Lazio Rzym

3

Sampdoria Genua

0

• Lazio było dziś zespołem dużo lepszym, zawodnikiem spotkania zdecydowanie został Felipe Anderson- strzelec 1. bramki oraz asystent dwóch pozostałych. Warto wspomnieć o pierwszym występie Pawła Wszołka, który kilak razy ładnie zagrywał piłkę,e jednak sam nie był w stanie wiele zdziałać.
    ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS DZIĘKUJE sEBASTIAN cHMIELAK. DOBRANOC!!!

• Koniec meczu, Lazio pewnie pokonuje 3:0 Sampdorię Genua.

• Wszołek do Okaki,ale Okaka spudłował z kilku metrów.

• 3 doliczone minuty.

• Sampa dłużej utrzymuje się przy piłce teraz, goście próbują coś zdziałać.

• Wszołek ładnie się przebijał minął kilku rywali,a le sam nie był w stanie przebić defensywy Lazio.

• Sampa przerwie passę 7. meczy bez porażki.

• Okaka otrzymał piłkę od Soriano,ale uderzył nad bramką.

• Wrzutka w pole karne, ale 3-4 piłkarzy na spalonym.

• Rzut wolny dla Sampy, do piłki podszedł Palombo..

• Obydwaj trenerzy wykorzystali już limit zmian, ale nie wiele wskazuje na zmianę sposobu gry w ostatnich minutach,

• Candreva za Mauriego.

• Okaka się ładnie przebijał, ale piłka nie dociera do Bergessio i z akcji nic nie wyszło.

• Posiadanie piłki 56% do 44% na korzyść gospodarzy.

• Duncan za Edera, ostatnia zmiana w ekipie gości.

• Zmiany w Sampdorii nie przynoszą efektu, zawodnikom z Genui brakuje pomysłu jak sforsować defensywę Lazio.

• Wszystko wskazuje an to, ze to gospodarze dopiszą trzy punkty.

• Strzał jednego z gości, ale broni Marchetti.

• Bergessio za Obianga.

• Anderson kolejny fantastyczny rajd, Brazylijczyk wyłożył piłkę pod nogę Djordjevicia, a ten dopełnił formalności.

• Djordjević!!!!! 3:0!!!!!! Znowu Anderson bohaterem!!!!!

• Sampa musi odważniej zaatakować, jeśli chce odrobić straty.

• Żółta kartka dla Soriano.

• Tuz obok słupka tym razem uderzył Mauri.

• Parolo z kilku metrów zbyt lekki strzał i broni Viviano.

• Sapa próbuje się przebić pod pole karne Lazio, ale ciężko podopiecznym Mihajlovicia przychodzi sforsowanie defensywy gospodarzy.

• Basta upomniany żółtą kartką.

• Anderson przebił się w polu karnym , uderzył, ale w ostatniej chwili zastopowany przez Gastadello.

• Kontra gości spaliła na panewce, Lazio jest lepszy zespołem na Stadio Olimpico.

• Wszołek fauluje Parolo.

• Filip Djordjević strzelał na bramkę gości, Viviano minął się z piłką. futbolówka została wybita przez jednego z defensorów Sampy.

• Onazi za Lulicia, druga zmiana w ekipie gospodarzy.

• Lulić, ale uderzył Bośniak, który przestzrelił

• Okaka poturbowany przed de Vrija.

• To pierwszy występ Wszołka w tym sezonie Serie A!!!

• Kolejna próba Andersona, tym razem niecelnie.

• Zaczynamy druga połówkę!!!

• PAWEŁ WSZOŁEK za Lucę Rizzo!!!!

• Cavanda za Cane w ekipie gospodarzy.

• Lazio natomiaist w ostatnich minutach przycisnęło,czego efektem były dwie bramki, jak na razie zawodnikiem meczu jest Anderson, który rozryw defensywę Sampdorii swoimi rajdami.

• Podopieczni Mihajlovicia graja poniżej oczekiwań, goście próbują kontrować, ale ich zamiary często kończą się pozycją spaloną.

• Koniec pierwszej części spotkania, Lazio prowadzi z Sampą 2:0.

• Canan ostro fauluje zawodnika gości, żółta kartka.

• 1. minutę arbiter dorzucił do regulaminowych 45.

• Defensor gospodarzy już się pozbierał , wracamy do gry.

• Na murawie leży Cana, chwila przerwy w grze.

• Czy gości będzie stać na odpowiedź przed przerwą?

• Anderson huknął z ok. 25 metrów, świetny występ Brazylijczyka!!!

• Felipe Anderson!!!!! 2:0!!! Ależ uderzenie z dystansu!!!!!

• Parolo strzelał z dystansu,a le piłka odbiła się od jednego z gości, będzie korner.

• Viviano musiał się teraz ratować wybiciem piłki, Lazio chce iść za ciosem.

• Anderson zagrał piłkę do Parolo, a ten w pełnym biegu z kilku metrów huknął nie do obrony!!!! 1:0!!!!

• 1:0!!!!!!!!! Marco Parolo!!!! Wykorzystuje fantastyczną szansę!!!!!

• Atak pozycyjny rzymian, ale Lazio nie potrafi się przebić przez szczelny mur Sampdorii.

• Eder na spalonym, kolejna próba kontry zawodników gości.

• Viviano faulowany przez Djordjevicia.

• Podopieczni Sinisy Mihajlovicia nadal bez strzału.

• Strzał z dystansu jednego z gospodarzy, ale na posterunku Viviano.

• Posiadanie piłki 54% do 46% na korzyść gospodarzy.

• Gwizdek arbitra, faulowany jeden z gości.

• Kolejny korner dla Lazio.

• Kombinacyjnie rozegrany rzut rożny, piłka trafiła na 10. metr do Stefana de Vrija, ale Holender pudłuje.

• Teraz Dusan Basta atakował prawą stroną, ponowne dośrodkowanie byłego zawodnika Udinese zostało zablokowane.

• Kolejny rajd Andersona, ale piłkę zagraną przez Brazylijczyka łapie Viviano.

• Ależ kontra gości, świetna piłka Soriano do Okaki, ale zawodnik gości nie zdołał oddać groźnego uderzenia.

• Anderson po raz kolejny zrobił fantastyczny rajd, Brazylijczyk jest bardzo szybki.

• Lazio przejęło inicjatywę.

• Fatalny błąd Fabrizio Cacciatore, Djordjevic minął bramkarza Sampy, ale Cacciatore w porę wrócił i naprawił swój błąd.

• Piłkę ustawioną na 21. metrze uderzył Lucas Biglia ,ale Viviano łądnie broni

• Felipe Anderson przedzierał się i został zatrzymany przez Gastadello, który powstrzymał zawodnika Lazio faulem. Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu.

• W polu karnym faulowany jeden z piłkarzy Sampdorii, od rzutu wolnego rozpoczną goście.

• Będzie kolejny rzut rożny dla podopiecznych Pioliego.

• Nic z kombinacyjnej gry Lazio nie wyszło.

• Dobry powrót Obianga, który wybił piłkę poza linię końcowa boiska, będzie pierwszy korner dla gospodarzy.

• Słaby mecz na Stadio Olimpico, kibice mogą spokojnie spać.

• Pierwsze uderzenie, Stefano Radu uderzył mocno zza pola karnego, ale nad bramką Emiliano Viviano.

• Ciekawa piłka do Edera, ale zawodnik Sampdorii nie opanował piłki w polu karnym Lazio.

• Nadal nie oglądaliśmy sytuacji bramkowych.

• Zablokowany strzał Andersona, ale uderzenie piłkarza Lazio nawet nie leciało w światło bramki.

• Prostopadłe podanie do Stefano Okaki, ale zawodnik gości na spalonym.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska jednego z gospodarzy, jednak i tym razem za mocne.

• Filip Djordjević ładnie z piłka przy nodze przedzierał się, ale źle zagrał do kolegi z zespołu i z dobrej akcji nic nie wyszło.

• Senad Lulić przebijał się z piłką, ale zawodnik gospodarzy przed polem karnym Sampy stracił piłkę.

• Jak na razie dosyć spokojne tempo spotkania, żadna z ekip nie stworzyła jeszcze groźnej sytuacji bramkowej.

• Felipe Anderson dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale futbolówka opuściła plac gry.

• Pierwsza nieudana akcja gości, piłka opuszcza linię boczną boiska, od atu rozpocznie Lazio.

• Zaczynamy emocje na Stadio Olimpico!!!!

• Lazio zagra dziś w tradycyjnych swoich strojach, a goście wystąpią dziś w czerwonych trykotach.

• Thomas Strakosha
  • W zespole ze Stadio Luigi Ferraris zabraknie Gabbiadiniego, Silvestre, Wszołka, De Vitisa, Mesbaha oraz Duncana.

• Lazio zagra dziś bez Pereirinhy, Edersona, Cianiego, Braafheida oraz Gentilettiego.

• Sampdoria

• Z ostatnich sześciu potyczek, Lazio pokonało Sampę aż cztery raz, jeden mecz zakończył się remisem, a raz lepsi okazali się piłkarze z Genui.

• Warto dodać, ze goście dzisiejszych zawodów przegrali na obcym terenie tylko raz. ulegając Interowi Mediolan 0:1.

• Sampdoria natomiast ma jeszcze lepsza serię składającą się z 7 spotkań bez goryczy porażki.

• Podopieczni Stefano Pioliego od czterech spotkań są niepokonani. Lazio odniosło zwycięstwa z Atalantą 3:0 oraz z Parmą 2:1 oraz dwukrotnie podzieliło się punktami remisując z Interem 2:2 i z Chievo 0:0.

• Co ciekawe, obie ekipy maja po 27 punktów, Lazio jest trzecie, a Sampa plasuje się dwie pozycje niżej.

• To będzie pierwszy mecz włoskiej Serie A w 2015 roku!

• Witamy serdecznie w poniedziałkowy wieczór. Dziś rozpoczynamy 17. kolejkę Serie A w Rzymie, gdzie miejscowe Lazio podejmie Sampdorię Genua.