Juventus Turyn

3

AS Roma

2

• Za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Trzyna. Przy okazji zapraszam Was na kolejne relacje tekstowe i życzę wszystkim miłego wieczoru!

• Niezwykle ciekawe spotkanie obfitowało w wiele kontrowersji. Gianluca Rocchi podyktował w tym meczu trzy rzuty karne, pokazał dwie czerwone kartki. Juventus Turyn ogrywa ostatecznie Romę 3:2 i pozostaje liderem Serie A z kompletem punktów na koncie!

• KONIEC MECZU! Juventus Turyn pokonał na własnym stadionie AS Romę 3:2 po niezwykle emocjonującym spotkaniu!

• Carlos Tevez ukarany żółtą kartką za przeszkadzanie piłkarzowi Romy w rozegraniu rzutu wolnego. Początkowo arbiter wyjął czerwoną kartkę, ale to oczywiście błąd 41-letniego sędziego :)

• Piłkarze Juventusu kradną sekundy poprzez wolne rozgrywanie piłki na połowie Romy.

• Gianluca Rocchi doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• I czerwona kartka również dla Alvaro Moraty. Oba zespoły grać będą w dziesiątkę!

• Manolas faulowany przez Moratę. Obaj piłkarze "skoczyli sobie do gardeł". Czerwoną kartką ukarany Kostas Manolas.

• Awantura na boisku, wielkie zamieszanie! Posypią się kartki...

• Fantastyczne uderzenie Leonardo Bonucciego z woleja zza pola karnego! Łukasz Skorupski nie miał szans przy tym strzale!

• GOOOOOOOOL! BONUCCI strzela na 3:2!

• Miralem Pjanić schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Leandro Paredes.

• Stephan Lichtsteiner dośrodkował w pole karne, najwyżej do piłki wyskoczył Morata i piłka po jego strzale uderza w poprzeczkę! Miał szczęście w tej sytuacji Skorupski!

• Ostatnia zmiana w zespole Juventusu. Arturo Vidal zmienia zmęczonego tym spotkaniem Andreę Pirlo.

• Piłka spadła pod nogi Radji Nainggolana. Belg oddał strzał na bramkę Buffona, lecz piłka po rykoszecie mija bramkę gospodarzy. Kolejny korner.

• Znów Gervinho przebojem wbiega w pole karne Juventusu. Giorgio Chiellini wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny.

• Niecały kwadrans do zakończenia spotkania. Tempo meczu mocno opadło w drugiej połowie...

• Mattia Destro zmienia zmęczonego Francesco Tottiego. 38-latka żegnają głośne gwizdy kibiców Juventusu Turyn.

• Totti,Pirlo

• Andrea Pirlo zagrywał w pole karne do Pogby, jednak dobrze z bramki wyszedł Łukasz Skorupski. Polak wygarnął piłkę spod nóg Francuza.

• Powtórka pokazała, że Kostas Manolas wybijał piłkę już zza linii końcowej, tak więc należał się rzut rożny dla "Starej Damy".

• Alvaro Morata popędził na bramkę Romy, ale świetnie w defensywie popracował Manolas, który wyegzekwował futbolówkę daleko od bramki strzeżonej przez Skorupskiego.

• Zmiana w zespole gości. Na boisko wchodzi wychowanek Romy - Alessandro Florenzi, a z boiska schodzi Juan Iturbe.

• Roma krótko rozegrała ten stały fragment gry, podanie Tottiego zostało zablokowane, jednak wciąż przy piłce podopieczni Garcii.

• Gervinho pędzi lewym skrzydłem, Iworyjczyk wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• Maicon faulowany przez Carlosa Teveza na własnej połowie.

• Boisko opuścił niewidoczny w tym spotkaniu Fernando Llorente, w jego miejsce wchodzi Alvaro Morata.

• Ależ było groźnie pod bramką Juventusu. Gervinho wycofał piłkę do Pjanicia na 5. metr, ten uderzył na bramkę Buffona, ale piłka przeleciała obok słupka!

• Tevez dograł ładną piłkę do wchodzącego w pole karne Stephana Lichtsteinera, jednak dobrą interwencją w obronie popisał się Kostas Manolas.

• Znów w akcji Paul Pogba. Francuz skiksował i od bramki rozpocznie były bramkarz Górnika Zabrze.

• Druga połowa na razie rozgrywana jest w spokojnym tempie. Przy piłce częściej utrzymają się piłkarze "Starej Damy".

• Świetne podanie Claudio Marchisio do Paula Pogby. Francuzowi odskoczyła piłka, która w konsekwencji pada łupem Łukasza Skorupskiego.

• AS Roma - Juventus Turyn

• Iturbe leży na boisku, piłkarze Romy wybijają piłkę poza linię boczną.

• Angelo Ogbonna zastępuje na boisku Martina Caceresa.

• Gianluca Rocchi rozpoczyna drugą część meczu. Przy piłce podopieczni Massimiliano Allegriego!

• Jesteśmy świadkami bardzo emocjonującego spotkania! Arbiter podyktował w tym spotkaniu trzy rzuty karne, padły 4 gole, a tablica wyników pokazuje rezultat 2:2. Dodatkowo trener Romy, Rudi Garcia został odesłany na trybuny, ponieważ bardzo żywiołowo reagował na decyzje podejmowane przez trójkę sędziowską. Liczymy, że druga połowa będzie równie ciekawa!

• Radość Francesco Tottiego z wyrównującej bramki na 1:1. Totti,Roma

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania! To była niezwykle emocjonująca połowa!

• GOOOOOOOOOOL! Carlos Tevez strzela na 2:2! Skorupski rzucił się w lewo, Argentyńczyk uderzył w prawo!

• Paul Pogba faulowany przez Pjanicia na linii pola karnego. "Jedenastka" dla gospodarzy!

• Rzut karny dla Juventusu!

• Gervinho pognał z piłką na bramkę Juventusu i oddał mocny strzał, jednak piłka poszybowała nad bramką strzeżoną przez Buffona - było groźnie!

• Gervinho zagrał świetną prostopadłą piłkę do wbiegającego w pole karne Iturbe. Zawodnik Romy pewnym strzałem pokonał wychodzącego z bramki Buffona! Roma strzela gola do szatni!

• GOOOOOOOOOL! JUAN ITURBE na 2:1 dla AS Romy!

• Stephan Lichtsteiner pogubił się w dryblingu i wyszedł z piłką poza linię końcową. Od bramki rozpocznie Łukasz Skorupski.

• Paul Pogba wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Wcześniej mocny strzał Teveza został zablokowany przez obrońcę gości.

• Kolejny faul. Gervinho ostro potraktował Giorgio Chielliniego.

• Defensywa Juventusu wybija piłkę, wracający Pjanić fauluje Kwadwo Asamoaha.

• Juan Iturbe wywalczył rzut rożny dla Romy. Do piłki w narożniku boiska podchodzi Pjanić.

• Faul Paula Pogby w ofensywie. Piłkę od rzutu wolnego wybijał będzie Łukasz Skorupski.

• Andrea Pirlo dośrodkowywał w pole karne, Yanga-Mbiwa wybił piłkę na rzut rożny.

• Niesamowicie zaostrzyła się gra w ostatnich minutach. Najpierw niepotrzebny faul Cholevasa, teraz faulował Radja Nainggolan.

• Ale zamieszanie na boisku! Totti również został ukarany żółtą kartką.

• Żółta kartka dla Leonardo Bonucciego za prowokacje piłkarzy Romy.

• GOOOOOOOOL! 1:1 po golu Francesco Tottiego z rzutu karnego!

• Stephan Lichtsteiner został ukarany żółtą kartką za faul w polu karnym.

• Ależ emocje w polu karnym Juventusu! Rzut karny po faulu Lichtsteinera na Tottim!

• Faul Giorgio Chiellinim na Nainggolanie. Żółta kartka dla Włocha.

• Trener Romy, Rudi Garcia został odesłany na trybuny przez sędziego Gianluce Rocchiego!

• Carlos Tevez pewnie wykonuje "jedenastkę". Juventus obejmuje prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Juventusu!

• Rzut karny dla Juventusu! Pirlo z rzutu wolnego uderza w rękę Maicona, który stał na linii pola karnego!

• Żółta kartka dla Maicona za zagranie ręką w polu karnym.

• Faul Francesco Tottiego na Andrei Pirlo. Włoch już ustawia sobie piłkę.

• Gervinho wbiegł w pole karne Juventusu. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej źle zagrał do Tottiego i piłkę przejęli gospodarze.

• Bonucci zagrał świetną długą piłkę do Claudio Marchisio, ten jednak oddał niecelny strzał na bramkę AS Romy.

• Wrzutka Jose Cholevasa w pole karne gospodarzy, piłka ląduje w rękawicach Buffona.

• Totti zagrywał daleką piłkę do Gervinho, jednak obyło się bez zagrożenia pod bramką Buffona. Doświadczony golkiper nie miał jeszcze możliwości wykazania się w dzisiejszym spotkaniu.

• Juventus

• Paul Pogba dogrywał piłkę w pole karne do wbiegającego Llorente, jednak dobrze z bramki wyszedł Skorupski i pewnie złapał futbolówkę.

• Carlos Tevez pewnie wbiegł w pole karne Romy, oddał strzał na bramkę, ale świetną interwencją popisał się Keita, który zablokował futbolówkę.

• Kombinacyjna akcja "Giallorossi", Miralem Pjanić znalazł się już blisko bramki Juventusu, jednak piłka pada łupem Buffona.

• Moment gry, w którym przeważają piłkarze "Starej Damy". Tevez wbiegł w pole karne, dograł do Claudio Marchisio, który oddał lekki strzał na bramkę Skorupskiego. Polski bramkarz pewnie złapał piłkę.

• Juventus wychodził z kontrą, Cholevas przerwał akcję gospodarzy faulem.

• Yanga-Mbiwa faulowany przez Carlosa Teveza.

• Niezły przerzut jednego z piłkarzy Juventusu, jednak Paul Pogba został złapany na minimalnym spalonym.

• Francesco Totti dośrodkował w pole karne, Seydou Keita przenosi piłkę nad poprzeczką bramki Juventusu.

• Juan Manuel Iturbe wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Gervinho próbował przedrzeć się przez defensywę Juventusu, ale dobrze spisali się obrońcy gospodarzy. Po chwili piłka wraca pod nogi piłkarzy Romy.

• Tevez zagrywał w pole karne Romy, lecz piłka ledwo dotacza się do Skorupskiego. Polak pewnie złapał futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra w tym spotkaniu! Od środka boiska rozpoczynają goście!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę!

• Na stadionie w Turynie rozbrzmiewa hymn Mistrza Włoch!

• Za kilka minut początek hitowego pojedynku pomiędzy Juventusem Turyn i AS Romą! Juventus - Roma

• W poprzednim sezonie dwukrotnie na ligowym froncie lepszy okazał się Juventus, który w Turynie wygrał 3:0, natomiast w wyjazdowym meczu pokonał Romę 1:0.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania jest 41-letni Gianluca Rocchi.

• Rozgrzewka piłkarzy AS Romy: Piłkarze Romy

• Juventus Turyn w ostatnim meczu Ligi Mistrzów przegrał na wyjeździe z Atletico Madryt 0:1.

• Były golkiper Górnika Zabrze wystąpił w ostatnim meczu Romy w Lidze Mistrzów. Włosi zremisowali 1:1 z Manchesterem City, a bramkę dla Romy zdobył 38-letni Francesco Totti.

• Łukasz Skorupski znalazł się w wyjściowym składzie Romy!

• Oba zespoły po 5 kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów! Juventus Turyn strzelił do tej pory 10 goli i żadnego nie stracił. Roma zdobyła 9 bramek, a jedynego gola straciła w wygranym meczu z Parmą (2:1).

• Za kilkadziesiąt minut rozpocznie się szlagier 6. kolejki Serie A. Juventus Turyn podejmie na własnym stadionie AS Romę. Zapraszamy na relację tekstową z tego pojedynku!