Inter Mediolan

2

SSC Napoli

2

• KONIEC! Po szalonej końcówce Inter ostatecznie dzieli się punktami z Napoli remisując 2:2.

• Ostatnia akcja meczu, rzut rożny dla Interu, Mbaye mija się z piłką.

• Napoli ma rzut rożny, ale spokojnie piłkę po dośrodkowaniu łapie Handanovic.

• CO ZA MECZ!! Hernanes doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOL!! HERNANES!!!

• Napoli obejmuje prowadzenie! Hiszpan świetnym strzałem lewą nogą po dośrodkowaniu z głębi pola po raz drugi pokonała Handanovica.

• GOOOOOOOL! CALLEJON!!

• Rodrigo Palacio złapały skurcze i Walter Mazzarri ściągnął go z boiska. Zastąpił go Yann M'VIlla.

• Higuain bliski zdobycia gola, ale doświadczony Nemanja Vidić uprzedza jego zamiary!

• Walter Mazzarri nie wytrzymał i wtargnął na murawę wdając się w słowną pyskówkę z sędzią, ten jednak nie ukarał trenera Napoli.

• Juan Jesus ukarany żółtą kartką.

• Szalona końcówka meczu na Giuseppe Meazza! Rezerwowy Fredy Guarin błyskawicznie doprowadza do wyrównania, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i błędzie obrońców Napoli, piłkarz głową trafił do siatki.

• GOOOOL! MAMY WYRÓWNANIE!! WEJŚCIE SMOKA GUARINA!!

• Zmiana w Interze, Fredy Guarin zastąpi Gary'ego Medela.

• Cóż za kuriozalna sytuacja! To Inter częściej utrzymywał się przy piłce, stwarzał więcej sytuacji, a to Napoli, a dokładnie Jose Maria Callejon, strzelił gola pierwszy.

• GOOOOOL!! CALLEJON!!

• Zagranie piłki ręką Gökhana Inlera.

• Ostatnia zmiana Napoli, Miguel Britos opuszcza plac gry, zastąpi go Faouzi Ghoulam.

• Jorginho ukarany żółtą kartką.

• Mbaye mógł wpaść w pole karne Napoli, ale bardzo dobrze spisujący się w tym meczu Koulibaly pewnie go powstrzymał.

• W efekcie Gonzalo Higuain zostaje ukarany żółtą kartką.

• Kontrowersyjna decyzja sędziego, kibice Napoli są wściekli. Gonzalo Higuain był nieprzepisowo zatrzymywany przez Vidica, a sędzia zamiast odgwizdać rzut wolny puścił grę.

• Kolejna zmiana w Napoli, Dries Mertens zastąpi Lorenzo Insignie.

• Wymiana podań między byłymi graczami Realu Madryt, Callejon zagrał do Higuaina, ale Argentyńczyk nieczysto trafił w piłkę .

• Rodrigo Palacio próbuje centrować, ale zupełnie nie wychodzi mu to zagranie.

• A oto najlepsza sytuacja pierwszej połowy:

• Niestety obie drużyny rażą nieskutecznością i w drugiej części spotkania stworzyli bardzo mało dobrych okazji bramkowych.

• Bardzo niebezpieczne uderzenie Callejona, jednak Handanovic stanął na wysokości zadania i wybronił ten strzał.

• Pierwsza zmiana w Napoli, Jorginho zastępuje słabego dziś Marka Hamsika.

• Pierwszy kontakt z piłką Ibrahima Mbaye zakończył się niepowodzeniem, ale na pocieszenie piłkarz dostał gromkie brawa od fanów Interu.

• Napoli gra odważniej niż w pierwszej połowie, ale jak na razie nie przekłada się to na wynik.

• Pierwsza zmiana w Interze, Joel Obi opuści plac gry, zastąpi go Ibrahima Mbaye.

• Efektywny rajd Hernanesa zakończył się podaniem do Icardiego i niecelnym strzałem w kierunku neapolitańskiej bramki.

• Ranocchia nieprzemyślenie uderzał na bramkę Napoli i skierował futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

• Napoli nieco odważniej, David Lopez zagrał do Higuain, ale ten nie opanował piłki i to musiało zakończyć się stratą.

• Napoli! Hamsik zagrał do Insignie, ten w bliskiej odległości od bramki Interu został złapany na spalonym.

• Mauro Icardi skutecznie powalczył o piłkę, zagrał ją do Kovacica, ale pogubili się gospodarze w tej akcji i od bramki rozpoczął Rafael.

• Nieco chaotyczna gra obu stron przez pierwsze minuty drugiej części spotkania.

• Trenerzy obu drużyn nie dokonali w przerwie żadnej zmiany.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy mamy bezbramkowy remis.

• Sędzia dolicza minutę.

• Żółtą kartką ukarany Miguel Britos.

• Strzał Higuaina, ale piąstkuje Handanovic.

• Chociaż Inter dominował przez całą pierwszą połowę, wszystko wskazuje na to, że zakończy się ona bezbramkowym remisem.

• Kolejny korner dla Napoli, dośrodkowanie Higuaina wybił jednak jeden z graczy Interu.

• Potężne uderzenie Hernanesa, ale piłka odbija się do słupka!

• Mały przebłysk Napoli, Gökhan Inler przedarł się pod bramkę Interu, ale niecelnie uderzał.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany Hernanes.

• Hernanes znalazł lukę w defensywie Napoli i chciał wykorzystać ją by pokonać Rafaela. Oddał jednak zbyt słaby strzał.

• Słaby strzał Lorenzo Insigne wędruje wysoko ponad poprzeczkę.

• Do końca pierwszej połowy pozostało nieco ponad dziesięć minut, w Mediolanie jak na razie bez goli.

• Mateo Kovacić pędził lewą flanką, ominął kilku rywali i skierował futbolówkę do Dodo. Przy próbie rozegrania akcji przez drużynę Interu sprytniejsi okazali się gracze Napoli, którzy odebrali przeciwnikom piłkę.

• Gracze Rafy Beniteza zepchnięci i zamknięci na własnej połowie, nie potrafią w żaden sposób zagrozić bramce rywali.

• Strzał Marka Hamsika pewnie broni Handanovic.

• Kolejna nieudana próba strzału Hernanesa, tym razem Brazylijczyk uderzał z pierwszej piłki, ale kompletnie nie wyszła mu ta akcja.

• Po rzucie rożnym wykonywanym przez Hernanesa, piłkarze Napoli wybili piłkę na aut.

• Higuain sfaulował Juana Jesusa, sędzia odgwizdał przewinienie, ale oszczędził Argentyńczyka i nie pokazał mu kartki.

• Z pozoru nie wyglądające groźnie dośrodkowanie na pole karne Napoli, po którym piłka trąciła jeszcze głowę Icardiego, sprawiła niemałe problemy Rafaelowi, który wyciągnął się w bramce jak struna, żeby uchronić swoją drużynę przed stratą gola.

• Kolejna kontra Interu, ale dobrze w defensywie zapracował tym razem Hernanes.

• Zdecydowanie lepsze wrażenie robią przez pierwsze dwadzieścia minut podopieczni Waltera Mazzarriego. Jeśli gospodarze nadal będą grali z taki zaangażowaniem, kwestia zdobycia przez nich bramki będzie tylko kwestią czasu.

• Nemanja Vidić posyła długie podanie w środek pola, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.

• Inter skutecznie wprowadza w życiu swój plan, piłkarze z Neapolu nie potrafią wyjść z własnej połowy, a ich akcje zatrzymują się już przed środową strefą boiska.

• Ależ sytuacja Interu! Raul Albiol jednym, celnym podanie otworzył Icardiemu drogę do bramki Napoli, ale ten będąc już sam na sam z golkiperem rywali pomylił się i nie trafił w bramkę..

• Niedokładnie zagranie Callejona, piłkę przechwytują gospodarze, ale tuż przed bramką podanie Mauro Icardiego trafiło w plecy jednego z rywali.

• Gökhan Inler ładnie odzyskał piłkę i chciał ruszył z kontratakiem.

• Rodrigo Palacio sfaulowany w środku pola przez Davida Lopeza.

• Gonzalo Higuain wywalczył pierwszy rzut rożny dla swojej drużyny, do piłki po zagraniu Callejona z rogu boiska chciał dojść Britos, ale defensorzy rywala skutecznie mu to uniemożliwili.

• Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Napoli, ani Mauro Icardi, ani Rodrigo Palacio nie dopadli do piłki.

• Zaskakujący strzał Juana Zunigi, futbolówka jeszcze po rykoszecie ostatecznie padła łupem Handanovica.

• Hamsik ładnie przepuścił piłkę do Isnignie, jednak piłka po jego próbie dośrodkowania została zablokowana przez Ranocchie.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, Dodo dośrodkowywał w pole karne, do piłki chciał wyskoczyć Hernanes, ale naciskany przez rywali nie udało mu się dopaść do futbolówki.

• Hernanes strzela z dystansu, piłka wędruje obok słupka.

• Miguel Britos doznał jakiegoś urazu, być może są to problemy z mięśniem dwugłowym.

• Inter coraz częściej napiera na bramkę neapolitańczyków, jak na razie bez skutku.

• Joel Obi popisał się niezłym strzałem z dystansu, huknął futbolówkę na bramkę Napoli, ale tę z trudem wybronił Rafael.

• Błąd Icardiego, który źle przyjął piłkę, w efekcie przejęli ją piłkarze Napoli.

• Obi chciał zaskoczyć strzałem golkipera Napoli, ale Rafael bez problemów złapał piłkę "w koszyczek".

• Inter próbuje zamknąć Napoli na własnej połowie, Miguel Britos oddalił grę od własnej bramki długim podaniem w kierunku Higuaina.

• Spokojny początek spotkania, pierwsi do ataku ruszyli gospodarze, ale piłkarze Napoli przerwali ich akcję i ruszyli z kontratakiem.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka zaczynają goście !

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie. Stadion w Mediolanie wypełniły właśnie dźwięki hymnu Interu.

• Powoli przenosimy się na Giuseppe Meazza. Stadion co prawda nie jest zapełniony, ale emocji na boisku z pewnością nie zabraknie.

• - To jeden z tych meczów, na które czekamy ze zniecierpliwieniem. Wiemy, że Napoli to wymagający przeciwnik, ale damy z siebie 100% na boisku. Nie boję się Higuaina. Nikogo się nie boję mimom że Napoli ma w swoich szeregach wielu klasowych piłkarzy. Wygramy to spotkanie - mówił na przedmeczowej konferencji Juan Jesus.

• Oto wyniki meczów 7. kolejki Serie A

• Rezerwowi Napoli: Andujar, Colombo, Henrique, De Guzman, Jorginho, Maggio, Mertens, Mesto, Michu, Ghoulam, Zapata.

• Rezerwowi Interu: Carrizo, Berni, Andreolli, Guarin, Kuzmanovic, Mbaye, Krhin, M'Vila, Bonazzoli.

• Walter Mazzarri nie będzie mógł skorzystać dziś z usług Campagnaro, Osvaldo, D'Ambrosio i Jonathana. Z kolei w Napoli zabraknie Waltera Gargano.

• Obie ekipy mierzyły się ze sobą w poprzednim sezonie. Wówczas na Giuseppe Meazza padł bezbramkowy remis, zaś w Neapolu Napoli wygrało w rewanżu 4:2.

• Jak widać kibice są gotowi na to to spotkanie już od kilku godzin.

• Sytuacja nieco lepiej, aczkolwiek nie tak, jakby tego oczekiwano, prezentuje się w Napoli. Gracze z południa Italii plasują się na niewiele wyższym od Interu, ósmym miejscu z dorobkiem dziesięciu zgromadzonych punktów. Drużyna Rafy Beniteza musi także liczyć się z grą na dwa fronty, bowiem poza zmaganiami na boiskach włoskiej ekstraklasy w czwartek czeka ją starcie w fazie grupowej Ligi Europy ze szwajcarskim Young Boys.

• Ostatni czas nie jest dobry dla drużyny Interu Mediolan. Nerazzurri mieli od pierwszej kolejki walczyć o mistrzostwo Włoch, tymczasem zanotowali falstart i obecnie plasują się dopiero na dziesiątym miejscu. Trudno się dziwić, nie dość, że gracze Walter Mazzarriego grają przeciętnie, to jeszcze przegrywają w okazałych rozmiarach, jak na przykład w dwóch poprzednich rundach, kiedy ulegli Cagliari aż 1:4, i Fiorentinie 0:3.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z hitu 7. kolejki Serie A! Dziś Inter Mediolan na Giuseppe Meazza podejmie Napoli, a starcie to zapowiada się niezwykle emocjonująco!