Inter Mediolan

2

AS Livorno

0

• I koniec! Inter wygrywa z Livorno 2:0! Dziękuję za uwagę i życzę przyjemnej nocy!

• Jeszcze żółta kartka dla Rolando.

• Znakomity drybling w środku pola Zanettiego. Piłka po chwili trafiła do Kovacevicia, ten również popisał się dobrym dryblingiem i znakomicie wysunął piłkę do Nagatomo. Ten nie miał problemów z wykończeniem i mamy 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! NAGATOMO!

• Ostatnia zmiana u gości. Wchodzi Borja a boisko opuszcza Gemiti.

• Jonathan wybił piłkę na aut i położył się na boisku. Nie może grać, próbował wstać, ale sam nie dał rady.

• Zanetti przy piłce i stadion od razu odżywa!

• Znów nudno na boisku...

• Piłkarz Livorno - Pasquale Schiattarella - ukarany żółtą kartką

• Ostatnia zmiana w Interze. Zanetti za Teidera!

• Aktualne posiadanie piłki - 62%/38%

• Strzał Paulinho głową, ale niecelny. Livorno... wciąż bez celnego strzału w tym meczu.

• Warto dodać, że ta kartka eliminuje Paulinho z najbliższego meczu z Juve.

• Żółtko dla Paulinho za dotknięcie piłki ręką.

• Zmiana w Interze. Belfodil za Guarina.

• Bardzo spokojne ostatnie 5 minut, bez żadnych ciekawych akcji.

• Świetna akcja Interu zakończona strzałem, ale tez obrona na najwyższym poziomie! W końcu coś ciekawego w tym meczu!

• Zmiana w Livorno. Emeghara za Siligardiego.

• Livorno coraz częściej dochodzi do głosu, ale nadal są bez celnego strzału. Ogółem mają 4 próby i wszystkie niecelne.

• Słabe dośrodkowanie Palacio i rywale szybko przejmują piłkę.

• Pierwsza zmiana w Interze. Kovacić za Alvareza.

• Strzał Emersona z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje z prawej strony bramki.

• Strzał z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

• Inter będzie miał rzut wolny w groźnym miejscu bo faulowany był Guarin.

• Dośrodkowuje Taider, ale Livorno bez problemu oddala zagrożenie.

• Wracamy na Giuseppe Meazza. Jeżeli obraz z pierwszej połowy się utrzyma to Livorno musi się modlić, żeby Inter utrzymał słabą skuteczność.

2 Żółte kartki 1

• I koniec pierwszej połowy! Druga część meczu za kwadrans!

• Alvarez strzela, ale bramkarz świetnie broni i wybija piłkę na rzut rożny.

• Dwie minuty doliczone.

• Inter jeżeli chodzi o samą grę o zmiażdżył w pierwszej połowie Livorno. Piłkarze gości nie mają za wiele do powiedzenia i chyba niestety, dla dobra widowiska, trzeba się spodziewać, że taki stan rzeczy utrzyma się do samego końca.

• Posiadanie piłki:
    • Inter / Livorno
    • 72% / 28%
  • Na bramkę Handanovicia strzelał Luci i piłka była bardzo groźna, ale jednak niecelna. To pierwszy strzał Livorno w tym meczu, w dodatku niecelny, Wciąż czekamy na celne uderzenie.

• Jonathan wykonuje rzut rożny dla Interu i... obrońcy Livorno górą.

• Livorno cały czas nie oddało ani jednego strzału w stronę bramki Handanovicia. I wliczam w to też niecelne uderzenia.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukaranym jest Walter Samuel.

• Pierwsza żółta kartka dla piłkarza Interu w tym meczu. Ukarany za faul na Duncanie jest Ranocchia.

• GOL SAMOBÓJCZY BRAMKARZA! BŁĄD PRZY INTERWENCJI DAJE PROWADZENIE INTEROWI!

• Palacio uderza głową, ale piłka poleciała tuż obok lewego słupka!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Duncan fauluje Guarina.

• Inter miał szansę na dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale obrońcy Livorno stanęli na wysokości zadania.

• Gra była wznowiona bez poszkodowanego, który jednak po chwili wrócił na murawę.

• Cambiasso potrzebuje pomocy medycznej. Gra znów przerwana.

• Dobra akcja Interu Mediolan, ale jednak Rodrigo Palacio był na spalonym.

• Schiattarella wraca na murawę.

• Pasquale Schiattarella jest poszkodowany. Personel medyczny spróbuje umożliwić mu kontynuowanie gry.

• Posiadanie piłki z pierwszych minut:
    • 64% / 36%

• To Inter jest stroną dominującą w tych pierwszych minutach ale nie dość, że nie ma to potwierdzenia w bramkach to jeszcze nawet w groźnych akcjach. Jak na razie nie widzieliśmy żadnego strzału na bramkę.

• Bardzo spokojny początek. Inter wymienia podania i szuka luki w obronie gości.

• I zaczynamy! Czy Livorno da radę zagrozić Interowi? Czy będą w tym meczu jakieś emocje? Bardzo na to liczymy!

• Piłkarze są już na murawie stadionu Giuseppe Meazza!

• Inter jest w tabeli czwarty i do trzeciego Juventusu piłkarze Waltera Mazzarriego tracą sześć punktów. Warto przypomnieć, że jest to miejsce dające start w Lidze Mistrzów. Livorno natomiast po 11 spotkaniach ma 12 punktów na koncie. Czyli tyle ile AC Milan. Do dzisiejszego rywala traci równo dziesięć punktów.

• Witam w relacji LIVE ze spotkania Interu Mediolan z beniaminkiem Serie A - Livorno. Inter jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, co nie jest niczym nadzwyczajnym. Pamiętajmy jednak, że w futbolu nie tacy faworyci przegrywali. Liczymy na wyrównany mecz z dużą ilością ciekawych akcji.