• Maresca zmienia Palombo

• Petagna za zagranie piłki ręką

• 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowych 90

• Ostatnie szanse w tym meczu Lazio jednak goście są niedokładni.

• Ostatnie minuty tego spotkania przed nami. Lazio przed meczem z Legią gra bardzo, bardzo przeciętnie.

• Lazio na swojej połowie rozpoczyna znów kolejną akcję. Jednak to wszystko jest bardzo czytelne i łatwe do rozszyfrowania

• Petagna zmienia Pozziego

• Mihajlović za moment wykorzysta kolejną zmianę w swoim zespole

• Ederson w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońców z Genui

• Kwadrans do zakończenia meczu. Jak w ostatnim fragmencie meczu zaprezentuje się Lazio?

• Lazio rzuca wszystko na jedną kartę. Sampdoria jednak kapitalnie się broni

• Hermanes fauluje Pozziego

• Ederson zmienia Candreve

• Trener Petković za chwilę wykorzysta komplet zmian

• Hermanes zmienia Ladesme

• G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Lazio Roberto Soriano wpycha głową piłkę do siatki!!! Niespodzianka w Genui!!

• Na innych boiskach gole padają - czy takowych doczekamy się także w Genui?

• Od rzutu z autu rozpoczną gospodarze po akcji Obianga

• To prawdziwy dramat gospodarzy, którzy całą drugą połowę będą musieli grać w osłabieniu.

• Krsticic ukarany czerwoną kartką za faul na jednym z rywali. Można mieć jednak wątpliwości czy ten faul był aż tak groźny

• Zaczynamy!!

• Sędzia kończy pierwszą część meczu. Zapraszam po przerwie

• Minutę doliczył sędzia do pierwszej części spotkania

• Konko wpadł w pole karne ale źle trafił w piłkę i ta poleciała wysookooo nad poprzeczką

• Gołębie chyba znudziły się oglądaniem ostatnich minut bo przeniosły się w inne miejsce.

• Floccari wpadł w pole karne ale został doskonale zablokowany. Gospodarze w końcówce pierwszej połowy osiągają zdecydowaną przewagę.

• W ostatnich minutach uaktywnił się Paweł Wszołek ale brakuje mu dokładności.

• Nicola Pozzi jakby czytał co przed chwilą napisałem i po ładnej akcji mocno strzelił z 10 metrów. Obrońcy jednak to uderzenie zablokowali

• Nieśmiałe gwizdy rozlegają się na stadionie a to nieodzowny znak, że na murawie nie dzieje się wiele ciekawego

• Nenad Krsticić to trzeci zawodnik w tym meczu ukarany kartką

• Bardzo wysoki pressing stosują zawodnicy gospodarzy co kończy się szybkim odbiorem piłki od graczy gości

• Angelo Palombo ładnie przeszedł z obrony do ataku ale w ostatniej fazie akcji dało o sobie znać to, że zawodnik nie jest napastnikiem i stracił łatwo piłkę

• Kolejny rzut wolny dla Sampdorii jednak poza zamieszaniem w polu karnym Lazio nic z niego ciekawego dla gospodarzy nie wynikło.

• Nenad Krsticić potyka się prowadząc pikę blisko pola karnego gości i traci futbolówkę. Oczywiście arbiter słusznie nie odgwizduje faulu.

• Jak do tej pory najciekawszymi wydarzeniami tego meczu są przeloty ptaków, które od czasu do czasu lądują na murawie.

• Uspokoiło nam się na boisku w Genui. Arbiter musi często przerywać mecz gwiżdżąc faule. Przed chwilą kartkę zobaczył Obiang.

• Witamy na boisku oba zespoły. Przypomnijmy, że już w czwartek Lazio zawita do Warszawy na mecz z Legią

• Rezerwowi Sampdorii: Renan, M. Rodríguez, V. Regini, R. Soriano, B. Bjarnason, V. Fiorillo, S. Gentsoglou, S. Poulsen, A. Petagna, M. Fornasier, D. Gavazzi, E. Maresca

• Rezerwowi gości: E. Berisha, L. Biglia, Felipe Anderson, Hernanes, Ederson, Á. González, Bruno Pereirinha, Vinícius Freitas, B. Perea, L. Cavanda, D. Novaretti, T. Strakosha

• W spotkaniu, które rozpocznie się o 15 spotkają się 8 z 18 drużyną w ligowej tabeli włoskiej Serie A. Czy gospodarze, którzy nie są faworytami będą potrafili wygrać z faworyzowanymi zawodnikami Lazio?

• Zaczynamy relację NA ŻYWO z meczu ligi włoskiej w którym Sampdoria Genua zagra z Lazio Rzym. W barwach gospodarzy od pierwszej minuty ma wystąpić Paweł Wszołek