3

SSC Napoli

0

• Ja dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

• Juventus dzięki zwycięstwu przeskakuje w tabeli swojego dzisiejszego rywala i jest wiceliderem Serie A z 31. punktami na koncie. "Stara Dama" traci zaledwie punkt do Romy.

• Koniec spotkania.

• Jeszcze świetnie uderzył Insigne, ale znów na posterunku był Buffon.

• Krótko rozegrany rożny przez gości i dobre dośrodkowanie. Fernandez bez opieki w polu karnym strzelał z woleja, ale uderzył prosto w ręce rzucającego się Buffona.

• Arbiter o 4 minuty przedłużył to spotkanie.

• Ostatnią zmianę wykorzystuje Antonio Conte. Quagliarella za Llorente.

• Strzelał Raul Albol z daleka, ale piłkę łatwo złapał Buffon.

• Kolejna defensywna zmiana w drużynie gospodarzy. Marchisio za Vidala.

• Od razu na to osłabienie zareagował Conte. Zdejmuje Teveza, a w jego miejsce wprowadza Peluso.

• Ogbonna fauluje taktycznie w środkowej strefie boiska i zostaje ukarany drugą żółtą kartką.

• Na ok. 25. metrze od bramki Napoli Vidal podał do Pogby. Francuz podrzucił sobie piłkę i huknął z woleja. Bramka stadiony świata.

• GOOOOOOL!!!!!!! PIĘKNIE POGBA!!!!!!!!!!!!!

• Zmiana w Napoli. Zapata za Inlera.

• Napoli nie poddaje się. Kapitalne podanie Hamsika do Insigne, ten strzelał lewą nogą, ale świetnie broni Buffon.

• Do wolnego podszedł Andrea Pirlo. Kopnął jakby od niechcenia, ale zrobił to tak genialnie, że nie dał żadnych szans Reinie.

• GOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! PIRLO!!!!!!!!!!!!!

• Blisko pola karnego Inler faulował Teveza.

• Teraz żółtą kartką ukarany Vidal.

• Pierwsza zmiana w Napoli. Mertens za Callejona.

• Odpowiada Juventus. Świetna okazja Vidala, ale i on uderzył obok bramki.

• Armero dośrodkował. Jeden z obrońców Juventusu wybijał piłkę, ale ta spadła pod nogi Hamsika. Słowak jednak uderzył w boczną siatkę.

• Faulowany Pirlo. Żółta dla Hamsika.

• Teraz bezmyślnie Ogbonna zarobił żółtą kartkę. Przeszkadzał w wybiciu Reinie.

• Faulowany Tevez, z wolnego dośrodkował Pirlo, ale zero zagrożenia.

• Sam poszkodowany podchodzi do wolnego. Dobre uderzenie, ale broni Buffon.

• Insigne przedarł się przez obronę Juve, ale faulował go na ok. 20. metrze Bonucci i dostał za to żółtą kartkę.

• Juventus - Napoli

• Napoli wyszło odważnie na drugą połowę, ale Juventus dobrze się broni.

• Długie podanie do Higuaina przerywa Barzagli i wybija piłkę na aut.

• Oba zespoły bez zmian po przerwie.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Juventus po szybkim początku i zdobyciu bramki, później zwolnił tempo. Mimo to, Napoli nie potrafiło stworzyć sobie dobrej okazji. Do przerwy gospodarze zdecydowanie lepsi.

• Nic nie doliczył arbiter i zaprosił obie drużyny do szatni. Koniec pierwszej połowy.

• Leżał na boisku Inler po starciu z Bonuccim, ale już wrócił na boisko.

• Insigne zszedł ze skrzydła do środka i strzelał z daleka, ale nad bramką.

• Uderzał Llorente ale trafił prosto w Reinę.

• Ładnie próbował Insigne lewą nogą. Strzelił jednak obok bramki.

• Tevez miękko do Asamoaha. Ten strzelał z całej siły, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Ładnie strzelał z daleka Tevez, ale odbił piłkę Reina.

• Ładnie obrócił się Higuain z obrońcą na plecach, ale strzelił daleko obok bramki.

• Dośrodkowanie Asamoaha trafiło w rękę jednego z obrońców gości. Wolnego z boku boiska wykonywał Pirlo, ale Pogba faulował piłkarza Napoli w polu karnym i wolny w drugą stronę.

• Długie podanie do Pogby, ale ten źle opanował piłkę i faulował.

• Groźnie pod bramką Juventusu, ale dobrze wyszedł z bramki Buffon i złapał piłkę.

• Znowu groźne dośrodkowanie na 16. metr drużyny gospodarzy. Jednak zagrożenie zażegnał Maggio, który głową podał do własnego bramkarza.

• Kolejna świetna akcja Juve po stałym fragmencie. Pogba wygrał główkę, strzelał jeszcze z bardzo bliska któryś z jego kolegów, ale dobra obrona Reiny.

• Groźne dośrodkowanie, które mogło wpaść za kołnierz Reinie, ale Hiszpan wybija na róg.

• Juventus nie zwalnia tempa, ale Napoli skoncentrowane, chce szybko odebrać piłkę i wyprowadzić zabójczą kontrę.

• Juventus - NapoliJuventus - Napoli

• Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Z daleka, po ziemi strzelał Isla, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Napoli i trafiła pod nogi Llorente. Ten z bliskiej odległości trafił do siatki.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!! JUVE 1:0

• Pierwsza groźna akcja Juventusu. Pogba uderzał z woleja z ok. 16. metrów, kozłem, ale wybił piłkę na róg Reina.

• Rozpoczynamy spotkanie. Od środka goście.

• Jest to mecz o pozycję wicelidera Serie A. Napoli bowiem zajmuje właśnie taką lokatę, a Juventus jest oczko niżej, mimo że obie drużyny mają po 28 punktów. Ten, kto dziś wygra będzie miał już tylko punkt straty do liderującej Romy. Rzymianie w tej kolejce zremisowali bowiem z dopiero 17. w tabeli Sassuolo.

• Rezerwowi Napoli: Rafael, Bruno Uvini, Britos, Mertens, Colombo, Pandev, Dzemaili, Radosević, Cannavaro

• Rezerwowi Juve: Stroari, Marchisio, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Motta, Padoin, Quagliarella, Rubinho

• Dobry wieczór. Rozpoczynamy relację z meczu 12. kolejki Serie A, Juventus - Napoli. Michał Przybycień. Zapraszam.