3

Inter Mediolan

1

• Ja już dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net i życzę dobrej nocy.

• Twierdza jaką jest stadion Juventusu nadal niezdobyta."Stara Dama" jak dotychczas wygrała wszystkie 11 spotkań na swoim stadionie nie tracąc nawet punktu. Dziś gospodarze powiększają swoją przewagę w tabeli nad wiceliderem, Romą do 9. oczek. Jednak Rzymianie mają jeden mecz rozegrany mniej, bowiem ich wczorajsze spotkanie z Parmą zostało przerwane po ośmiu minutach z powodu ulewnego deszczu. Nie wiadomo jeszcze kiedy mecz zostanie dokończony.

• Koniec spotkania.

• Jeszcze staje przed dobrą sytuacją Vucinić. Dobrze przyjął długą piłkę i ograł obrońcę. Jego strzał jednak na słupek sparował Handanović.

• Mecz przedłużony o 3 minuty.

• Ostatnia zmiana w Juventusie. Vucinić za Llorente.

• Milito walczył o górną piłkę w polu karnym, ale przegrał starcie z obrońcą. Defensor gospodarzy jednak tak nieporadnie wybił piłkę, że ta spadła na głowę Palacio, który musiał tylko przystawić odpowiednio głowę. Niestety i tym razem przestrzelił.

• Schodzi zdobywca pierwszego gola dla "Juve", Lichsteiner. Zastępuje go Mauricio Isla.

• Dobrze wypuszczony Lichsteiner przez Pirlo. Szwajcar z 16. metrów strzela nad bramką.

• Dobre dośrodkowanie Alvareza, wybija na róg Bonucci. Niewiele zabrakło, aby obrońca Juventusu trafił do własnej bramki.

• Żółta kartka dla Alvareza, za faul taktyczny. Zatrzymał dobrą kontrę "Starej Damy".

• Po wrzutce z rogu piłka gdzieś plątała się między nogami zawodników jednej i drugiej drużyny. W końcu trafiła do Rolando, który ładnie przymierzył w długi róg i nie dał szans Storariemu.

• GOOOOOL!!!!!!!!! HONOROWE TRAFIENIE INTERU

• W ostatnich minutach Inter w ataku. Gospodarze spuścili z tonu, jednak kontrolują sytuację w obronie.

• Pierwszą zmianę przeprowadza Antonio Conte. Caceres wchodzi za Barzgliego.

• Żółta kartka dla Pogby za brutalny faul na Kovaciciu.

• Z autu podanie do Pogby, który dobrze uderzył. Piłkę odbił Handanović, rzucili się tam jeszcze obrońcy by futbolówkę wybić, ale nie zdołali powstrzymać Vidala, który czubkiem buta dziubnął ją i umieścił w bramce.

• GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! VIDAL 3:0!!!!!!!!!!!!

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Milito za Kuzmanovicia.

• Dobra akcja Interu, ale Palacio znowu fatalnie pudłuje.

• Duże zamieszanie w polu karnym po wrzutce z rożnego. W tej sytuacji najlepiej odnajduje się Chiellini, który zdobywa bramkę.

• GOOOOL!!!!!!!!! 2:0 JUVE

• Druga połowa już się rozpoczęła.

• To pierwsze 45 minut zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Inter stworzył tylko jedną sytuację z kontry, ale fatalnie pomylił się Palacio. Mimo dominacji Juventusu wynik cały czas otwarty i po przerwie na pewno będzie ciekawie. Zapraszam za kwadrans.

• Koniec pierwszej części.

• Pierwsza połowa potrwa o 2 minuty dłużej.

• Strzela Asamoah z daleka, Handanović sparował piłkę, ale Ghańczyk jeszcze do niej dobiegł i wywalczył róg.

• Świetna kontra Interu, 3 na 2. Strzelał Palacio jednak chciał umieścić piłkę pod poprzeczką i nieznacznie źle przymierzył.

• Pogba z prawej strony podaje przed szesnastkę do Teveza. Ten po przyjęciu strzela, ale prosto w ręce Handanovicia.

• Nieporozumienie teraz w szeregach ofensywnych gospodarzy, w efekcie Pogba podaje do bramkarza.

• Pirlo z rożnego dośrodkował na krótki słupek. Tam tyłem głowy strzelał Lichsteiner, ale piłka przelatuje nad spojeniem słupka z poprzeczką bramki Handanovicia.

• Pogba podaje do Teveza, ten z linii końcowej wycofał na 11. metr, ale zabrakło tam partnerów Argentyńczyka i piłkę wybijają obrońcy.

• Trochę z przypadku piłka trafia do Pogby w okolicach szesnastki. Strzelił on jednak podobnie jak wcześniej.

• Długie podanie Pirlo na prawą stronę do Asamoaha. Ten podaje przed pole karne do Pogby. Francuz zdecydował się na strzał z daleka, ale fatalnie przestrzelił.

• Świetne długie podanie Pirlo wylądowało idealnie na głowie Lichsteinera, który urwał się obrońcy. Szwajcar odpowiednio ułozył tylko głowę i spokojnie skierował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!! LICHSTEINER NA 1:0

• Kontrę gospodarzy przerywa Kuzmanowić. Ostrym wślizgiem wchodzi w Vidala i dostaje żółtą kartkę.

• Pogba dośrodkował. W polu karnym głową strzelał Llorente, jednak nie dość, że uderzył obok bramki to jeszcze nieprzepisowo się przepychał.

• Przewracany w polu karnym Llorente, ale starcie bark w bark z Juanem i nie ma mowy o faulu

• Próbka klepki w Juventusie, ale za mocne podanie Llorente do Teveza za mocne i przejęli obrońcy.

• Świetna akcja gospodarzy. Pirlo dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę wybijają obrońcy, ale głową w pole karne kieruje ją Asamoah. Tam przyjął Tevez i strzelił bez zastanowienia, ale trafił w wychodzącego Handanovicia. Dobijał jeszcze Chiellini, ale uderzył nad bramką.

• Rozpoczęcie spotkania.

• Rezerwowi Interu: Carrizo, D'Ambrosio, Zanetti, Samuel, Icardi, Andreolli, Castellazzi, Mudingayi, Botta, Milito, Ranocchia

• Rezerwowi Juventusu: Vannucchi, Rubinho, Isla, Padoin, Peluso, Caceres, Ogbonna, Pepe, Marchisio, Vucinić, Giovinco

• Dobry wieczór. Michał Przybycień. Zapraszam na hit 22. kolejki Serie A, w którym Juventus zmierzy się z Interem Mediolan.