• Juventus zdobywa 3 punkty. Trzeba docenić, że "Bianconeri" potrafili zwyciężyć po słabym w ich wykonaniu spotkaniu.

• Próbowała jeszcze Parma, ale za nerwowo i nie dała rady wyrównać.

• Parolo chciał ładnie, piętką oszukać Barzagliego, ale obrońca Juventusu nie dał się zaskoczyć.

• Ładna akcja Parmy. Do piłki nie doszedł jednak Amauri, uprzedził go Buffon.

• Ostatnia zmiana w Parmie. Marchionni opuszcza boisko, a pojawia się na nim Joel Obi.

• Dośrodkowanie Pirlo zamykał Quagliarella. Uderzył jednak głową, obok bramki.

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Gargano wchodzi Sansone.

• Już w pierwszej akcji po wejściu Quagliarella huknął z daleka w poprzeczkę. Piłka spadła na 11. metr, tam dobiegł do niej Pogba i skutecznie dobił strzał Włocha.

• GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! JUVE 1:0

• Schodzi także drugi napastnik Juventusu. Za Teveza pojawia się Quagliarella.

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Na murawie pojawia się Llorente, a zastępuje Sebastiana Giovinco.

• Parolo z daleka, ale obok bramki.

• Pierwsza zmiana także w ekipie gości. Pedro Mendesa zastępuje Felipe.

• Cassano miękko dośrodkował do Amauriego. Wrzutka jednak za wysoka i napastnik Parmy nie dał rady doskoczyć do piłki.

• Teraz Parma zamknęła gośći w okolicach ich pola karnego. Rożny dla gospodarzy, ale źle rozegrany.

• Parolo próbował uruchomić Cassano, ale podał niecelnie.

• Pierwszą zmianę dokonuje Antonio Conte. Pirlo w miejsce Marchisio.

• Żółta kartka dla Giovinco.

• Z bliskiej odległości źle strzelił Amauri.

• Tevez spod linii końcowej wycofał piłkę do Giovinco, ale ten uderzył po ziemi bardzo lekko.

• Żółta kartka dla Padoina za faul taktyczny.

• Rozpoczyna się druga połowa

• Pierwsza część spotkania nieciekawa. Niemrawe ataki z obu stron, na razie nie zanosi się na jakiekolwiek gole w tym spotkaniu.

• Koniec pierwszej połowy

• Żółta kartka dla Marchisio, za faul na Biabianym.

• W końcu szybsza akcja Parmy, ale Cassano przegrał drybling z Ogbonną, na lewej stronie.

• Wieje nudą z murawy. Próbowali Vidal i Gobbi z daleka, ale brakowało im precyzji.

• Pierwsze pół godziny spotkania toczone w dość ospałym tempie. Brakuje szybkich akcji, obie ekipy długo budują swoje akcje, ale nie potrafią sobie stworzyć dobrych sytuacji.

• Dośrodkowywał Giovinco, ale nikt nie zamknął akcji i piłka wychodzi za boisko.

• Strzelał z daleka Vidal, ale uderzył prosto w środek bramki i piłkę łapie Miranda.

• Próbował Juventus, ale nie przejął piłki Asamoah i aut dla gospodarzy.

• Ładna dwójkowa akcja Teveza i Giovinco. Argentyńczyk nie zdołał oddać jednak czystego strzału i po raz kolejny piłkę złapał bramkarz Parmy.

• Za głębokie dośrodkowanie Pogby, prosto do rąk Mirandy.

• Ładne podanie za linię obrony, do Padoina. Z bramki dobrze jednak wychodzi Mirante i łapie piłkę bez najmniejszego wysiłku.

• Dobrze, po ziemi dośrodkował Asamoah,ale piłkę wślizgiem wybił Lucarelli.

• Ogbonna wycofał do Buffona, ale tak niefortunnie, że bramkarz Juventusu ledwo zdołał wybić piłkę na aut. Bardzo blisko niego był już Amauri.

• Żadna z drużyn nie potrafi na razie zawiązać dobrej akcji. Obie ekipy długo budują swój atak pozycyjny.

• Rozpoczynamy spotkanie

• Po dziesięciu spotkaniach Parma jest, w tabeli 11. z dorobkiem 12. punktów. Z kolei Juventus plasuje się na 3. miejscu i zgromadził do tej pory 25 oczek. Tyle samo co drugie Napoli i o 5 mniej od lidera, Romy.

• Dobry wieczór. Rozpoczynamy relację z meczu 11. kolejki Serie A pomiędzy Parmą i Juventusem.