2

Genoa CFC

0

• Koniec meczu. Juve po dobrej pierwszej połowie pewnie wygrywa 2:0.

• 3 minuty dolicza sędzia do regulaminowych 90 minut.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Vidal ustępuje miejsca Padoinowi.

• Okazja dla Juve po zagraniu Pirlo. Tevez znalazł się niespodziewanie przed bramką Genoy ale został zablokowany

• Starcie Barzagliego z Konate - sędzia jednak wszystko szybko wyjaśnia.

• Vidal wpada w pole karne ale będąc naciskany przez obrońców uderza za lekko aby pokonać Perina.

• Bardzo monotonne spotkanie w Turynie w ostatnich minutach. Goście nie potrafią nic zrobić aby zaatakować bramkę Buffona a Juventus nie forsuje tempa. Zawodnicy Starej Damy na swojej połowie spokojnie rozgrywają piłke.

• Wrzuca Tevez piłkę w pole karne ale obrońcy Genoa sobie poradzili

• Godzina meczu za nami i niewiele się zmienia w obrazie gry.

• Juventus zwalnia grę nie angażując się jakoś bardzo w grę

• Fetfatzidis ukarany żółtą kartką za wymuszenie rzutu karnego

• Juventus w drugiej połowie śrubuje rekord w posiadaniu piłki. Genoa nie potrafi przerwać akcji Juventusu ani odebrać gospodarzom piłki

• Mattia Perin dwukrotnie kapitalnie wręcz broni uderzenia zawodników gospodarzy!!!!!

• Genoa rozpoczyna kolejną akcję ofensywną. Jednak zdecydowanie atakuje rywala Vidal i znów zaczynają gospodarze

• Oj ale Pirlo trafia wprost w mur!

• Juraj Kucka tuż przed polem karnym fauluje rywala i będzie bardzo groźnie pod bramką gości

• Zaczynamy!!

• Antonelli nie wyszedł na drugą połowę

• Konate na boisku

• Arbiter zaprasza zawodników na przerwę.

• Minutę dolicza sędzia

• Końcówka pierwszej połowy przed nami.

• Kolejna okazja dla Juventusu. Kwadwo Asamoah dośrodkowuje w pole karne ale nikt z napastników gospodarzy nie doszedł do piłki.

• Andrea Bertolacci na chwilę musi opuścić boisko z powodu kontuzji

• W końcu udało się zawodnikom gości dojść do uderzenia. Strzały jednak jak do tej pory są skutecznie blokowane.

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! Tevez show ! Argentyńczyk kapitalnie minął w polu karnym dwóch rywali i pewnie kopnął obok bezradnego bramkarza do siatki!! To jego 5. bramka na boiskach Serie A.

• Pirlo faulowany w środku boiska. I znów akcję ofensywną organizują gospodarze

• Goście próbują zorganizować jakąś akcję ofensywną ale obrona Starej Damy jest jak na razie jak skała.

• Uderzenie Pogby z boku pola karnego mija słupek bramki gości

• Lllorente nie doszedł do piłki podanej w pole karne gości przez Pogbe

• Już prawie dwa kwadranse spotkania za nami. Obraz gry nie zmienia się zupełnie. W Turynie niepodzielnie rządzą gospodarze.

• Ale piękna obrona bramkarza gości po uderzeniu z pięciu metrów Andrea Pirlo !!!!

• Przewaga Juventusu jest ogromna. Genoa dobrze radzi sobie do 40 metra - potem jest coraz gorzej.

• G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Arturo Vidal pewnie z rzutu karnego !!!

• Karny dla Juventusu !!!

• Przewagę Juventusu niech zobrazuje przewaga strzałów: 7 - 0 na korzyść Starej Damy

• Przewaga Juventusu jest ogromna. CFC Genoa zamknięta na swojej połowie. Teraz mamy festiwal rzutów rożnych

• Strzela Tevez bramkarz wybija na korner

• Przed szansą Pogba - zabrakło jednak zawodnikowi gospodarzy zdecydowania

• Juventus długo buduje swoje akcje, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Carlos Tevez ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia odgwizdania faulu.

• Strzelał głową Llorente, ale nawet nie musiał interweniować Perin.

• Pierwsze minuty dla Juventusu, ale na razie bez dogodnych okazji.

• Początek pierwszej połowy!

• Rezerwowi CFC Genoa: M. Sampirisi, S. De Maio, A. Gamberini, A. Stoian, F. Lodi, I. Cofie, I. Fetfatzidis, R. Centurión, A. Donnarumma, A. Bizzarri, S. Sturaro, M. Konaté

• Rezerwowi gospodarzy: M. Cáceres, A. Ogbonna, C. Marchisio, P. De Ceglie, S. Giovinco, F. Peluso, M. Motta, S. Padoin, M. Storari, Rubinho

• Już za kwadrans początek meczu Juventusu z Genoą. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego meczu.