Torino FC

0

Empoli

1

• Koniec meczu!!!! Torino - Empoli 0:1, antybohaterem spotkania Padelli, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, miłego popołudnia!

• Arbiter przerywa grę, jeden z gości był faulowany.

• Darmian wywalczył rzut rożny to może być ostania szansa na wyrównanie!

• Goście szybko tracą piłkę w narożniku.

• Levan Mcedlidze uderzył tuż obok bramki, będzie korner!

• Empoli broni się całą jedenastką, Peres fauluje zawodnika gości i w dosyć impulsywny sposób wyraża swoje niezadowolenie, Tomassi daje zawodnikowi Torino żółtą kartkę.

• Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry!

• Quagliarella fauluje w polu karnym Ruiego, Włoch nie zgadza się z decyzją arbitra.

• Czy Empoli przetrwa napór Torino?

• Maxi Lopez z 7. metra nie trafia w bramkę, to powinno być 1:1!!!

• Kolejny strzał na bramkę Empoli, znów na posterunku Sepe!

• Quagliarella otrzymał piłkę w polu karnym, obrócił sie z piłką i huknął na bramkę Sepe, który świetnie broni!

• Quagliarella zagrywał wzdłuż bramki, jednak rugani wybił piłkę.

• Seria dwóch rzutów rożnych dla Torino, jednak żaden z nich nie zakończył się strzałem na bramkę Azzurrich.

• Levan Mcedlidze uderzył bardzo słabo i niecelnie.

• Piłka zagrywana w pole karne Empoli ląduje w rękawicach Sepe.

• Quagliarella faulowany 40 metrów od bramki Sepe.

• Wydawało się, zę akcja gospodarzy przyniesie chociaż oddanie strzału na bramkę Sepe, ale Maxi Lopez gubi piłkę.

• Gazzi potrzebuje pomocy medycznej.

• Toro długo utrzymuje się przy piłce, ale brak w zespole gospodarzy jest elementu zaskoczenia, Empoli dobrze się przesuwa defensywie.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy, Alexander Farnerund za El Kaddouriego.

• Mcedlidze pojawia się na boisku w miejsce Maccarone, Sarri zamierza bronić wyniku.

• Quagliarella, ależ bomba w kierunku bramki Sepe z rzut wolnego, bramkarz gości radzi sobie z tym "pociskiem"!

• Bruno peres nabrał arbitra, nie było przewinienia na zawodniku Toro.

• Saponara przebijał się indywidualnie, ale kapitalnie powstrzymuje go Glik!

• Franco Singorelli melduje się na murawie w miejsce Vecino.

• Ale się zakotłowało w polu karnym Empoli, najpierw Glik nie miał z czego uderzyć, potem próbował Gazzi, a na końcu w boczną siatkę trafił Quagliarella!

• ładna akcja gospodarzy zakończona tylko wywalczeniem rzutu rożnego, zablokowany Darmian.

• Torino po dokonaniu zmian wygląda lepiej na boisku, Toro musi odważniej zaatakować.

• Tym razem kartka wędruje do gracza Torino- Alvaro Gonzaleza

• Riu ukarany kartonikiem! Zawodnik gości powalił El Kaddouriego.

• Croce zmienia Piotra Zielińskiego, przyzwoity występ Polaka.

• Piłka zagrywana z narożnika trafia na głowę jednego z piłkarzy Toro, który oddaje ja na środek pola karnego, a tam Glik z przewrotki uderza nad poprzeczką!

• Darmian po prawej stronie boiska wywalczył rzut rożny.

• Długa piłka do Maccarone woklicach 40. metrów od bramki Padelliego, Glik mija się z piłką i powala Włocha niczym zapaśnik, pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu.

• Bruno Peres otrzymał podanie po lewej stronie, zszedł z futbolówka do środka i uderzył na bramkę Sepe, jednak był to słaby strzał.

• Maxi Lopez za Josefa Martineza.

• Saponara szukał w polu karnym Puciarellego, jednak Glik przecina podanie.

• Ventura reaguje, Molinaro opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Bruno Peres.

• Torino gra bardzo wolno i przewidywalnie, tak nie da się zaskoczyć dobrze dysponowanych piłkarzy Empoli.

• Vecino zdecydował się na uderzenie z 20. metra, piłka do boku odbija Padelli!

• Za chwilę na boisku pojawi się Bruno Peres.

• El Kaddouri zagrał na lewo do wbiegającego Molinaro, ten zagrywa tylko w boczną siatkę.

• Dużo miejsca na 25. metrze miał Zieliński, Polak pobiegł z piłką w stronę bramki Toro i mocno uderzył, ale futbolówka poleciała nad bramką.

• El Kaddouri zagrywał z rzutu wolnego w pole karne gości, jednak nikt nie zamknął wrzutki.

• Oba zespoły przystąpiły do drugiej odsłony bez zmian.

• Rzut rożny dla Empoli, jednak defensywa Toro wybija piłkę Futbolówka trafia do Zielińskiego, który zagrał do Valdifioriego, ten szukał w polu karnym Maccarone, ale ponownie Glik i spóła wybijają piłkę.

• Od środka rozpoczyna Empoli, gramy!

• Obie jedenastki pojawiły się już na murawie!

• Ventura w przerwie musi wstrząsnąć zespołem, w przeciwnym razie Empoli wywiezie punkty do domu.

• Tomassi kończy pierwszą odsłonę, do przerwy po kuriozalnym golu prowadzi Empoli 1:0.

• Torino wygląda dziś naprawdę słabo, Darmian zagrywał "do nikogo".

• Na boisku przypomniał o sobie niewidoczny Fabio Quagliarella. Włoch odebrał piłkę jednemu z rywali, ale jego strzał był bardzo niecelny.

• Rzut wolny dla gości, do piłki podszedł Maccarone, jednak uderzył prosto w mur.

• Zawodnicy Empoli widzą, że Padelli jest dziś mocno niepewny i raz po raz oddają strzały na bramkę Toro.

• Kolejny strzał na bramkę Padelliego, Saponara próbował pokonać Włocha, ale piłka wędruje na rzut rożny po interwencji bramkarza Toro.

• Rezerwowi Empoli: Bassi, Biggeri – Tavano, Mčedlidze, Piu, Croce, Somma, Laurini, Gemignani, Signorelli.

• Rezerwowi Toro : Ichazo Fernández – Basha, Benassi, Bovo, Farnerud, S. Gastón, Peres, López, P. Jansson, Amauri.

• Na boisku teraz widzimy sporo walki w środkowej strefie boiska, przedstawimy zatem ławki rezerwowe obu drużyn.

• Rzut wolny dla Toro, ale dośrodkowanie El Kaddouriego zostaje wybite.

• Empoli zaskakuje konsekwencją w grze, Sarri wykonał kawał dobrej roboty, zwycięstwo nad Napoli nie było jednorazowym wzlotem.

• Do dośrodkowania z rzutu rożnego najlepiej wyskoczył Saponara, który kieruje futbolówkę na poprzeczkę po uderzeniu głową!

• Zieliński uderzył mocno po ziemi zza szesnastki! Z trudem broni Padelli, będzie korner!

• Dino Tommasi i jego asystenci maja dziś nie wiele pracy, "czyste" spotkanie na Stadionie Olimpijskim.

• Cristian Molinaro przejmuje piłkę i decyduje się na strzał z dystansu, jednak próba zawodnika Toro bardzo, bardzo kiepska i niecelna.

• Ostry faul Piotra Zielińskiego, upiekło się Polakowi, obyło się bez żółtej kartki.

• Obrona gospodarzy pewnie sobie radzi z dośrodkowaniem Validifiorego.

• Saponara indywidualnie przebijał się przez zasieki Byków, pomocnik Empoli wywalczył rzut rożny.

• Posiadanie piłki 58% do 42% na korzyść podopiecznych Ventury.

• Wreszcie groźna akcja Toro, Omar El Kaddouri przejął dośrodkowanie w polu karnym gości, jednak jego strzał z kilku metrów fenomenalnie broni Sepe!

• Miejscowi gwizdami celebrują każde przyjęcie piłki przez Padelliego.

• Seria dwóch rzutów różnych dla Empoli, jednak tym razem defensywa Torino, na czele z Padellim nie popełniła błędu.

• Ponownie Saponara, tym razem celnie, ale bardzo słabo.

• Teraz na strzał z dystansu zdecydował się Saponara, jednak wypożyczony z Milanu zawodnik zostaje zablokowany.

• Torino nie może, jak na razie przebić się przez szczelną obronę Empoli, Sarri doskonale ustawił swój zespół.

• Piotr Zieliński szukał w polu karnym Maccarone, ale Polak zagrał za mocno.

• Oj Torino otrząsnęło się po pierwszych sekundach meczu i teraz dłużej utrzymuje się przy piłce, Glik i spółka muszą wziąć się do roboty!

• Empoli idzie za ciosem, na strzał zdecydował się Matias Vecino, a piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka!

• Jeden z defensorów Toro wycofał piłkę do Padelliego,a ten nie opanował piłki, która wpadła do siatki!

• Ależ samobój!!!!!! Padelli kieruje piłkę do własnej bramki!!!!

• Josef Martinez przejmuje piłkę w polu karnym Azzurrich i decyduje się na strzał, jednak piłka poleciała wysoko, wysoko nad poprzeczką bramki Luigiego Sepe!

• Pierwsza akcja gospodarzy, prawą stroną szarżował Matteo Darmian, ale został powstrzymany przez jednego z defensorów gości.

• Dino Tommasi gwiżdże po raz pierwszy, gramy!

• Oba zespoły już wychodzą na murawę Stadionu Olimpijskiego w Turynie!!!

• wyjściowe jedenastki:

składy

• Z ostatnich sześciu pojedynków Toro z Empoli, aż trzy zakończyły się remisem, raz wygrali podopieczni Maurizio Sarriego, a dwa pojedynki zakończyły się zwycięstwem drużyny Glika.

• Empoli natomiast w ostatniej kolejce dosyć gładko pokonał Napoli 4:2. Azzurri zajmują 15 miejsce i mają na koncie 38 punktów.

• Toro w ostatniej kolejce podzieliło się punktami z Palermo remisując 2:2. Obecnie podopieczni Giampiero Ventura zajmują 9 lokatę z 48 punktami an koncie, tracąc zaledwie cztery punkty do miejsca dającego prawo startu w eliminacjach Ligi Europy.

• Miejmy nadzieję, ze dziś w Turynie zobaczymy an murawie zarówno Kamila Glika, jak i Piotra Zielińskiego.

• Witamy serdecznie w deszczowe popołudnie. Przed Nami emocje wiązane z drugim półfinałem Ligi Mistrzów, jednak wcześniej, a dokładnie punktualnie o godz. 15, zostanie rozegrany ostatni mecz 34. kolejki Serie A, pomiędzy Torino, a Empoli!