Juventus Turyn

3

AC Milan

2

• Koniec spotkania! Juventus wygrywa w hicie kolejki i dalej goni Romę. Milan ciągle w dolnej połowie tabeli!

• Żółta kartka dla Muntariego.

• Milan jeszcze powalczy! Muntari zdobywa bramkę kontaktową!

• Zmiana także w Milanie. Poli w miejsce de Jonga.

• Ostatnia zmiana w Juventusie. Na boisku Llorente w miejsce Teveza.

• Juventus - AC MilanJuventus - AC Milan

• Vidal wypracował sobie pozycję do strzału w polu karnym, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Próba dośrodkowania Pogby i Juventus ma rzut rożny.

• To było kilka minut, które wstrząsnęły Milanem. Najpierw na prowadzenie wyprowadził Juventus Giovinco, który na boisku przebywał zaledwie od kilkudziesięciu sekund. Później głupotą wykazał się Mexes, który osłabił zespół, a po rzucie wolnym podyktowanym za jego przewinienie gola zdobył Chiellini. Niesamowity pechowy ciąg wydarzeń dla gości. A gospodarze ciągle atakują, wynik może być jeszcze wyższy.

• Zmiana w Milanie. Na boisku pojawił się Zaccardo, który zmienił Robinho.

• Juventus - AC Milan

• Juventus dobija Milan! Z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Pirlo, a natychmiastową dobitką z pierwszej piłki popisał się Chiellini!

• Sędzia pokazał Mexesowi czerwoną kartkę za faul! Trochę dziwna sytuacja, bo najpierw pokazał żółtą kartkę, po chwili Francuz powiedział coś w stronę sędziego i zobaczył drugi żółty kartonik!

• Juventus nabrał wiatru w żagle. Tevez walczył o piłkę w polu karnym, utrzymał się przy niej, ale Stara Dama musiała wycofać akcję i budować ją od nowa.

• Ależ wejście Giovinco! Przejął piłkę, położył w polu karnym Zapatę i oddał mocny strzał, nie do obrony dla Abiattiego!

• Quagliarella schodzi z boiska. W jego miejsce Giovinco.

• Druga połowa nie rozpoczęła się od takiego uderzenia jak pierwsza. Na razie niewiele dogodnych okazji do zdobycia kolejnych bramek.

• Rzut wolny dla Juventusu z prawej strony. Wrzutka w pole karne wybita jednak przez obrońców. Buffon już blisko połowy czekał na piłkę i akcję znowu zaczynają gospodarze.

• Pogba wchodzi w miejsce Padoina.

• Ależ okazję miał Robinho, który po prostopadłym podaniu Matriego wyszedł sam na sam z Buffonem. Bramkarz Juve wyszedł jednak obronną ręką z opresji i tylko rzut rożny.

• W polu karnym ucierpiał w starciu z Mexesem Chellini. Francuz daje jasno znać, co myśli o pretensjach obrońcy Juventusu. Sędzia faulu w każdym razie się nie dopatrzył.

• Uderzenie Vidala z dystansu groźne, zmusiło Abiattiego do interwencji. Rzut rożny dla Juve, ale bez efektu.

• Z dystansu uderzył Montolivo, ale nie sprawił najmniejszych problemów Buffonowi.

• Od środka drugą połowę rozpoczął Juventus.

• Wracamy do Turynu na drugą połowę. Oba zespoły wychodzą już na murawę.

• W doliczonym czasie nie zdarzyło się już nic ciekawego. Sędzia kończy pierwszą połowę przy stanie 1:1.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Zapata zderzył się z Asamoah w powietrzu, na czym wyraźnie ucierpiał, ale po chwili wrócił do gry.

• Dalekie podanie w pole karne Juventusu, do piłki wyskoczył Matri i głową oddał strzał nad bramką, ale przy okazji faulował Bonucciego, co zauważył sędzia.

• Tevez pada w polu karnym naciskany przez Constanta, ale gwizdek milczał, Argentyńczyk spojrzał na sędziego, więc wstał i... powalczył o piłkę, którą wcześniej już trzymał w rękach! Ostatecznie wywalczył rzut rożny, chociaż sędzia mógł spokojnie odgwizdać zagranie ręką.

• Trochę chaosu w defensywie Juventusu i Milan wywalczył rzut rożny.

• Za mocne podanie Vidala na prawe skrzydło skończyło za linią końcową. Od bramki Abiatti.

• Wrzutka de Jonga w pole karne Juve z lewej strony, ale pewnie wyłapuje ją Buffon.

• Dalekie podanie Chielliniego w w pole karne Milanu, Vidal zgrywał piłkę do środka, ale tam lepsi byli obrońcy gości.

• Montolivo uderzył z dystansu, ale sporo ponad bramką.

• W końcu Juventusowi udało się przedostać w pole karne gości, ale na spalonym był Tevez, który do tego został zablokowany przy próbie uderzenia.

• Gra się wyraźnie uspokoiła. Milan stara się grać pressingiem, przez co gospodarze muszą szybko wymieniać podania, ale obie strony nie stwarzają od kilku minute zagrożenia.

• Tevez powalczył o piłkę w ataku, ale zagrał za mocno i od autu Milan.

• Od kilku minut w ataku na połowie gospodarzy utrzymuje się Milan.

• Rzut wolny dla Milanu 35 metrów od bramki. Rozegranie do lewego skrzydła, skąd wrzucał Constant, ale w polu karnym poradzili sobie obrońcy Juve.

• Dalej próbuje Milan, ale kończy się na faulu Muntariego na Padoinie.

• W ataku Milan. Sprytnie sprzed pola karnego po długim rogu uderzył Zapata, ale Buffon wyciągnął się jak długi i wybił piłkę na rzut rożny.

• Vidal prostopadle zagrał do Teveza, ale tym razem Zapata zdołał go uprzedzić i odegrać do Abiattiego. W międzyczasie Bonucci brzydko potraktował Robinho, za co został ukarany żółtą kartką.

• A jednak, kombinacyjne rozegranie, ale nie przedarł się z piłką Abate. Juventus wyprowadzał kontrę, ale piłka padła łupem Abiattiego.

• W niegroźnej sytuacji faulowany na prawym skrzydle Nocerino. Odległość od bramki znaczna, ale dobra okazja do wrzutki.

• Od ładnych kilkunastu minut, po początkowym szoku, wyraźnie dominuje Juventus. Czy przyniesie to kolejne bramki dla Starej Damy?

• Kolejny korner dla Juve, duże zamieszanie w polu karnym Milanu, ostatecznie i tak na spalonym był Tevez.

• Tym razem Pirlo centrował w pole karne, a Bonucci uderzył głową minimalnie obok słupka.

• Kolejny faul na wyprowadzającym akcję Tevezie i kolejna żółta kartka, tym razem dla Constanta. Tym razem rzut wolny z dalszej odległości.

• Juventus Turyn - AC MilanJuventus Turyn - AC Milan

• Pirlo przeniósł piłkę nad murem, Abiatti sięgnął piłki, ale ta przełamała jego rękę i wpadła do bramki!

• Przy piłce oczywiście Pirlo i... Goooooooooooool!

• Szarżujący Tevez faulowany tuż przed polem karnym. De Jong ukarany żółtą kartką za wślizg od tyłu. Będzie dobra okazja dla Juve.

• Próba ataku pozycyjnego Juventusu, ale szybko zatrzymana na lewym skrzydle. Milan wyprowadza akcję od defensywy.

• Tevez próbował znaleźć sobie miejsce w polu karnym, ale w efekcie Juventus wywalczył tylko czwarty korner. Milan nie miał jeszcze ani jednego.

• Chiellini uderzył z dystansu i ponownie nad bramką piłkę musiał przenosić Abiatti. Po rzucie rożnym Mexes wybił piłkę z pola karnego.

• Szarżujący prawą stroną Tevez zatrzymany skutecznie przez Mexesa.

• Dwa rzuty rożne dla Juventusu nie przyniosły efektu. Kontra Milanu również nie sprawiła problemów.

• Asamoah zdecydował się na uderzenie z linii pola karnego. Piłka zmierzała pod porzeczkę, ale dobrze interweniował Abiatti, który przeniósł ją nad bramką.

• Prostopadłe podanie w pole karne Milanu, do piłki doszedł Quagliarella i w idealnej sytuacji przestrzelił nad bramką!

• Milan każdy atak stara się budować od defensywy. Od początku meczu dłużej utrzymuje się przy piłce.

• Milan spokojnie wymienia podania na własnej połowie, na koniec dalekim podaniem próbuje przenieść grę pod pole karne Juventusu, ale kończy się to stratą piłki. Gospodarzom też nie udało się wyprowadzić ataku.

• Muntari ostro faulował Padoina w środku boiska. Na szczęście obyło się bez urazu. Gra wznowiona, ale Juventus na razie w szoku, nie ma pomysłu na stworzenie zagrożenia.

• Asystę przy golu zaliczył podający sprzed pola karnego Nocerino. Buffon był całkowicie zaskoczony przy strzale Muntariego.

• Nieprawdopodobny początek spotkania! Muntari dostawia nogę do mocnego podania w pole karne i w 20. sekundzie meczu wyprowadza Milan na prowadzenie!

• Od środka rozpoczęli goście! Wielka piłkarska uczta rozpoczęta!

• Początek spotkania poprzedza minuta ciszy, ku upamiętnieniu ofiar statku z emigrantami, który zatonął kilka dni temu u wybrzeży włoskiej wyspy Lampedusa.

• Bohaterowie hitu kolejki już wychodzą na boisko. Oba zespoły w tradycyjnych strojach - Juventus w biało-czarne pasy, Milan w czerwono-czarne.

• "Stara Dama" znacznie lepiej radzi sobie od początku sezonu w rozgrywkach ligowych niż ich dzisiejszy rywal z Mediolanu. Juve po sześciu rundach plasuję się na wysokiej trzeciej pozycji w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów na koncie i stratą do lidera Romy pięciu oczek. Natomiast Milan po raz kolejny zanotował słaby start i na chwilę obecną zajmuje dalekie dwunaste miejsce z dziewięcioma zdobytymi punktami.

• Ławka rezerwowych Milanu: M.Amelia, R. Saponara, A. Nocerino, U. Emanuelson, Gabriel, M. Niang, C. Zaccardo.

• Ławka rezerwowych Juventusu Turyn: A.Ogbonna, P. Pogba, P. De Ceglie, S. Giovinco, F. Peluso, Llorente, M. Motta, M. Storari, M. Isla, Rubinho.

• Już za kilka minut w hicie 7. kolejki włoskiej Serie A Juventus Turyn zmierzy się z Milanem. Serdecznie witamy i gorąco zachęcamy Was do śledzenia relacji live z tego spotkania!