SSC Napoli

2

Torino FC

0

• To nie był trudny mecz dla graczy Napoli. Wygrali pewnie i zasłużenie. Niestety cień na ten mecz kładą skandaliczne decyzje sędziego o przyznaniu obu rzutów karnych dla gospodarzy. Mimo tych błędów nie możemy mówić, że gracze Torino zostali skrzywdzeni. Nie zasłużyli choćby na punkt. grali wolno i bez pomysłu, aby zaskoczyć gospodarzy. Na tle swoich kolegów, a co ważniejsze w starciu z mocnymi napastnikami Napoli, całkiem nieźle zagrał Kamil Glik. Za uwagę dziękuje Michał Jackowski. Zapraszamy na inne relacje do naszego portalu ekstraklasa.net.

• Gonzalo Higuain zdobył dzisiaj oba gole i zapewnił Napoli zwycięstwo! Napoli - Torino

• KONIEC MECZU !!! NAPOLI WYGRYWA 2-0.

• Na trybunach trwa fiesta !

• Dwie minuty do końca.

• Meggiorini silnym strzałem próbował zaskoczyć Hiszpana w bramce Napoli. Reina potwierdza formę.

• Pandev minął Bashę i został powalony na ziemię, a że Basha był ostatnim obrońcą, to zasłużył na czerwień.

• Gracze Torino dość niemrawo szukają honorowego gola.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Hamsik zmieniony przez Duvana Zapatę.

• Callejon był sam na sam z Pandellim, ale spartaczył tę sytuacją wzorowo ! Piękne podanie od Hamsika !

• Meggiorini ładnie główkował, ale Reina jest dziś bardzo czujny !

• Napoli gra bardzo rozważnie, nie śpieszą się, oszczędzają siły.

• Świetny dziś Mertens schodzi, a na boisku pojawia się Pandev.

• Widzę, że doceniacie grę Gilka. Prowadzi w naszym plebiscycie. Czy jednak nie za bardzo go rozpieszczacie ? ;)

• Mertens ! teraz on popisał się indywidualną akcją. Schodził do środka boiska i ładnie uderzył po długim słupku, ale bramkarz gości końcówkami palców wybronił ten strzał.

• Callejon za Higuaina !

• Insigne połasił się na bramkę i uderzył z 18 metrów zamiast dograć do lepiej ustawionych kolegów. Strzał fatalny.

• Szybka kontra Torino. Baretto jednak nie potrafił celnie uderzyć z 16 metrów.

• Ostatnia zmiana u gości. D'Ambrosio zmieniony przez Maksimovicia.

• Insigne zabawił się w slalom. Poruszał się między piłkarzami Torino, jak Alberto Tomba na stoku narciarskim mijał tyczki.

• Bardzo wolna gra w środkowej strefie boiska.

• Niesamowite Maggio pada w polu karnym i...nie ma jedenastki. Oczywiście nie było mowy o faulu, ale z tym panem sędzią nic nie wiadomo.

• Atak pozycyjny Byków nieskuteczny.

• Oj fatalnie Glik stracił piłkę i Mertens zagrał do Hamsika. Jednak Słowak spudłował.

• Początek tej części gry jest bardzo spokojny.

• ... a na boisku meldują się Basha i Meggiorini.

• Mamy dwie zmiany u gości. Schodzą Cerci i Gazzi...

• Startujemy z II połową meczu !

• W przerwie oglądaliśmy jak Giampiero Ventura bardzo plastycznie tłumaczył sędziemu jakie wielkie błędy popełnił.

• Napoli zdecydowanie przeważało w tej połowie, ale bramki padły po karnych,których sędzia nie miał prawa odgwizdać. Szkoda, bo pozostaje wielki niesmak. W ostatnim kwadransie goście nieco odważniej zaatakowali, co może dawać nadzieję, że jeszcze się nie poddali.

• Koniec pierwszej części gry !

• Fernandez bardzo brzydko zaatakował Bellomo.

• Nasz reprezentant dobrze gra też w obronie. Teraz ładnie zatrzymał Higuaina.

• KAMIL GLIK ! Kapitalnie złożył się do strzału z półobrotu, po rozegraniu rogu. Niestety tuż nad poprzeczką !

• Dwie stracone bramki po kontrowersyjnych karnych, pobudziło graczy Toro ! Podrażniony Byk rozpędza się do ataku !

• Cerci !!! Piękny strzał z 30 metrów po rzucie wolnym ! Reina z wielkim trudem przenosi piłkę nad poprzeczką !

• JEZUS MARIA !!! INSIGNE !!! Cóż za spektakularne pudło !! Padelli minął się z piłką poza polem karnym i gdy już nie było bramkarza na posterunku i wystarczyło skierować futbolówkę między słupki, to Włoch po prostu się skompromitował!

• Sędzia zrobił wszystko, żeby zepsuć nam meczu. Karny podyktowany za rękę Kamila Glika, który został po prostu potocznie mówiąc "nabity". Nie miał szans uciec od kontaktu piłki z ręką. Decyzję podjął sędzia za bramkowy, po bardzo długim okresie od zdarzenia. Piłka była już wtedy na połowie Napoli !

• 2-0 Higuain !!! Znowu pewny strzał, tym razem w prawy róg bramki !

• KOLEJNA JEDENASTKA DLA NAPOLI !!! Decyzja sędziego bardzo skandaliczna !!!

• Ostatnie kilka minut to spokojna gra Napoli i bardzo nerwowe zagrywki gości.

• Higuain- mocny strzał z 18 metrów tuż obok słupka !

• Torino spróbowało ataku pozycyjnego. Bez komentarza !

• Napoli nie chce ryzykować i dążą do strzelenia drugiego gola.

• Napoli zasłużyło na gola już w pierwszym fragmencie gry, ale na pewno nie potrzebowali do tego pomocy sędziego..

• Higuain 1-0 !!! Pewny strzał pod poprzeczkę !

• Rzut Karny ! Faulowany Mertens, który kapitalnie zatańczył z obrońcami Torino....jednak to było zwykłe padolino...

• Gracze Torino mają problem z przejściem środkowej strefy boiska.

• Mertens dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale wszystko się skończyło faulem Albiola.

• Maggio kapitalnie dorzucił piłkę do Insigne, ale ten zbyt długo zwlekał ze strzałem i zmarnował tym samym tę sytuację.

• Gracze Napoli od początku narzucają swój sposób na rozegranie tego meczu.

• Ajj mecz nam się zaczął od uderzenie w głowę Gazziego. Nie było to zagranie celowe, ale gracz gości musi na chwilę opuścić boisko.

• Sędzia Andrea De Marco gwiżdże dziś po raz pierwszy ! Zaczynamy !

• Piłkarze są już na murawie Stadio San Paolo.

• W składzie gości z Turynu, po jednym meczu pauzy, jest Kamil Glik.

• Warto wspomnieć, że ostatni mecz między tymi drużynami był szalonym spektaklem i zakończył się wynikiem 5-3 dla Napoli !

• Jeśli macie jakieś wątpliwości, czy warto zostać z nami na relację z meczu Serie A przypominamy, że w poprzedniej kolejce mieliśmy kilka świetnych spotkań. Fiorentina - Juventus 4-2, Roma-Napoli 2-0, czy Torino-Inter 3-3- to były mecze,które pamięta się długo.

• Torino zajmuje 10 miejsce w tabeli i wydaję się, że jest to miejsce, które jest adekwatne do siły tej ekipy.

• Napoli nie dość, że musi patrzeć za swoje plecy i na atakujący Juventus, to i niespodziewanie muszą się martwić tym, że Roma w tym sezonie jest na razie niepokonana !

• Torino potrafiło urwać punkty w tym sezonie Milanowi i Interowi, czy dziś goście będą w stanie coś ugrać z innym wielkim klubem ?

• Napoli w lidze wygrało trzy mecze u siebie: 3:0 z Bologną, 2:0 z Atalantą i 4:0 z Livorno. Przegrało jednak na własnym terenie z Sassuolo.

• Witamy wszystkich!! Ochłonęliście już po wczorajszych hitowych meczach w ligach zagranicznych ? Jeśli tak, to już teraz mamy dla Was coś co pobudzi was w to leniwe, niedzielne popołudnie. Mecz Napoli - Torino, to piękną przygrywka przed emocjami, które będą na nas czekać w trakcie całego dzisiejszego dnia !