Torino FC

1

AC Milan

1

• Tym samym Toro 5. mecz z rzędu kończy bez porażki. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobrej nocy!

• Koniec spotkania, Toino remisuje z Milanem 1:!. Kamil Glik najpierw sprokurował rzut karny, a potem strzelił bramkę wyrównująca.

• Montolivo bardzo mądrze utrzymywał się przy piłce i dał się sfaulować.

• Milaniści wybijają piłki już na oślep przed siebie.

• Martniez nie potrzebnie zabrał piłkę koledze sprzed nosa w przeciwnym wypadku zawodnik gospodarzy byłby w dogodnej sytuacji strzeleckiej.

• Arbiter doliczył 4. minuty do regulaminowych 45.

• Josef Martinez zagrywał w pole karne, ale tam Lescano nie doszedł piłki.

• Poli faulowany przy linii bocznej przez Peresa, choć zawodnik toro nie zgadza się z decyzją arbitra.

• Bez zagrożenia pod bramka Lopeza po stałym fragmencie gry, Peres potem psuje dośrodkowanie.

• kolejny rzut rożny dla Toro.

• Maksimović z 18. metra and bramka, było blisko.

• Bonaventura upomniany kartonikiem!!!!

• Torino nadal atakuje, czy Glik i spółka zdołają strzelić drugą bramkę?

• Lescano za Darmian, limit zmian w ekipie gospodarzy wyczerpany.

• Polak się zrehabilitował!!!!!!

• GLIK!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:1!!!!!! Brawo!!!!! tardycyjnie głową po rzucie rożnym, brawo!!!!

• Torino w przekroju całego spotkania jest dużo lepszym zespołem, ale rzut karny podyktowany po faulu Glika powoduje, ze to goście na razie cieszą się z kompletu punktów.

• Alex za Meneza, a więc obrońca za piłkarza o walorach ofensywnych.

• Gospodarze bija głową w mur.

• posiadanie piłki w drugiej połowie: 69% do 31% na korzyść Toro.

• Maksimović do Benassiego,a ten z kilku metrów nie trafia do bramki!!! Powinno być 1:!1!!!

• Maksimoić faulowany przy linii bocznej boiska, głupie przewinienie De Jonga.

• Bruno Peres zagrał na klepkę z kolegą, kolejny korner dla gospodarzy.

• Fabio Quagliarella ależ uderzenie, Diego Lopez fenomenalnie broni strzał zza pola karnego!!!!

• Ale sie kotłuję w polu karnym Milanu!!!! Podopieczni Filippo Inzaghi rozpaczliwie się bronią.

• Benassi za Farneruda w drużynie gospodarzy.

• Potem wrzucał Moretti, ale strzał Gazziego broni Lopez.

• Kolejny róg dla Toro,a le Glik nie czysto trafił piłkę

• Omar El Kaddouri z 20. metra and poprzeczką, kiedy gospodarze odczarują bramkę Milanu?

• Peres w ostatniej chwili zablokowany!!!! Toro narzuca swój styl gry, atakuje, ale jak na razie bezskutecznie.

• Przypomnijmy, ze goście graja w dziesiątkę po czerwonej kartce dla De Sciglio w pierwszej części spotkania.

• Piłkę zagrywaną przez Montolivo łapie Padelli.

• Menez faulowany po lewej stronie boiska, będzie dobra szansa na dośrodkowanie.

• Bonaventura ma trochę miejsca na wysokości trzydziestego metra. Włoch decyduje się na uderzenie z dystansu, ale próba okazuje się bardzo niecelna.

• zmiana w ekipie Toro, El Kaddouri za Vivesa.

• Poli za Muntariego, druga roszada w ekipie Izaghiego

• BRUNO Peres wstrzelił piłkę w pole karne,a le defensorzy wybijają futbolówkę.

• Długa piłka Montolivo na Meneza, ale francuz gubi piłkę pod polem karnym gospodarzy.

• 4:1 w strzałach celnych dla Torino.

• Peres uderzył wysoko and bramką, od bramki zacznie LOPEZ.

• Ponownie od początku Milan zepchnięty do defensywy, a Toro no stop atakuje.

• Muntari podcina przeciwnika, żółta kartka.

• Wracamy do Turynu i zaczynamy drugą część spotkania!!!

• Milan zagrywał z rzutu wolnego,a po chwili arbiter zakończył emocjonującą pierwszą cześć spotkania!!!

• Za kontuzjowanego Nianga pojawił się Abate.

• Glik!!!!! Było blisko, Polak nabiegał an piłkę zagrywaną zrzutu wolnego i strzałem szczupakiem minimalnie przestrzelił!!!!

• De Sciglio powalił rozpędzonego Darmiana, będzie druga żółta kartka dla Włocha, a w konsekwencji czerwona!!!!!!!!!

• Atak pozycyjny gospodarzy, którzy dążą do odrobienia strat przed przerwą.

• Arbiter doliczył aż 5 minut.

• Niang jest opatrywany przez medyków, gwizdy na Stadio Olimpico.

• Darmian przebijał się lewą stroną, został powalony przez Nianga,ale gwizdek arbitra milczy.

• Co ciekawe, Milan oddał jeden celny strzał ,który dał gościom prowadzenie.

• Moretti faulowany przez Nianga, zagotowało się na murawie. Żółta kartka dla Francuza.

• Quagliarella do Peresa , ale zawodnik gospodarzy nie zdążył do piłki.

• Niang z rzutu wolnego trafił tylko w mur.

• Bonaventura powalony przez Vivesa 25. metrów przed bramką Toro.

• Bliski fatalnej w skutkach straty był Glik, coś Polak nie wszedł dobrze w mecz.

• Vives do Gaziego,a ten z pierwszej piłki uderzył niecelnie. Tornio naprawdę jest zespołem lepszym.

• Tym razem uderzał Niang, minimalnie nad poprzeczką!!!!

• Pierwszy od dłuższego czasu atak pozycyjny gości, ale Milan nie potrafił podejść pod pole karne Torino.

• Milan zepchnięty do głębokiej defensywy.

• Moretti trafił w słupek!!! defensor gospodarzy uderzył futbolówkę z kilku metrów po dośrodkowaniu z rzutu wolnego!!! było blisko!!!!

• De Sciglio nie przepisowo zatrzymywał zawodnika Toro, żółta kartka.

• Darmian szarżował lewa strona podał do Quagliarelli ale napastnik uderzył wysoko, wysoko nad bramką.

• Kolejny korner dla Toro, ale tym razem Rossoneri daleko wybijają piłkę.

• Moretti uderzał głową po rzucie rożnym, a piłka minimalnie minęła słupek bramki

• Będzie szansa dla gospodarzy, za chwilę Toro rozpocznie z narożnika.

• Na murawie leży Moretti, potrzebna interwencja lekarzy.

• Gospodarze spychają do głębokiej defensywy Rossonerich, momentami cała drużyna gości skupiona jest przed własnym polem karnym.

• Posiadanie piłki 59% do 41% na korzyść Toro.

• Żółtą kartką ukarany Glik, zdaniem arbitra Polak zbyt ostro potraktował rywala.

• Quagliarella bardzo ostro potraktowany przez Muntariego.

• Dobre wyjście z bramki Lopeza.

• Teraz swojej szansy szukał Matteo Darmian, ale reprezentant Włoch został w porę zablokowany.

• Kolejna szansa Byków!!!! Quagliarella wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, ale przegrał pojedynek.

• Alexander Farnerud mógł uszczęśliwić kibiców zgromadzonych na stadionie w Turynie, ale kapitalny strzał zza pola karnego broni Diego Lopez!!!!

• Gospodarze atakują z animuszem, chcą jak najszybciej odrobić straty.

• Teraz próbował przedrzeć się Riccardo Montolivo, ale zawodnik gości szybko stracił futbolówkę.

• Po lewej stronie boiska faulowany Niang, a arbiter przerwał grę.

• Indywidualna akcja Fabio Quagliarelli, ale strzał z ostrego kąta Włocha przeleciał obok bramki.

• Dodajmy, że Toro występuje w swoich tradycyjnych strojach, a Milan w granatowych spodenkach i żółtych koszulkach.

• Jeremy Menez pewnym strzałem w środek bramki pod poprzeczkę otwiera wynik spotkania!!!

• Rzut karny!!!! Kamil Glik fauluje Meneza, będzie jedenastka!!!!

• od początku zaatakowało toro, ale rajd jednego z zawodników przerwany przez defensywę gości.

• Sędzia asystent 2: Giuseppe Stallone
  • Ostatnie dwa pojedynki pomiędzy zespołami skończyły się podziałem punktów. w Turnie padł wynik 2:2, a w Mediolanie 1:1.

• W barwach Toro nie wystąpią Gillet, Massiello i El Kaddouri. Po stronie gości zabraknie Mexesa, Hondy, Van Ginkela i Bonery.

• Milan natomiast w ostatniej kolejce uległ Sassuolo 1:2 i z 25. punktami zajmują 7. lokatę .

• Torino jest od czterech spotkań niepokonane. Podopieczni Gampiero Ventury w ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali z Chievo i zajmują 14. miejsce w tabeli.

• Witamy serdecznie w sobotni wieczór, za około 45. minut rozpocznie się spotkania włoskiej Serie A, Torino Kamila Glika podejmie na własnym obiekcie AC Milan.