3

3 1 połowa

Chievo Werona

0

• Sędzia kończy spotkanie w Rzymie. Ciężko powiedzieć cokolwiek o formie LAzio przed meczem z Legią bo co prawda gospodarze pewnie wygrali ale po bardzo przeciętnej grze.

• Hetemaj za wymuszanie faulu

• Ostatnia zmiana. Keita na boisku

• 3 minuty doliczone

• za dyskusje z sędzią Sardo ogląda kartkę

• Zaczyna się popularna "gra w dziada"

• Ostatnie minuty meczu przed nami. W tym spotkaniu już nic się nie zmieni.

• Boukary Drame wpada w pole karne ale po przejściu 3 rywali źle uderza piłkę

• Antonio Candreva technicznie uderza z 19 metrów minimalnie nad bramką Christian Puggioniego

• Gonzalez zmienia Edersona

• Acosty ogląda kartkę

• Znów doskonale zagrywa Klose do Edersona. Zawodnik Lazio jednak świetnie zastopowany został przez bramkarza z Werony

• Kwadrans do zakończenia meczu. Wydaje się, że oba zespoły już pogodzone z wynikiem.

• Acosty zmienia Thereau

• Christian Puggioni w sobie tylko wiadomy sposób obronił uderzenie głową Klose z 2 metrów!!!

• Kolejny raz kapitalnie podaje w tym meczu Klose do strzelca 3 bramki, którego uderzenie świetnie broni bramkarz

• Będzie 3 zmiana w zespole gości

• Honorato Ederson na 3 metrze od bramki nie trafił w piłkę

• Cristian Ledesma uderza bardzo mocno z 30 metrów obok bramki

• Dużo niedokładności na boisku w Rzymie. Goście sprawiają wrażenie, że są pogodzeni z wynikiem a Lazio gra "tak żeby grać"

• Arbiter kończy pierwszą połowę. Lazio nie gra rewelacyjnie ale pewnie prowadzi z Weroną. Zapraszamy za 15 minut

• 3 minuty doliczył arbiter do pierwszej polowy

• Rigoni ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny

• G o o o o o o o l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Indywidualna akcja Lulića po zagraniu Onaziego kończy się trzecią bramką dla Lazio.!!!! Werona na łopatkach!

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Luis Pedro Cavanda przytomnie zamknął dośrodkowanie z prawej strony podwyższając wynik meczu!!

• Chyba 10 korner dla gości....i po raz 10 to samo

• Wreszcie! Kapitalna indywidualna akcja Alberto Paloschiego zakończona uderzeniem na bramkę Lazio. Kapitalnie jednak zachował się bramkarz Lazio wybijając piłkę!!

• Onazi brzydko zahaczył rywala. Arbiter tylko jednak upomina zawodnika Lazio

• W ostatnich minutach najczęściej gramy w środku boiska bez ciekawych akcji ofensywnych. Cały czas poziom spotkania nie może zadowalać.

• Pół godziny meczu za nami. Forma Lazio z pewnością nie rzuca na kolana. Gospodarze grają bardzo nerwowo i niedokładnie. Poziom widowiska także nie powala na kolana.

• W rzutach rożnych ogromna przewaga gości ale bez kompletnie żadnego zagrożenia bramki Lazio. Najwyższa pora chyba coś zmienić w sposobie wykonywania tego stałego fragmentu gry

• Deszczowo dziś w Rzymie co z pewnością nie pomaga zawodnikom obu zespołów w grze.

• Lazio idzie za ciosem. Goście zamknięci na swojej połowie. Kończy się to faulem i kartką dla Sestu

• G o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Strata piłki na własnej połowie przez gości była tragiczna w skutkach. Candreva wpadł w pole karne i z ostrego kąta pewnie trafił do siatki. To druga bramka w tym sezonie tego gracza!!