z prawej strony, a Morata nie miał problemu z wpakowaniem piłki głową do bramki na długim słupku. Można śmiało powiedzieć, że jest już po meczu!

• Goooool! Morata zdobywa pierwszego gola w Serie A!

• Piłka spadła w polu karnym pod nogi Molinie, który z 10 metrów uderzył wysoko ponad bramką!

• Od kilku minuta Atalanta próbuje przedostać się pod pola karne Juventusu, ale niewiele jej z tego wychodzi.

• Ostatnia zmiana w Atalancie. Bianchi za Gomeza

• Żółta kartka dla Evry za ostry wślizg.

• Tevez przed szansą na hattricka, po dograniu z lewej strony w polu karnym nie uderzył jednak czysto i piłkę złapał Sportiello

• Żółta kartka dla Moliny.

• Przed chwilą wyrzucony z ławki trenerskiej za komentowanie decyzji sędziego został chyba trener Atalanty, Stefano Colantuono, który opuścił właśnie murawę.

• Druga zmiana w Juventusie. Schodzi Vidal, w jego miejsce Pereyra.

• Strzał rozpaczy z dystansu Benalouane'a, ale wysoko ponad bramką Buffona.

• Pierwsza zmiana w Juve. Morata za Llorente

• Druga zmiana w Atalancie. Cigarini za Baselliego.

• Wrzutka z prawej strony w pole karne Juve, ale totalnie nieudana. Od bramki Buffon. Co by nie mówić, goście już chyba nic w tym meczu nie pokażą.

• Atalanta - JuventusAtalanta - Juventus

• Oczywiście Juventus pozostaje cały czas niepokonany w rozgrywkach Serie A i Ligi Mistrzów w tym sezonie!

• Podrażniony Juventus, od razu po karnym rzucił się do ataku. Piłkę przed polem karnym dostał Tevez, uderzył po ziemi i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki przy słupku. Stara prawda: niewykorzystane sytuacje się mszczą!

• Dramat Atalanty! Minutę po niewykorzystanym karnym przez gospodarzy, drugiego gola dla Juve zdobył Tevez!

• Buffon broni strzał Denisa z 11 metra!

• Żółta kartka dla Chielliniego!

• Karny dla Atalanty po faulu Chielliniego na Molinie!

• Wrzucił z prawej strony w pole karne piłkę Vidal, a głową na bramkę uderzył Llorente. Za słabo jednak, by zaskoczyć dobrze ustawionego Sportiello

• Liechsteiner wszedł w pole karne prawą stroną, dograł do środka, ale piłkę zdołał wybić Drame

• Od początku drugiej połowy lepiej prezentuje się Juventus. Ładnie ponad bramką uderzył teraz sprzed pola karnego Vidal, piłka przeszła tuż ponad poprzeczką.

• Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Estigarribia, w jego miejsce Molina.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Juventus prowadzi grę i zasłużenie prowadzi 1:0. W wykonaniu Atalanty dobre było tylko pierwsze 20 minut.

• Gomez uderzył jeszcze z sprzed pola karnego, ale Buffon spokojnie odprowadził piłkę mijającą słupek po zewnętrznej stronie.

• W walce o piłkę ucierpiał Ogbonna i potrzebuje pomocy medycznej

• Krótko rozegrany rzut rożny i Juventus stracił piłkę. Kontra Atalanty straciła jednak na tempie i gospodarze stracili szansę na akcję.

• Dwie minuty doliczone

• Jeszcze w końcówce pierwszej połowy rzut rożny dla Juve.

• Kontra Atalanty, ale przerwana przez Pogbę, który był jeszcze faulowany przez Baselliego.

• Kolejna okazja dla Juve. Evra powalczył i wywalczył piłkę, dograł w polu karnym do Pogby, który uderzył niecelnie. Przed okazją niespodziewanie stanął jeszcze zaskoczony Llorente, ale nie zorientował się w sytuacji.

• Juventus zadowolony z wyniku, spokojnie buduje kolejne ataki, długo rozgrywa piłkę i czeka na dogodną okazję do zadania kolejnego ciosu. Atalanta bezradna, zamknięta na swojej połowie.

• Atalanta próbuje odpowiedzieć i zaatakować, ale na razie bardzo pewnie obrona Juventusu.

• To się musiało tak skończyć! Przewaga Juve rosła z minuty na minutę. Liechsteiner dynamicznie włączył się do akcji prawą stroną, dograł w pole karne, tam powstrzymany został jeszcze Vidal, ale piłka spadło wprost przed wbiegającego Teveza, który dopełnił formalności.

• Gooooool! Carlos Tevez dobija piłkę po dynamicznej akcji Juve prawą stroną!

• Kolejny raz w tarapatach Sportiello! Evrapłasko dośrodkował groźnie w pole karne i zabrakło tylko zamknięcia akcji przez któregoś z partnerów!

• Żółta kartka dla Chielliniego.

• Mocne uderzenie Teveza i Sportiello na raty tym razem bronił jego strzał. Piłka prawie wturlała się przy słupku!

• Tevez z lewej strony wszedł w pole karne, minął rywala i uderzył na bramkę, ale prosto w Sportiello

• Chiellini nieprzepisowo powstrzymywał rywala. Rzut wolny i upomnienie od sędziego.

• Znowu coraz śmielej Atalanta. Wypuszczony prawą stroną Estigarribia uderzył z ostrego kąta i piłka minęła długi słupek!

• Zappacosta dośrodkował w trudnej sytuacji z prawej strony, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

• Pogba wszedł ostrym wślizgiem i sam ucierpiał przy tej interwencji. Na chwilę musiał opuścić boisko, ale już wrócił do gry.

• Vidal uderzył sprzed pola karnego, ale posłał piłkę kilka pięter nad bramką.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Tevez, zgrał piłkę głową Ogbonna, ale nie było nikogo, kto mógł skorzystać z tego zagrania.

• Kontra Juventusu, Tevez faulowany przez Benalouane'a i żółta kartka.

• Dośrodkowanie z lewej strony, zgranie głową i Pogba przyjmował piłkę, pomagając sobie ręką.

• Po początkowym okresie odważnej gry Atalanty, inicjatywę przejął Juventus, który teraz więcej czasu spędza na połowie rywali. Gospodarze starają się jednak dynamicznie kontratakować.

• Ależ huknął sprzed pola karnego Ogbonna, ale posłał piłkę wysoko ponad bramką.

• Rzut rożny dla Atalanty, ale nie było zagrożenia w polu karnym Juve.

• Tevez uderzył rogalem sprzed pola karnego, ale piłka łukiem minęła spojenie słupka z poprzeczką.

• Tevez wrzucił w pole karne z lewej strony, ale Pogba został uprzedzony przez jednego z obrońców, zanim zdołał oddać strzał.

• Wrzutka w pole karne Juventusu z lewej strony. ale piłka przeszła przez szesnastkę. Jak na razie zdecydowanie atakuje Atalanta.

• Długo budowali atak piłkarze Juventusu, ale ostatecznie stracili piłkę i poszła kontra Atalanty. W ostatniej chwili przeciął podanie Bonucci.

• Pierwsza okazja Atalanty! Sprzed pola karnego uderzył Baselli i piłka minęła słupek bramki Buffona.

• Daleka wrzutka w pole karne Atalanty, ale piłka nie dotarła do nikogo i od bramki Sportiello

• Pierwszy gwizdek i gramy!

• Oba zespoły wyszły już na boisko. Przywitanie i za chwilę początek spotkania!

• Juventus jak do tej pory w Serie A jest nie do zatrzymania. Cztery mecze, cztery zwycięstwa, bez straconych goli - ten bilans z pewnością może robić wrażenie!

• Ławka rezerwowych Juve: Marco Storari, Rubinho, Simone Pepe, Kingsley Coman, Sebastian Giovinco, Simone Padoin, Kwadwo Asamoah, Roberto Pereyra, Federico Mattiello, Alvaro Morata

• Ławka rezerwowych Atalanty: Vlada Avramov, Guglielmo Stendardo, Cristiano Del Grosso, Lionel Scaloni, Salvatore Molina, Nicolò Cherubin, Marco D'Alessandro, Giulio Migliaccio, Maximiliano Moralez, Luca Cigarini, Cristian Raimondi, Rolando Bianchi

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Atalanty Bergamo z mistrzem Włoch, Juventusem Turyn. We wcześniejszym sobotnim spotkaniu AS Roma pokonała 2:0 Hellas Weronę i by nie stracić dystansu do rzymian, Stara Dama musi dzisiaj również odnieść zwycięstwo.