Inter Mediolan

3

Palermo

0

• KONIEC! Inter po dobrym meczu ogrywa Palermo! Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk.

• Trwa spokojna wymiana piłki w środku pola.

• Obydwa zespoły myślą już o zejściu do szatni.

• Handanović pewnie łapie piłkę, cztery minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

• Argentyńczyk świetnym strzałem głową wykończył dośrodkowanie Guarina. Sorrentino bez szans.

• ICAAARDIII!

• Tym razem Inter w defensywie, bardzo rozsądnie i skutecznie.

• Wysoki pressing gospodarzy, którzy nie dają rywalowi szans na wyjście z własnej połowy.

• Dośrodkowanie w pole karne Interu, ale obyło się bez zagrożenia.

• Kovacić w miejsce Shaqiriego.

• Niezłą próba strzału Icardiego, ale nieskuteczna.

• Palacio schodzi, w jego miejsce Campagnaro.

• Ależ było blisko! Brakowało dostawienia nogi przez Belottiego, ostatecznie tylko rzut rożny dla Palermo!

• Długo wznawia grę Handanović, ale Interowi się nie śpieszy.

• Świetne, pomysłowe rozegranie rzutu wolnego ale płaskie dośrodkowanie Brozovica łapie Sorrentino.

• Gonzalez ukarany żółtą kartką, chwila przerwy w grze.

• Emerson zastępuje Lazaara.

• Morganella zmieniony przez Rispoliego.

• Lazaar zatrzymany przez Guarina.

• Dużo złośliwości w grze Palermo, ale wynika to raczej z frustracji.

• Żółta kartka dla Rigoniego.

• Przygaśli nieco goście, za to naprawdę ładnie wygląda dziś gra Interu.

• Belotti na boisku, w miejsce Jajalo.

• Kapitalny gol Icardiego, który na jedenastym metrze przyjął piłkę po dośrodkowaniu, obrócił się i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

• GOOOOOOOOL! ICARDI!

• Nie było zagrożenia, grę wznowi Sorrentino.

• Zatrzymany na skrzydle Santon, korner dla Interu.

• Guarin z pierwszej piłki w pole karne, ale piłkę odzyskują rywale.

• Inter zepchnął rywala na własną połowę, Santon szuka miejsca na rozegranie akcji.

• Niecelny strzał zza pola karnego Icardiego.

• Ranocchia po rzucie rożnym trafia w poprzeczkę! Ogromne szczęście gości!

• Przepraszam, wcześniej chodziło mi oczywiście o rzut karny. Trwa oblężenie bramki Palermo, ale radzą sobie z nim obrońcy Rosanero.

• Icardi zza pola karnego uderza głową i o mały włos, a pokonałby bramkarza Palermo! Sorrentino strącił piłkę na słupek!

• Po strzale jednego z zawodników Interu obrońca zagrał piłkę ręką, ale nie ma mowy o rzucie rożnym - był to strzał "nabity".

• Niedługo powinniśmy zobaczyć na boisku Belottiego, goście nie rezygnują z walki o wynik.

• Gubią się obydwa zespoły, póki co jednak brakuje im skuteczności.

• Kolejna strata Icardiego, tym razem jednak bez konsekwencji.

• Szybka odpowiedź Nerazzurrich, ale nieskuteczna.

• Ależ zamieszanie pod bramką Interu! Nie wiem ile tam było strzałów, ale był słupek, dwa kiksy obrońcy i na koniec pudło Dybali z dwóch metrów!

• Znów sporo walki w środku pola, obydwa zespoły walczą o dominację w tym sektorze boiska.

• Dobra próba Palermo, ale skuteczni w defensywie są gospodarze.

• Gospodarze próbowali szybko zaskoczyć rywala, ale ostatecznie grę od bramki wznawia Sorrentino.

• Wracamy na San Siro, gra wznowiona!

• Znaczna odległość od bramki, strzału próbuje Medel - w sam środek, pewnie łapie Sorrentino. Koniec pierwszej, dość przeciętnej części spotkania na San Siro.

• Minuta doliczona do podstawowego czasu gry.

• Niecelne dośrodkowanie piłkarzy Palermo, sporo chaosu dzisiaj w ich grze ofensywnej.

• Goście utrzymują się pod bramką Interu szukając wyrównania jeszcze przed przerwą.

• Wymiana ciosów pomiędzy obiema drużynami, ale wciąż brakuje konkretów. Niewiele strzałów, niewiele ciekawych akcji z obu stron.

• Dybala uprzedził Handanovica, ale wcześniej grę przerwał gwizdek arbitra.

• Juan Jesus zmuszony był do faulu, którym przerwał akcję Dybali. Rzut wolny i kartka dla piłkarza Interu.

• Gospodarze tracą piłkę pod własną bramką, groźna szansa do kontrataku dla Rosanero.

• Brozović skutecznie radzi sobie z szarżującym Dybalą.

• Kapitalna akcja Morganelli! Piłkarz Palermo najpierw uprzedził rywala i przejął zbyt lekko zagrywaną piłkę po czym ruszył sprintem na bramkę, znakomicie obiegł obrońcę, ale ten zdążył za nim wrócić i zablokować jego strzał.

• Fatalnie spisuje się dziś arbiter, tym razem Icardi zagrał ręką w środku pola, ale znów nikt tego nie zauważył. No przynajmniej nie żaden z arbitrów.

• Dodo już na boisku, Nagatomo sygnalizuje problemy z mięśniem dwugłowym uda.

• Realizator pokazał rozgrzewającego się Dodo, który za chwilę zmieni narzekającego na uraz Nagatomo.

• Brzydkie zachowanie Dapreli, który łokciem uderzył Shaqiriego. Arbiter nie reaguje.

• Vazquez nie ma dzisiaj łatwego życia. Argentyńczyk próbował urwać się obrońcom, ale został szybko sprowadzony do parteru.

• Rzut wolny dla Interu na połowie rywala, tym razem w prostej linii od bramki Rosenaro, ale mimo to gospodarze spróbują dośrodkowania.

• Palacio kończy świetne dośrodkowanie Brozovica fatalnym, niecelnym strzałem głową.

• Wysoko podchodzą zawodnicy Nerazzurrich, Sorrentino wznawia grę dalekim wykopem.

• Nieporozumienie Rosenaro, długa piłka uruchamia kontratak Interu, który przerywa upadek Icardiego. Sędzia jednak nie dopatrzył się faulu.

• Yagatomo dośrodkowuje w pole karne, ale radzą sobie obrońcy Palermo. Piłkarze Interu sugerują natomiast zagranie ręką rywala.

• Świetnie zszedł do środka Dybala i groźnie zakręcił piłkę w kierunku dalszego słupka - jednak niecelnie! Palermo zaczyna odzyskiwać kontrolę nad przebiegiem spotkania.

• Kapitalne płaskie zagranie Lazaara w pole karne, Rigoni wślizgiem strącił piłkę w stronę bramki, ale minimalnie się pomylił!

• Niecelny strzał Jajalo z dystansu.

• Palermo w natarciu, ale niewiele z tego korzyści. Dobrze bronią się gospodarze.

• Dybala wrócił do obrony i został powalony na ziemię. Rzut wolny.

• Niecelne podanie piłkarza Interu, tracą piłkę gospodarze.

• Morganella ukarany żółtą kartką, a bardzo niecelny strzał z dalszej odległości oddał Guarin.

• Rzut wolny z bocznej strefy boiska w okolicy pola karnego Palermo, znów okazja do dośrodkowania.

• Słaby początek gości, bez pomysłu na odrobienie strat po straconej bramce.

• Shaqiri świetnie dośrodkował z rzutu rożnego, Guarin nabiegł na piłkę i uderzył głową nie dając szans bramkarzowi! Inter prowadzi na San Siro.

• GUARIN! GOOOOOOOOOOL!

• Z dystansu uderzał Brozović, piłka po rykoszecie opuściła boisko. Znów korner dla gospodarzy.

• Niezły strzał Dybali w niewielkiej odległości mija bramkę rywala.

• Gary Medel fauluje dryblującego Vazqueza, rzut wolny z niebezpiecznej odległości, około 25 metrów w linii prostej do bramki Interu. Medel będzie zmuszony pauzować w następnym spotkaniu.

• Faulował Palacio, rzut wolny dla Palermo na połowie rywala.

• Dobry pomysł Shaqiriego, ale gorsze wykonanie. Znów przy piłce Rosanero.

• Nieporozumienie przy rozegraniu kornera, piłkę odzyskują goście.

• Inter zyskuje przewagę, Lazaar wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Shaqiriego.

• Po rzucie rożnym nie było zagrożenia.

• Sorrentino! Świetna parada bramkarza Palermo po strzale głową Juana Jesusa, który w polu karnym wyskoczył najwyżej i zakończył dośrodkowanie uderzeniem na krótki słupek.

• Faul w bocznej strefie boiska w okolicy pola karnego Palermo. Dobra okazja do dośrodkowania.

• Ciężko powiedzieć, która z drużyn przeważa na boisku. Aktualnie przy piłce utrzymują się gospodarze.

• Dobra okazja dla Interu po zagraniu długiej piłki w pole karne, ale Sorrentino świetnym wyjściem zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Sporo walki w środku pola od pierwszych minut spotkania.

• Nie było zagrożenia, ale wciąż przy piłce utrzymują się przyjezdni.

• Pierwszy rzut rożny dla gości.

• Gramy! Sędzia rozpoczął spotkanie na Stadio San Siro.

• Przywitanie obydwu zespołów.

• Piłkarze za chwilę pojawią się na murawie. Palermo do tej pory nigdy nie wygrało na San Siro z Interem Mediolan. Ich bilans to 18 porażek i 8 remisów.

• Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi tego spotkania - KLIK!

• Ławka rezerwowych Palermo:

1 Ujkani, 68 Fulignati, 3 Rispoli, 5 Milanovic, 10 Joao Silva, 13 Emerson, 14 Della Rocca, 15 Bolzoni, 18 Chochev, 21 Quaison, 22 Ortiz, 99 Belotti.

• Ławka rezerwowych Interu:

Carrizo, Berni, Kovacic, Podolski, Campagnaro, Kuzmanovic, Obi, Dodò, Puscas, Hernanes, Bonazzoli.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 22. kolejki włoskiej Serie A. Naprzeciw siebie staną dziś Inter Mediolan i US Palermo. Która z drużyn wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?