Torino FC

3

Inter Mediolan

3

• Koniec spotkania w Turynie. Kapitalny mecz mogliśmy oglądać dziś wieczorem, na Stadionie Olimpijskim padło aż sześć goli, a grający od początku spotkania w dziesiątkę Inter zremisował z Torino 3:3.

• Co za okazja Torino! Najpierw Ciro Immobile oddał strzał na bramkę Carrizo, później dobijał Cerci, który jednak był już na ofsajdzie.

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Duży udział w tej akcji miał Ciro Immobile, który wywalczył dla Torino rzut wolny. Nicola Bellomo niezwykle precyzyjnym strzałem uderzył w prawe okienko bramki Carrizo i został autorem szóstej bramki w tym spotkaniu.

• Ależ bramka!!!!! Nicola Bellomo pięknie uderza z rzutu wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nicola Bellomo dał dobrą zmianę, stanął bowiem przed szansą zdobycia bramki po silnym strzale z dystanu.

• Cerci nie ma dość i wciąż chcę zdobyć pierwszego gola w tym spotkaniu. Nie wykorzystał jednak podania od D'Ambrosio i leżąc już na murawie musiał tylko patrzeć, jak rywale oddalają się z nią.

• Nicola Bellomo zagrywał w pole karne z narożnika boiska, po małym zamieszaniu w polu karnym Interu piłka znalazła się w niebezpiecznej dla Interu odległości od ich własnej bramki.

• Alessio Cerci ładnie przepuścił piłkę do Immobile, który nieprzepisowo powalczył o nią z Rolando.

• Nieodpowiedzialne zachowanie Cambiasso, który faulował przebywającego raptem kilka chwil na boisku Nicole Bellomo. Rzut wolny dla Torino wykonywał któż by inny, Alessio Cerci, jednak piłka po jego strzale powędrowała wysoko ponad poprzeczkę i nie zagroziła Carrizo.

• Z boiska zszedł także Matteo Brighi, w jego miejsce wszedł Nicola Bellomo.

• Strzelec dwóch bramke dla Interu, Rodrigo Palacio opuszcza murawę, zastąpi go wypożyczony z Chelsea Wallace.

• Alessio Cerci zdecydował się na płaski strzał z rzutu wolnego, zbyt mało precyzji Włoch włożył w to zagranie, a jeden z defensorów Interu skierował piłkę po tym zagraniu daleko od własnej bramki.

• Żółta kartka dla Estebana Cambiasso.

• Danilo D'Ambrosio faulowany przez Yuto Nagatomo, rzut wolny dla gospodarzy krótko rozegrany przez Cerciego.

• Giampiero Ventura dokonuje kolejnej zmiany. W miejsce Paulo Baretto wchodzi Riccardo Meggiorini.

• Giovanni Pasquale zbyt mocno centrował piłkę, Carrizo sparował ją przed siebie, a po jego zagraniu na dobitkę zdecydował się jeszcze D'Ambrosio, który ostatecznie nie pokonał argentyńskiego golkipera.

• Ishak Belfodil ciężko harował na wywalczenie piłki i toczył o nią zacięte boje z graczami rywali na prawej stronie. Palacio wychodząc na czystą pozycję strzelecką musiał tylko dołożyć stopę do świetnego podania, jakie otrzymał od Algierczyka.

• GOL!!!!!!!!!!! Rodrigo Palacio!!!!

• Rodrigo Palacio przeniósł ciężar gry na lewą stronę do Jonathan, ten wycofał piłkę do Cambiasso, który chciał oddać ją adresatowi, ale uderzał zbyt mocno i piłka opuściła plac gry.

• Ishak Belfodil pędził lewą flanką gdzie zatrzymywał go Giuseppe Vives.

• Giovanni Pasquale uderzał z rzutu wolnego, futbolówka przez moment była w posiadaniu graczy z Mediolanu, ostatecznie przejął ją Cerci, przełożył na drugą stopę, ale nie zdążył już oddać celnego strzału, bowiem uprzedzili go w tym obrońcy rywali.

• Danilo D'Ambrosio ładnym krótkim podaniem chciał otworzyć drogę do bramki Giovanniemu Pasquale, jednak w porę piłkę zdołał przechwycić jeden z graczy Interu zanim ta trafiła do adresata.

• Paulo Baretto zdecydował się na strzał z dystansu, Juan Pablo Carrizo z trudem, niczym siatkarz skaczący do bloku musiał wyciągnąć się do tej piłki, by wybić ją z okolic własnego pola karnego.

• Pierwszej zmiany dokonuje Walter Mazzarri. Za Saphira Taidera na murawę wbiega jego rodak, również Algierczyk, Ishak Belfodil.

• Gospoadzrze ewidentnie nie są zachwyceni takim przebiegiem meczu, cały zespół poza golkiperem obecny jest teraz na połowie Interu i szuka swojej szansy na zdobycie kolejnej bramki.

• Co za początek drugiej połowy. Najpierw Ciro Immobile wszedł niczym joker z ławki rezerwowych i po kilku minutach po rozpoczęciu drugiej polowy wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Niespełna dwie minuty później Rodrigo Palacio wyrównał, po błędzie defensywy gospodarzy i bramkarza Padellego trafił niemal do pustej siatki.

• Ależ odpowiedź !!!!! Rodrigo Palacio zdobywa czwartego gola w tym sezonie!!!!

• GOL!!! Ciro Immobile!!!! Włoch szybko zrehabilitował się za niewykorzystaną przed kilkoma sekundami akcję.

• Gospodarze wymienili między sobą kilka krótkich podań, Gazzi zagrywał do Pasquale, ten skierował piłkę wprost pod nogi Ciro Immobile, jednak próbę jego strzału w sotatniej chwili zatrzymał Esteban Cambiasso.

• Do pędzącego Giovannigo Pasqualea dobiegł czujny na posterunku Jonathan, który przerwał budowaną przez niego akcję.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole Torino, boisko opuszcza Alexander Farnerud, w jego miejsce były piłkarz Juventusu, Ciro Immobile.

• Zawodnicy Interu z nieco bardziej agresywnym nastawieniem przystąpili do drugiej części tego spotkania. Starannie utrzymują się przy piłce, wymieniają między sobą podania w środkowej strefie boiska, ale jak na razie nie zagrażają bramce Daniele Padellego.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze po przerwie już pojawiają się na murawie. Za kilka sekund rozpoczynamy drugą połowę.

• Do przerwy na Stadio Olimpico w Turynie po emocjonującej pierwszej połowie mamy 1:1.

• Obrońcy Torino zaspali i nie zwrócili uwagi na wbiegającego w pole karne Guarina, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył bramkę wyrównującą! W tej sytuacji nie popisał się brakarz turyńczyków, Daniele Padelli, który mógł zachować się zdecydowanie lepiej.

• GOL!!! Fredy Guarin zdobywa bramkę w doliczonym czasie gry!

• Sędzia przedłużył drugą połowę o dwie minuty.

• Taider zagrywał do Estebana Cambiasso, ale weteran Interu nierozważnie poczynał sobie z piłką w środku pola, dlatego stracił futbolówkę na rzecz gospodarzy.

• Pasquale dobrze zacentrował piłkę do Cerciego, który chciał oddać strzał, ale już w okolicach własnego pola karnego czekał Andrea Ranocchia, który zdołał powstrzymać strzeleckie zapędy gracza Torino.

• Cerci chciał zbudować składną akcję, ale dał się w dość łatwy sposób ograć Andrei Ranocchi, który zdobywając piłkę zmarnował ją złym rozegraniem do swoich kolegów.

• Kolejna żółta kartka, tym razem ujrzał ją Alexander Farnerud.

• Bliźniacza akcja Interu, znów z rogu boiska piłkę ze stałego fragmentu uderzał Cambiasso i tak samo jak kilka minut temu jego wykonanie pozostawiało wiele do życzenia.

• Rzut wolny dla Interu, Esteban Cambiasso uderzał lewą nogą, włożył w to wykonanie zbyt mało siły w efekcie gospodarze nie mieli problemów, by wybić piłkę i oddalić grę spod własnej bramki.

• Alessandro Gazzi zostaje ukarany żółtym kartonikiem za faul na Rodrigo Palacio.

• Faulowany Cerci domagał się odgwizdania faulu, sędzia pozostał niewzruszony na jego prośby i nie przerwał gry.

• Paulo Baretto zdecydował się na strzał "znikąd" i płasko po ziemi uderzał futbolówkę daleko sprzed pola karnego. Juan Pablo Carrizo nie miał najmniejszych problemów, by obronić jego strzał.

• Gazzi szybko zgrywał piłkę do D'Ambrosio, który został sfaulowany przez Taidera. Do rzutu wolnego podszedł Alessio Cerci, ale tym razem źle wykonał stały fragment gry.

• Saphir Taider ciągnął rywala za koszulkę, za co został ukarany żółtą kartką.

• Matteo Brighi na moment stracił piłkę, szybko naprawił swój błąd i podawał do Danilo D'Ambrosio, ten jednak powielił jego wyczyn sprzed kilku sekund i oddał futbolówkę przeciwnikom.

• Kilka sekund przed zdobyciem bramki przez gospodarzy świetną sytuację miał także Rodrigo Palacio, jednak dziś w niemal każdej próbie strzeleckiej w wykonaniu graczy Interu brakuje precyzji.

• Niesamowity początek w wykonaniu piłkarzy Torino. Świetnie wyczuł to Alessio Cerci i podawał do wychodzącego na czystą pozycję Farneruda, który bez problemów wpakował piłkę do siatki Carrizo.

• GOL!!!!!!!!! Alexander Farnerud!

• Teraz to drużyna gości utrzymuję się przy piłce, Juan Jesus szalał z piłką na lewej flance, ograł kilku rywali, jego zagrania jak na razie nie przynoszą efektów, bowiem Inter nie potrafi wyjść z środka pola w okolice bramki Torino i oddać strzału na bramkę Padellego.

• Odpowiedź gości, którzy raptem w kilka sekund stworzyli sobie idealną sytuację bramkową! Saphir Taider zdecydował się na strzał, zabrakło odrobinę więcej precyzji, a już mielibyśmy zmianę wyniku w stolicy Piemontu.

• Gazzi zagrywał na lewą stronę boiska do lepiej ustawionego Pasqualea, ten stracił futbolówkę, co wykorzystał Esteban Cambiasso, który bez problemu przechwycił piłkę.

• Alexander Farnerud z rzutu wolnego niedokładnie zagrywał w pole karne Interu, gospodarze stracili piłkę, teraz to goście konstruują swój atak.

• Cerci nie zwalnia tempa, strzelał na dłuższy słupek, Carrizo sparował piłkę po jego strzale przed siebie, dobijał ją Danilo D'Ambrosio, ostatecznie bez zmiany wyniku w Turynie.

• Wspaniałe wejście Juana Pablo Carrizo, który instynktownie rzucił się w tym samym kierunku, w którym Cerci uderzał piłkę z jedenastu metrów. Argentyńczyk obronił uderzenie napastnika Torino!

• Alessio Cerci nie strzela karnego!

• Samir Handanović za bezpardonowy atak na Alessio Cerciego zostaje ukarany czerwona kartką i odesłany z boiska do szatni.

• Za Handanovica Juan Pablo Carrizo.

• Co za emocje w Turynie! Giovanni Pasquale podawał do Cerciego, który próbował oddać strzał, ale został sfaulowany przez Samira Handanovica. Rzut karny dla Torino!

• Inter długo nie pozostawał dłużny, Jonathan próbował wyprowadzić akcję prawą stroną boiska, w ostatniej chwili został powstrzymywany przez Danilo D'Ambrosio, który skutecznie zablokował jego strzał.

• Ależ rozpoczęcie! Alessio Cerci uderzał na bramkę Interu po długim rogu, piłka cudem nie wpadła do siatki.

• Sędzia Daniele Doveri rozpoczyna spotkanie, od środka zawodnicy Torino

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie. Goście zagrają dziś w białych trykotach, a gospodarze w swoich tradycyjnych bordowych koszulkach.

• Na Stadio Olimpico w Turynie rozbrzmiewa właśnie klubowy hymn Torino, trybuny stadionu wypełnione są niemal po brzegi. Zapowiada się fantastyczna atmosfera i doping podczas dzisiejszego spotkania.

• Rezerwowi piłkarze Interu: Andreolli, Belfodil, Icardi, Castellazzi, Mudingayi, Kuzmanović, Wallace, Samuel, Carrizo, Pereira, Olsen.

• Rezerwowi piłkarze Torino: Immobile, Masiello, Maksimović, Gomis, Scaglia, Berni, Bellomo, Meggiorini.

• Właśnie tak do dzisiejszego meczu przygotowywali się piłkarze Interu. inter

• Natomiast Inter w poprzedniej rundzie musiał uznać wyższość liderowi tabeli, AS Romie, która pozbawiła złudzeń ekipę Waltera Mazzarriego i wygrała tamto spotkanie 3:0.

• Piłkarze Torino bez wątpienia powalczą dziś o swego rodzaju przełamanie, bowiem w ostatnich trzech kolejkach nie zdołali zapisać na swoim koncie zwycięstwa. Podopieczni Ventury najpierw zremisowali z Veroną oraz Sampdorią, zaś w wielkich derbach Turynu po bramce Paula Pogby ulegli Juventusowi.

• Lista nieobecnych graczy jest zdecydowanie dłuższa jeśli chodzi o drużynę Interu Mediolan. Na murawę po stronie gości dzisiejszego spotkania na pewno nie wybiegną dziś Christian Chivu, Javier Zanetti, Diego Milito i Ricky Alvarez,

• Ponad to trener "Byków", Giampiero Ventura nie będzie mógł dziś skorzystać z usług pomocnikaMarcelo Larrondo i obrońcy Guilermo Rodrigueza Granata, a także Omara El Kaddouriego.

• Dzisiejszego wieczoru niestety nie zobaczymy na boisku polskiego defensora, Kamila Glika, który musi pauzować za zbyt dużą ilość nagromadzonych na swoim koncie żółtych kartek.

• Witamy Was w ten niedzielny wieczór i gorąco zapraszamy na relację LIVE z meczu Torino - Inter Mediolan, który zakończy piłkarskie zmagania w ramach 8. kolejki włoskiej Serie A.