Cagliari Calcio

1

AC Milan

1

• KONIEC! Remis w Cagliari nikogo specjalnie nie cieszy. No może poza Zdenkiem Zemanem, dla którego każdy punkt jest ważny.

• Ostatni strzał Milanu? De Jong obok bramki.

• Longo za Sau.

• Kartka dla Ekdala.

• ABBIATI RATUJE PUNKTY! Świetna płaska piłka w pole karne dociera do napastnika Cagliari, który oddaje strzał ale przegrywa pojedynek z golkiperem Milanu!

• Nie było zagrożenia, ale tym razem gospodarze mają okazję do dośrodkowania w pole karne z rzutu wolnego z okolic połowy boiska.

• Rzut rożny dla gospodarzy, a na boisku lądują race.

• Abbiati wznawia grę od bramki.

• Żegnany brawami Cossu, którego zmienia Farias.

• Niezbyt ciekawe ostatnie minuty spotkania. Milan ruszył do ataku, ale robi to tak nieporadnie jak wcześniej i nie zanosi się na zmianę wyniku.

• Kara za brzydki faul dla Crisetiga.

• Rzadko oglądany Pazzini zmienia Torresa.

• Rzut rożny dla Rossonerich kończy się nieudaną próbą kontrataku gospodarzy.

• Przepychanki Poliego z Ekdalem. Faulował piłkarz Cagliari.

• Dobra próba prostopadłego podania ze skrzydła w wykonaniu gospodarzy, ale skutecznie interweniuje w tej sytuacji Abbiati.

• Donsah w miejsce Contiego.

• Pada w polu karnym zawodnik gospodarzy, ale sędzia nie dopatrzył się faulu w zagraniu Ramiego. Za chwilę zmiana w drużynie Cagliari.

• Akcja toczy się pod bramką gości, ale piłkarze Cagliari nie potrafią zakończyć jej strzałem.

• Jest również Andrea Poli, który zmienia na placu gry Muntariego.

• Z boiska schodzi Stephan El Shaarawy.

• Pippo Inzaghi reaguje. Za chwilę na boisku pojawi się Menez.

• Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na boisku. Dużo prób, mało groźnych akcji.

• Piłkarzom Milanu zupełnie brakuje teraz pomysłu na rozegranie akcji. Nie wygląda to najlepiej...

• Fatalne dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Avelara.

• Świetne rozegranie rzutu wolnego i minimalnie niecelny strzał z dystansu Contiego!

• Brzydki faul Ramiego i żółta kartka. Będzie dogodna okazja do strzału sprzed pola karnego dla Cagliari.

• Kapitalne podanie Contiego, kiks Alexa i gdyby nie desperacki wślizg Abate to bodajże Sau miałby przed sobą pustą bramkę i mimo ostrego kąta zapewne zdobyłby bramkę!

• Gwizdy kibiców towarzyszą każdej akcji Milanu. Przed chwilą doping ożywił się, bo futbolówkę odzyskali gospodarze.

• Szczęśliwie teraz gospodarze! Zablokowane uderzenie El Shaarawy'ego mija bramkę, to była świetna okazja dla młodego Włocha.

• Wycofanie piłki do Abbiatiego, który znów zaczyna atak Milanu swoim podaniem.

• Zakotłowało się w polu karnym Rossonerich, ale przyjezdni radzą sobie z tą sytuacją oddalając grę od własnej szesnastki.

• Bardzo szybko kontrują ich jednak gospodarze.

• Przyjezdni starają się wyprowadzić atak, ale skutecznie uniemożliwiają im to defensorzy Cagliari.

• Drugą połowę rozpoczynają goście!

• Wracamy na stadion w Cagliari, za chwilę początek drugiej połowy spotkania!

• Sędzia zaprasza piłkarzy do szatni.

• Goście utrzymują się przy piłce. Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Końcówka pierwszej części meczu to wymiana kontrataków - bezskuteczna.

• Ibarbo potrzebuje pomocy medycznej. Chwila przerwy w grze.

• Bramkę można zobaczyć tutaj: Bonaventura - gol vs Cagliari

• Mecz powoli nam się rozkręca, obydwa zespoły muszą teraz zaryzykować.

• Bonaventura prowadził piłkę przez chwilę z bocznej strefy boiska, zszedł z nią do środka i potężnie huknął z 35 metrów mieszcząc futbolówkę tuż pod poprzeczką!

• BONAVENTURA! CO ZA BRAMKA!

• SAU! Kapitalne prostopadłe zagranie od Ibarbo, obrona kompletnie zaspała ale Sau zdążył jedynie uderzyć piłkę wślizgiem z ostrego kąta wprost w Abbiatiego. Chwilę później próbował jeszcze odegrać ją koledze z zespołu, ale szybszy był De Sciglio.

• Zmuszeni do wycofania piłki do bramkarza piłkarze Milanu, chwilę później ją tracę i Cagliari rusza z kontrą.

• Sporo walki teraz w środkowej strefie boiska.

• Po stracie bramki agresywniej i odważniej atakują Rossoneri, ale jak do tej pory nie przynosi to skutku. Skutecznie w obronie grają gospodarze.

• Brzydki faul De Jonga, ale obyło się bez kartki.

• Świetne dośrodkowanie ze skrzydła Sau, Ibarbo wbiegł w pole karne i uprzedził interweniującego Abbiatiego pokonując go strzałem głową.

• CAGLIARI PROWADZI! IBARBO!

• Ostatnie minuty to już wyraźna przewaga Milanu. Goście otrząsnęli się po słabym początku i zaczynają dominować pod bramką rywala.

• Odważna próba strzału z dystansu Bonaventury, strzał był jednak niecelny.

• Nieudana próba indywidualnej akcji Fernando Torresa, obrońcy bez problemu odbierają mu piłkę.

• Dobra próba zakończona niecelnym strzałem - znów od bramki Abbiati.

• Kontratak Cagliari, rusza skrzydłem Ibarbo.

• Dla odmiany tym razem w ataku przyjezdni. Ciężko im jest przedrzeć się pod pole karne ekipy z Sardynii.

• Rzut wolny dla gospodarzy, spore zamieszanie w polu karnym, ale całą akcję kończy niecelnym strzałem piłkarz Cagliari.

• Pierwszy kwadrans gry za nami. Nie ma wielkich emocji w tym spotkaniu, ale miejmy nadzieję, że z czasem ulegnie to poprawie.

• Realizator pokazuje nam niezbyt zadowolonego Adriano Gallianego, który ogląda to spotkanie z wysokości trybun.

• Na spalonym złapany El Shaarawy.

• Nerwowo wygląda gra Rossonerich w pierwszych minutach meczu, ale na ich szczęście wystrzegają się błędów w defensywie. Cagliari od początku gra bardzo ofensywnie.

• Przepraszam, to próbowali gospodarze, którzy ponownie znaleźli się w dobrej sytuacji pod bramką Milanu. Goście jednak radzą sobie z zagrożeniem.

• Mocno niecelny strzał piłkarzy Milanu.

• Muntari przesadził za agresją. Nieciekawie to wygląda, już dwie żółte kartki a gramy dopiero dziesięć minut...

• Tym razem ostre starcie jednego z zawodników gospodarzy z Abate.

• Dobra próba wykonania stałego fragmentu gry, ale grę wznowi bramkarz Cagliari.

• Faulowany na skrzydle Bonaventura, kartką za to wejście ukarany został Avelar.

• Korner dla Cagliari, ale na razie gospodarze nie zagrażają bramce Abbiatiego.

• Pierwsze minuty raczej spokojne, żaden z zespołów nie kwapi się do szybkich ataków.

• Zaczynamy spotkanie!

• Kibice odpalili spore ilości pirotechniki.

• Przywitanie kapitanów z arbitrem dzisiejszego spotkania. Za moment pierwszy gwizdek.

• Za chwilę zaczynamy!

• Przed pierwszym gwizdkiem zapraszamy do lektury zapowiedzi tego spotkania - KLIK!

• Ławka rezerwowych Cagliari:

Colombi, Benedetti, Capuano, Pisano, Capello, Dessena, Murru, Donsah, Joao Pedro, Rangel, Longo, Farias.

• Ławka rezerwowych Milanu:

Lopez, Agazzi, Albertazzi, Bonera, Zapata, Essien, Poli, Saponara, van Ginkel, Menez, Pazzini, Niang.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 9. kolejki włoskiej Serie A. Dziś przenosimy się na Sardynię, gdzie czeka nas starcie Cagliari z Milanem!