• KONIEC! Remis w Weronie. Lazio utrzymało wynik grając w dziesiątkę.

• Próba ataku w wykonaniu duetu Parolo - Candreva i mamy rzut rożny.

• Trzy minuty czasu doliczonego.

• Campanharo ukarany za faul na piłkarzu Lazio.

• Klose na boisku. Niemiec zmienia Djordjevica.

• Świetna indywidualna akcja Lopeza, ale jego strzał broni Marchetti!

• Gospodarze nie poddają się i walczą o pełną pulę, ale nie potrafią przedrzeć się pod pole karne rywala.

• Wymiana ciosów, a raczej wymiana piłki bo brakuje na razie strzałów.

• Juanito próbował uderzać na bramkę w polu karnym, ale piłka mu "zeszła" i nie udało mu się umieścić piłki w siatce.

• Zmiana decyzji trenera. To Ioanita zmienia Tachtsidisa.

• Fauluje Biglia.

• Anderson gubi rywala, ale nie potrafił zakończyć tej akcji bramką.

• Goście rozgrywają piłkę, ale nie starają się ruszyć do ataku.

• Za chwilę kolejna zmiana w ekipie gospodarzy - JAVIER SAVIOLA gotowy do wejścia na boisko.

• Hellas rzuciło się do ataku, wywalczyli kolejny korner, który kończy się niecelnym strzałem Sorensena.

• Będzie nerwowa końcówka w Weronie. W tym momencie Lazio straciło swoją zaliczkę i musi poradzić sobie z przewagą liczebną rywala.

• TOOOOOOOOONI! OSZUKAŁ BRAMKARZA!

• RZUT KARNY DLA HELLAS! CAVANDA WYLECIAŁ Z BOISKA ZA FAUL NA JUANITO!

• Po akcji Juanito gospodarze wywalczyli korner, ale nic z tego nie wynikło.

• Świetna próba prostopadłego podania do Djodjevica, ale w ostatniej chwili interweniuje obrońca Hellas.

• Nieporozumienie Biglii, który próbując podać do kolegi wybija piłkę w aut.

• Spokojnie rozgrywają piłkę zawodnicy Lazio.

• W ekipie gospodarzy na ławce wciąż pozostaje doskonale znany kibicom na całym świecie Javier Saviola. Być może to były gracz Barcelony zmieni losy tego spotkania?

• Spotkanie znów trochę przysypia. Jakby brakowało sił piłkarzom obydwu drużyn.

• Jeszcze jedna zmiana. Onaziego zastąpił Gonzalez.

• Lulić schodzi z boiska. W jego miejsce Anderson.

• Kontrofensywa Lazio, ale najpierw dośrodkowanie Lulica, a później Candrevy z rzutu rożnego nie przynosi efektu w postaci drugiej bramki.

• Świetny początek drugiej części spotkania. Nareszcie mecz się otworzył, mamy akcje, strzały, ale brakuje jeszcze bramek.

• TONI! Tym razem po dośrodkowaniu ze skrzydła Włoch przeniósł piłkę nad poprzeczką...

• Chwilę wcześniej po dośrodkowaniu z rzutu wolnego okazję zmarnował bodajże Sorensen, który uderzył piłkę głową ale trafił w środek bramki.

• MARCHETTI! Świetna parada bramkarza Lazio, który obronił uderzenie z woleja Luci Toniego! Kapitalna okazja dla Hellas, którą zapoczątkował Hallfredsson!

• Cavanda ukarany żółtą kartką.

• Sorensen, oczywiście. Znów zapowiada nam się na wymianę ciosów w drugiej połowie.

• Sorensena bardzo szybko mógł zdobyć bramkę... samobójczą. Dobre dośrodkowanie Candrevy mogło zaskoczyć bramkarza, bo piłkę głową dość nieszczęśliwie strącił defensor klubu z Werony.

• Juanito zmienia Jankovica.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Sorensen zastąpił na placu gry Martica.

• Przedłużyła nam się przerwa, piłkarze są już jednak na boisku. Mamy dwie zmiany - obydwie w ekipie Hellas.

• Co tu dużo mówić - niewiele było emocji na boisku. Lazio w tym momencie kończy kolejkę jako trzeci zespół Serie A, ale bardziej zasłużonym wynikiem byłby z pewnością remis.

• Massimiliano Irrati zaprasza piłkarzy do szatni.

• Dwie minuty doliczone, kolejna kontra Lazio zakończona dośrodkowaniem Candrevy i dużo lepszą niż ostatnio interwencją Morasa.

• Przerwa w grze, na boisku leży Radu.

• Piękne dośrodkowanie Candrevy i fatalny błąd Morasa, który minął się z piłką. Nieprzygotowany na to był bramkarz Hellas, co natychmiast wykorzystał Lulić.

• LULIĆ! GOOOOOOOOOOL!

• 41 minuta spotkania - warto odnotować, pierwszy celny strzał. Antonio Candreva nie zaskoczył jednak golkipera.

• Jeden z zawodników Hellas zdecydował się na odważny strzał ze znacznej odległości, ale nie udało mu się zaskoczyć bramkarza, strzał niecelny.

• Dużo walki siłowej na boisku, mało akcji pod bramkami.

• Janković huknął potężnie - wprost w mur. Chwilę później po dośrodkowaniu w pole karne ten sam zawodnik nie wykorzystał sytuacji. Wciąż bez bramek.

• Groźna sytuacja dla Hellas - rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów od bramki.

• Niecelny strzał piłkarzy z Rzymu - wznawia Rafael.

• Na skrzydle powstrzymany tym razem Campanharo. Skuteczni w defensywie są przyjezdni, gospodarze ani razu nie oddali jeszcze strzału.

• Uaktywnił się Nico Lopez, ale znów szybszy od niego był golkiper Lazio.

• Lekki zryw gospodarzy, którzy po okresie dominacji Lazio ponownie przejęli inicjatywę na boisku.

• Tym razem się udało, ale Janković zmarnował szansę słabym dograniem w kierunku Toniego.

• Dobry odbiór gospodarzy na własnej połowie, ale zanim zdążyli ruszyć z kontrą stracili piłkę. Na ich szczęście defensorzy byli na swoim miejscu i zażegnali niebezpieczeństwo.

• Ponownie Lazio, ale nieudanym zagraniem psuje akcję Lulić.

• Martić obejrzał przed chwilą żółty kartonik.

• Biancocelesti wywalczyli korner, ale dośrodkowanie Candrevy nie przyniosło zagrożenia.

• Tym razem w ataku goście, którzy próbują rozmontować zwarte szyki Hellas.

• Żaden z zespołów nie dominuje na boisku. Gra toczy się raczej na zasadzie - cios za cios.

• Brzydkie wejście Onaziego, który ogląda za nie żółtą kartkę.

• Lulić faulował w ataku.

• Powoli rozkręca nam się to spotkanie. Na razie nie można mówić o ciekawych sytuacjach z obu stron.

• Nie było to najlepsze rozwiązanie stałego fragmentu gry. Grę wznawia Marchetti.

• Okazja do dośrodkowania dla gospodarzy - rzut wolny z boku pola karnego.

• To mogła być groźna sytuacja, ale koledzy z zespołu nie zauważyli będącego na dobrej pozycji Parolo.

• Niezła próba podania Toniego, ale obrońcy Lazio przerywają je skutecznym wejściem.

• Rafael dostał fatalne podanie od Morasa, ale wybił piłkę na aut. Po chwili akcję mocno niecelnym strzałem kończy Biglia.

• Dośrodkowanie ze skrzydła nie przyniosło zagrożenia, pewnie łapie piłkę Marchetti.

• Początek spotkania nie należy do porywających widowisk, obydwa zespoły starają się spokojnie zyskać przewagę na boisku.

• Próba kontrataku w wykonaniu gości kończy się skuteczną interwencją defensorów z Werony.

• Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie konstruując atak pozycyjny.

• Pierwsze ostre starcie, w roli głównej Luca Toni. Faulował rywala napastnik Hellas.

• Rozmontowane Hellas, z którego odeszli najlepsi zawodnicy, radzi sobie całkiem nieźle. Kilka wpadek zdecydowało jednak o niskiej pozycji ekipy z Werony w tabeli. W dzisiejszym spotkaniu nie są jednak skazywani na porażkę i udowodniają to atakując od pierwszych minut.

• Pierwsza okazja przyjezdnych kończy się nieporozumieniem i od bramki grę wznowi Rafael.

• Od środka zaczynają gospodarze, ale szybko tracą futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra, gramy!

• Przywitanie zespołów i kapitanów z arbitrami tego spotkania. Gotowi? Zaczynamy!

• Kibice Lazio stawili się w Weronie, jednak dokładna liczba kibiców gości nie jest znana.

• Piłkarze są już w tunelu i za chwilę wyjdą na boisko.

• Początek spotkania już za niespełna 15 minut, więc przenosimy się do Werony gdzie fani wyczekują pojawienia się piłkarzy na murawie Stadio Marcantonio Bentegodi.

• Ławka rezerwowych Lazio:

Berisha, Strakosha, Novaretti, Braafheid, Pereirinha, Ledesma, Gonzalez, Klose, Ederson, Felipe Anderson.

• Ławka rezerwowych Hellas:

Benussi, Gollini, Sorensen, Luna, Brivio, Ionita, Gonzalez, Christodoulopoulos, Valoti, Saviola, Nené, Gomez Taleb.

• Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania - KLIK!

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu dziewiątej kolejki ligi włoskiej. Dziś będziemy świadkami starcia Hellas Verona z Lazio Rzym. Jaki wynik przewidujecie? Zapraszamy do typowania w komentarzach!