ACF Fiorentina

1

Torino FC

1

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na naszym portalu. Ten mecz relacjonował Wojciech Adamczak, do zobaczenia!

• Koniec! Podział punktów we Florencji!

• Była szansa dla gospodarzy, którzy wychodzili 3 na 3, ale Gilardino dostał podanie trochę za plecy, a potem się pogubił w polu karnym

• Spore zamieszanie po rzucie rożnym dla Violi, ostatecznie Moretti wybija

• Amauri kiepsko z woleja, i tak był na ofsajdzie

• Błyskawiczna odpowiedź gości! Tatasunaru kapitalnie obroniłstrzął z bliska Maxi Lopeza, ale był już bezradny wobec mocnej dobitki Vivesa!

• Na ostatnie minuty wchodzi Amauri za Farneruda

• Niesamowite, mamy remis! Vives wyrównuje!

• Ładna akcja dóch rezerwowych - Salaha i Gilardino. Egipcjanin mocnym strzałem z pola karnego pokonuje bramakrza Torino, który mógł się chyba zachować nieco lepiej

• GOOOOOOOOOOL! Salah na 1:0!

• Fatalne zachowanie Farneruda, który zamiast zagrać na pustą do Martineza, wystrzelił piłkę na aut. Na jego szczęście był na spalonym i i tak nic byz tego nie było

• Świetny przechwyt Janssona, Ilicić już czyhał na podanie od Salaha

• I od razu Gilardino szukał w polu karnym Joaquina, któro ubiegł Maksimović

• Alberto Gilardino pojawia się na murawie w miejsce Babacara

• Ależ huknął z woleja Babacar! Niestety dla gospodarzy piłka po jego strzale z 20 metrów przeszła nieznacznie obok bramki

• Benassiego zastępuje Gazzi

• Vargas w pole karne do Babacara, który chciał ładnie przyjąć piłkę tyłem do bramki, ale nie do końca to wyszło i piłka u Padellego

• Powinno być 1:0 dla Toro! Martinez otrzymał kapitalną piłkę, przerzucił sobie ją nad bramkarzem ale potem źle ją opanował i uderzał do pustej nożycami. Świetny powrót Rodrigueza ratuje Violę!

• Ilicić potężnie z dystansu, piłka parę metrów obok

• Niezła próba dogrania do Babacara, ale Kameruńczyk był na spalonym

• A Mohammed Salah za Alessandro Diamantiego, który znikł na w drugiej połowie

• Martinez wchodzi za Quagliarellę

• Peres znowu dośrodkowuje, ale napastnicy zupełnie się z nim nie rozumieją, żaden nie wbiegł w tempo

• Pierwsza akcja Joaquina. Hiszpan w swoim stylu zakręcił rywalem i dośrodkował na głowę Badelja, który jednak nie zdołał skontrować tej trudnej piłki i uderzył niecelnie

• Wyszło jeszcze gorzej niż poprzednie 2. Aquilani uderzył wyraźnie ponad bramką

• Żółtko dla Morettiego za przytrzymywanie Babacara. 3 już dziś okazja z wolnego dla Violi

• Niezła kontra gości. Peres wstrzelił za głęboko, Lopez nie zdążył za piłką

• Joaquin zmienia Rosiego

• Badelj indywidualnie, wszedł w pole karne, ale jego strzał w osatniej chwili zblokował Jansson!

• Obie ekipy koncentrację zostawiły w szatni, gdyż obecnie oglądamy festiwal błędów technicznych i niedokładności

• Marco Benassi ukarany żółtą kartką za faul taktyczny

• W odpowiedzi Benassi z dystansu, piłka po jego strzale trafiłą jeszcze od Maxi Lopeza, który również został zablokowany

• Tym razem to Ilicić uderzył prosto w Diamantiego.

• Torino znowu za bardzo się cofnęło. Vargas faulowany przez Maksimovicia, choć sporo dołożył od siebie to wolny się należał

• Aquilani miał pełno miejsca przed polem karnem, szykował się do strzału ale zdecydował się miękko dograć do Babacara. Dobrze przykrył go Jansson i wybił piłkę

• Benassi w pole karn do Maxi Lopeza, ale ten nie zdołał przyjąć futbolówki

• Badelj wpadł w pole karne zagrał wzdłuż bramki, piłkę z 3 metra wybił Jansson! Dopadł do niej Rosi, który fatalnie skiksował, piłka po jego strzale nie leciała nawet w stronę bramki

• Jest też kartka dla Bruno Peresa za zagranie ręką, choć sam zawodnik twierdzi że to było przypadkowe

• Diamanti kopnął rywala w brzuch, za co obejrzał żółty kartonik

• Fatalnie zachowanie Benassiego. Torino wychodziło 4 na 2, a mimo to Włoch zdecydował się na strzał z 18 metrów. Uderzenie niecelne, szansa zaprzepaszczona

• Świetna akcja Peresa! Pociągnął środkiem, wymienił piłkę z Lopezem i strzelił lewą nogą z 16 metrów tuż obok!

• Diamanti próbował wymusić karnego. Sędzia nie zareagował, choć mógł dać żółtą za symulowanie

• Przepraszam, to był oczywiście Maxi Lopez, który otrzymał bardzo ładne podanie piętą od kolegi

• Benassi miał świetną szansę ale z bliska trafił prosto w Tatarusanu!

• Basanta próbował zgrać głową, ale Tomović zaspał i został na spalonym

• Wyniknęła kontra Violi, Babacar wywalczył rzut rożny, choć Maksimović nie może się pogodzić z tą decyzją sędziego

• Torino chyba już się otrząsnęło i teraz to goście są dłużej przy piłce, jednak nic konkretnego z tego póki co nie wynika

• Niezła próba dogrania do Quagliarelli, który znalazł się sam w polu karnym. Zbyt szybko ruszył do piłki i był na spalonym

• Pierwszy od dłuższego czasu atak gości. Peres minął dwóch rywali, zszedł do środka i uderzył lewą nogą. Uderzenie było zbyt anemiczne i na dodatek przeszło metr obok bramki

• Diamanti ponownie z dystansu, tym razem dużo mocniej, ale też dużo mniej celnie

• Jesteśmy z powrotem w polu karnym gości. Długa wybijanka kończy się faulem Diamantiego.

• Chwila oddechu dla obrońców Toro, jest czas aby opisać ostatnie zdarzenia. Badelj przyjął piłkę w polu karnym i został powalony przez Benassiego. Babacar fatalnie wykonał rzut karny, uderzył w zasadzie w środek, bardzo lekko. Padelli poradził sobie także z dobitką