Juventus Turyn

3

AC Milan

1

• Koniec! Kontrowersje, cztery bramki... Na brak emocji nie mogliśmy dzisiaj narzekać. Milan nie sprawił niespodzianki i pewnie ograł gości z Mediolanu. Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk!

• Llorente zmienia Teveza.

• Trzy minuty doliczone przez arbitra.

• Tevez otrzymał żółtą kartkę, co oznacza, że opuści następne spotkanie z Ceseną.

• Gra wznowiona, Milan przez chwilę w "10".

• Chiellini uderzył łokciem Pazziniego, chwila przerwy w grze.

• Ogbonna w miejsce Marchisio.

• Jeszcze świetna parada Lopeza, który ubiegł Teveza w polu karnym!

• Antonelli! Kapitalna szybka akcja Juventusu, Padoin wyłożył piłkę przed pustą bramkę do kolegi z zespołu, ale szybszy był obrońca Milanu!

• Chwila przerwy w grze, Marchisio faulowany nie podnosi się z murawy.

• Co ciekawe, Allegri nie dokonał jeszcze ani jednej zmiany.

• Juventus utrzymuje się pod bramką rywala, ostatnie minuty Milanu będą polegały na obronie wyniku, a raczej uniknięciu blamażu.

• Adil Rami zmienił Cristiana Zaccardo.

• Chwila spokoju w grze, niewiele się teraz dzieje na boisku.

• Muntari gubi piłkę w środku pola, ale Rossoneri szybko ją odzyskują.

• Morata - nieudana próba strzału Hiszpana.

• Korner dla Juventusu, gospodarze szukają czwartej bramki.

• Tym razem oblężenie bramki Buffona, z którym dobrze radzą sobie obrońcy Starej Damy.

• Spore zamieszanie w polu karnym, Padoin strzela, Morata dobija, gol ale ze spalonego!

• Faulowany na połowie rywala Cerci, okazja do dośrodkowania.

• Już chyba nic się na boisku nie zmieni, ale walczą goście. Na spalonym tym razem Pazzini.

• Znów Milan zepchnięty do tyłu, desperacko broni się Milan.

• Najpierw świetnie blokuje prostopadłe podanie Rami, po chwili jednak piłka wraca pod nogi piłkarzy Juventusu. Świetne uderzenie z dystansu, bodajże Marchisio, trafia w słupek i wraca w pole karne gdzie do piłki dopadł Morata i umieścił ją w siatce obok bezradnego bramkarza.

• MORATA! Milan dobity!

• Powalony Vidal, który wpadł w Essiena. Juventus odzyskał piłkę.

• Bonaventura na spalonym.

• Długa piłka Teveza w kierunku Moraty, ale szybszy Diego Lopez.

• Miał zejść Muntari, ale błąd popełnił sędzia techniczny. Jednak to Poli został zmieniony przez Bonaventurę.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Hondy wybite przez obrońców, po chwili piłkę w kontrataku traci Tevez.

• Padoin ukarany żółtą kartką.

• Świetnie w pole karne wpadł Morata, zagrał płaską piłkę wzdłuż pola karnego, ale dobrze ustawiony był Zaccardo, który wybił piłkę z szesnastki.

• Po ziemi i w mur. Mógł to zrobić lepiej Profesore.

• Znów okazja dla Pirlo z podobnej odległości i miejsca.

• Naprawdę słabo to wygląda teraz ze strony Juventusu, Milan powinien już remisować. Gospodarze jakby osiadli na laurach.

• Buffon! Pazzini znów z ostrego kąta, świetny strzał ale jeszcze lepsza parada Buffona, który przykrył krótki słupek!

• Padoin wygrał pojedynek na skrzydle i odzyskał piłkę pod własną bramką.

• Nieco lepiej po przerwie prezentują się goście, którzy próbują ataku pozycyjnego.

• Niezły strzał Pirlo, ale ponad poprzeczką.

• Milan się nie boi, próbuje walczyć, ale na razie niewiele to daje. Tym razem okazja dla Juventusu,rzut wolny około 30 metrów do bramki - środkowa część boiska.

• Faulowany Alessio Cerci, będzie rzut wolny dla Milanu z bocznej strefy boiska.

• Pazzini! Bardzo ładna akcja Milanu, Zaccardo ze skrzydła podaje do środka, później szybka piłka do Pazziniego, który z ostrego kąta uderza na bramkę - broni Buffon.

• Bardzo szybko pierwszy po przerwie rzut rożny dla Milanu.

• Druga połowa rozpoczęta, ze środka goście!

• Piłkarze wracają już na murawę, za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

Posiadanie piłki: 56% - 44%

• Koniec pierwszej części spotkania! Juventus prowadzi z Milanem 2:1.

• Ostatni rzut rożny w tej połowie po kapitalnej interwencji Lopeza, który broni strzał Teveza!.

• Gospodarze odbierają piłkę pod własną bramką i spokojnie rozgrywają w środku pola.

• Tevez na spalonym. Dwie minuty doliczone przez arbitra.

• Zepchnięci do defensywy przyjezdni, starają się dowieźć wynik do przerwy.

• Przy wspomnianej przed chwilą interwencji Lopeza piłkę uderzał Bonucci, ale odbiła się jeszcze od ręki Ramiego, co było kluczowym momentem, bo futbolówka zmieniła tor lotu.

• Strzelał Poli, piłka odbiła się od obrońcy i opuściła boisko. Korner.

• Genialna parada Lopeza! Hiszpan popisał się fantastycznym refleksem broniąc uderzenie jednego z rywali po dośrodkowaniu z narożnika boiska!

• Coraz większa przewaga Starej Damy, rzut rożny dla Juve.

• Dobra akcja Juventusu, ale bronią się goście. Evra nagrodzony brawami przez kibiców Bianconerich.

• Starcie Chielliniego z Cercim, ale sędzia nie dopatrzył się żadnego poważnego przewinienia, gramy dalej.

• Pazzini zastąpił kontuzjowanego Meneza.

• Nieudany strzał z dystansu piłkarza Juventusu.

• Rzut rożny dla Juventusu, a tymczasem Menez pokazuje trenerowi, że potrzebna będzie zmiana.

• Niezła próba Teveza, ale nieskuteczna.

• Brutalny faul Essiena przerywa akcję Pogby.

• Doprawdy komiczna bramka, szybko wykonany rzut rożny zaskoczył gości, znów błąd popełnił Muntari. Na nic zdają się pretensje piłkarzy Milanu, nie ma mowy o żadnej nieprawidłowości.

• Niesamowite, Bonucci i mamy 2:1!!!

• Ależ wyciągnął się teraz Lopez! Kapitalna parada po strzale Marchisio, ale ogromny błąd popełnił Muntari...

• Bramka Moraty, jednak Hiszpan był na spalonym.

• Świetnie wykonany stały fragment gry, Cerci dośrodkował, a najwyżej wyskoczył Antonelli, który doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOL!!! REMIS, ANTONELLI!

• Kolejny korner dla Milanu.

• Pod bramką Juventusu brakuje skutecznego egzekutora. Dośrodkowanie Antonellego bez problemu łapie Buffon.

• Dobra próba strzału z woleja Vidala, ale ostatecznie niecelnie Chilijczyk.

• Evra uderza ponad poprzeczką.

• Faulowany w bocznej strefie Vidal, będzie niebezpieczna okazja do dośrodkowania.

• Zmienił nam się obraz gry, Milan już nie atakuje tak odważnie jak przy stanie remisowym. Zaczyna się przysłowiowa "nerwówka".

• Świetna interwencja Muntariego po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego ratuje zespół, to powinna być druga bramka!

• Gra wznowiona, już w natarciu piłkarze Juventusu.

• Antonelli przypadkowo faulował Buffona, który "nadział się" na jego nogę. Potrzebna pomoc lekarzy.

• Próbują odpowiadać goście, wywalczyli rzut rożny.

• Bianconeri mogą teraz spokojnie konstruować kolejne akcje broniąc przewagi. Przed chwilą próbował Morata/

• Znakomite podanie za plecy obrońców, Tevez w pełnym biegu odstawia defensorów i w stuprocentowej sytuacji zdobywa swoją 14 bramkę w sezonie pokonując Diego Lopeza!

• TEEEVEEEZ!!! 1:0 JUVENTUS!

• Chwila spokoju, piłka często zmienia właściciela, ciężko komukolwiek wygrać rywalizację w środku pola.

• Gra przeniosła się teraz do środka pola.

• Nieudana akcja gospodarzy, szybko odpowiadają goście. Ciekawy mecz, wymiana ciosów jak do tej pory nie przyniosła bramek, ale to może się szybko zmienić.

• Tevez nieprzyjemnie faulowany przez rywala, chwila przerwy w grze.

• Pirlo świetnie odbiera piłkę w defensywie, ale Milan utrzymuje się przy piłce na połowie rywala.

• Dośrodkowanie Cerciego nie przyniosło zamierzonego rezultatu.

• Vidal kończy indywidualną akcję niecelnym strzałem z dystansu.

• Goście wznawiają grę, od bramki Diego Lopez.

• Nieudana wrzutka Pogby w pole karne Milanu, na posterunku był jednak czujny Alex.

• Rzut rożny dla Juventusu, będzie zagrożenie pod bramką Milanu.

• Patrice Evra nieprzepisowo zatrzymywał Alessio Cerciego, ale uniknął kary.

• Pierwsza akcja gospodarzy, w polu karnym Rossonerich na piłkę czekał Carlos Tevez, ale gracze Milanu w porę oddalili atak rywali od własnej bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Piłkarze za chwilę pojawią się na boisku, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego!

• Alessio Cerci, to były zawodnik Torino, odwiecznego rywala Juventusu. Dla niego to spotkanie będzie podwójnie wyjątkowe. Czy wypożyczony z Atletico zawodnik strzeli dziś bramkę?

• Pół godziny przed pierwszym gwizdkiem zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi tego spotkania: KLIK!

• Andrea Pirlo. Legenda Milanu, a dziś lider Juventusu.

• Trybuny do kompletu, chociaż jeszcze nie zapełnione. Atmosfera będzie gorąca?

• Była szatnia gości, jest i gospodarzy.

• To jeszcze zdjęcie autobusu Milanu w Turynie (jednak go nie sprzedali!).

• Są również Rossoneri! Oraz ich rezerwowi:

Abbiati, Gori, Albertazzi, Bocchetti, Rami, Van Ginkel, Mastalli, Bonaventura, Suso, Pazzini.

• Czekamy jeszcze na informację od Pippo Inzaghiego odnośnie jego wybrańców. Tak wyglądała szatnia Milanu pół godziny temu.

• Znamy skład Juventusu! A oto ławka rezerwowych Starej Damy:

Storari, Rubinho, Barzagli, Ogbonna, De Ceglie, Sturaro, Pepe, Pereyra, Coman, Llorente.

• Witamy i zapraszamy na relację z hitu 22. kolejki Serie A! Na Juventus Stadium Bianconeri podejmą AC Milan w jednej z najstarszych rywalizacji klubowych na świecie. Czy Rossoneri pomimo słabej dyspozycji sprawią niespodziankę i ograją mistrza kraju? Zapraszamy do typowania w komentarzach!