Udinese Calcio

0

AS Roma

1

• Roma była zespołem lepszym, ale mecz ogólnie był słaby. Za uwagę dziękuje Sebastian Chmielak, zapraszamy na wieczorne spotkanie: Juve - Inter!!!

• KONIEC!!!!! Roma wyszarpała zwycięstwo, rzymianie wygrywaj z Udinese 1:0 po bramce Astoriego.

• Kone na pole karne, ale łapie piłkę bramkarz Romy.

• Pasquale zablokowany korner dla Zebr!!!

• Florenzi, sam an sam!!! Broni Karnezis!!!!

• Gospdoarze wymusili na De Sanctisie wybicie piłki w aut.

• Piris brzydko fauluje Emanuelsona.

• Atak pozycyjny gości,a le strzał Emanuelsona kapitalnie broni Karnezis.

• 5 minut doliczonych!

• Tm razem ukarany Florenzi za zagranie ręką.

• Torosidis ukarany kartką.

• Astori wybija piłkę zmierzająca w kierunku bramki

• zebry wywalczyły rzut rożny.

• Jeden z rzymian faulował w polu karnym gospodarzy, powinna być jedenastka dla Udinese!!! Stankovic odesłany an trybuny przez arbitra!!

• Teraz leży Jjanić, gwizdy na stadionie.

• Emanuelson za kontuzjowanego Ljajicia.

• Serb znoszony na noszach.

• Z bólu zwija się Ljajic, Pasquale zaatakował kolano Serba wyprostowaną nogą

• Bruno Fernandes za Guilherme

• Ljajić do Pjanicia, ale Bośniak zza pola karnego uderzył mocno, ale broni Karnezis!!!!

• Iturbe oddał ładny strzał z kilkunastu metrów, ale broni Karnezis.

• Manolas leży na murawie po starciu głowami z Thereau.

• Iturbe ładnie odebrał piłkę po lewej stronie boiska i zagrał w pole karne, ale nie było tam Ljajicia.

• leży na murawie Piris, zawodnicy Romy wybili pikę poza boisko.

• Słabe dośrodkowanie zawodnika Zebr.

• Astroi ukarany żółtym kartonikiem, za faul na Allanie.

• Do końca spotkania 20 minut, czy gospodarze odpowiedzą?

• Kone teraz uderzał an bramkę, ale nieclenie

• Giovanni Pasquale za Gabriela Silvę.

• Pierwsza zmiana w Udinese, Thereau za Di Natale.

• oraz Florenzi za Tottiego.

• Vasilis Torosidis za MAICONA

• teraz na minimalnym spalonym Di Natale.

• Iturbe do Tottiego, ale El Capitano zepsuł świetną akcję i defensor Udinese odebrał piłkę zawodnikowi Romy!

• Napastnik Zebr był bliski oddania strzału z kilku metrów.

• Ależ świetnie Astori wyłuskuje piłkę zawodnikowi Udinese.

• Totti fauluje Domizziego.

• Kontra Udinese, ale źle w pole karne do Di Natale zagrał Gabriel Silva i z dobrej szansy nic nie wyszło.

• Strootman faulował w polu karnym Udine jednego z defensorów, rzut wolny dla gospodarzy.

• Kibice zgromadzenia na stadionie, niecierpliwią się, słyszymy gwizdy momentami.

• Teraz Udinese przejęło futbolówkę, ale gospodarze nie maja pomysłu na sforsowanie defensywy rzymskiej.

• Długi atak pozycyjny gości, ale Ljajić w głupi sposób stracił piłkę.

• Pjanić faulował ostro, żółta kartka dla Bośniaka.

• Kontra gospodarzy, długa piłka do Di NATALE, ikona Udinese zagrała w pole karne, ale tam napastnik zebr faulował.

• W pierwszych sekundach to goście dłużej utrzymują się przy piłce.

• Wracamy do Udinese, rozpoczynamy drugą odsłonę.

• Koniec pierwszej części spotkania, Roma prowadzi w UDINESE 1:0 po bramce Astoriego.

• Maicon ukarany kartką.

• Minuta doliczona do regulaminowych 45.

• Do przerwy nic wskazuje na zmianę wyniku.

• Gospodarze za długo wymieniają piłkę, zamiast oddawać strzał. Na uderzenie zdecydował się jedne z gospodarzy jednak, ale uderzył niecelnie.

• Ty razem faulował Daniele De Rossi.

• De Sanctis jest niemiłosiernie wygwizdywany przez miejscowych kibiców. Bramkarz w przeszłości bronił barw Udinese, jednak rozstał się z klubem w niezbyt przyjacielskich stosunkach.

• Posiadanie piłki: 70% do 30% na korzyść Romy.

• Iturbe zagrywał do Tottiego an 10. metr, a El Capitano uderzył, ale przyblokowany przez Domizziego nie sprawił problemów bramkarzowi gospodarzy.

• Dobra wrzutka Di Natale, ale gospodarze nie byli w stanie zagrozić bramce De Sanctisa.

• Ładne podanie w pole karne jednego z zawodników Udinese, potem piłka została zagrane na lewe skrzydło do Gabriela, ale w porę wrócił Maicon.

• Dosyć nieudolny atak pozycyjny gości, na spalonym Ljajić.

• Dziwnie rozegrane rzut rożny, piłka po chwili trafia do Maicona, ale Brazylijczyk strzela fatalnie.

• Szybko kontra gości, Iturbe zagrał do Tottiego ten oddał futbolówkę do Maicona, który wywalczył rzut rożny.

• Słabo wykonany rzut wolny gospodarzy.

• Pjanić wrócił an murawę i faulował Widmera.

• Posiadanie piłki 69% do 31% na korzyść gości.

• Chwila przerwy w grze.

• Pjanić leży na murawie.

• Di Natale fenomenalnie zagrywał do Gabriela Silvy, który nie potrafił z kilku metrów trafić do siatki!!! powinno być 1:1!!!

• Udinese teraz dłużej utrzymuje się przy piłce, gospodarze są podrażnieni stratą bramki.

• Poniżej przedstawiamy zachowanie piłki na linii bramkowej, czy Waszym zdaniem gol uznany prawidłowo?

• Antonio Di Natale polemizował decyzję arbitra dosyć impulsywnie.

• Zaostrzyła się gra na boisku. Gospodarze nie godzą się z decyzją arbitra, która dała bramkę Romie.

• Astori wykorzystał kapitalne dośrodkowanie z rzutu wolnego i pokonał Karnezisa. Asystę zaliczył Totti.

• A jednak bramka, Rzymianie wychodzą na prowadzenie, moim zdaniem była bramka!!! Astori strzelcem bramki!!!!

• Pika odbiła się od poprzeczki, nie przekroczyła całym obwodem bramki, czekamy and decyzje, czy będzie gol dla Romy!!!!!

• Na murawie zwija się z bólu Iturbe, rzut wolny dla gości.

• Gospodarze nadal bez uderzenia na bramkę De Sanctisa.

• Gospodarze przebijali się pod polem karnym Romy, ale piłka ani razu nie trafił pod nogi Di Natale.

• Roma ma ogromna przewagę w posiadaniu piłki.

• Pjanić najpierw trafia w mur, a potem w Iturbe....

• Słabo wykonany stały fragment gry, defensorzy wybijają piłkę.

• pierwszy korner dla gości

• Inicjatywę w spotkaniu maja podopieczni Rudy`ego Garcii, gospodarze natomiast próbują kontrować.

• Pierwszy strzał rzymian, jednak uderzenie Miralema Pjanicia poleciało wysoko nad bramką.

• Teraz to goście dłużej utrzymują się przy piłce, bardzo aktywny jest Francesco Totti.

• OBSADA SĘDZIOWSKA ZAWODÓW:

• Sędzia główny: Marco Guida
    • Sędzia asystent 1: Andrea Marzaloni
    • Sędzia asystent 2: Andrea Crispo
  • Spokojny początek obu ekip, na murawie widzimy dużo podań.