Udinese Calcio

0

AS Roma

1

• Rzymianie ustanowili nowy rekord wygrywając dziewiąty raz z rzędu od początku sezonu. Co prawda nie było to zwycięstwo w pełni zasłużone, ale trzy punkty idą na konto Giallorossich. Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk!

• Koniec! Roma znów wygrywa!

• Oberwało się jeszcze Marquinho.

• Strasznie dużo kartek pokazał dziś arbiter. Tym razem ukarany Pinzi.

• Uderzał Basta, ale De Sanctis był na posterunku.

• Ranagie ostatnią nadzieją Udinese. Zastępuje Muriela, a sędzia dolicza trzy minuty.

• Roberto Pereyra ukarany żółtą kartką.

• Udinese jeszcze powalczy. Maicosuel zastępuje Lazzariego.

• Bradley zalicza wejście smoka!!! Mamy bramkę dla Romy, czy goście zdołają wywieźć trzy punkty z Udine?

• Bradley zastępuje Borriello

• Heurteaux zmieniony przez Dusana Bastę.

• Chyba nie zobaczymy dziś na boisku Piotra Zielińskiego, chociaż jest jeszcze 15 minut. Trener Guidolin nie przeprowadził jeszcze żadnej zmiany.

• Strzał niecelny - Di Natale.

• Rzymianie szybko reagują. Torosidis zmienia Pjanica.

• Strzał niecelny - Udinese.

• Roma w dziesiątkę! Z boiska za drugą żółtą kartkę wyleciał Maicon!

• Tym razem korner dla Udinese. Może wpadnie...?

• Trener Rudi Garcia zorientował się, że nie ma już wiele czasu. Marquinho zmienia Florenziego.

• Strootman przegrywa "główkę" i wciąż mamy remis.

• Roma ma rzut rożny, może być groźnie.

• Jeśli Roma chce podtrzymać passę musi ruszyć do ataku. Niestety teraz gra wygląda nieciekawie, obydwa zespoły wymieniają piłkę między sobą.

• Znów po jednej sytuacji dla obydwu drużyn. Najpierw fatalnie strzelał Maicon a później Castan zablokował uderzenie Di Natale.

• Gra wciąż toczy się powoli. Widać, że Romie brakuje dziś Tottiego.

• Na spalonym Di Natale.

• Kelava może zostać bohaterem spotkania. Kolejna świetna interwencja golkipera Udinese.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Do przerwy 0:0. Rozczarowujący mecz w Udinese.

• Znów świetna parada Kelavy! Tym razem broni uderzenie z dystansu Miralema Pjanica.

• Thomas Heurtax to drugi zawodnik Udinese z żółtą kartką na koncie.

• Trzecia kara indywidualna dla piłkarza Romy. Florenzi ukarany żółtą kartką za faul.

• KELAVA! Golkiper Udinese efektowną paradą broni uderzenie Boriello!

• Wciąż bez bramek na Stadio Friuli. Gra nieco się wyrównała, ale żaden z zespołów nie potrafi się przełamać.

• Niecelny strzał Adama Ljajica!

• Pjanić marnuje dobrą okazję. Szarżuje w pole karne ale strzela obok bramki!

• Najpierw uderzał Di Natale a później swoją okazję miała Roma. Obydwa strzały zostały jednak zablokowane.

• Spotkanie jak na razie nie zachwyca. Sporo rozgrywania piłki, przeważają gospodarze ale gra nie jest porywająca.

• Trzecia żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Tym razem ukarany został Daniele De Rossi.

• Ponownie uderzał Di Natale, jednak niecelnie.

• Luis Muriel ukarany żółtą kartką przez arbitra dzisiejszego spotkania.

• Morgan De Sanctis dwukrotnie pewnie interweniuje. Najpierw po rzucie rożnym przechwycił piłkę na szóstym metrze a potem znakomicie obronił groźne uderzenie Di Natale!

• Tym razem korner z drugiej strony boiska - szansa dla Udinese.

• Mamy również pierwszy strzał Giallorossich. Niecelnie uderzał Marco Boriello.

• Maicon ogląda żółty kartonik za faul na Murielu.

• Pierwszy rzut rożny dla gości.

• Gospodarze konstruują kolejną akcję.

• Danilo skutecznie blokuje strzał gracza Udinese. Gospodarze zdecydowanie przeważają i częściej są przy piłce.

• Udinese wciąż w natarciu, tym razem niecelnie strzelał Lazzari.

• Antonio Di Natale zostaje złapany na spalonym. Zacznie Roma.

• Muriel uderza na bramkę, ale piłka odbija się od poprzeczki!

• Muriel skutecznie powstrzymany przez obrońców Udinese.

• Gra toczy się spokojnie, brakuje groźnych ataków. Obydwa zespoły "wyczuwają się" nawzajem.

• Piłka w grze!

• Niestety obydwaj Polacy - Piotr Zieliński z Udinese i Łukasz Skorupski z Romy, zaczną spotkanie na ławce rezerwowych. Ten pierwszy ma jednak duże szanse na wejście na boisko w drugiej części spotkania.

• Udinese zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Do dzisiejszego rywala tracą aż 14 punktów, ale nie przegrali jeszcze meczu u siebie. Golkiper Udinese nie daje się pokonać na Stadio Friuli od 200 minut! Warto też dodać, że legenda klubu - Antonio Di Natale ma patent na Romę. Dotychczas strzelił jej już 14 bramek!

• Rzymianie w ośmiu meczach stracili zaledwie jedną bramkę. Czy Piotr Zieliński i jego koledzy będą w stanie pokonać Morgana De Sanctisa? Roma zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej i nie przegrała jeszcze żadnego spotkania od początku rozgrywek.

• Już za chwilę zaczynamy relację! Do Udinese przyjechał dziś lider Serie A - AS Roma. Szykuje się emocjonujące spotkanie, zwłaszcza że gospodarze będą chcieli wykorzystać nieobecność asów Giallorossich, czyli Tottiego i Gervinho.