• Koniec mecz. Inter zasłużenie wygrywa 2:1.

• Ostatnia zmiana w tym meczu za nami

• Inter cofnięty na własne przedpole spokojnie oczekuje na kontry gospodarzy.

• Josip Ilicic kopnięty w głowę przez Hernanesa ale arbiter nie reaguje. Zaznaczmy tylko, że sytuacja miała miejsce w polu karnym

• Matri - zawodnik wypożyczony z Milany zmienia kontuzjowanego Cuadrado

• Palacio w polu karnym zespołu z Florencji próbował zagrywać do Taidera ale we wszystko wmieszał się bramkarz, który złapał piłkę.

• Ostatni kwadrans spotkania przed nami.

• Palacio ogląda kartkę

• Taider zmienia Guarina

• Zapowiadana zmiana już własnie nastąpiła

• Za chwilę na boisku pojawi się Mario Gomez

• G o o o o o l l l l l ! ! ! !! Icardi, który nie tak dawno wszedł na boisko z bliska pokonał bramkarza gospodarzy!!!

• Zawodnik Fiorentiny także ukarany kartką

• Tomović zmienia Rodrigueza

• Guarin żółta kartka

• Godzina meczu za nami. Spotkanie może się podobać - oby ostatnie 30 minut obfitowało jedynie w więcej sytuacji podbramkowych

• Znów podobnie jak to było w pierwszej połowie gra przeniosła się do środka boiska.

• Incardi zmienia Milito

• Fiorentina przez dłuższą chwilę próbowała skonstruować akcję pod bramką Interu ale ostatecznie nic z tego nie wyszło bo strzelec bramki wyrównującej dla gospodarzy podał do partnera niedokładnie.

• Diego Milito zablokowany w polu karnym Fiorentiny - to mogła a nawet powinna być skuteczna odpowiedź Interu

• Ajć...jak było blisko aby gospodarze poszli za ciosem ale po ostrej wrzutce w pole karne z piłką minęli się wszyscy i ta wyleciała poza linię końcową

• G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Co za początek drugiej połowy !!!! Cuadrado przepięknie uderza z 20 metrów i piłka pod ręką bramkarza wpada do siatki !!!

• Rozpoczęcie drugiej połowy za nami!

• Arbiter kończy pierwszą połowę zapraszam za kwadrans.

• Rolando za faul ogląda kartkę

• Yuto Nagatomo uderza na bramkę ale Neto spokojnie łapie piłkę.

• Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami. Czy coś jeszcze ciekawego się w tym fragmencie wydarzy?

• Diakite po indywidualnej akcji wywalczył korner dla Fiorentiny ale bramkarz gości świetnie piąstkuje piłkę

• Wydawałoby się, że to gospodarze pokuszą się o pierwszą bramkę w tym meczu a tutaj jednak nie. Inter wykorzystał dogodną sytuację i na 8 minut przed końcem pierwszej połowy prowadzi.

• G o o o o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Palacio świetnie wykorzystuje podanie z głębi pola i wyprowadza Inter na prowadzenie !!!!

• Po półgodziny gry na uderzenie zdecydował się Marvin Compper piłkę na raty łapie Samir Handanović

• Fredy Guarin dośrodkowuje wprost w ręce bramkarza

• Znów świetną piłkę dostał Diego Milito ale tym razem po jego uderzeniu piłka trafiła w boczną siatkę.

• Wydawało się, że Inter za sprawą Jonathana spróbuje skonstruować jakąś groźniejszą akcję ale niestety - zawodnik gości stracił piłkę i wszystko trzeba było zaczynać od nowa.

• Spadło tempo tego spotkania. Drużyny skupiły się na grze w środku pola

• Kolejna seria rzutów rożnych dla gości z Mediolanu ale bez konkretnego zagrożenia bramki

• Inter naciska i znów gospodarze muszą ratować się wybiciem piłki na korner po którym jednak większego zagrożenia nie ma

• Jonathan ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny w środku pola

• Diego Milito w sytuacji sam na sam strzela w Neto

• Kwadrans meczu za nami. Oglądamy dobre i szybkie widowisko. Gospodarze mają co prawda przewagę optyczną ale Inter potrafi się groźnie odgryźć.

• Ajććććc.....co za kontra Interu po któej Palacio obija słupek bramki gospodarzy!!

• Josip Ilicic z wolnego ale wprost w bramkarza

• Juan Cuadrado zatrzymany przez Hermanesa blisko pola karnego Interu

• Po początkowym naporze gospodarzy Inter próbuje zawiązać akcję ofensywną ale jak do tej pory obrona Fiorentiny gra bezbłędnie.

• Zamieszanie w polu karnym Interu ale ostatecznie Samir Handanović piąstkuje piłkę poza pole karne

• Fiorentina zaczyna osiągać przewagę optyczną. Przed chwilą faulowany Juan Cuadrado i będzie groźna okazja dla gospodarzy.

• Niewiele brakowało a Palacio wykorzystałby błąd bramkarza Fiorentiny przy wprowadzaniu piłki do gry

• Pierwsza dobra akcja prawą stroną gospodarzy ale obrona zażegnała niebezpieczeństwo

• Spokojny początek tego spotkania w wykonaniu obu zespołów. Gra głównie w środku pola

• Arbiter rozpoczyna spotkanie

• Na boisku witamy oba zespoły a my śpieszymy donieść, że Kamil Stoch podwójnym mistrzem olimpijskim :)

• Rezerwa gości: L. Castellazzi, E. Cambiasso, R. Botta, S. Taïder, A. Ranocchia, D. D'Ambrosio, J. Zanetti, M. Andreolli, M. Icardi, H. Campagnaro, G. Mudingayi, J. Carrizo

• Rezerwowi gospodarzy: F. Roncaglia, M. Bakić, C. Lupatelli, M. Pasqual, A. Rosati, R. Wolski, Ryder Matos, A. Matri, M. Gómez, N. Tomović, Anderson

• Znamy już składy obu zespołów. Za moment przedstawimy rezerwowych obu drużyn.

• W Soczi już za moment Kamil Stoch będzie walczył o drugi złoty medal. My natomiast zapraszamy na spotkanie włoskiej Serie A pomiędzy Fiorentiną a Interem. Oczywiście o wyniku Kamila Was poinformujemy