SSC Napoli

2

• Dziękujemy za uwagę!

• Koniec meczu! Napoli wygrywa zasłużenie 2:0!

• Mogła paść trzecia bramka. Z piłką w pole karne wpadł Higuain, ale skuteczność nie jest dzisiaj jego dobrą stroną.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Żółta kartka dla Higuaina za komentowanie decyzji sędziowskiej.

• Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem zablokowany został strzał Calaio.

• Stoian kolejny raz dośrodkowuje w pole karne, a piłkę na rzut rożny wybił Cannavaro. Do główki ze stałego fragmentu gry wyskoczył Calaio, ale minimalnie spudłował.

• Ostatnia zmiana w Napoli. Pandev opiszcza boisko, a zastąpił go Džemaili.

• Fetfatzidis uderza, ale Reina piąstkuję piłkę na bok.

• Insigne uderzył nad bramką gospodarzy.

• Znowu szybka kontra Napoli. Higuain uderzał, ale został zablokowany przez obrońcę.

• Santana dośrodkował w pole karne, ale zbyt głęboko.

• Akcja dwójkowa Callejona i Higuaina, ten pierwszy uderza, ale piłka po rykoszecie wychodzi poza boisko.

• Stoian do Gilardino, a ten ponownie upada w polu karnym, ale sędzia ponownie uznał że faulu nie było.

• Gilardino wychodzi przed obrońcę i zbierał się do uderzenia, ale sędzia liniowy uznał iż napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej.

• Gilardino upada w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się na przyznanie rzutu karnego.

• Kucka otrzymuje żółtą kartkę za sfaulowanie Inlera.

• Z szybkim kontratakiem wyszli piłkarze Napoli. Powinna paść bramka, ale w sytuacji dwóch na jednego obrońcę Higuaín podał niedokładnie do Callejona.

• Ostatnią zmianę przeprowadził natomiast Luigi Delneri. Boisko opuścił Matuzalém, a zastąpił go Fetfatzidis.

• W drużynie Napoli boisko opuścił Zapata, a zastąpił go Higuaín.

• Stoian zewnętrzną częścią stopy dośrodkował piłkę w pole karne do Gilardino, ale piłkę przejęli piłkarze Napoli.

• Ładnie zabrał się z piłką Zapata, mógł szybciej uderzać, ale się pogubił i piłkę przejęli piłkarze gospodarzy.

• Na bramkę Napoli uderzał Santana, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Dobrą zmianę zrobił Stoian. Tym razem został sfaulowany na dwudziestym piątym metrze. Do rzutu wolnego podszedł Kucka, ale uderzył wprost w mur.

• Niebezpiecznie pod bramką Napoli. Kucka dostał prezent od obrońców gości, ale jego uderzenie powędrowało nad poprzeczką.

• Do rzutu wolnego podszedł Callejon, uderzył w lewe okienko bramki, ale na posterunku stał Perin.

• Rajd Zapaty został powstrzymany faulem przez Matuzalém.

• Zmiana także w Napoli. Boisko opuścił Albiol, a zastąpił go Cannavaro.

• Zmiany w przerwie. W drużynie gospodarzy boisko opuścił Antonini, a zastąpił go Santana.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy prowadzi Napoli, które było skuteczniejsze i jest na najlepszej drodze do zdobycia trzech punktów.

• Insigne uderza z daleka, ale zabrakło skuteczności.

• Zapata po raz kolejny faulowany w lewej strefie boiska. Piłkę w pole karne dośrodkowywał Insigna, ale pojedynek główkowy wygrał zawodnik gospodarzy Kucka.

• Stoian po raz drugi poprowadził atak gospodarzy, ale tym razem jego dośrodkowanie nie sprawiło kłopotów obrońcom Napoli.

• Dobra akcja Zunigi, którego faulem musiał powstrzymać Portanova.

• Pierwsza zmiana w tym meczu . W drużynie gospodarzy z boiska schodzi obrońca - Gamberini, a zamiast niego pojawi się napastnik - Stoian.

• Dobra akcja gospodarzy, ale na spalonym znalazł się Calaiò.

• Matuzalem ostro wszedł w nogi Insigne i mamy zasłużoną żółtą kartkę.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Za krótka jednak centra i swój kontratak rozpoczęło Napoli.

• Żółta kartka za Mesto za faul.

• Tymczasem okazja dla gospodarzy. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Matuzalém, blisko wbicia piłki do bramki był Gamberini, ale nie powiodła mu się ta sztuka.

• Pandev po raz drugi! Prostopadła piłka od Insigne trafiła do Macedończyka,a on precyzyjnie piłkę skierował do bramki. Brawa także dla Zapaty, który wziął na siebie dwójkę obrońców!

• Świetnie grę czyta Pepe Reina, który naprawił błąd swoich obrońców, uprzedzając Gilardino.

• Długie akcje rozgrywają w tym spotkaniu piłkarze Napoli. Piłkę przejęli gospodarze i sfaulowany został Kucka.

• Zuniga z prawej strony dośrodkowywał w pole karne, ale nieskutecznie.

• Długa akcja rozgrywana przez Napoli. W końcu na uderzenie zdecydował Behrami, ale powędrowało obok bramki.

• Golll! Pandev! Fatalna pomyłka obrońców gospodarzy, piłkę przejął Pandev i wyszedł sam na sam z bramkarzem, umieszczając precyzyjnie piłkę w bramce!

• Szybki kontratak Napoli. Dobre rozpoczęcia gry przez Reine, który zagrał piłkę do Pandeva. Było już nawet dwóch na dwóch, ale napastnik gości niedokładnie podał do Callejona i przejął piłkę De Maio.

• Przewagę w spotkaniu przejęli piłkarze Genoi, Dobry mecz rozgrywa Gilardino.

• Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem piłka trafiła do Gilardino, ale z jego uderzeniem bez problemów poradził sobie Pepe Reina.

• Ostro piłkę w pole karne wrzucał Vrsaljko, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do podania.

• Do uderzenia składał się Zapata, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu stoper gospodarzy.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Ławka rezerwowych Napoli: Rafael, Higuaín, Mertens, Colombo, Džemaili, Fernández, Radošević, Armero, Hamšík, Cannavaro

• Ławka rezerwowych Genoa FC: Sampirisi, Stoian, Lodi, Cofie, Santana, Fetfatzidis, Centurión, Donnarumma, Sokoli, Bizzarri, Sturaro, Konaté

• Po remisie nad Sassuolo piłkarze Napoli będą mieli okazję do zrehabilitowania się swoim kibicom za nieoczekiwaną stratę punktów z beniaminkiem.

• W poprzednim sezonie mecz rozgrywany na Luigi Ferraris zakończył się wygraną neapolitańczyków 4:2.

• Gospodarze w spotkaniu przeciwko wicemistrzom Włoch wystąpią bez Antonellego i Manfrediniego. Z kolei w drużynie z Neapolu zabraknie Maggio.

• Witamy podczas relacji LIVE ze spotkania Serie A, w którym Genoa podejmie na własnym stadionie Napoli.