Juventus Turyn

2

Empoli

0

• W tym momencie sędzia Piero Giacomelli kończy to spotkanie. Juventus Turyn pokonuje Empoli 2:0. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje.

• Tevez był głównym architektem tej akcji. Rozpędzony środkiem boiska wszedł w pole karne, oddał strzał, piłkę jeszcze odbił Sepe, ale tak niefortunnie, że skuteczną dobitką w prawy róg bramki popisał się Pereyra.

• 2:0!!!!!!!!! GOLLLLLL!!!!!

• Przez chwilę leżał też Alvaro Morata, ale podniósł się po chwili.

• Verdi opuszcza boisko z pomocą medyków. Na boisko jednak już nie wróci i Empoli przez te ostatnie minuty grać będzie w 10.

• Aż 5 minut doliczył sędzia Giacomelli.

• Na boisku leży zawodnik Empoli. Andrea Barzagli faulował Verdiego i otrzymał za to przewinienie żółtą kartkę.

• Morata w indywidualnej akcji wszedł w pole karne, ale interwencja Ruganiego uratowała Empoli przed wrzutką turyńczyka. Rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w zespole Massimiliano Allegriego. Jednak Arturo Vidal utykając opuszcza murawę, a na niej melduje się Simone Pepe.

• Vidal po pomocy sztabu medycznego wraca na boisko.

• Na murawie położył się Arturo Vidal, który nie oszczędzał się w tym meczu i w końcu odczuł jego skutki. Chilijczyk na moment opuści plac gry.

• Empoli pressingiem odbiera piłkę, walczą nadal podopiecznie Maaurizio Sarriego. Może coś się uda, może taka walka da im upragniony punkt?

• Z za szestnastki oddaje strzał po ładnej akcji Carlos Tevez, ale piłka mija bramkę z prawej strony.

• Na kartkę zasłużył w końcu Ricardo Saponara.

• I zmiana także w drużynie z Turynu. Stefano Sturaro schodzi, a wchodzi Roberto Pereyra.

• Kolejna ofensywna zmiana w drużynie Empoli. Puciarelli schodzi, a jego miejsce zajmuje Simone Verdi.

• 15 minut do końca podstawowego czasu gry. Zieliński mocno zagrał w pole karne gospodarzy, ale na spalonym Puciarelli.

• Na boisku melduje się w końcu Piotr Zieliński. Polak zmienia Daniele Croce.

• Levan Mcedlidze wchodzi za aktywnego Maccarone.

• Juventus kontruje, ale zawodnicy ''Starej Damy" nie potrafią przypieczętować zwyciestwa.

• Puciarelli sam na sam z Buffonem, ten wyłuskał jednak piłkę z pod nóg napastnika gości. Puciarelli domaga się karnego, ale sędzia był dobrze ustawiony a napastnik trochę przyaktorzył.

• Llorente schodzi z boiska, a na placu gry pojawia się Alvaro Morata.

• Faul Mario Ruiego kończy się żółtą kartką dla zawodnika Empoli.

• Jeden z rezerwowych Juve już przygotowany do zmiany.

• Zawodnicy Empoli domagali się rzutu rożnego. Sędzia jednak uznał, że ostatni piłki dotchnął Puciarelli.

• Llorente zgrał do prawej strony do Sturaro, ale ten dał się ograć w prosty sposób i zabrał mu piłkę Hisaj.

• Rozgrzewkę rozpoczęli zawodnicy obu drużyn.

• Lichtsteiner wchodził z prawej strony, tam na piłkę w polu karnym czekali Llorente, Tevez i Vidal, ale Szwajcar zagrał za głęboko i piłkę wyłapał Sepe.

• Juventus nie jest tym Juventusem z pierwszej połowy. Gra Empoli wygląda bardzo dobrze, brakuje tylko kropki nad i.

• Kontra Juve, ale źle ustawił się Evra i obrońcy Empoli złapali Francuza na spalonym.

• Koronkowo znowu goście, grają tak jjak powinien grać Juventus. Ładnie przechodzą z obrony do ataku, muszą dużo biegać turyńczycy. To może się podobać.

• Coraz pewniej zawodnicy Empoli, kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy, ale niestety nikogo tam nie było z graczy Maurizio Sarriego.

• Juventus Turyn - EmpoliJuventus Turyn - Empoli

• Powinna być bramka dla Empoli! Długa piłka do Puciarelliego, ale wyciągnął się jak struna Buffon, który nie dał się przelobować i wybił na korner.

• Ricardo Saponara ładnie strzela, ale czujny Buffon. Tak na raty broni pierwszy bramkarz Juve.

• Strzał z dalszej odległości Maccarone, ale daleko od bramki. Prostymi środkami próbują zagrozić bramce Buffona goście.

• Faul taktyczny Carlosa Teveza i żółta kartka dla Argentyńczyka.

• Evra z boku do Llorente, ale ten zwlekał i piłkę przejęli obrońcy gości.

• Dośrodkowanie w pole karne, ale pod piłką był Puciarelli i jego główka daleko minęła bramkę Buffona.

• Zawodnicy są już na placu gry. Nie ma zmian i od środka rozpoczynają grę zawodnicy Juventusu.

• Sędzia Giacomelli nie dolicza ani minuty. Po kontrowersyjnym rzucie wolnym wprost z pola karnego Juventus Turyn Prowadzi 1:0 z Empoli. Wracamy po krótkiej przerwie. Do zobaczenia.

• Jeszcze raz Tevez, ale znów piłkę łapie Sepe. Brawa dla bramkarza gości.

• Po dosyć naciąganym rzucie wolnym Tevez pocelował pod poprzeczkę. 1:0 dla Juve.

• GOLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEVEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Rzut wolny pośredni! Po akcji Sturariego, według sędziego Rugani podawał do Sepego.

• Valdifiori do Maccarone, ten z prawej strony pola karnego, na 16. metrze strzela, ale niecelnie. To była najlepsza sytuacja na prowadzenie gości.

• Kombinacyjną akcję Teveza z Vidalem przerywa Mario Rui. Dobra interwencja defensora gości.

• Z rzutu rożnego goście, jednak obrońcy wybijają za pole karne i z dystansu obok bramki Mario Rui.

• Wrzutka w pole karne, tam próbował Carlos Tevez, ale piłkę z przed nosa zgarnął mu Arturo Vidal, źle jednak pocelował głową Chilijczyk i obronił, choć niepewnie, Sepe.

• Maccarone z Saponarą znów postraszyli faworytów. Z prawej strony próbowali dwójkową akcją wejść w pole karne, na aut wybił piłkę jednak Bonucci.

• Empoli coraz odważniej. Teraz Saponara próbował wrzucać na Puciarelliego, ale dobrze zblokowali napastnika Empoli defensorzy ''Starej Damy".

• Tempo tego spotkania nie jest szaleńcze, ale jest na czym zawiesić oko.

• Ładna akcja drużyny gości. Podeszli pod pole karne rywali, ale tam przerwał ich atak Barzagli.

• Wrzutka w pole karne w poszukiwaniu Teveza, ale górą obrońcy gości.

• Agresywnie Juventus odbiera piłkę, ale nie będzie z tego kontry. Akcja przerwana.

• Teraz przez chwilę piłkarze Empoli pokazali, że potrafią się utrzymać dłużej przy piłce.

• Tevez długo biegł z piłką, ale oddał ją do Padoina a ten ją stracił. Może Tevez powinien strzelać w tej sytuacji.

• Długa piłka do Saponary i w akcji indywidualnej ten wywalczył rzut wolny.

• Tevez pozostawiony sam w polu karnym, jego strzał zablokowany przez jednego z obrońców Empoli.

• Hisaj się myli w prostej sytuacji, piłka trafia do Teveza, ale ten niecelnie pocelował w bramkę.

• 20 minut za nami. Juventus Turyn pewnie prowadzi grę, ale nie ma na razie bramek w tym spotkaniu.

• Jednym zwodem Carlos Tevez ograł 2 zawodników w polu karnym i tylko świetna interwencja bramkarza Sepe uratowała Empoli od utraty bramki.

• Empoli w ostatnich 10. meczach przeciwko Juventusowi wygrało tylko raz i to 8 lat temu. W 2007 roku było to zwycięstwo w pucharze Włoch.

• Evra wrzuca, ale piłka trafia w zawodnika Empoli. Korner dla gospodarzy.

• Kontra Juventusu, idą trzema zawodnikami. Llorente do boku, ale piłkę wybijają obrońcy gości. Nie, jednak nie ma rożnego.

• Empoli tym razem już bliżej, ale przed polem karnym sytuację wyjaśnia Ogbonna.

• Piłkarze Empoli mają problemy z pressingiem gospodarzy. Kiedy zaczynają od bramki, piłkarze z Turynu szybko doskakują do nich i często odbierają piłkę.

• Rzut wolny z lewej strony boiska, piłka w pole karne Empoli i pewnie łapie Sepe.

• Próbują goście, ale podchodzą tylko do 30. metra i tam ich akcję się kończą. Ciężko będzie im przebrnąć przez obronę ''Starej Damy".

• Z rzutu wolnego Juve, niecelnie główkuje Bonucci.

• Maccarone pięknie zagrywa w pole karne, ale na spalonym Puciarelli.

• Sturaro ucierpiał w powietrznym pojedynku. Faulował Vecino.

• Llorente zabrał piłkę, podał do Teveza, Argentyńczyk oddał strzał, ale pewnie obronił Sepe.

• Po złym wybiciu bramkarza gości piłka odbiła się od Teveza, ale spadła wprost pod nogi obrońców Empoli.

• Natomiast na ławce Empoli obok Piotra Zielińskiego zasiedli: Pugliesi, Laurini, Signirelli, Mchedlidze, Tavano, Djousse El- Hadji, Verdi, Brillante, Tonelli, Bassi, Somma.

• Sędzia Piero Giacomelli gwizdnął w tym spotkaniu po raz pierwszy i zaczynamy starcie mistrzów Włoch z Empoli.

• Ze składami możecie się zapoznać na naszej stronie a o to ławki rezerowych. Juventus: Chiellini, Pepe, De Ceglie, Morata, Vitale, Storari, Matri, Rubinho, Perreyra, Marrone.

• Ostatnim akordem 29. kolejki Serie A będzie starcie Juventusu Turyn z Empoli. Faworyt jest jeden, ale Juventus męczy się ostatnio w spotkaniach włoskiej ekstraklasy i wygrywa w większości po 1:0. Natomiast Empoli jest na pozycji dającej gwarancję utrzymania się. Nad spadkowym miejscem ma 11 punktów przewagi i wydaje się, że drużyna Maurizio Sarriego utrzyma się i będziemy ją mogli oglądać w przyszłym sezonie Serie A. My mamy nadzieje, że trener gości wpuści na plac gry Piotra Zielińskiego. Zapraszamy na relecję.