4

3 1 połowa

SSC Napoli

2

• Dosyć zaskakujący wynikiem skończyły się zawody w Empoli, goście zagrali bardzo słaby mecz, a podopieczni Sarriego pokazali charakter, wolę walki oraz kawałek dobrego futbolu. Piotr Zieliński zagrał około 30 minut, jednak nic specjalnego nie pokazał. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Arbiter kończy mecz, Empoli w pełni zasłużenie pokonuje Napoli 4:2!!!!

• Zaskakujące uderzenie Gabiadiniego, ale minęło bramkę Sepe.

• Daniele Croce cierpi z powodu skurczów.

• Verdi ukarany kartonikiem.

• Piłka zagrywana z rzutu wolnego trafiła przed pole karne, a tam mocnym strzałem Słowak umieścił piłkę w siatce!

• 4:2!!!! Hamsik!!!!!

• 5 minut doliczone przez arbitra!

• Maggio faulowany przez Ruiego, będzie okazja na dobre dośrodkowanie.

• Celny strzał Callejona zza szesnastki, ale dobrze broni sepe.

• Bardzo zła piłka do Higuaina, Argentyńczyk podobnie, jak cały zespól gości, nie zaliczy wyprawy do Empoli do udanych.

• Ładna akcja gości, Callejon zagrał piętka do tyłu do Insigne, ale Włoch fatalnie przestrzelił.

• Trzy "swojaki" w jednym meczu, dziwne spotkanie.

• 4:1!!!!! Albiol trafiony piłką zagrywaną z rzutu wolnego!!!!

• Verdi za Puciarelliego, limit zmian w obu zespołach właśnie się wyczerpał.

• Maggio nie pilnowany na szesnastym metrze, a Włoch fatalnie przestrzelił!!!!

• Higuain otrzymał żółtą kartkę za protesty wobec decyzji sędziego.

• I jest wcześniej awizowana zmiana, Rui za kontuzjowanego Lauriniego.

• Laurini kontuzjowany, będzie potrzebna zmiana.

• Marek Hamsik uderzył zza szesnastki, dobrze w bramce spsiał się Sepe.

• Callejon uderzył z dystansu tuż nad poprzeczką!

• Kiks Hysaja, o mały włos Albańczyk nie trafił do własnej siatki!! będzie rzut rożny!!!

• Gabbiadini za bezbarwnego Inlera. Limit zmian w ekipie Beniteza wyczerpany.

• Lorenzo Tonelli ukarany kartonikiem.

• 51% do 49% na korzyść gospodarzy, jeśli chodzi o posiadanie piłki.

• Kolejny gol samobójczy dzisiejszego wieczoru, czy Napoli pójdzie za ciosem?

• 3:1!!!! Laurini trafił do swojej bramki!!!!

• Zieliński za Saponarę.

• Saponara kontuzjowany, czy na boisku pojawi się Zieliński?

• Insigne za Mertensa.

• Obraz gry się nie zmienia, Empoli dalej szuka swoich okazji w kontrach, a Napoli bije głową w mur.

• Napoli ostatni raz straciło 3 gole, 14 lutego w spotkaniu z Palermo.

• Saponara faulowany przez Gargano.

• Napoli gra dziś fatalnie, kolejne niedokładne zagranie, które leci w aut.

• I jest zmiana, Raul Albiol za Ghoulama.

• Teraz Maccarone szybko przyspieszył i zagrał do Puciarelliego, który zepsuł akcje gospodarzy.

• Callejon zagrywał w pole karne do Higuaina, ale defensywa Empoli radzi sobie z zagraniem Hiszpana.

• Bardzo intensywnie poza murawa rozgrzewają się rezerwowi Napoli, za chwilę pewnie doczekamy się pierwszych roszad.

• Obie ekipy bez zmian.

• Wracamy do Empoli, od środka rozpoczynają gospodarze, gramy!!!

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy gospodarze zasłużenie prowadzą 3:0.

• Pierwszy strzał jednego z gospodarzy Andujar obronił, ale dobitka Saponary z przewrotki trafiła już do siatki!!!

• 3:0!!!!! Napoli na kolanach!!!!!! Saponara !!!!!!

• Piłka zagrywaną w pole karne odbił przed siebie Andujar, który nabił Britosa,a futbolówka wpadła do bramki.

• 2:0!!!!! Akcja gospodarzy wykończona przez zawodnika gości- Britosa!!!!

• Długa piłka na Higuaina, ale Argentyńczyk załapany na pozycji spalonej.

• Mertens zagrywał w pole karne do Gargano, ale Urugwajczyk szybko stracił piłkę.

• Bardzo kulawo grają dziś goście, Benitez wstrząśnie zapewne piłkarzami w szatni.

• Zakotłowało się w polu karnym gości, trochę przepychanek mamy na murawie, arbiter przerywa grę.

• Marek Hamsik próbował wykorzystać błąd Tonelliego, ale Słowak nie trafił w światło bramki na wysokości pola karnego.

• Szkoda, że nie widzimy na murawie Piotra Zielińskiego, naprawdę miło się ogląda Empoli.

• Beznadziejny strzał Ghoulama z dystansu...

• Podopieczni Maurizio Sarriego wybijają piłkę na rzut rożny.

• Goście wreszcie przejęli piłkę, prawą stroną pognał Maggio, a Włoch został powalony na wysokości pola karnego.

• Okres gry, w której to piłkarze Empoli wymieniają niezliczoną ilość podań.

• Po raz kolejny zakotłowało się pod polem karnym gości, półfinalista tegorocznej edycji Ligi Europy gr dziś bardzo ociężale.

• Callejon otrzymał piłkę przed polem karnym, Hiszpan wpadł w szesnastkę i oddał strzał, ale na posterunku Sepe.

• Ghoulam ukarany kartonikiem za faul na Maccarone.

• W rundzie jesiennej pojedynek Napoli z Empoli zakończył się remisem 2:2 na stadionie św. Pawła.

• Długi atak pozycyjny Azzurrich, ale przed polem karnym piłke gubi Callejon

• Inler strzelał z dystansu, a Luigi Sepe złapał piłkę na raty.

• N razie oglądaliśmy zaledwie jeden celny strzał, za to skuteczny.

• Gargano przerwał kontrę Empoli.

• Niewidoczny Gonzalo Higuain przypomniał o sobie. Argentyńczyk otrzymał piłke w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

• Mertens zagrywał z rzutu wolnego, ale Belg podał fatalnie piłkę....

• Brzydki faul Lauriniego, pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu.

• Maccarone zagrywał do Saponary w polu karnym gości , ale zawodnik gospodarzy nie potrafił oddać dobrego strzału.

• Teraz to goście dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie ma co się dziwić, trzeba gonić wynik.

• Pierwszy strzał gości, jednak zablokowany.

• Długa piłka na prawe skrzydło do Callejona, Hiszpan wywalczył aut.

• Cy podopieczni Rafaela Beniteza się obudzą?

• Włoch otrzymał piłke w polu karnym gości i dosyć szczęśliwie pokonał Andujara!

• Massimo Maccarone!!!! GGGOOOLL!! 1:0 dla Empoli!!!!!

• Empoli gra bez kompleksów, gospodarze raz po raz atakują.

• Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką Andujara.

• Manuel Puciarelli oddał groźny strzał po składnej akcji gospodarzy, piłka minęła słupek bramki Napoli, będzie korner!!!

• Gospodarze graja dziś w niebieskich strojach,a podopieczni Beniteza w białych.

• Od środka rozpoczynają goście z Neapolu, gramy!!!!

• Obie ekipy wyszły już na murawę , za chwilkę zaczynamy!!!!

• Rezerwowi drużyny gości: Albiol, Cabral, Colombo, Jorginho, Gabbiadini, Henrique, Insigne, Lopez, Luperto, Mesto, Zapata.

• Rezerwowi Empoli: Barba, Bassi, Brillante, Diousse, Giacomel, Mcedlidze, Rui, Signorelli, Somma, Tavano, Verdi, Zieliński.

• obecna tabela ligi włoskiej:

tabela serie A

• wyniki 33. serii spotkań Serie A:

wyniki

• Witamy serdecznie, za kilka minut rozpocznie się spotkanie Empoli-- Napoli, serdecznie zapraszamy!!!