3 1 połowa

Sampdoria Genua

2

• Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa,net. Dobranoc.

• To było bardzo dobre widowisko na Juventus Stadium. Gospodarze wygrali pewnie, ale momentami Sampodria potrafiła ich postraszyć i pomimo porażki zagrała bardzo dobre zawody. Juventus jednak jest w tym sezonie rewelacyjny na krajowym podwórku i nie dał sobie zrobić wielkiej krzywdy.

• Koniec spotkania

• To spotkanie potrwa o 3 minuty dłużej.

• Boisko opuszcza także Fernando Llorente. W jego miejsce wchodzi Fabio Quagliarella.

• Antonio Conte zdecydował się na podwójną zmianę. Najpierw Giovinco za Teveza.

• Pierwsza zmiana w Juventusie. Peluso za Asamoaha.

• Dużo miejsca przed polem karnym miał Pogba. Francuz świetnie przymierzył i uderzył precyzyjnie po rogu, da Costa bez szans.

• GOOOOOOOOOL!!!!!!! JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!

• Gastaldello fauluje Llorente i kapitan Sampdorii ukarany za to zagranie żółtą kartką.

• Odpowiadają goście. Gabbiadini z daleka w poprzeczkę.

• Krótkie rozegranie wolnego, z daleka huknął Pogba, ale prosto w ręce da Costy, który spokojnie łapie piłkę.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Po 70. minutach kończy swój udział w dzisiejszym spotkaniu Paweł Wszołek. Polaka zastępuje Sansone.

• Po rzucie rożnym głową strzelał Palombo. Buffon odbił piłkę przed siebie prosto pod nogi Gabbiadiniego i w efekcie Włoch zdobył gola kontaktowego.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!! SAMPDORIA!!!!!!!!!!!!!!

• Dobra kontra Juventusu. Długie podanie do Llorente, ten wyprzedził obrońców, wyszedł sam na sam z da Costą, ale uderzył obok bramki.

• Z rutu rożnego dla Samdorii strzelał De Silvestri. Włoch wbiegł w wolną przestrzeń, dobrze strzelił głową. Piłka odbiła sie kozłem i prześlizgnęła się jeszcze po nodze Buffona.

• W ostatnich minutach spotkanie trochę siadło. Juventus spokojnie kontroluje boiksowe wydarzenia, nie dopuszcza Sampdorii pod swoją bramkę. Z tego powodu gra się zaostrzyła i toczy się głównie w środku boiska.

• Druga zmiana w Sampdorii. Costa zastępuje Mustafiego.

• Żółtą kartkąza faul ukarany Pawł Wszołek.

• Od początku drugiej części w miejsce Bjarnsona pojawia się Renan.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Na drugie 45 minut zapraszam za kwadrans.

• Pierwsza część spotkania bardzo ciekawa. Zdecydowana dominacja Juventusu, który pewnie prowadzi. Co prawda lider Serie A, na chwilę stracił koncentrację i sam sobie strzelił bramkę, ale szybko odpowiedział i zasłużenie wygrywa.

• Po minucie doliczonego czasu, arbiter zakończył pierwszą połowę.

• Arturo Vidal był faulowany w polu karnym i sędzia wskazał na wapno. Sam poszkodowany podszedł do jedenastki i pewnie trafił.

• GOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! SZYBKA ODPOWIEDŹ JUVENTUSU

• Paweł Wszołek próbował zagrania do środka pola karnego. Piłkę, wślizgiem chciał wybić Barzagli, ale zrobił to tak nieszczęśliwie, że skierował ją do własnej bramki.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! JUVENTUS PROWADZI JUŻ TYLKO 2:1

• Dobre zagranie do Lichsteinera, ale Szwajcar uderza wysoko nad bramką.

• Rzut wolny wykonywał sam poszkodowany. Jego strzał odbił się od muru i powędrował na róg. Fatalnie jednak rozegrany rożny przez gości, zero zagrożenia.

• Żółta kartka dla Chielliniego. Faulował on Gabbiadiniego w pobliżu pola karnego.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Llorente wygrał pojedynek główkowy z obrońcami i strzelił ładną bramkę.

• GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! JUVE 2:0

• Odpowiada Sampdoria. Po dośrodkowaniu na długi słupek głową strzelał Gastaldello. Włoch był jednak pod piłką, dodatkowo skrócił mu kąt Buffon i strzał nad bramką.

• Po prawie 20. minutach gry Juventus w końcu udokumentował swoją przewagę. Pogba podał prostopadle, z drugiej linii wbiegało dwóch zawodników, a jednym z nich był Vidal. Chilijczyk trącił piłkę obok bramkarza i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! JUVENTUS PROWADZI

• Pogba z wolnego uderza centymetry nad bramką.

• Tevez zdołał oddać strzał, mimo asysty dwóch obrońców. Argentyńczyk trafił jednak w zewnętrzną stronę słupka.

• Pogba zagrał przed pole karne. Tam z woleja strzelał Chiellini, piłka odbiła się od obrońcy, obrońca Juventusu próbował jeszcze drugi raz, ale uderzył niecelnie.

• Faulowany Tevez ok. 30. metrów od bramki Sampdorii. Dośrodkowanie samego poszkodowanego z rzutu wolnego wybijają obrońcy.

• Próbował Lichsteiner z prawej strony boiska, ale jego zagranie zablokował jeden z obrońców gości.

• Juventus naciska, ale nie potrafi oddać strzału. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle w piłkę trafił Vidal i nie stworzył większego zagrożenia.

• Długie podanie podanie w pole karne do Asamoaha, ten szukał jeszcze dogrania w poprzek bramki, ale piłkę złapał da Costa.

• Rozpoczynamy spotkanie;

• Rezerwowi Sampdorii: Fiorillo, Costa, Salamon, Renan, Rodriguez, Castellini, Pozzi, Berardi, Bjarnson, Tozzo

• Rezerwowi Juventusu: Storari, Pepe, Giovinco, Vucinić, Peluso, Padoin, Bonucci, Pirlo, Quagliarella, Isla, Rubinho

• Dobry wieczór. Michał Przybycień. Zapraszam na spotkanie 20. kolejki Serie A, w którym lider Juventus zmierzy się z 12. w tabeli Sampdorią.