Juventus Turyn

3

ACF Fiorentina

2

• Roma i Lazio również dziś wygrały swoje spotkania, także w Turynie jeszcze dziś świętować nie mogą zdobycia mistrzowskiego tytułu. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Banti gwiżdże po raz ostatni, koniec meczu!! Juve zdobywa 3 punkty pokonując 3:2 Fiorentinę po bardzo ciekawym meczu.

• Piękne uderzenie zawodnika Violi bezpośrednio z rzutu wolnego!!!!

• I jest bramka konatktowa dla gości!!!! Ilicić!!!!

• Arbiter doliczył 4 minuty do spotkania.

• Długa piłka zagrywana do Teveza, ale świetnie interweniuje Neto!

• Fiorentina nadal szuka pomysłu na przedarcie się przez turyńską obronę.

• Ilicić pojawi się na Salaha.

• Keita podwyższa prowadzeni Lazio, już na 4:0!

• Od kilku minut Juve oddało inicjatywę gościom.

• Simone Padion natomiast zmienia Sturaro.

• Borja Valero pojawia sie na murawie za Fernandeza.

• Alberto Aquilani ukarany kartonikiem za przewinienie.

• Lazio i Roma nadal wygrywają swoje mecze, a więc świętowania mistrzostwa jeszcze dziś w Turynie nie będzie.

• Gilardino za Gomeza w ekipie gości.

• Angelo Ogbonna za Pereyrę.

• Argentyńczyk otrzymał podanie od Marchisio i z okolic szesnastki pokonał Neto, czyżby po meczu?!

• Tevez na 3:1!!!!!!

• We Florencji muszą zacząć ostro trenować jedenastki, piąty karny przestrzelony...

• Rodriguez nie trafia nawet w światło bramki!!!!

• Rzut karny dla Fiore!!!!!

• Marchisio lezy na murawie, Włoch trzyma się za pachwinę.

• Posiadanie piłki 53% do 47% na korzyść Starej Damy.

• [div class="reklama_relacja h"]

[/di

• Piłka trafia do Teveza, a Argentyńczyk zwlekał z oddaniem strzału i nie zagroził bramce Neto.

• Pierwsze kilkanaście minut drugiej odsłony nie obfituje w sytuacje bramkowe.

• Arturo Vidal pojawia się na boisko za Pirlo.

• Lazio nadal prowadzi 3:0 z Parmą, a Roma 2:0 z Sassuolo.

• Salah strzela and bramką Buffona!

• Evra nieprzepisowo zatrzymuje akcję gości, żółta kartka dla Francuza.

• Tevez mija rywali, jak tyczki wycofał piłkę do strzelającego Llorente, ale Hiszpan został zablokowany!

• Korner wywalczony przez gości, ale Fiore nie zagroziło bramce Buffona.

• Od środka zaczynają goście, gramy!!!

• Wracamy na Juventus Stadium!!!

• Koniec pierwszej, ciekawej odsłony, do przerwy Juventus prowadzi z Fiorentiną 2:1.

• Evra ładnie zagrał na głowę Argentyńczyka, który wyprowadził Juve na prowadzenie!

• Carlos Tevez 2:1!!!! Gol do szatni!!!!

• Krótko rozegrany rzut rożny, piłka trafia do Fernandesa, który został w ostatniej chwili zablokowany.

• Posiadanie piłki 58% do 42% na korzyść Starej damy.

• Salah uderzył z dystansu, ale Egipcjanin się pomylił.

• Przy okazji gospodarze sygnalizują zagranie piłki ręką w polu karnym przez jednego z zawodników Fiore.

• Do piłki zagrywanej w pole karne dopadł Evra, ale świetnie broni Neto!

• Rodriguez ukarany kartonikiem za protesty.

• Dośrodkowanie w pole karne Pirlo, głową strzela Lorente i mamy 1:1!!!

• Neto interweniował poza polem karnym i dostał żółtą kartkę mimo, iż nie przewinił.

• Pewny strzał w górny róg bramki Buffona, jest to pierwszy wykorzystany karny przez Fiorentinę!

• Gonzalo Rodriguez!!! 1:0 dla gości!!!!

• Joaquin faulowany w polu karnym przez Pirlo jedenastka!!!!

• Salah ładnie urwał się zawodnikom Juve i zagrał do Alonso, który wywalczył rzut rożny.

• Bardzo czyste spotkanie, Luca Banti nie musiał jeszcze rozdawać kartoników.

• Buffon broni strzał Aquialaniego z kilku metrów!!!

• Szybko przenosimy się na druga stronę boiska, korner dla Juve, ale arbiter przerywa walkę w polu karnym, faulowany jeden z gości.

• Milan Badelj dopadł do futbolówki przed polem karnym, ale strzelił Panu Bogu w okno.

• Rzut rożny dla Fiore po kolejnym zagraniu do Gomeza.

• Salah przejmuje piłkę po podaniu Aquilaniego. Strąca futbolówkę w pole karne do wbiegającego Gomeza, ten jednak nie dobiega do niej.

• Odpowiedź Bruno Fernandesa bardzo niecelna...

• Llorente strzelał z kilku metrów, jednak za słabo by pokonać Neto.

• Świetne podanie Pirlo do Lichtsteinera, ale Szwajcar nie dotarł do piłki.

• Jak na razie bez celnego strzału w obecnym spotkaniu, a Lazio wygrywa już 3:0!!!

• Sturaro został zablokowany, ale Juventus rozpocznie z rzutu rożnego.

• W Turynie na razie bez bramek, Juve odzyskało kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

• A Roma wygrywa z Sassuolo 1:0 po bramce Doumbii.

• Lazio prowadzi z Parmą 1:0 po bramce Parolo w 10. minucie.

• Tevez z dystansu próbował uderzyć, ale został zablokowany.

• Aquilani brzydko faulował zawodnika gospodarzy. Na szczęście dla Włocha obyło się bez kartki.

• Teraz to goście z Florencji wykazują więcej zaangażowania i dłużej utrzymują się przy piłce.

• Pirlo z rzutu rożnego, wybija piłkę Mario Gomez.

• Kontra Juventusu, ale Tevez zagrał niedokładnie.

• Dużo zamieszania w polu karnym mistrza Włoch, Fiorentina dalej przy piłce.

• Mohamed Salah wywalczył pierwszy w tym meczu rzut rożny.

• Rzut wolny dla gospodarzy, pierwsza okazja dla Pirlo na dobre dośrodkowanie, ale defensywa Fiore dobrze sobie radzi.

• Od pierwszych sekund podopieczni Massimiliano Allegriego dłużej utrzymują się przy piłce

• Juventus w swoich domowych strojach: biało-czarnych, a Viola na fioletowo.

• Od środka rozpoczynają gospodarze, gramy!!!!

• Obie ekipy wyszły już na murawę stadionu!!!

• Rezerwowi Fiorentiny: Tătăruşanu – Richards, Vargas, D. Pizarro, Gilardino, Diamanti, Kurtić, Valero, Pasqual, Rosi, Tomović, Iličić.

• Rezerwa gospodarzy: Storari, Audero Mulyadi – Ogbonna, Pepe, Morata, Coman, De Ceglie, Padoin, Vidal, Matri, Marrone.

• Jak dziś Juventus wygra, swoich meczów nie wygrają Lazio i Roma, to Juve będzie mogło świętować zdobycie mistrzowskiego tytułu.

• W ekipie gospodarzy nie zobaczymy dziś pauzującego za kartki Bonucciego oraz Asamoaha, Romulo, Caceresa i Pogby- wszyscy czterej zmagają się z urazami. Vicenzo Montella nie będzie mógł natomiast skorzystać z Rossiego i Babacara.

• Obie drużyny w tym sezonie już trzy razy mierzyły się ze sobą. Na Stadio Artemio Franchi mecz zakończył rezultatem 0:0.. Niedawno, bo na początku marca i początku kwietnie obie jedenastki rywalizowały w półfinale Pucharu Włoch. Pierwszy mecz w Turynie wygrała 2:1 Fiorentina, natomiast w rewanżu we Florencji Juventus z nawiązką odrobił straty wygrywając 3:0.

• Stara dama zmierza po obronę mistrzowskiego tytułu, przewaga nad drugim Lazio wynosi obecnie 14 punktów i tylko kataklizm mógłby odebrać ekipie ze stolicy Piemontu Scudetto.

• Viola natomiast w ostatnich trzech meczach zanotowała same porażki, 0:3 z Napoli, 0:1 z Hellas Werona oraz 1:3 z Cagliari. Fiorentina mimo słabszej dyspozycji plasuje się na 6. pozycji i nadal liczy się w walce o Ligę Europy.

• Obie ekipy nie są w imponującej formie jeśli chodzi o ostatnie wyniki. Juve wygrało jedno spotkanie z Lazio Rzym 2:0, a w międzyczasie uległo w derbach Turynu Bykom 1:2 oraz zmagającej się z problemami Parmą 0:1.

• Witamy serdecznie, wczoraj rozpoczęła się 33. kolejka Serie A, a dziś najciekawszy pojedynek, Juve - Fiore, który rozpocznie się o 20:45.