Lazio Rzym

1

Inter Mediolan

2

• Lazio grając w dziewiątkę pokazało charakter, podopiecznym Pioliego niewiele zabrakło, by utrzymać remis do końca zawodów. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Koniec zawodów, po świetnym meczu- pełnym walki i dobrych sytuacji bramowych, Inter wygrywa 2:1 z Lazio.

• Biglia źle zagrywa z rzutu wolnego.

• Lazio cały czas walczy!

• Marcelo Brozović za Palacio

• Arbiter doliczył 4 minuty!

• Lazio nie składa broni, mimo gry w dziewiątkę starają się zepchnąć Inter do obrony.

• Handanović łapie piłkę zagrywaną przez Biglię.

• Basta odbił piłkę od Medela będzie korner.

• Brazylijczyk wykorzystał kapitalne podanie od Palacio, Hernanes pogrąża swój były klub.

• Hernnes katem!!! 1:2!!!!

• Jesus wrzucił piłkę ta [trafiła] do Podolskiego, który w ostatniej chwili zablokowany!

• Hernanes uderzył bardzo wysoko and bramką, Lazio nadal skuteczne w defensywie!

• Parolo wrzucał w pole karne, jednak nikt nie zamknął akcji Włocha.

• Kovacić podał do Podolskiego, a ten z 16. metra uderzył w środek bramki!

• Balde Keita w miejsce Candrevy- dobry występ Włocha.

• Kontra gospodarzy, ale Candreva złapany na ofsajdzie.

• Podolski zagrał do Kovacicia, a ten od razu górną piłką zaadresował w pole karne, tam górą Berisha.

• Podopieczni Pioliego mimo, ze w dziewięciu toczą wyrównany bój, czy zawodnikom Lazio wystarczy sił do końca zawodów?

• Biglia fauluje zawodnika Interu, a przy okazji mocno gestykuluje nie zgadzając się z decyzją arbitra, kolejny kartonik.

• Długo przy piłce utrzymuje się Inter, który szuka okazji pod bramka Lazio.

• Inter radzi sobie z dośrodkowaniem i rozpoczyna kolejny atak.

• Pierwszy pojedynek Nagatomo - Anderson, zawodnik gospodarzy wywalczył korner.

• Nagatomo melduje się na murawie w miejsce D`Amrbosio.

• Hernanes upomniany kartonikiem za ostry faul.

• Bardzo głośne gwizdy towarzyszą piłkarzom Interu.

• Berisha broni strzał Icardiego!!!! Cóż za emocje!!!!

• Berisha zmienia Klose!

• Marchetti ukarany czerwoną kartką!

• Icardi pada w polu karnym po starciu z Marchettim, ale czy był faul na miare rzutu karnego? Arbiter wskazał an 11. metr!

• Candreva zagrał do klose ,a ten w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Handanovica!

• Inter przejął inicjatywę , podopieczni Manciniego zdecydowanie przycisnęli.

• D`Ambrosio świetnie włączył się do akcji ofensywnej, piłka trafiła przed pole karne, a tam Parolo ofiarnie blokuje strzał Hernanesa!

• Świetna szansa Interu! Jednak Palacio w ostatniej chwili złapany na spalonym!

• Biglia zagrał przed pole karne do Candrevy, który ponownie został zablokowany.

• Klose zagrał po prawej stronie do Candrevy, a ten został zablokowany przez Vidicia, będzie korner.

• Hernanes próbował zaskoczyć Marchettiego, ale piłką ląduje poza boiskiem po interwencji Włocha.

• Palacio faulowany przed polem karnym.

• Handanović pewnie łapie piłkę po rozegraniu stałego fragmentu gry.

• Parolo przedłużył dośrodkowanie zrzutu wolnego, a D`Ambrosio wybija piłkę na rzut rożny.

• Dużo walki od początku drugiej połowy, teraz faulowany Braafheid.

• Guarin nie był w stanie kontynuować gry, od pierwszych sekund drugiej odsłony na murawie widzimy Podolskiego.

• Wracamy na murawę, od środka zaczyna Inter!

• Koniec pierwszej odsłony, arbiter żegnany gwizdami, do przerwy 1:1!

• Biglia uderzył z rzutu wolnego, piłka nad poprzeczkę odbija bramkarz Interu!!!

• Anderson przewrócony przez Ranocchię, bezie szansa na uderzenie z 20. metra.

• Arbiter doliczył 2 minuty.

• Guarin cierpi, odczuwa skutki uderzenia z rzutu wolnego.

• Vidić uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Lazio.

• Fredy Guarin świetnie duerzył z rzutu wolnego, jednak jeszcze lepiej broni Marchetti!

• Edson Braafheid fauluje przedzierajacego się Hernanesa

• Anderson stracił piłkę na rzecz Ranocchi,a po chwili po drugiej stronie boiska Kovacić fauluje przeciwnika.

• Świetny doping i atmosfera na Stadio Olimpico w Rzymie, kapitalne widowisko.

• Anderson świetnie przedzierał się i zagrał na 16. metr do Biglii, a ten szukał niepotrzebnie Klose, chyba Argentyńczyk powinien strzelać.

• Trzy z ostatnich pojedynków zakończyły się tryumfem Lazio nad Interem, raz padł remis, a jednen mecz zakończył się zwycięstwem Nerazzurrich. Podział punktów miał miejsce w poprzednim pojedynku obydwu drużyn, gdzie na Giuseppe Meazza padł wynik 2:2.

• Teraz to Inter stara się wykorzystać przewagę jednego zawodnika, czy Lazio poradzi sobie z naporem gości?

• D`Amrbosio z prawej strony boiska zagrał na linię pola karnego do Palacio,a Argentyńczyk oddał strzał, który po drodze otarł się od jednego z defensorów, jednak broni Marchetti!

• Świetne tempo spotkania w Rzymie, obie drużyny nie oszczędzają się, szybkie tempo i dużo walki.

• Pioli zmuszony do roszady, za Mauriego pojawi się Edson Braafheid.

• Marchetti protestuje i sygnalizuje, że Medel przeszkadzał mu w interwencji. Arbiter karze bramkarza gospodarzy.

• Brazylijczyk uderzył mocno i precyzyjnie, mamy remis!!!

• Hernanes przymierzył z wolnego!!! 1:1!!!!!

• Za protesty ukarany również Mauri.

• Palacio faulowany na linii pola karnego przez Mauricio, czerwona kartka dla Brazylijczyka!

• Starcie Biglii z Palacio, obydwaj Argentyńczycy ucierpieli w tym pojedynku.

• Candreva zdecydował się na uderzenie z 20. metra, piłka poleciała nad bramką.

• Hernanes już decydował się na strzał , a zza pleców wyrósł mu Lucas Biglia, który w ostatniej chwili odebrał piłkę Brazylijczykowi.

• Anderson zagrał do Klose, ten nie potrafił pokonać Handanovicia, potem dwie próby Parolo- wpierw broni bramkarz gości, a potem Ranocchia!!! Powinno być 2:0!!!!

• Palacio przebijał się przez zasieki Lazio upadł tuż przed polem karnym, jednak arbiter nie widział faulu.

• Palacio podał na linii pola karnego do Hernanesa, a ten wyłożył piłkę Icardiemu, który fatalnie przestrzelił, powinno być 1:1!!!

• Podopieczni Mancineigo są teraz zmuszeni śmielej zaatakować.

• Arbiter przerywa grę, Danilo D'Ambrosio przekroczył przepisy i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Guarin przebijał się przez zasieki Lazio, ale tuż przed polem karnym pomocnik gości stracił piłkę.

• Świetna akcja gospodarzy, Anderson na lewej stronie minął rywali, wyłożył piłkę na 11. metr, a tam Candreva pewnym strzałem trafia do siatki!!!

• Antonio Candreva!!! 1:0!!!!

• Od pierwszych minut rzymianie graja bardzo ofensywnie i agresywnie, widać, że Lazio chce szybko strzelić bramkę.

• Pierwszy atak gości, długa wymiana podań Interu nie przyniosła podopiecznym Manciniego zagrożenia pod bramką Lazio.

• Antonio Candreva ładnie minął Garego Mendela, mocne uderzenie Włocha broni jednak HANDANOVIĆ!

• Lazio w biało-błękitnych strojach, a Inter w granatowych strojach z niebieskimi elementami.

• Od środka zaczynają gospodarze, gramy!

• Obie ekipy czekają już na murawie na pierwszy gwizdek arbitra!

• Podopieczni Manciniego mają 49 punktów na koncie i zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, jedynie zwycięstwa w kolejnych meczach mogą przybliżyć puchary w Mediolanie.

• Rezerwowi Interu: Carrizo, Andreolli, Podolski, Santon, Felipe, Gnoukouri, Puscas, Nagatomo, Brozovic, Shaqiri, Dimarco, Bonazzoli.

• Rezerwowi Lazio: Berisha, Strakosha, Gentiletti, Braafheid, Cavanda, Pereirinha, Ledesma, Onazi, Cataldi, Balde Diao, Djordjevic, Perea

• Inter od sześciu spotkań jest niepokonany. W międzyczasie podopieczni Roberto Manciniego odnotowali trzy zwycięstwa oraz tyle samo razy zremisowali. Poprzedni pojedynek Interu w Serie A zakończył się bezbramkowym remisem z Chievo na Giuseppe Meazza.

• Porażka 0:2 z Juventusem przerwała passę ośmiu zwycięstw z rzędu, jednak od trzech poprzednich meczów, Lazio kontynuuje serię bez porażki - dwukrotnie remisując 1:1 z Atalantą oraz Chievo, a także odnosząc pewne zwycięstwo nad Parmą 4:0. Warto dodać, ze w ostatnich tygodniach Biancocelesti krok po kroku zbliżają się do odwiecznego rywala - Romy, tracąc do Giallorossich zaledwie jeden punkt.

• Rzymianie w ostatnich tygodniach spisują się bardzo dobrze na włoskich boiskach. W 12 poprzednich spotkaniach, aż 9 padło łupem podopiecznych Stefano Pioliego.

• Witamy serdecznie, o 20:45 rozpocznie się hitowy pojedynek 35. kolejki Serie A, Lazio zmierzy się z Interem.