Lazio Rzym

1

Juventus Turyn

1

• W Rzymie pada remis, ale na pewno obie drużyny nie są zadowoleni z tego wyniku. Jednak z przebiegu meczu chyba bardziej zadowoleni będzie drużyna gości, którzy od 24. minuty musieli grac w osłabieniu. Mimo tego zdołali oni doprowadzić do remisu za sprawą uderzenie Llorente. Lazio może żałować kilku naprawdę dobrych szans na zwycięskiego gola, ale nie zdołali przechylić szali na własną stronę. Trzeba także oddać honor Storariemu, który godnie zastąpił w bramce Buffona. Emocji nie brakowało i na pewno kibice obu drużyn są usatysfakcjonowani widowiskiem. Za uwagę dziękuję Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne relację!

• Koniec tego spotkania!

• Dwie minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Biglia zza pola karnego, ale broni Storari.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Lazio, ale wybijają piłkę defensorzy gospodarzy.

• Coraz więcej dzieje się w tym meczu. Obie drużyny walczą tutaj dzisiaj o trzy punkty!

• Llorente w polu karnym rywala, ale jego uderzenie wychodzi po nodze obrońcy na rzut rożny.

• Kapitalne uderzenie Keity ląduje na lewym słupku bramki Storariego!

• Po raz kolejny atakuje Lazio. Ale ponownie bez powodzenia.

• Zmiana w drużynie Lazio: Keita wchodzi za strzelca bramki Candrevę.

• W kontrze Tevez prostopadle do Vidala, ale trochę zbyt dużo siły włożył w to podanie napastnik kadry Argentyny.

• Kolejna szansa przed Klose, ale tym razem Storari łapie piłkę! Odgwizdany jeszcze spalony, chociaż powtórka tego nie rozstrzyga!

• Żółta kartka dla Bonucciego. Faulowany przed polem karnym Candreva.

• Faulowany Hernanes przed polem karnym Juve - będzie szansa na dobre uderzenie na bramkę.

• Kapitalna szansa przed Klose!! Z metra strzela wprost w ręce Storariego, piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i wychodzi w pole!!

• Lazio stara się przeprowadzić jedną zabójczą akcję, ale dobrze gra Juventus w defensywie. Muszą gospodarze jednak uważać na szybkie kontry, które Stara Dama wyprowadza zawsze, kiedy robi się trochę miejsca w defensywie Lazio.

• Dobra akcja Juventusu! Llorente utrzymał się przy piłce w szesnastce, uderzał Tevez, ale został ponownie zablokowany!

• Candreva płasko po ziemi, ale Storari nie musiał interweniować.

• Arturo Vidal bardzo niedokładnie strzela na bramkę Berishy.

• Obaj piłkarze jednak mogą kontynuować grę.

• Kolejna kontuzja gracza Lazio - teraz na boisku leży Candreva.

• Na boisku leży Andre Dias - miejmy nadzieję, że obrońca Lazio wróci zaraz do gry.

• Tevez w dwójkowej akcji z Paulem Pogbą, ale Argentyńczyk został zablokowany na szesnastym metrze.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu: Cavanda słabo grający w tym meczu opuszcza boisko a na nim pojawia się Gonzalez.

• W odpowiedzi Lazio! Hernanes uderzał z linii pola karnego w długi róg bramki Juve, Klose próbował sięgnąć piłkę na wślizgu, ale ta wyszła poza linię końcową boiska!

• Juventus rzuca się ataku! Bardzo szybka akcja Llorente - Vidal - Tevez, ale potężne uderzenie w krótki róg obronił golkiper Lazio!

• Dośrodkowanie Lichtsteinera z prawej strony boiska wprost na głowę Llorente i Hiszpan w trudnej sytuacji zdobywa bramkę na 1:1!

• GGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!! Fernando Llorenta strzela bramkę dającą Juve remis!!!

• Żółta kartka za faul taktyczny dla Biavy.

• Emocje nieco opadły na początku drugiej połowy. Lazio stara się długo utrzymywać przy piłce i grać na połowie przeciwnika. Juve jak na razie jeszcze nie przesunął się wyżej, ale z czasem musi to nastąpić jeśli Stara Dama będzie chciała tutaj strzelić bramkę.

• Lazio Rzym - Juventus Turyn

• Konko faulował Vidala i Juve odzyskał piłkę.

• Bardzo długo przy piłce utrzymuje się drużyna Lazio, jednak dośrodkowanie Andre Diasa niedokładne.

• Tevez bardzo mocno wstrzelił piłkę, ale Ledesma wybił ją na rzut rożny.

• Rzut wolny na wysokości pola karnego dla Juve po faulu na Pogbie.

• Dużo niedokładności już na samym początku drugiej połowy zarówno z jednej jak i z drugiej połowy.

• Rozpoczyna się druga połowa!

• Wracają na murawę już obie drużyny.

• Pierwszą połowę zdecydowanie rozpoczęli goście, którzy starali się szybko zdobyć bramkę. Jednak ich strzały były niedokładne. Obraz gry zmienił się w 24 minucie, kiedy czerwoną kartkę za faul w polu karnym obejrzał Buffon. Candreva pewnie wykorzystał karnego. Lazio starało się zdobyć jeszcze bramkę, żeby podwyższyć przewagę, ale jak na razie wciąż mamy 1:0. Llorente mógł doprowadzić do wyrównania, ale jego strzał obronił Berisha. Nie zmienia to jednak faktu, że emocji w tym meczu nie brakuje i na pewno wszyscy kibice Serie A nie mogą się doczekać już drugiej połowy tego pojedynku.

• Koniec pierwszej odsłony tego meczu!

• Dwie minuty dodane do pierwszej części gry.

• Lazio na połowie przeciwnika.

• Teraz dłużej w posiadaniu piłki stara się utrzymywać zespół gospodarzy. Juventus nie dość, że gra w osłabieniu to jeszcze musi biegać za fudbolówką.

• Tevez w walce siłowej z Cavangą - górą obrońca Lazio.

• Bardzo dobrze spisuje się dzisiaj arbiter główny. Jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego i rozstrzyga bardzo pewnie. Jak na razie nie popełnił jeszcze żadnego błędu i słusznie podyktował rzut karny i pokazał czerwoną kartkę Buffonowi.

• Szansa dla Juventusu! Dośrodkowanie Teveza do Llorente, ale jego uderzenie z dwóch metrów broni Berisha!

• Rolę się odwróciły - atakuje Lazio. Uderzenie zza pola karnego, ale bardzo niedokładne.

• Cavanda próbował przedryblować Ogbonnę, ale wyjechał z piłką poza końcową linię.

• Juventus po stracie bramki stara się od razu odpowiedzieć prowadząc atak pozycyjny, ale dobrze ustawione na własnej połowie Lazio nie pozwala dostać się pod pole karne Berishy.

• Candreva bardzo pewnie wykorzystał jedenastkę! Płaski strzał w prawy róg bramki, Storari poszedł w lewo i Juve musi odrabiać straty!

• GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Antonio Candreva pewnie wykorzystuje jedenastkę!!!

• Wykonawcą Candreva!

• Zmiana - Storari do bramki za Asamoaha.

• Kapitalne prostopadłe podanie Konko w pole karne Juve i Klose stanął sam na sam z Buffonem!

• Mamy rzut karny!

• Czerwona kartka dla Buffona za faul w polu karnym!!!

• Teraz mamy okres wielu strat. Zarówno Juve jak i Lazio bardzo szybko pozbywają się piłki.

• Tevez w polu karnym rywala, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Indywidualna akcja Pogby i mamy rzut rożny.

• Fatalny błąd Buffona! Piłka zaplątała mu się między nogami, zdołał sięgnąć ją Klose, ale jego uderzenie obok słupka!

• Bonucci próbował długą piłką uruchomić Vidala, ale dobrze łapie piłkę bramkarz gospodarzy.

• Arturo Vidal z dystansu ponad poprzeczką bramki Berishy.

• Pierwszy w tym meczu korner dla gości po interwencji obrońców Lazio.

• Ogromne gwizdy na stadionie za każdym razem, gdy przy piłce jest Lichtstainer - były piłkarz Lazio.

• Pierwsze uderzenie Juventusu, ale Marchisio posłał piłkę bardzo daleko obok bramki.

• Faul Teveza i piłka dla Lazio.

• Rozpoczęło Juve, ale pierwszą akcję próbowali przeprowadzić goście. Niedokładne podanie na prawym skrzydle spowodowało stratę.

• Zaczynamy mecz Lazio - Juventus!

• Losowanie stron i zaczynamy.

• Ogromna owacja na stadionie, bowiem pojawiają się już na murawie pierwsze jedenastki obu ekip.

• Jesteśmy już na Stadio Olimpico!

• Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:45, więc już nie długo będziemy mogli dać porwać się emocją meczu urastającego do miana meczu kolejki!

• Poza tym kadra gospodarzy dzisiejszego spotkania została bardzo przerzedzona przez kontuzje. Nie zobaczymy dziś na boisku Radu, Konko, Novarettiego, Alfaro, Edersona, Onaziego, Lulica i Mauriego. W Juve nie zagra tylko Chiellini, który jest zawieszony na dzisiejszy mecz.

• W pierwszym pojedynku obu ekip w tym sezonie Juve spokojnie pokonało Rzymian 4:1. Jednak teraz drużyna Edoardo Reji jest zupełnie innym zespołem, więc goście nie mogą już przed meczem być pewni łatwych punktów.

• Juventus Turyn: Rubinho, Storari, Caceres, Peluso, Pepe, Giovinco, Padoin, Pirlo, Isla oraz Fabio Quagliarella.

• Lazio Rzym: Strakosha, Marchetti, Ciani, Freitas, Novaretti, Anderson, Gonzalez, Perea, Crecco, Keita, Bruno Pereirinha i Floccari.

• Obok prezentujemy składy obu drużyn, a już za chwilę przedstawię ławki rezerwowe obu ekip.

• Faworytem dzisiejszego pojedynku jest niewątpliwie drużyna Antonio Conte, która w ostatnich pięciu meczach zawsze schodziła z boiska jako zwycięzcy. Lazio natomiast wygrało trzy z pięciu pojedynków, ale tylko raz przegrało.

• Witam podczas transmisji LIVE z pojedynku Serie A, w którym Lazio Rzym podejmie lidera tabeli, zespół Juventusu Turyn!