US Sassuolo

1

Juventus Turyn

1

• I koniec! Juventus remisuję sensacyjnie z Sassuolo 1:1, ale wciąż jest liderem Serie A. Bramki zdobywali w tym spotkaniu: Simone Zaza i Paul Pogba. Dziękuję za uwagę.

• Czerwona kartka dla... Padoina?

• WYśmienita okazja Pereyry na wyrównanie! Wpadł Chilijczyk w pole karne, ale w porę został zablokowany.

• Żółtą kartką ukarany Bonucci.

• Sędzia dolicza co najmniej 4 minuty.

• Giovinco do Pereyer, a ten w dobrej sytuacji, fatalnie dośrodkował. No tak to Juventus tego meczu nie wygra...

• 5 minut do końca. Spieszy się Juventusowi. Sassuolo niekoniecznie...

• I właśnie Pirlo opuszcza plac gry. Allegri przechodzi na 3 napastników. W jego miejsce Giovinco.

• Dwie straty Pirlo w ciągu 30 sekund? To się nie zdarza...

• Taider za Missiroliego.

• Ładna akcja Teveza, ktory wziął na siebie dwóch obrońców i zagrał do Pogby. Francuz jednak nieczysto trafił w piłkę i broni Consigli.

• I już pierwsza okazja Comana!Dobre podanie od Pereyry na 11 metr, ale młody Francuz przestrzelil!

• Druga zmiana w Sassuolo. Za Sansone Biondini.

• Druga zmiana w ekipie Juventusu. Młodziutki Coman w miejsce Llorente.

• Zaza ładnie obrócił się z piłką i uderzył z 16 metrów, ale Buffon na posterunku!

• Zaza dobrze uruchomił podaniem Vrsaljko z prawej strony, ale defensor Sassuolo niecelnie dośrodkował. łapie piłkę Buffon.

• Juventus przechodzi na czwórkę z tyłu.

• Jest pierwsza zmiana. Za Evrę wchodzi Marchisio.

• Dobre podanie do Zazy, ale na posterunku Buffon, ktory ubiegł napastnika Sassuolo.

• Nareszcie dobra akcja Juventusu. Lewą stroną pomknął Pogba, jednak dośrodkował na głowę jednego z obrońców Sassuolo.

• Kapitalny strzał Berardiego z rzutu wolnego! Minimalnie obok bramki.

• Żółtą kartką ukarany Pogba za faul na Sansone.

• Zaczynamy drugą połowę!

• I koniec pierwszej połowy. Juventus ma przewagę, ale póki co - remis.

• Kapitalna wymiana piłki przez graczy Juve przed polem karnym rywalem zakończona niecelnym strzałem Pereyry.

• Ależ akcja Pogby!!! Francuz kapitalnie przedarł się przez KILKU graczy Sassuolo, wyszedł sam na sam z Consiglim, ale trafił prosto w bramkarza.

• Ładne wejście Teveza ze skrzydła do środka, zagranie do Pereyry, ale pomocnik Juventusu nie trafił w... piłkę.

• Teraz z ostrego kąta strzela Lichtsteiner, ale niecelnie.

• Żółta kartka dla Zazy za faul na Pirlo.

• Aj! Ogbonna chciał teraz pobawić się w Pogbę, uderzył podobnie jak Francuz, jednak nie wyszło to już tak fajnie...

• Póki co, poza dwoma bramkami, to nie dzieje się wiele w tym meczu. Juventus jakby wyczekiwał spokojnie na błąd rywala, a Sassuolo po kilkominutowej fajnej grze, tak jakby już bez sił.

• Lichtsteiner próbował zagrać prostopadle zewnętrzną częścią stopy do Llorente, ale wmieszali się w to wszystko obrońcy Sassuolo i piłkę na Consigli.

• Zaza już gotowy do gry.

• Na boisku leży Zaza po starciu z Chiellinim.

• Lichtsteiner ładnie popędził prawą stroną, ale zagrał niedokładnie wzdłuż pola karnego i piłkę złapał Consigli.

• PIekne zagranie Sansone do Longhiego w pole karne i w ostatniej chwili piłkę wybija Chiellini.

• Piękny techniczny strzał z 16 metrów. Juventus dość szybko doprowadza do wyrównania.

• I już mamy wyrównanie! Po Po Po Po Po Pogba!

• Dośrodkowanie w pole karne, piłkę zgrywa głową do Zazy Berardi, a ten technicznych strzałem pokonuje Buffona!

• Goooooooooooooooool!!! Teraz jest na pewni! Simone Zaza!

• Goooooool!!! A jednak nie!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka w siatce po strzale Bonucciego, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• Okazja dla Juve! W pole karna dośrodkował Pogba, idealnie do piłki wyszedł Llorente, który uderzył w bramkarza, a dobitka Pereyry przeniesiona nad poprzeczką.

• I to chyba koniec meczu dla niego. Jakiś uraz mięśniowy. Za Cannavaro Antei.

• Cannavaro mocno ucierpiał po starciu z Llorente. Mamy przerwę w grze.

• Pierwsza okazja Sassuolo! W pole karne dośrodkowuje z rzutu wolnego Berardi, a tam bliski oddania celnego strzału był Sansone.

• Faulowany w środku Zaza przez Bonucciego.

• Początek nerwowy, ale to Juventus dłużej utrzymuje się przy piłce.

• I gramy!

• Zawodnicy gotowi. Czekamy na pierwszy gwizdek.

• Na ławkach rezerwowych zasiedli dziś:

Sassuolo: Polito, Pomini, Bianco, Antei, Gazzola, Brighi, Chibsah, Biondini, Floccari, Gliozzi, Pavoletti

Juventus: Storari, Rubinho, Padoin, Asamoah, Mattiello, Marchisio, Giovinco, Coman

• Obie ekipy są w skrajnie różnych sytuacjach. Sassuolo to w tej chwili najgorsza drużyna w lidze i zajmuje ostatnie miejsce z 3 punktami na koncie. Juventus z kolei jest liderem Serie A. Co więcej, "Stara Dama" wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania.

• Niespełna 30 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania 7. kolejki Serie A. Sassuoolo zmierzy się na własnym obiekcie z Juventusem Turyn. Mateusz Warianka - zapraszam.