ACF Fiorentina

4

Juventus Turyn

2

• Jeśli ktoś zrezygnował z oglądania meczu po pierwszej połowie myśląc, że Juve już wygra ten mecz, wyszedł na głupca ! Niesamowite 25 minut w wykonaniu Fiorentiny. Wypunktowali Starą Damę jak wytrawny bokser. Bohaterem meczu Rossi, który na początku meczu odniósł dziwną kontuzję. Interwencja medyków sprawiła cud !

• Koniec !!! To był niesamowity dreszczowiec. Sposób w jaki ten mecz zmienił swoje oblicze był niespotykany!

• Gracze Juve nie wytrzymują nerwowo. Tym razem kartka dla Bonucciego.

• Fiora co rusz kontruję Juve. Gdyby byli bardziej skuteczni to mogłoby być więcej niż 4 gole.

• Ledwo wszedł i już kartka dla Motty.

• Gracze Juve są pogodzeni z porażką. Tu nic nie ma prawa już się zmienić.

• Schodzi bohater Florencji ! Rossi, strzelec hat-tricka żegnany owacją na stojąco.

• Motta za padoina.

• Juve jest na kolanach. Wszyscy są w szoku ! Florencja świętuje !

• Co za kontra !!! Quadrado odkupił swój błąd i wyłożył piłkę Rossiemu, który z 16 metrów ładnym strzałem zdobywa gola.

• 4-2 ! Rossi !!

• Giovinco za Pogbę.

• Valero znalazł niepilnowanego Joaquina i ten bez problemu pokonał Buffona.

• 3-2 !!Nieprawdopodobne !!! Joaquin !

• Kartka dla Pirolo

• Vidal jednak na boisku ! Zastąpił Marchisio.

• Piękna akcja Rossiego. Minął Pogbę i uderzył zza pola karnego, a piłka odchodząca od Buffona, zatrzepotała w siatce.

• 2-2 !! Rossi !!!

• Pirlo miał trzecią szansę z wolnego. Trzeci raz słabo.

• Będziemy mieli 20 minut emocji ! Gospodarze na pewno rzucą się graczom Juve do gardeł !

• Sytuacja też była kontrowersyjna. Matias co prawda był szybszy od Asamoah i ten drugi lekko pchnął swojego rywala, ale gracz Fiory nie miał szans dojść już do piłki. W błędach 1-1. Kompromitacja sędziego.

• Mamy bramkę kontaktową !!! 2-1 ! Rossi !

• Asamoah za swój "faul" w polu karnym otrzymał żółć.

• Jedenastka dla Fiorentiny !!!

• Asamoah zagrał z gracją slalomisty alpejskiego. Pięknym balansem ciała mijał przeciwników, jednak strzał nie był tak udany.

• Kara za ten faul mogła być jeszcze większa, gdyż Pirlo z wolnego szukał okienki bramki Fiory. Neto jednak zdążył wybić piłkę.

• Savić może cieszyć się, że za swój faul nie otrzymał czerwonej kartki !

• Joaquin na boisku. Zmienił Aguilaniego, który wyróżnił sie tylko żółtą kartką.

• Pirlo idealnie zagrał piłkę do Chielliniego. Powinno być 3-0, ale obrońca Juve głowa wprost w bramkarza.

• Kontra Juve ! Tym razem nie Llorente świetnie obsłużył podaniem Marchisio, ale ten nie potrafił pokonać Neto, a próbował dwa razy !

• Gospodarze chcą udowodnić kibicom, że nie zasługują na porażkę. W pierwszych minutach tej części są stroną przeważającą.

• Llorente do swojej słabej gry na boisku, dodał żenującą grę aktorską. Najpierw faulował obrońcę Ffiory, a potem padł na murawę po lekkim dotknięciu...

• Obie ekipy bez zmian !

• Zaczynamy drugie 45 minut, czy Fiorentina jeszcze się podniesie ?

• Wynik 2-0 kompletnie nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Remis- taki powinien być wynik na tablicy. Najpierw błąd sędziego i karny dla Juve, a chwilę później kuriozalny błąd Cuadado i gracze Fiory leżą na plecach. Montella będzie musiał dokonać małego cudu w szatni, aby były jeszcze dziś emocje.

• Koniec 1 połowy. Wynik jest dość zdumiewający.

• Cuadrado poślizgnął się na piłce. Dziś już nic dobrego z jego gry nie będzie.

• Rossi mocny strzał, ale równie niecelny.

• Fiora jeszcze nie otrząsnęła się po rzucie karnym, a już dostała drugi, chyba śmiertelny cios. Cuadrado lepiej już niech nie wychodzi na drugą połowę. Jest zdruzgotany.

• Kuriozalna sytuacja! Asamoah zagrał prostopadłą piłkę, jednak bardzo niecelnie. Cuadrado nie atakowany zagrał jednak wślizgiem w kierunku środka pola karnego, a tam Pogba czekał na taki błąd.

• 2-0 !!! Pogba !! Co tam się stało ?!

• Cuadrado ukarany za protesty. Cóż, czasami prawda kosztuje słono.

• Tevez spokojnie w środek bramki. Jednak wcześniej był on negatywnym bohaterem. Po lekkim dotknięciu obrońcy gospodarzy, padł jak rażony piorunem. Sędzia wskazał na 11 metr. Czy kogoś jeszcze takie karne dla Juve dziwią ?

• 1-0 dla Juventusu !

• Karny dla Juve !

• Gracze Montelli muszą poćwiczyć dośrodkowania ze stojącej piłki. Kolejny raz kompletnie nie udane zagranie w takiej sytuacji.

• Zarysowuje się przewaga gości. Teraz Pirlo z wolnego dorzucał w pole karne. W zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się jednak bramkarz Fiory.

• W końcu jakiś dobry strzał Starej Damy.Marchisio z daleka i Neto broni z trudem.

• W między czasie Fiora miała trzy stałe fragmenty gry. Bez ciekawego efektu.

• Szybka zmiana u gospodarzy. Gdy wszyscy spodziewali się, że zejdzie Rossi, okazało się, iż kontuzjowany jest jednak Ambrosini. Wszedł Matias.

• Barzagli chciał zupełnie wybić z głowy futbol Rossiemu.

• Warto pamiętać, że gracze Juve gdzieś z tyłu głowy, muszą mieć środowy mecz w Lidze Mistrzów. Ich rywalem będzie Real Madryt.

• Piłka rozgrywana jest w środkowej strefie boiska. Niestety w tym momencie dużo za wolno, aby przyniosło to ciekawy efekt.

• Brzydki faul Aquilaniego. Bonucci leży na boisku. Cóż, wiele razy to on był autorem takich zagrań, dziś wie jak czują się rywale, tak bezpardonowo atakowani.

• I to była tylko rozgrzewka. Słaby strzał Włocha, ale możemy być pewni, że jeszcze spróbuje zaskoczyć Neto.

• Pierwsza szansa dla Pirlo. Wolny z 30 metrów.

• Nieporozumienie pomiędzy Buffonem a Chiellinim, ale legendarny już bramkarz reprezentacji Włoch, wybija ostatecznie piłkę na aut.

• Rossi jest już na boisku. Wydaję się, że wszystko jest w porządku. Przedziwna sytuacja.

• Mecz jest bardzo szybki od pierwszych minut, jednak jeszcze nie mieliśmy dobrych sytuacji do zdobycia gola.

• Dramatyczne sceny dzieją się poza boiskiem. Rossi leży i bardzo cierpi poza linią bramkową. Dziwnie to wszystko wygląda, jakby stracił władanie w nogach...

• Na ławce gospodarzy zasiada oczywiście Rafał Wolski. Może "Wolak" wejdzie w czasie trwania gry, odmieni jej oblicze i tym samym swoją pozycję w klubie ? Ładna to by była historia.

• Jeden z najlepszych włoskich sędziów- Nicola Rizzoli- gwiżdże po raz pierwszy.

• W Juve nie zagra w pierwszym składzie też Vidal, gdyż spóźnił się ze zgrupowania kadry. W ramach kary zasiądzie dziś na ławie i srogo dostanie po kieszeni.

• Fiorentina zagra bez Hegaziego, Gomeza, Rebica oraz Pizarro. Juventusbędzie musiał radzić sobie bez Quagliarelli, Vucinica, Pepe i Caceresa.

• Fioletowi nie przegrali jeszcze w tym sezonie na własnym boisku, a gracze Starej Damy zrobią wszystko, aby ich licznik zwycięstw osiągnął liczbę 7. Goście zaledwie raz stracili punkty w tym sezonie- remisując jedną potyczkę.

• Faworyta tego spotkania wskazać jest bardzo trudno. Obie ekipy są w czołówce ligi, ale też obie grają trochę poniżej oczekiwać. Juve miał być hegemonem ligi, a musi ustępować na razie pola Romie. Fiora miała mocno walczyć o Ligę Mistrzów, ale już na początku sezonu odnotowała straty do ścisłego czuba tabeli.

• Dzień dobry ! Już niedługo zacznie się bardzo ciekawie zapowiadający się mecz. Spotkania pomiędzy Fiorentiną a Juventusem, to klasyk Serie A, który odzyskuje nieco zatracony blask.