1

AC Milan

0

• Dziękuję już serdecznie za uwagę podczas śledzenie tej relacji. Dobranoc!

• Inter dzięki temu zwycięstwu awansuje na 5. miejsce w tabeli. Milan natomiast kończy ten rok dopiero na 13. pozycji.

• KONIEC SPOTKANIA! Inter po bramce Rodrigo Palacio górą w derbach Mediolanu!

• Bójka w końcówce spotkania. Winowajcą Sulley Muntari który otrzymuje zasłużoną czerwoną kartkę za faul bez piłki.

• Mogła być znakomita okazja Interu na skończenie tego spotkania, ale Icardi nie utrzymał linii spalonego i sędzia musiał użyć gwizdka.

• Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy tego spotkania. Powoli upływa już druga z nich.

• Inter po zdobyciu bramki wycofał się i czeka na ataki rywali, którzy nie potrafią się przedrzeć w pole karne Interu.

• GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ niesamowita bramka Rodrigo Palacio! Po zagraniu piłki z prawej strony boiska Palacio strzałem piętą umieszcza piłkę w bramce Milanu!

• Końcówka meczu bardzo żywa. Kontra goni kontrę, ale wciąż mamy wynik bezbramkowy, bo brakuje ostatniego podania.

• Ostatnia zmiana w drużynie Interu. Mauro Icardi zastępuje Estebana Cambiasso.

• Kolejna znakomita szansa Interu, teraz Kovacić groźnie uderza na bramkę Abbiatiego, a ten niepewnie wybija piłkę przed siebie. Nie było jednak nikogo na dobitkę.

• Ależ znakomita szansa za Interu! Rodrigo Palacio dwukrotnie nie wykorzystał znakomitej okazji i wciąż may 0-0.

• Inter coraz bardziej naciska, teraz uderzenie zza pola karnego Kovacić'a ale wysoko nad bramką.

• Inter przeprowadził szybką kontrę, ale w decydującym momencie piłka nie trafiła do gracza Interu i akcja pali na panewce.

• Druga zmiana w zespole Milanu, Riccardo Saponare zmienia Alessandro Matri.

• Mario Balotelli zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, piłka mija bramkę Handanović'a.

• No i mamy remis w żółtych kartkach. Tym razem ukarany nią Rolando.

• Wiek jednak robi swoje, Javier Zanetti opuszcza boisko, a w jego miejsce melduje się Zdravko Kuzmanović.

• Druga żółta kartka dla gracza Interu, tym razem ukarany nią Juan Jesus.

• Ponownie zrobiło się gorąco w polu karnym Interu! Po wrzutce piłki w pole karne Mario Balotelli doszedł do pozycji strzałowej ale źle złożył się do strzału i na dodatek faulował więc nadal mamy bezbramkowy remis.

• Nagatomo wziął teraz sprawy w swoje ręce i po indywidualnej akcji chciał pokonać Abbiatiego, jednak strzał Japończyka pewnie wybronił bramkarz Milanu.

• Zrobiło się groźnie w polu karnym Interu, po dośrodkowaniu Kaki piłkę odbił jeden z graczy Interu i był bliski zdobycia bramki samobójczej, jednak ostatecznie futbolówka minęła słupek bramki Handanović'a.

• Mamy kolejną żółtą kartkę w tym spotkaniu. Tym razem Nigel De Jong ukarany za powalenie Kovacić'a.

• Fredy Guarin został pierwszym zawodnikiem w drużynie Interu ukaranym żółtą kartką. Jest to nagroda za dużą nadpobudliwość w tym spotkaniu.

• Przepraszamy, ale przeoczyliśmy zmianę w przerwie w drużynie Milanu. Na drugą część meczu nie wyszedł już Kevin Constant, zastąpił go Urby Emanuelson.

• Pierwsza zmiana w drużynie Interu, zmęczonego Taidera zmienia Kovacić.

• Balotelli wpadł w pole karne Interu, postanowił sam skończyć akcję i uderzył na bramkę Handanović'a, bramkarz Interu z problemami interweniuje.

• Teraz Campagnaro stanął przed znakomitą szansą! Po wrzutce z prawej strony boiska zawodnik Interu strzałem głową skierował piłkę w stronę bramki rywali, tam jednak skutecznie interweniował Abbiati.

• Umowni gospodarze tego spotkania, czyli Inter podobnie jak pierwszą, tak samo mocno rozpoczyna drugą część meczu, na razie jednak nie stworzyli sobie jeszcze żadnej znakomitej okazji do zdobycia bramki.

• Inter mocno zaczął drugą połowę meczu, Cambiasso uderzył na bramkę Abbiatiego, ten jednak pewnie interweniował.

• Właśnie sędzia rozpoczyna drugą część meczu, liczymy na większe emocje niż przez pierwsze 45 minut.

• Piłkarze obu zespołów powoli wychodzą już na plac gry, za moment początek drugiej płowy meczu.

• W końcówce pierwszej połowy umknęła nam jeszcze żółta kartka dla gracza Milanu. Kevin Constant za przewinienie otrzymał "żółtko".

• Koniec pierwszej połowy spotkania na San Siro. Mimo ciekawego spotkania jak na razie nie obserwowaliśmy bramek, ale miejmy nadzieje że to się zmieni w drugiej części meczu, na którą serdecznie zapraszamy już za parę minut.

• Znakomita szansa Interu na koniec pierwszej połowy! Po wrzutce Taidera w pole karne Milanu do strzału głową doszedł Cambiasso, ale minimalnie przestrzelił.

• Sędzia do pierwszej połowy meczu doliczył dwie minuty, ten czas za moment upłynie.

• W końcówce pierwszej połowy meczu Inter ponownie przejął inicjatywę, ale niewiele z tego wychodzi i nadal mamy wynik bezbramkowy.

• Zapata bardzo ryzykownie interweniuje we własnym polu karnym powalając Guarina, sędzia jednak nie zdecydował się sięgnąć po gwizdek.

• Kaka ostro dośrodkowuje w pole karne Interu, tym razem Handanović zdołał wybić piłkę poza własne pole karne.

• Świetna, szybka akcja Milanu, aż nagle piłka trafiła do De Sciglio i ten próbując dośrodkować posłał piłkę poza plac gry.

• Teraz Sulley Muntali oddaje strzał z dalszej odległości, ale futbolówka powędrowała daleko od bramki.

• Powinno być 1-0 dla Milanu! Po złej interwencji Handanović'a piłka trafiła do Poli'ego ale ten uderzył piłkę wysoko nad bramką.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul w środku pola zostaje ukarany Mattia De Sciglio.

• Balotelli z wolnego trafia wprost w mur, jego dobitka także dostaje zablokowana.

• Rzut wolny dla Milanu pod polem karnym Interu po faulu Cambiasso na Balotellim. Może być grożnie.

• Ależ było teraz groźnie w polu karnym Milanu, po dośrodkowaniu w pole karne Nagatomo doszedł do strzału głową, ale nie zdołał skierować piłki do bramki.

• Sulley Muntali zdecydował się na strzał po ziemi z dystansu, jednak futbolówka powędrowała obok bramki Handanović'a.

• Teraz próbował zaatakować Milan, ale akcja prawą stroną boiska nie przyniosła nawet rzutu rożnego.

• Kaka faulowany przez Guarina w środku boiska i sędzia zdecydował się użyć gwizdka.

• Kevin Constant minął z lewej strony boiska jednego z rywali po czym zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne Interu. Piłka jednak powędrowała daleko w trybuny.

• Fredy Guarin zaskakująco uderza zza pola karnego, piłka powędrowała obok bramki, ale mimo to Abbiati zdecydował się rzucić na piłkę.

• Obrona Interu wreszcie ma chwilę oddechu od huraganowych ataków Milanu, piłkę na połowie rywala chciał utrzymać Nagatomo, ale ostatecznie nawet nie wywalczył autu.

• De Sciglio zagrał piłkę z prawej strony pola karnego do Kaki, Brazylijczyk zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale piłka została zablokowana.

• Inter świetnie wyszedł spod pressingu graczy rywala, ale Fredy Guarin zepsuł wysiłek kolegów źle podając piłkę.

• Milan coraz bardziej naciska i teraz był chyba najbliżej objęcia prowadzenia. Balotelli niepilnowany otrzymał piłkę w środku pola karnego, jednak niezbyt umiejętnie złożył się do strzału z woleja i futbolówka powędrowała nad poprzeczką bramki Handanović'a.

• Ze stałego fragmentu gry "nic się nie urodziło", ale po chwili piłka ponownie powędrowała w pole karne Interu, gdzie Balotelli nie zdołał opanować piłki.

• Milan także nie pozostaje dłużny. Szybka kontra, po której przed szansą stanął Mario Balotelli, jego strzał został jednak zablokowany przez gracza Interu i mamy tylko rzut rożny.

• Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu. Rodrigo Palacio zdecydował się na uderzenie z lewej strony boiska, ale Abbiati złapał piłkę bez problemu.

• Na razie Milan spokojnie próbuje konstruować swoją pierwszą ofensywną akcję w tym meczu na połowie rywala. Wszystko kończy się jednak łatwą stratą.

• Piłka z środka pola została zagrana do Rodrigo Palacio, jednak na tyle mocno, że ten nie miał żadnych szans do niej dojść.

• Inter traci w łatwy sposób piłkę po niedokładnym zagraniu do Nagatomo i Milan może wreszcie na moment utrzymać się przy piłce.

• Już na samym początku meczu to Inter próbuje szybko narzucić swój styl gry i atakuje rywala zza miedzy. Jak na razie Milan nie potrafi utrzymać piłki ani na moment.

• Pierwsza kontra Interu po której zawrzało na San Siro! Ostatecznie Guarin został sfaulowany przez Muntariego i sędzia przerwał akcję gwizdkiem.

• Piłkę jako pierwsi w tym meczu do gry wprowadzili gracze w niebiesko-czarnych kostiumach.

• Rozpoczynamy mecz kończący 17. kolejkę Serie A! Ale to nie tylko mecz, czekają Nas bowiem niesamowite emocje i wielka walka na boisku, którą zafundują nam zapewne piłkarze obu zespołów.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na perfekcyjnie przygotowaną murawę w Mediolanie gorąco przygotowani przez włoską publiczność!

• Ławka rezerwowych Milanu: Coppola, Cristante, Emanuelson, Gabriel, Matri, Mexes, Nocerino, Pazzini, Zaccardo.

• Ławka rezerwowych Interu: Andreolli, Belfodil, Carrizo, Castellazzi, Icardi, Kovacić, Kuzmanović, Mudingayi, Pereira, Panocchia, Samuel i Wallace.

• Milan natomiast zajmuje dopiero 13. pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 19. punktów. Jednak w przypadku dzisiejszego zwycięstwa podopiecznych Massimiliano Allegri'ego mogą wskoczyć aż na 8. pozycję.

• W ligowej tabeli jak na razie znacznie lepiej prezentuje się jednak Inter, który zajmuje obecnie 6. pozycję w tabeli Serie A i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa awansuje "oczko" wyżej.

• Także w liczbie strzelonych bramek Milan wyprzedza swojego rywala zza miedzy. Gracz Milanu zdobyli 430 goli w pojedynkach między tymi zespołami, Inter natomiast zanotował o 30 trafień mniej.

• Dzisiejszy mecz będzie już 271. konfrontacją obu ekip. Jak do tej pory aż 105. razy zwycięsko z tego pojedynku wychodzili piłkarze Milanu, a 93. krotnie gracze Interu. 72 mecze zakończyły się remisem.

• Zapraszamy państwa bardzo serdecznie na relację LIVE z hitowego spotkania Serie A kończącego 17. kolejkę rozgrywek pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milanem. Relację ze spotkania przeprowadzi Bartosz Głąb.