Genoa CFC

1

AC Milan

0

• KONIEC! Genoa ogrywa Milan, dobre spotkanie i zasłużone zwycięstwo gospodarzy!

• Goście nie poradzili sobie zbyt dobrze przy rozegraniu tego stałego fragmentu gry.

• Ostatnia minuta gry za chwilę się rozpocznie, rzut wolny dla Milanu - ostatnia szansa na punkt dla Rossonerich.

• Iago nie popisał się na połowie rywala i zobaczył żółtą kartkę za brzydki faul na skrzydle.

• Niang stracił piłkę, ruszają z kontrą gospodarze.

• Świetna szansa, piłka trafia w pole karne do Bonaventury ale ten przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Ostatnie minuty spotkania to przewaga Milanu, ale Genoa skutecznie się broni.

• Bonera wszedł ostrym wślizgiem, wywalczył rzut rożny dla Milanu.

• Na boisku pojawi się były zawodnik Milanu - Luca Antonini, który zmienia Izzo.

• Mexes w pojedynku powietrznym faulował rywala.

• Dobra okazja Milanu, po zamieszaniu w polu karnym piłka trafia na przedpole do De Jonga, ale ten uderza mocno tyle że niecelnie.

• Słaby mecz Matriego, zamiast niego na placu gry zobaczymy Pinillę.

• Dobre dośrodkowanie Izzo, ale Mexes w porę uprzedził Matriego.

• "Faraona" na boisku zastępuje M'Baye Niang.

• Dobre wycofanie piłki przez Iago, uderzył zza pola karnego Roncaglia, ale minimalnie niecelnie!

• Bezradni piłkarze Milanu, Bonera traci piłkę w pojedynku z Perottim.

• Kolejne nieudane zagranie Matriego, ale przy piłce utrzymują się Rossoblu.

• Goście biją głową w mur. Piętnaście minut nadziei dla Rossonerich.

• Mexes brutalnie powalony przez Sturaro, chwilę później Francuz rzucił się z pięściami do rywala, ale wszystko skończyło się spokojnie!

• Słabo, bardzo słabo radzą sobie piłkarze Milanu. Zupełnie bez pomysłu rozgrywają zarówno akcje jak i stałe fragmenty gry.

• Marchese pojawi się na boisku w miejsce Kucki. Rzut wolny dla Milanu.

• Pazzini w miejsce Hondy.

• Nieudane zagranie Matriego, goście znów próbują ataku pozycyjnego.

• Rossoneri utrzymują się przy piłce na połowie rywala, ale nic z tego nie wynika.

• Znakomite wyjście z bramki Perina zażegnuje niebezpieczeństwo, Genoa ruszyła z groźną kontrą, ale pomylili się gospodarze i spowolnili akcję co skończyło się bardzo niecelnym strzałem na bramkę Diego Lopeza.

• Rzut wolny z bocznej strefy boiska dla Rossonerich, a poza linią boczną do wejścia szykuje się Giampaolo Pazzini.

• Rzuty rożne wykonywane przez gospodarzy nie są ich atutem w dzisiejszym spotkaniu. Milan rozpoczyna atak pozycyjny od defensywy.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Diavolo, ale skutecznie radzą sobie goście. Po chwili kolejna akcja Antonellego przynosi Rossoblu rzut rożny.

• Daleko wybija piłkę Lopez, ale futbolówka szybko wraca na połowę Milanu. Fauluje Bonera.

• Andrea Poli zastępuje Riccardo Montolivo.

• Szykuje się zmiana w ekipie Milanu, tymczasem jeszcze kartka dla Mexesa.

• Ciekawe rozwiązanie rzutu wolnego, piłka trafia ostatecznie na siedemnasty metr gdzie stał Iago, ale jego strzał pewnie broni golkiper Rossonerich.

• Kolejny faul piłkarzy Milanu na własnej połowie. Goście zepchnięci do defensywy, nie potrafią wyprowadzić ataku po zmianie stron.

• Dobre uderzenie Iago trafia w mur, ale przy piłce utrzymują się gospodarze.

• Brutalne zagranie Ramiego, który powalił Perottiego wychodzącego na czystą pozycję!

• Strzelec bramki, Luca Antonelli, ukarany żółtą kartką.

• Perotti niezbyt dokładnie dogrywał w pole karne, a po chwili faulował rywala.

• Sporo walki w środku pola teraz, nie obyło się bez fauli.

• Honda trafia w mur, a niecelną dobitkę na wszelki wypadek łapie Perin!

• Chwila przerwy w grze, będzie rzut wolny z około 30 metrów od bramki Perina, będzie niebezpiecznie.

• Długa piłka w kierunku Hondy została przejęta przez Genoę.

• Dobra akcja Armero, ale dośrodkowania nie sięgnął Honda, który tylko strącił piłkę. Będzie korner.

• Starcie w środku pola, faulowany Mexes.

• Gramy! Ze środka piłkarze Milanu!

• Wracamy na stadion w Genoi. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Zakończenie pierwszej połowy! Minimalne prowadzenie Genoi na własnym obiekcie.

• Perotti strzela, ale broni Diego Lopez.

• Nerwowa końcówka spotkania, w ataku gospodarze.

• Świetna okazja dla Genoi po błędzie Armero, ale mamy jedynie korner, znowu.

• Nieudane zagranie Iago zaprzepaszcza szansę na kontratak dla gospodarzy.

• Spięcie Armero z rywalem, a po chwili następny korner dla Milanu.

• Co za refleks Perina! Golkiper Genoi przegrał pojedynek o piłkę, Mexes oddał strzał głową, ale Perin zdołał wrócić i złapał piłkę przy dłuższym słupku!

• Kolejny korner dla gości.

• Zamieszanie pod bramką Milanu, ale kończy się to wszystko w rękach Perina.

• Menez! Wbiegł w pole karne, ale potknął się i niedokładnie zagrał do Hondy. Mamy rzut rożny!

• Niedokładne podanie i strata Meneza.

• Mexes nie sięgnął piłki, ruszają z kontratakiem piłkarze Genoi.

• Świetna próba Milanu, ale ponownie tylko korner wywalczył Riccardo Montolivo.

• Gospodarze skutecznie rozegrali akcję, którą głową wykończył Antonelli!

• GOOOOOOL! ANTONELLI!

• Znów pewnie Perin i gra przenosi się pod drugą bramkę.

• Korner dla Milanu. Bonera poślizgnął się, ale celnie podał do Montolivo. Ten wywalczył rzut rożny po zagraniu piętą.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przynosi efektu - po raz kolejny. Muszą poszukać innego rozwiązania gospodarze.

• Mogło być groźnie! Szansę tym razem miał Matri, który jednak ponownie stracił piłkę na rzecz Bonery.

• PERIN! Ależ parada! Menez odebrał piłkę środkowemu obrońcy, urwał się defensywie i w sytuacji sam na sam fatalnie strzelił, czytelnie i wprost w Perina!

• Większą część meczu w posiadaniu piłki utrzymują się Rossoblu.

• Matri niecelnie zagrywa do kolegi z zespołu. Skutecznie poradził sobie Bonera.

• Trochę usypiające jest to spotkanie, brakuje efektownych akcji.

• Zagranie ręką Bonaventury, gra przerwana.

• Skuteczny powrót do defensywy Montolivo, jednak po chwili przy piłce ponownie są gospodarze.

• Armero obdarował ładną centrą El Shaarawy'ego, ten oddał strzał głową ale Perin bez problemów broni to uderzenie.

• Gospodarze znów tracą piłkę po nieudanym zagraniu na skrzydło. Goście ruszają z kontrą.

• Kolejny korner dla Genoi, znów jednak nie przyniósł zagrożenia. Chwilę później brzydko faulował Menez. Gra została na chwilę przerwana, doszło do niegroźnego spięcia.

• Ofiarna interwencja De Jonga powstrzymuje Perottiego.

• Dobre dośrodkowanie, ale walkę w powietrzu wygrywa De Maio.

• Aut dla Milanu w okolicach pola karnego rywala.

• Nic z tego nie wyszło, a chwilę później gospodarze stracili piłkę po niedokładnym podaniu na skrzydło.

• Perin łapie piłkę i długim wykopem rozpoczyna kontratak, który przyniósł... rzut rożny po nieporozumieniu Armero i Lopeza

• El Shaarawy świetnie wchodzi w pole karne ale skuteczna interwencja De Maio zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Wzrasta przewaga gospodarzy, kolejne dośrodkowanie ze skrzydła - łapie piłkę Diego Lopez.

• Korner dla Genoi po tym jak Matri stracił piłkę w polu karnym Milanu.

• Pierwsze minuty spotkania przypominają podchody. Każdy delikatnie próbuje swoich sił.

• Dośrodkowanie Bonery, będzie rzut rożny.

• Menez za bardzo egoistycznie zagrał i zakończył akcję słabym strzałem. Z boku miał jednego wolnego partnera...

• Dobra piłka od Armero do El Shaarawy'ego, ale skutecznie gospodarze w obronie.

• Genoa przy piłce, znów z tyłu. Nie śpieszą się gospodarze.

• Izzo oczywiście. Przed chwilą ten sam zawodnik wygrał pojedynek na boku obrony z Menezem.

• Tym razem na boisku leży Izco.

• Odważnie radzą sobie gospodarze w grze do przodu, ale defensywa Milanu raz po raz oddala zagrożenie wybijając piłkę.

• Skuteczna interwencja Lopeza, ale jakiś problem zgłasza Montolivo, który trzyma się za głowę.

• Milan od początku skoncentrowany, by nie dopuścić do straty bramki. Antonelli wywalczył korner dla gospodarzy.

• Spokojnie rozpoczynają konstruowanie akcji gospodarze, ale szybko tracą piłkę.

• Ze środka zaczynają piłkarze Genoi!

• Trybuna gospodarzy prezentuje się niesamowicie - odpalone race dymne wyglądają wspaniale!

• Piłkarze wychodzą na murawę!

• Początek spotkania już za 15 minut. Piłkarze za chwilę powinni pojawić się w tunelu prowadzącym na boisko.

• Do składu Milanu wraca dziś Riccardo Montolivo, który ostatni raz od pierwszej minuty zagrał w meczu reprezentacji Włoch przeciwko Irlandii. Montolivo długi czas leczył kontuzję, którą odniósł w tamtym spotkaniu. Jak zaprezentuje się po tak długiej przerwie?

• Zachęcamy do lektury zapowiedzi tego spotkania - KLIK!

• Ławka rezerwowych Milanu:

Abbiati, Agazzi, Zaccardo, Zapata, Poli, Saponara, Van Ginkel, Niang, Pazzini, Torres.

• Ławka rezerwowych Genoi:

Lamanna, Prisco, Antonini, Marchese, Edenilson, Lestienne, Fetfatzidis, Greco, Rosi, Rincon, Pinilla, Mussis.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE ze spotkania 14. kolejki Serie A. Na Stadio Luigi Ferrari Genoa zmierzy się z Milanem. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Zapraszamy do typowania w komentarzach.