Juventus Turyn

1

US Sassuolo

0

• Koniec meczu!!! Juve wygrywa po kapitalnej bramce Pogby. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, do usłyszenia!

• 4 minuty doliczone.

• Zaza ukarany żółtą kartką, za zagranie piłki ręką.

• Czy gości będzie stać na skuteczną odpowiedź?

• Barzagli za Teveza, zmiana defensywna w ekipie gospodarzy.

• Lazarević pojawi się za Misirolliego.

• Kapitalne uderzenie zza pola karnego, bramkarz gości bez szans, czyżby po meczu?

• Pogba!!! Jednak to Juve strzela 1:0!!!!!

• Goście kapitalnie graja w defensywie, Juve mimo przewagi nie potrafi strzelić bramki.

• defensywa Sassuolo radzi sobie z rzutem wolnym wykonywanym przez Teveza, będzie kolejny korner.

• Magnanelli faulował Pogbę pod polem karnym, kolejna kara indywidualna.

• Na boisku pojawił się Chibsah za Brighiego

• Pogba ewidentnie faulował przeciwnika, nakładką. Żółta kartka!

• Wykrakałem, Llorente odwrócił się z piłką na piątym metrze, ale uderzył za słabo!!!

• Jak na razie, Lorente i Pepe są niewidoczni po wejściu na boisko...

• Atak pozycyjny gości, jednak Taider stracił piłkę... ale Juve tez gra niedokładnie.

• Bonucci uderzył z dystansu, Consigli wybił piłkę na korner!

• Taider za Sansone, pierwsza roszada w ekipie gości

• 64% do 36% jeżeli chodzi o posiadanie piki na korzyść Juve.

• Kontra gości, Sansone wywalczył rzut rożny.

• Sansone ukarany żółtym kartonikiem za przytrzymywanie Bonucciego.

• Kolejny, długi atak pozycyjny gospodarzy przerwany przewinieniem na defensorze Sassuolo.

• Kontuzja jednego z gości, gra chwilowo przerwana.

• Pepe szukał dośrodkowaniem Teveza, ale defensywa Sassuolo jak na razie jest bezbłędna.

• Fernando Llorente za Moratę.

• Simone Pepe za Roberta Peryerę oraz....

• Morata odebrał piłkę Acerbiemu, oddał strzał, ale se nieznacznie pomylił!

• Juve teraz długo utrzymuje się przy piłce, chwila oddechu gospodarzy.

• Tevez z 13. metra tuz obok słupka!!!!

• Jeden z niewielu wypadów gości, piłka zagrywana do Zazy, ale napastnik zielono-czarnych nie dociera do piłki.

• Juventus zamknął na własnym polu karnym Sassuolo, goście bardzo ofiarnie graja w defensywie i to jak na razie przynosi skutek.

• Stara Dama przycisnęła, co chwila piłka znajduje się w polu karnym gości, kolejny korner Juve.

• Pogba uderzył zza pola karnego, tuz obok bramki!!!

• Alessandro Longhi próbował dośrodkować z lewej strony, ale piłka opuściła boisko.

• Juve od początku, długo utrzymuje się przy piłce.

• Oba zespoły przystąpiły do drugiej części spotkania bez zmian.

• Tym razem od środka zaczynają gospodarze, gramy!!!!

• statystyki

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy bez bramek. Goście grają bardzo ambitnie, a Juve jest nieskuteczne i nie gra dziś zbyt dobrze.

• Vidal uderzył z 16. metra!! Było blisko!!!

• Morata złamał z lewego skrzydła do środka i uderzył na bramkę gości, jednak strzał Hiszpana był niecelny.

• Obie ekipy zwiększyły tempo.

• Goście wybijają daleko piłkę.

• Tevez wywalczył kolejny korner dla Juve.

• Sansone uderzył z rzutu wolnego, ale piłkę bez problemu łapie Storari.

• Tevez fauluje Zaze, tuz przed polem karny Storariego, żółta kartka!!!!

• Posiadanie piłki 62% do 38% na korzyść Starej Damy.

• Consigli piąstkował uderzenie jednego z piłkarzy Juve.

• Vidal faulowany przez Missiroliego, gdyby nie było przewinienia goście wyszli by 4 na 2.

• Nadal na Juventus Stadium, 0:0

• Morata zakręcił defensywa Sassuolo, jednak nikt nie wykorzystał jego dośrodkowania.

• Giorgio Chiellini minimalnie przeniósł piłkę nad bramką.

• dwójkowa akcja Evry i Pogby kończy się rzutem rożnym.

• MiSSIROLLI za zagranie ręką ukarany żółtą kartką.

• Berardi uderzył zza pola karnego, ale strzelił "Panu Bogu w okno"

• Teraz faulowany Sansone, dosyć wyrównane widowisko na stadionie w Turynie.

• Wrzutka Beardiego z rzutu wolnego przelatuje obok bramki,.

• Morata pociągnął lewą stroną, piłka trafiła na 15. metr do Teveza,a ten huknął mocno nad bramką.

• Atak pozycyjny gospodarzy, ale futbolówka po zagraniu Lichtsteienra ląduje w rękawicach bramkarza gości.

• Na razie, bez 100% sytuacji....

• Rzut wolny dla gospodarzy, Tevez zagrał w pole karne, a odważnie interweniuje daleko od bramki Andrea Consigli

• Rzut wolny dla gości, mocne zagranie w pole karne, ale defensywa Juventusu sobie bezbłędnie radzi we własnym polu karnym.

• Teraz również bardzo nieclenie strzelał Vidal. Juve gra nerwowo.

• Szybkie rozegranie, piłka dociera do Marchisio, ale Włoch strrela bardzo niecelnie.

• Z dwoma rzutami rożnymi poradziła sobie defensywa Juve, będzie czwarty stały fragment gry.

• Niepewna interwencja jednego z defensorów, piłka mija bramkę gości, będzie korner.

• Kontra gości, ale Sansone znowu podał źle i stracił piłkę.

• Defensywa wybija piłkę, ale przy piłce nadal Juve.

• Alvaro Morata wywalczył pierwszy korner w tym spotkaniu.

• Szybkie tempo pierwszych minut, Sassuolo nastawia się na kontry.

• Stephan Lichtsteiner uderzony w twarz, szwajcar leży na murawie, a goście wybijają piłkę w aut.

• W środkowej strefie boiska faulowany Domenico Berardi.

• Rajd Nicola Sansone ale Woch źle podaje piłkę do Zazy i strata piłki przez gości.

• Juve gra dziś w biało-czarnych strojach,a goście w niebieskich strojach.

• Pierwsza szansa Sassuolo, Storari zmuszony do szybkiego wybicia piłki.

• Od środka rozpoczynają goście, gramy!!!

• Przed pierwszym gwizdkiem, minutą ciszy uczczono pamięć jednego z sędziów.

• Na Stadionie w Turynie właśnie rozbrzmiewa hymn gospodarzy.

• składy

• Rezerwa gości: Pomini, Polito – Lazarević, Chibsah, Natali, Biondini, Taïder, Floccari, Fontanesi, Bianco, Floro Flores, Donis.

• Rezerwowi Juve: Rubinho, Audero – Barzagli, Ogbonna, De Ceglie, Padoin, Sturaro, Pepe, Llorente, Matri.

• Tabela Serie A po niedzielnych spotkaniach:

serie A

• Trener Massimiliano Allegri nie skorzysta dziś z Kwadwo Asamoah, Andrei Pirlo, Luci Marrone i Martina Caceresa. Goście przyjadą do stolicy Piemontu bez Gianluci Pegolo, Emmanuele Terranovy, Luci Anteia i Paolo Cannavaro.

• Z ostatnich pięciu pojedynków tych drużyn, trzy padły łupem "Starej Damy", a dwa zakończyły się remisami. W październik pojedynek Sassuolo z Juve na Stadio Alberto Braglia zakończył się remisem 1:1

• Sassuolo z 29 punktami na koncie zajmuje aktualnie bezpieczne, 13. miejsce.

• Sassuolo natomiast nie marzy o niczym innym, jak o spokojnym utrzymaniu się w Serie A. Podopieczni Eusebio Di Francesco spisują się dosyć przyzwoicie w obecnym sezonie, choć ostatnio zaliczyli serię trzech porażek z rzędu - 1:3 z Fiorentiną, 0:2 z Napoli i 0:3 z Lazio Rzym.

• Przewaga nad druga Romą wynosi osiem oczek, a przy ewentualnym, dzisiejszym zwycięstwie wzrośnie ona do 11 punktów. Przypomnijmy, ze Roma w tej serii gier bezbramkowo zremisowała z Chievo Werona.

• Gospodarze dzisiejszego pojedynku mają na koncie 58 punktów, co daje im pierwsze miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy.

• W ostatnim spotkaniu na szczycie Serie A, Juve zremisowało 1:1 z Romą, która przez prawie 30 minut spotkania musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Vasilisa Torosidisa.

• Bianconeri dalej szlifują serię spotkań bez porażki, a dodatkowo podopieczni Massmiliano Allegriego wygrali mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund 2:1. "Stara Dama" ostatni ligowy pojedynek przegrała z Genoą 1:2, a miało to miejsce ponad cztery miesiące temu.

• Witamy serdecznie, punktualnie o 21, zakończa się zmagania 26. kolejki Serie A, a ostatnim aktem rywalizacji będzie starcie Juve z Sassuolo.