SSC Napoli

1

AS Roma

0

• KONIEC! Zwycięstwo Napoli zapewnił gol Callejona! Napoli goni Romę w ligowej tabeli, ma już tylko trzy punkty starty do wicelidera. Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk, do zobaczenia przy okazji kolejnych relacji tekstowych!

• Doliczony czas gry dobiega końca, Reina celebruje rozpoczęcie gry...

• Maicon! Świetna próba, piłka dosłownie otarła się o spojenie bramki Reiny!

• Destro na spalonym. Coraz mniej czasu zostało Rzymianom...

• Tym razem wznowienie gry opóźnia Reina. Nic dziwnego, zwycięstwo zbliży Napoli do Romy w ligowej tabeli.

• Ostatnia szansa Romy. Romangoli, a wiec nominalny obrońca, zastąpiony przez Destro.

• Strzelec bramki opuszcza plac gry. Kilka minut dla Gorana Pandeva.

• Taddei ukarany żółtą kartką.

• Piękne dośrodkowanie w pole karne, gdzie niepilnowany Callejon mógł spokojnie skierować piłkę do siatki rywala! Na trybunach radość, znów odpalone zostały race!

• GOOOOOOOOOL !!! CO ZA BRAMKA, CALLEJON !!!

• Z takim podejściem Roma trzech punktów nie wywalczy... De Sanctis maksymalnie opóźnił wprowadzenie piłki do gry.

• Ajj... Nie pomyślał Insigne. Callejon, do którego podawał Włoch, był na wyraźnym spalonym i nawet nie ruszył do futbolówki zagranej przez kolegę.

• ... nie było zagrożenia.

• Rzut wolny dla gospodarzy, szykuje się dośrodkowanie w pole karne...

• Ljalić dostaje 15 minut szansy na zmianę rezultatu. Z boiska schodzi Florenzi, ten sam który chwilę wcześniej mógł dać prowadzenie Romie.

• Okazja dla Romy, jednak zawodnik Rzymian nie siegnął piłki głową.

• Z boiska schodzi Hamsik, wchodzi na nie filigranowy Insigne.

• Niestety, gdy cały zespół Romy rzucił się do ataku, Pjanić źle dośrodkował.

• Przy linii bocznej widzimy kolejnego piłkarza w niebieskim trykocie, który za moment pojawi się na boisku. Tymczasem Roma przeprowadza pierwszy od dłuższego czasu atak.

• Swojej szansy szukał Gervinho - bezskutecznie.

• Wrzutem z autu grę wznawia Napoli. Gospodarze wciąż są pod bramką de Sanctisa.

• Rudi Garcia nie decyduje się na kolejne zmiany, ciężko to wytłumaczyć bowiem Roma wyglada coraz gorzej. Bramka wisi w powietrzu od dobrych kilkunastu minut.

• Znowu słychać gwizdy, sędzia nie pokazał bowiem kartki Maiconowi za faul na jednym z zawodników gospodarzy.

• Roma coraz bardziej ospała całkowicie oddała inicjatywę. Całe szczęście, że de Sanctis nie śpi i kolejną świetną interwencją ratuje Rzymian przed stratą bramki.

• Mamy pierwszą zmianę w ekipie Napoli. Henrique zastępuje Dzemaliego.

• Kąśliwe uderzenie Maicona broni wyciągnięty jak struna Reina!

• Szansę mieli goście, ale strzał został zablokowany przez obrońcę. Mamy korner po którym dobrze interweniował Reina.

• Rozkręcił nam się mecz, na obroty wskoczyło Napoli. Co chwilę piłkarze w niebieskich koszulkach stwarzają sobie dogodne sytuacje pod bramką wicelidera Serie A.

• Chwilę później strzał Higuaina minimalnie mija bramkę de Sanctisa! Ależ szczęście miała Roma!

• Błyskawiczna kontra Napoli! Dzemali długo prowadził piłkę, fantastycznie zagrał do Callejona, który w sytuacji sam na sam uderzył w nogę interweniującego de Sanctisa! Interwencja meczu bramkarza Romy!

• Defensorzy Romy rozgrywają piłkę, gwizdy na trybunach, nuda na boisku.

• Minimalnie nad bramką uderzał zawodnik Napoli!

• Była szansa na szybką kontrę dla Napoli ale Dzemali zbyt wolno decydował się co ma zrobić z piłką.

• Romangoli na skrzydle, Roma przygotowuje atak pozycyjny.

• Od początku drugiej połowy do ataku ruszyli gospodarze, jednak obrońcy Romy nie poddają się łatwo.

• Wracamy na Stadio San Paolo, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę spotkania. Obydwa zespoły bez zmian w składach.

• Doliczony czas gry dobiegł końca. Do przerwy bezbramkowy remis, mecz nudny ale miejmy nadzieję że coś zmieni się po przerwie.

• Kontra Napoli, zapowiadała się świetnie po czym pilkę zgubił jeden z zawodników gospodarzy, Gdy już wydawało się że akcja się skończyła, gospodarze oddali strzał z pola karnego. Doskonale interweniował jednak de Sanctis.

• Bastos huknął w swoim stylu, ale w swoim stylu strzał obronił Reina.

• Co chwilę słychać gwizdy kibiców. Faktycznie, spotkanie nie może się podobać. Dużo wymienianych podań, mało efektów.

• Odpowiedź gospodarzy zatrzymana przez perfekcyjną interwencję Benatii.

• CO TAM SIE STAŁO?! Świetne podanie do Gervinho, który uderzył wprost w Pepe Reinę! Dobitka zablokowana przez obrońcę, to powinno, ba to musiało być 1:0!!!

• Błąd gospodarzy, z kontrą rusza Roma ...

• Tym razem "gol" dla Napoli. Higuain umieszcza piłkę w siatce de Sanctisa po gwizdku sędziego, spalony.

• Nareszcie Rocchi przypomniał sobie, że może pokazywać kartki. Pierwszą ofiarą Maicon, który jednak nie faulował a symulował, co nie spodobało się sędziemu.

• Długa piłka do Gervinho, uprzedza go defensor Napoli. Piłka nadal jest w posiadaniu gości.

• Rzut wolny dla gospodarzy z dobrego miejsca na boisku. Uderzenie odbija się jednak od muru i zagrożenie oddala się od bramki de Sanctisa.

• Po półgodzinie gry wynik trochę rozczarowuje. Obydwa zespoły nie potrafią znaleźć drogi do bramki rywala.

• Na boisku doszło do ostrej wymiany zdań między zawodnikami i sędzią. Kolejny piłkarz Rzymian potrzebuje pomocy medycznej...

• Goooolaaa nie ma. Piłka zatrzepotała juz w siatce bramki Reiny, ale zawodnik Romy był na spalonym!

• Bardzo ostro grają piłkarze Napoli. Romangoli leży na murawie, za chwilę będzie dobra sytuacja do wrzucenia piłki w pole karne.

• Higuain próbował uderzać piłkę wolejem, udało mu się lecz niecelnie.

• Maicon przy piłce, Rzymianie spokojnie konstruują atak pozycyjny.

• Ajajaj! Tym razem to Gervinho był szybszy od defensorów gospodarzy, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i nic z tego nie wynikło.

• Ładne przyjęcie Gervinho, jednak strzał był już gorszy. Kibice na Stadio San Paolo gwizdami wyrażają swoje zdanie na temat kolejnych decyzji sędziego, które nie są przychylne dla Napoli.

• W okolicach bramki de Sanctisa unosi się dym, prawdopodobnie z odpalonych przez fanatyków rac. Jak widać gorąco również na trybunach.

• Kontratak Romy, dobre prostopadłe podanie w kierunku Gervinho. Napastnik Romy wystartował do piłki, ale był wolniejszy od obrońcy Napoli.

• Rzut rożny dla drużyny gospodarzy. Głębokie dośrodkowanie w pole karne i dobra interwencja de Sanctisa, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Doświadczony Taddei zastąpił kontuzjowanego Strootmana na placu gry.

• Nie wiemy co dzieje się na trybunach, ale wyraźnie słychać charakterystyczny dźwięk odpalanej pirotechniki. Będą kary?

• Strootman kontynuuje jednak grę, ale nie na długo. Holender ponownie leży na murawie. Tym razem wygląda to dużo poważniej, na boisku są już klubowi lekarze, którzy pomagają piłkarzowi wsiąść do wózka medycznego.

• Napoli - Roma

• Dobra decyzja Hamsika, dużo gorsze wykonanie. Strzał Słowaka mija bramkę de Sanctisa o dobre kilka metrów.

• Bastos nie sięgnął piłki, Pepe Reina wznawia grę i przy piłce utrzymują się zawodnicy Napoli.

• Piłkę spokojnie rozgrywają defensorzy Romy. Teraz Benatia.

• Zła wiadomość dla fanów Romy. Wygląda na to, że Kevin Strootman zakończy spotkanie po 10 minutach.

• Brzydko faulowany Strootman potrzebuje pomocy lekarza. Roma przez chwilę w 10.

• Odpowiedź gospodarzy, szybka kontra i mamy rzut rożny. Krótkie rozegranie, piłkę ma Dzemali jednak jego strzał jest daleki od oczekiwań.

• Kolejna szansa Romy, piłka do Gervinho którego ubiega Reina

• Przepraszamy za utrudnienia. Pierwsze fragmenty spotkania pod dyktando gości.

• Gramy!

• Piłkarze są już na murawie, za moment pierwszy gwizdek sędziego. Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Gianluca Rocchi.

• Już niebawem na Stadio San Paolo wybiegną piłkarze obydwu zespołów! Wicelider Serie A - Roma, przyjeżdża do Neapolu po kolejne trzy punkty. Podopieczni Rafy Beniteza nie zamierzają jednak odpuszczać. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, a dla Państwa relację tekstową poprowadzi Szymon Janczyk. Zapraszamy!