3

AS Roma

0

• Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

• Roma przegrywa pierwszy raz w sezonie i na półmetku sezonu traci do Juventusu już 8 punktów. Jednocześnie jest to 3. z rzędu przegrana Romy w Turynie.

• Koniec spotkania.

• Roma już tylko się broni. Juventus nie dąży za wszelką cenę do zdobycia bramki, dlatego sędzia przedłuża mecz tylko o 2 minuty.

• Z wolnego Ljajić uderzył obok bramki.

• Nerwy udzielają się też piłkarzom Juventusu. Barzagli nieprzepisowo zatrzymuje Destro i otrzymuje żółtą kartkę.

• Puszczają nerwy piłkarzom Romy. Żółta dla Ljajicia za kopnięcie Pogby.

• Druga zmiana w drużynie Juventusu. W miejsce Vidala wchodzi Marchisio.

• Jedenastkę pewnie wykorzystał Mirko Vucinić. Jest już chyba po meczu.

• GOOOOOOOOLLLLLL!!!!!!!!! 3:0!!!!!!!!!!!!

• Po dośrodkowaniu Pirlo, strzelał głową jeden z jego kolegów, a piłkę zmierzającą do bramki, ręką wybił Castan. Brazylijczyk musi opuścić boisko i mamy rzut karny dla gospodarzy.

• Chiellini ostro sfaulowany przez De Rossiego. Piłkarz Romy ukarany czerwoną kartką, wolny z boku na wysokości pola karnego dla Juventusu.

• Zmiana w Romie. Za Tottiego wchodzi Florenzi.

• Strzelał groźnie Pirlo z wolnego. Jego strzał z ponad 20. metrów ląduje jednak prosto w rękach De Sanctisa.

• Próbował klepki Gervinho z Maiconem, ale piłka ugrzęzła między nogami obrońców. Iworyjczyk chciał jeszcze odzyskać piłkę i w efekcie sfaulował Asamoaha.

• Roma próbowała z rożnego, ale piłkę przejął Juventus. Turyńcczycy nie forsują już jednak tempa i nie wyprowadzili kontry.

• Pierwszą zmianę przeprowadza Antonio Conte. Jakiś uraz Teveza. Argentyńczyka zastępuje Vucinić.

• Totti z ok. 30 metrów dośrodkował ze stałego fragmentu. Jego zagranie jednak zbyt mocne, piłka wychodzi za boisko.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Pjanicia zastępuje Destro.

• Z rzutu wolnego po lewej stronie na wysokości pola karnego dośrodkował Pirlo. Wrzutka powędrowała na długi słupek. Tam defensorów Romy zaskoczył Bonucci, który wbiegł w pole karne i zamknął akcję wślizgiem.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!!!! MAMY 2:0!!!!!!!

• Oba zespoły w niezmienionych składach w tej drugiej połowie.

• Zawodnicy obu drużyn już naboisku. Roma rozpoczyna drugie 45 minut tego spotkania.

• Druga połowa za kwadrans.

• Mecz ciekawy, toczony w szybkim tempie. Co prawda, jak na razie dużo fauli, mało sytuacji stuprocentowych, ale kilka zagrań w obu ekipach było bardzo efektownych jednak nie efektywnych.

• Faulowany Ljajić w okolicach rogu boiska. Źle wykonany rzut wolny i sędzia zaprasza zawodników do szatni.

• Pierwsza połowa potrwa o 2 minuty dłużej.

• Gervinho dostaje żółtą kartkę, za faul blisko pola karnego. Pirlo dośrodkował ze stałego fragmentu, ale nic z tego nie wyszło.

• Z wolnego dośrodkował Totti, ale gospodarze wyprowadzili dobrą kontre. Ze skrzydła wrzucił Tevez, walczył o piłkę Lichsteiner, ale dobrze zastawił go obrońca i nie pozwolił mu dojść do piłki.

• Żółta kartka dla Teveza, który faulował w środku boiska Maicona. Kartka jednak za protesty, a nie za przewinienie.

• Teraz z daleka Vidal, ale trafił w Benatię.

• Vidal sfaulował Tottiego w środkowej strefie boiska. Sam poszkodowany dośrodkował w pole karne do De Rossiego, ale ten głową uderzył obok bramki.

• Z daleka strzelał Dodo, piłka jeszcze skozłowała przed Buffonem, ale Włoch dobrze sobie poradził i odbił piłkę do boku.

• Strzelał teraz Strootman, wypuścił piłkę Buffon, ale wybija na aut Barzagli.

• Strzelał z daleka po ziemi Pjanić. Dobrze obronił jednak Buffon.

• Juventus krótko rozegrał aut. Piłka trafiła w pole karne do Teveza. Ten podał, między dwoma obrońcami, do pokazującego się Vidala i Chilijczyk z bardzo bliska pokonał De Sanctisa.

• GOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!! JUVE 1:0

• Jakiś uraz Pjanicia. Jest teraz opatrywany poza boiskiem, ale najprawdopodobniej wróci do gry.

• Próbował Pjanić z daleka, ale uderzył obok bramki.

• Dobrze prostopadle podawał Totti do Ljajicia. Jednak świetnie wyszedł z bramki Buffon i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Faulowany był Totti. Z wolnego Pjanić trafia w mur.

• Obie drużyny nie zamierzają się bronić, próbują od początku stworzyć szybką akcję jakimś prostopadłym podaniem, ale na razie bezskutecznie.

• Pierwszy gwizdek arbitra i rozpoczęli gospodarze.

• Zapowiada się nam bardzo ciekawy mecz z dużą liczbą bramek. W dwóch ostanich konfrontacjach obu drużyn w Turynie zwyciężało"Juve" odpowiednio 0:4 i 1:4.

• Roma po dobrym początku seoznu, kiedy wygrała 10 spotkań z rzędu teraz trochę spuściła z tonu. Ma na swoim koncie 41 punktów i dała się wyprzedzić turyńczykom. Ci mogą sobie pozwolić dziś na porażkę, bowiem zgromadzili o 5 oczek więcej od rzymian.

• Rezerwowi Romy to: Lobont, Skorupski, Bradley, Burdisso, Destro, Marquinho, Boriello, Florenzi, Jedvaj, Taddei, Torosidis, Romagnoli

• Dziś na ławce Juventusu zasiądą: Storari, Caceres, Ogbonna, Marchisio, Vucinić, De Ceglie, GIovinco, Peluzo, Padoin, Isla, Rubinho, Quagliarella

• Dobry wieczór. Przed nami spotkanie na szczycie włoskiej Serie A. W 18. kolejce spotykają się lider z wiceliderem. Michał Przybycień, zapraszam na mecz Juventus - Roma.