0

SSC Napoli

0

• Ja już dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

• Mecz był wyrównany. Obie drużyny chciały grać ofensywnie, ale były bardzo nieporadne w swoich atakach i sprawiedliwy bezbramkowy remis.

• Żadna z drużyn nie potrafiła stowrzyć już jednak dobrej sytuacji i sędzia zakończył spotkanie.

• 5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

• No i opuszcza boisko na noszach Higuain. Zastępuje go Pandev.

• Higuain miał trochę miejsca i popędził na bramkę. Na linii pola karnego, czystym wślizgiem powstrzymał go jednak Andreolli. W konsekwencji jakiś uraz Argentyńczyka.

• Szybka odpowiedź Napoli. Dobra akcja Inlera. Ograł jednego z obrońców i wbiegł w pole karne. Uderzył jednak w słupek.

• Dobra indywidualna akcja Kovacicia, który podał prostopadle do wbiegającego z lewej strony Nagatomo, ale Japończyk trafił w bramkarza.

• Schodzi Icardi z urazem. Zastępuje go Kuzmanović.

• Długo budowało swoją akcję Napoli, w końcu na strzał z daleka zdecydował sie Jorginho, ale uderzył niecelnie.

• Druga zmiana w Interze. Guarin za Hernanesa.

• Dobra akcja Napoli. Higuain w polu karnym strzelał, ale uderzył wysoko nad bramką.

• Zmiana także w ekipie gości. Hamsik po raz 300. zagra dziś w barwach Napoli. Zastąpi on Mertensa.

• Pierwsza zmiana w Interze. Zanetti zastępuje utykającego D'Ambrosio.

• Główką strzelał Icardi po rzucie rożnym, ale niecelnie.

• Teraz faul taktyczny Hernanesa w środku pola i żółta kartka dla Brazylijczyka.

• Callejon dośrodkował w pole karne, ale za głęboko i złapał piłkę Handanović.

• Albiol przez chwilę był opatrywany poza boiskiem, ale już na nie powrócił.

• Podobne dośrodkowanie Nagatomo jak wcześniej. Tym razem jednak piłkę wypiąstkował Reina, ale przy interwencji zderzył się z Albiolem, który leży na boisku.

• Dośrodkowanie z lewej strony Nagatomo. Palacio dobrze strzelał głową, ale uderzył obok bramki.

• Świetna sytuacja Napoli. Mertens w pole karne, wyskoczyl zza plecow obrońcy i oddał strzał ale zablokowany. Potem drugi raz próbował Mertens, ale zamiast strzelać, podawał i okazja zmarnowana.

• Oba zespoły w drugiej części bez zmian

• Drugą połowę rozpoczynają goście.

• Pierwsza połowa wyrównana. Obie drużyny starają się grać ofensywnie, ale nie potrafią stworzyć sobie stuprocentowych okazji. Największe zagrożenie stwarzają po strzałach z daleka. Na razie jednak nic nie wylądowało w siatce i mamy bezbramkowy remis. Druga połowa już za kilkanaście minut.

• Nawet sekundy nie doliczył arbiter do czasu pierwszej połowy i zaprosił piłkarzy do szatni. Przerwa.

• Spokojne te ostatnie minuty pierwszej połowy w wykonaniu obu drużyn, Strzelał jeszcze Palacio, ale niecelnie.

• Kontra Interu. Pędził na bramkę rywali Palacio, ale w okolicach środka boiska sfaulował go Henrique i dostał żółtą kartkę.

• Strzelał Inler z daleka, ale nad bramką.

• Teraz akcja Palacio, który wbiegł w pole karne, ale jego strzał zablokowany.

• Z wolnego strzelał Palacio, ale złapał łatwo piłkę Reina.

• Teraz Britos faulował wychodzącego na czystą pozycję Palacio. Urugwajczyk ukarany tylko żółtą kartką.

• Dobry strzał Kovacicia, pod skaczącym murem. Łapie jednak piłkę Reina.

• Hernanes otrzymał piłkę przed polem karnym, ale sfaulował go wracający Jorginho i będzie dobra okazja z wolnego dla gospodarzy.

• Dobra okazja teraz Palacio, ale strzał niecelny.

• Próbował Cambiasso długą piłką uruchomić Icardiego, ale podał za mocno i piłka w rękach Reiny.

• Świetnie Mertens górą w pole karne. W szesnastkę świetnie wbiegał Callejon, piłka spadła mu idealnie na wewnętrzną część stopy. Hiszpan potrafił jednak zmarnować nawet tak znakomitą sytuację.

• Teraz przed polem karnym ładnie odwrócił się z piłką Kovacić, ograł rywala i oddał strzał. Dobrze jednak po raz kolejny Reina.

• Kontra Interu. Palacio podaje do Hernanesa, ten lewą nogą uderza z daleka, ale dobrze broni Reina.

• Kovacić próbował uruchomić D'Ambrosio prostopadłym podaniem, ale zbyt mocne zagranie i Włoch nie dobiegł do piłki.

• Akcja Interu, przewrócił się Kovacić w polu karnym, ale nie ma mowy o przewinieniu.

• Strzelał teraz Hernanes, ale broni Reina.

• Już pierwsza akcja Napoli, ale marnuje ją Callejon.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Z 10 ostatnich spotkań z Napoli, na San Siro, Inter wygrał 9. Gospodarze przegrali tylko raz, w sezonie 2011/12. Napoli wygrało wtedy 3:0. Wtedy bramki dla drużyny z Neapolu zdobywali Campagnaro, który dziś gra w Interze oraz Maggio i Hamsik.

• Rezerwowi Napoli: Doblas, Reveillere, Colombo, Mesto, Hamsik, Zuniga, Pandev, Dzemaili, Radosević, Behrami, Zapata

• Rezerwowi Interu: Carizzo, Zanetti, Castellazzi, Guarin, Kuzmanović, Botta, Taider, Milito

• Dobry wieczór. Dziś przed nami hit 35. kolejki Serie A, w którym Inter Mediolan podejmie Napoli. Michał Przybycień. Zapraszam.