2

Torino FC

2

• Ja już dziękuję za uwagę. Dobranoc.

• W drugiej połowie mecz zrobił się bardzo emocjonujący. Sytuacji było co niemiara i ostatecznie po emocjonującej końcówce mamy remis.

• Koniec meczu. Liga Europy nie dla Torino.

• Cerci marnuje karnego. Uderza w prawo i tam rzuca się Rosati.

• KARNY DLA TORINO. Faulował Roncaglia i został ukarany żółtą kartką. Faulowany Baretto.

• Kurtić w pole karne. Przyjmował tam piłkę El Kaddouri, ale był na spalonym.

• 4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Żółta kartka dla Vargasa za faul z boku boiska. Piłka w pole karne po wolnym, ale wybita przez obrońców.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy. Bakić za Cuadrado.

• Do rzutu wolnego podszedł Kurtić i z 18. metrów huknął jak z armaty.

• GOOOOOOL!!!!!!!! TORINO WYRÓWNUJE

• Gonzalo Rodriguez ukarany żółtą kartką za zagranie ręką przy próbie wslizgu przed polem karnym.

• Zabójcza kontra gospodarzy. Wychodzili 3 na 2. Cuadrado do Rebicia, ten w drugim kontakcie uderzył pod porzeczkę z bliska.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! FIORENTINA WYCHODZI NA PROWADZENIE

• Zmiana we Fiorentinie. Rebić za Pasquala.

• Żółta kartka także dla Cuadrado.

• Darmian ukarany żółtą kartką za faul.

• Rzut wolny dla Torino. Na długim słupku piłkę głową do środka zgrał Larrondo. Tam stał Moretti, który wykończył całą akcję, ale wcześniej Larrondo przy wyskoku do główki faulował i gol nieuznany.

• Cerci podobnie jak wcześniej, uderza w mur z wolnego.

• Cerci faulowany przed polem karnym. Wolny dla gości.

• Źle wyprowadził piłkę Pizarro. Przejął ją Kurtić i podał w poprzek pola karnego do Larrondo, który dołożył nogę i pewnie wykończył tą sytuację.

• GOOOOOOOL!!!!!!!!!! LARRONDO WYRÓWNUJE

• Od razu wchodzi też Baretto w miejsce Meggioriniego.

• Zmiana także w Torino, Larrondo zastępuje Tachtsidisa.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Rossiego zastępuje Joaquin.

• Torino w natarciu. Najpierw strzał El Kaddouriego odbity od obrońcy, potem jego dośrodkowanie niecelne

• Pewnym egzekutorem karnego okazał się Giuseppe Rossi. Spokojny, mierzony strzał przy słupku po ziemii, bramkarz zmylony.

• GOOOOOOL!!!!!!!! ROSSI!!!!!!!!!

• Faulowany Cuadrado przez Vivesa w polu karnym. Jedenastka dla gospodarzy i żółta kartka dla piłkarza Torino.

• Z wolnego Cerci uderza w mur.

• Faulowany Kurtić blisko pola karnego. Rzut wolny dla Torino

• Po raz drugi Aquilani. Tym razem z daleka, ale również niecelnie.

• Strzelał Aquilani głową z rzutu rożnego, ale przestrzelił.

• Rozpoczynamy drugą połowę

• Pierwsza część niezbyt ciekawa. Po jednej dobrej szansie dla każdej z drużyn. Zapraszam za kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego El Kaddouriego. Na długim słupku zamykał akcję Glik, ale nie trącił piłki.

• Dobre zgranie Cuadrado z Rossim. Kolumbijczyk jeszcze przewrócony w szesnastce, ale wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

• Dobra próba Tachtsidisa z daleka, ale obok bramki.

• Meggiorini dobrze strzelał z woleja z 16. metrów, ale broni Rosati.

• David Pizarro ukarany żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku

• Roncaglia strzelał z daleka, ale spokojnie łapie piłkę Padelli.

• Szybka kontra Torino. El Kaddouri grał do Cerciego, ale ten poślizgnął się w polu karnym i cała akcja spaliła na panewce.

• Długa piłka do Meggioriniego, ale za mocne podanie i piłka opuszcza boisko.

• Strzał Vargasa z daleka zablokowany. Próbował też Cuadrado, ale z podobnym skutkiem.

• Strzelał głową z rzutu rożnego Kamil Glik, ale uderzył obok bramki.

• Dobry techniczny strzał zza pola karnego Rossiego, ale dobrą interwencją popisał się Padelli.

• Strzelał z daleka Borja Valero ale prosto w bramkarza.

• Pasqual w pole karne, ale prosto w ręce Padelliego.

• Długie podanie do Cuadrado, ale wychodzi na 16. metr Padelli i wybija piłkę.

• Rozpoczynają goście.

• Piłkarze już na boisku, a król strzelców Serie A, Ciro Immobile z Torino dziś na trybynach.

• Torino ma jeszcze szansę na awans do Ligi Europy, ale musi we Florencji wygrać, albo liczyć na potknięcia Parmy, Milanu i Hellasu Verona. Gospodarze natomiast miejsce w Lidze Europy zapewnili sobie już wcześniej.

• Dziś w zespole Torino od tradycyjnie od pierwszej minuty wyjdzie Kamil Glik, który jest kapitanem swojej drużyny. Natomiast Rafał Wolski znalazł się tylko na ławce Fiorentiny.

• Dobry wieczór. Dziś zakończenie sezonu we Włoszech. W ostatniej 38. kolejce Serie A, Fiorentina podejmie Torino. Michał Przybycień. Zapraszam.